Sami1993

اهمیت پرداختن به زرادخانه موشکی ایران در مذاکرات هسته‌ای ، نوشته فرزین ندیمی !

Recommended Posts

ارسال شده در (ویرایش شده) · مخفی شده توسط MR9، 18 آذر 1394 - دلیلی ارایه نشده است
مخفی شده توسط MR9، 18 آذر 1394 - دلیلی ارایه نشده است

ای کاش این فایل صوتی رو در تلویزیون بارها و بارها پخش کنند … تا مردم خفته مثل من بیدار بشن .

به حضرت عباس اگه کل هسته ای رو تعطیل کنیم خیلی بیشتر به نفع ما هستش تا این متن رو قبول کنیم .

………...

سهیل اسی چندی پیش گفت رهبری مدتی هست از پیچ تاریخی حرف نمیزنه الان معلوم شد حسابی چپ کردیم . ( کار از اشاره گذشته ) 

ویرایش شده در توسط Mohammad74
  • Upvote 8
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست

شما 11 میلیارد خرج کیهان کردید

چرا اینهمه از یک تحلیل به ناله می افتید؟ چرا با اینهمه پول یا مفت یک نفر ندارید بیاد با همون دقتی که جناب ندیمی حرف میزنن به این حرفها جواب بدن؟

متاسفم که خودتون رو از بقیه ی هموطنانتون جدا می دانید!

بحث موشکی مگر جز برای دفاع از این مردم هست در برابر گرگ های منطقه و فرا منطقه ای؟

چی شده که گفتار و نوشتار در مورد خلع سلاح مملکتتان (یا بهتر بگویم، خودتان!) اینقدر شما رو ذوق زده کرده؟!

در مورد سواد و علم و اینجور چیزها و ربط دادنش به این مقاله و بعد کوبیدن کشور جناب stuka مفصلا توضیح دادن، من عبور می کنم... ولی حالا برایم مشخص نیست که تضعیف و تلاش برای تضعیف یک کشور که متعلق به شماست چه سودی می تونه داشته باشه...!!!!!!

خیانت بده ولی بدتر از اون تطهیر خیانت کاره!!

• Upvote 8

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

سهیل اسی چندی پیش گفت رهبری مدتی هست از پیچ تاریخی حرف نمیزنه الان معلوم شد حسابی چپ کردیم .

مگه این پیچ تاریخی وسط بیابونه !!!؟؟؟؟!

بغل این پیچ تاریخی ، یه دره بی انتها قرار داره !

و ما چپ کردیم و اولین ملق رو زدیم و رفتیم برای ملق ها بعدی تا برسیم به لبه پرتگاه و اونجا پرت بشیم پائین تا بپیوندیم به روم و عیلام و بابل و آشور ..............

• Upvote 3
  • Downvote 3

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

جالبه که نوشته با نام مستعار نویسنده گزارش 2006موسسه واشنگتن در مورد استراتژی دریایی ایران هم بوده که  متن جالب و خواندنی ای هم هست. بخوانید و با گزارش های امثال کردزمن که سراسر تناقض و جمع کردن آمار الکی است (و برد خیلی زیادی در کنگره و غیره دارد) مقایسه کنید.

حالا اینکه کار کردن با نئوکان های چل در زمان ریاست جمهوری بوش که کاملن محتمل بود صبح از دنده چپ از خواب پا شه وشبش به ایران حمله کنه خیانت محسوب هست یا نه، شک نباید کرد.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

شما اگر حتی بازی کامپیوتری هم کرده باشی و از سیاست و نظامی گری چیزی بارت نباشه می فهمی تنها راه تسلیم کردن دشمن و یا گرفتن دوست تقویت خود است !!!!!!!!!!

ویرایش شده در توسط koloot

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
دوستان همچین ازدانشگاههای ال و بل حرف میزنن و سطح علمیشون، مگر مهدی جون بابا که یک کلمه هم انگلیسی بلد نیست در همون دانشگاهها مشغول گذراندن دکتری نیست؟! مگر گندش در نیومد بعد افشاگران اون قضیه رو در انگلیس گرفتن چوب تو آستینشون کردن.

البته من نمیگم کلا فاقد ارزش علمین بلکه میخوام بگم مدرک الکی هم میدن مواردش زیاده، یک نمونش رو من گفتم.

چه پاسخی به این مقاله باید داد! فلانی مقاله مینویسه میگه برای دزدی از فلان محل یکی چفته بگیره یکی بپره بره درو باز کنه یکی... حالا شما چه جوابی بهش میدی؟! که مثلا دزدی بده!
  • Upvote 6
  • Downvote 3

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

کسی نمیتونه کیفیت بالای دانشگاه هایی مثل مک مستر رو زیر سوال ببره  پذیرش گرفتن از این دانشگاه ها هم کار سختی نیست اما مدرک گرفتن ازشون کار سختیه برعکس ایران !

اما در مورد جناب ندیمی بحث کاملا واضحه متاسفانه ما نخبه ها رو مثل گوسفند حساب میکنیم و تریبون رو میدیم دست یه مشت ابله و 24 ساعته به خاطر فهمیدن تحقیر میکنیمشون و تهمت هم بهشون میزنیم ! 2 راه بیشتر نداریم یا ول کنیم بریم اونور یا بمونیم خونه بشینیم گوشه خونه و منزوی بشیم کسی نمیگه کار اقاای ندیمی خیانت نیست ولی بحث اینه چرا به این نقطه رسید نخبه ای که در خاک ایران هیچ جایگاهی نداشت اونجا واسش فرش قرمز پهن میکنن ما جای ندیمی ها رو دادیم به امثال عباسی ها و... اگه دانش اون نقشی در اسیب رسوندن به سرزمین مادری داره پس خائن محسوب میشه اون مسئولینی که کار رو به جایی رسوندن که اندک نخبگان کشور ما که سیستم اموزش و پرورش ما نتونست جلوی شکوفا شدنشون رو بگیره وطن رو ول میکنن میرن غرب هم خائن محسوب میشن و حکمی بالاتر از امثال ندیمی ها دارن 

• Upvote 9
  • Downvote 4

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

کسی نمیتونه کیفیت بالای دانشگاه هایی مثل مک مستر رو زیر سوال ببره  پذیرش گرفتن از این دانشگاه ها هم کار سختی نیست اما مدرک گرفتن ازشون کار سختیه برعکس ایران !
اما در مورد جناب ندیمی بحث کاملا واضحه متاسفانه ما نخبه ها رو مثل گوسفند حساب میکنیم و تریبون رو میدیم دست یه مشت ابله و 24 ساعته به خاطر فهمیدن تحقیر میکنیمشون و تهمت هم بهشون میزنیم ! 2 راه بیشتر نداریم یا ول کنیم بریم اونور یا بمونیم خونه بشینیم گوشه خونه و منزوی بشیم کسی نمیگه کار اقاای ندیمی خیانت نیست ولی بحث اینه چرا به این نقطه رسید نخبه ای که در خاک ایران هیچ جایگاهی نداشت اونجا واسش فرش قرمز پهن میکنن ما جای ندیمی ها رو دادیم به امثال عباسی ها و... اگه دانش اون نقشی در اسیب رسوندن به سرزمین مادری داره پس خائن محسوب میشه اون مسئولینی که کار رو به جایی رسوندن که اندک نخبگان کشور ما که سیستم اموزش و پرورش ما نتونست جلوی شکوفا شدنشون رو بگیره وطن رو ول میکنن میرن غرب هم خائن محسوب میشن و حکمی بالاتر از امثال ندیمی ها دارن

توضیحا عرض کنم که این مک مستر دانشگاه تحفه ای نیست و اصلا به گرد پای سه چهار تا دانشگاه اول ما نمیرسه. یکی از دوستانم فارغ التحصیل اونجاست. تو کانادا فقط تورنتو، واترلو و بریتیش کلمبیا
  • Upvote 1
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

شما هر رنکینگ کلی  ک دوست داری بیار ببینم واترلو چجوری بهتر از مک مستر میشه ؟

من خودم از وبومتریک استفاده میکنم همیشه ولی حتی با Times Higher Education هم حساب کنی مک مستر زیر 100 هست تو جهان ! دانشگاه ها تهران کجا میشه اون موقع !!!!

http://www.shanghairanking.com/World-University-Rankings/McMaster-University.html

و

http://www.shanghairanking.com/World-University-Rankings/University-of-Waterloo.html

و اینم دانشگاه تهران !

http://www.shanghairanking.com/World-University-Rankings/University-of-Tehran.html

شاید بهترین های ایران همیشه نرن خارج ولی این دلیل کیفیت پایین دانشگاه های اونجا نیست همونطوری که گفتم رفتن به دانشگاه های اونجا سخت نیست مدرک گرفتن سخته اونجا باید واقعا تحصیل کنی !

• Upvote 6
  • Downvote 5

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

من توصیه می کنم که گوش بدین !

عزیز من اکثر بچه های این سایت ابتدای جوانی هستند، نه مثل بنده در سالهای آخر جوانی و در مرز میانسالی! چرا می خواهید با روحیات اینها بازی کنید. . .

ای کاش نمی دانستم، ندانستن خیلی بهتر هست، آدم راحتتر زندگی می کنه.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

عزیز من اکثر بچه های این سایت ابتدای جوانی هستند، نه مثل بنده در سالهای آخر جوانی و در مرز میانسالی! چرا می خواهید با روحیات اینها بازی کنید. . .

ای کاش نمی دانستم، ندانستن خیلی بهتر هست، آدم راحتتر زندگی می کنه.

الان تکلیف ما چیه!؟
  • Upvote 1
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

آدم واقعا نمی دونه چی بگه و واسه چی بگه،‌ نبویان هم شد منبع؟ جایی که داریم از رند و واشنگتن حرف می زنیم و کلی اطلاعات که پشت این گزارش خوابیده؟

این گزارش یک Preview هست، در واقع سرتیتر مباحث گردآوری شده هست که اگر پنتاگون یا سایر مراکز تصمیم گیری امریکایی علاقه داشتند بهشون ارائه میشه و در قبالش هزینه های هنگفت گرفته میشه.

برای مثال:

وقتی جناب ندیمی میگن صنعت موشک سازی ایران از چین و کره وارد شده، در اون پرزنتیشنی که میدن میان دونه دونه اشاراتی که در خاطرات شده به این مسائل رو باذکر رفرنس قید می کنن، بعد میرن مثلا می بینن زمانی که این آدم اشاره کرده تو روزنامه های کره و چین فلان مطلب چاپ شده، از اوونجا می بینن مثلا 10 تا کشتی از کره تو اون ماه به ایران محموله حمل کرده که دوتاش مشکوک به نظر میرسه، از اونجا تا زمان شلیک اولین موشک بعدی، بازه زمانی مورد نیاز برای استقرار خط رو بهمون میده که میشه ازش برای تحلیل این اصل استفاده کرد که چقدر مواد خام به ایران وارد شده و چقدر از محموله فقط از هم باز شده بوده و ایران اسمبل شده

بعد میاید از چی سند میارید تو رو خدا.

پ.ن: اصلا فکر این رو نکنید که می تونید با حایی مثل مکمستر رقابت کنید، مک مستر کارش اینقدر ارزش داره که حتی از مطالعات تاریخیشو پول در میاره و هزینه دانشجوش رو تامین می کنه.

شما حتی اگر فوق دکتری داشتید در این مملکت که ندارید، فوق دکتری تون هم مثل دکتری الان دانشگاههای ایران یک دبیرستان با قابلیت انتخاب واحد می شد. حتی دانشجوی مهندسی رو هم نتنها قرونی کف دستش نمی ذاشتید بعد ولش می کردید به امون خدا که بره سیگار بفروشه.

همین یک قلم کافیه برای مقایسه، هرچند شما دنبال دلیل نیستید شما به یک چیزی چشم بسته اعتقاد دارید که هیچ ربطی به دین و ایمان ما نداره و بعد داد و بیداد و هوار که اثبات کنید درسته.

اینها آخرش اینه، این وضع مملکت که امروز باید نگران خلع سلاح باشیم.

• Upvote 5
  • Downvote 19

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

برای مثال:

وقتی جناب ندیمی میگن صنعت موشک سازی ایران از چین و کره وارد شده، در اون پرزنتیشنی که میدن میان دونه دونه اشاراتی که در خاطرات شده به این مسائل رو باذکر رفرنس قید می کنن، بعد میرن مثلا می بینن زمانی که این آدم اشاره کرده تو روزنامه های کره و چین فلان مطلب چاپ شده، از اوونجا می بینن مثلا 10 تا کشتی از کره تو اون ماه به ایران محموله حمل کرده که دوتاش مشکوک به نظر میرسه، از اونجا تا زمان شلیک اولین موشک بعدی، بازه زمانی مورد نیاز برای استقرار خط رو بهمون میده که میشه ازش برای تحلیل این اصل استفاده کرد که چقدر مواد خام به ایران وارد شده و چقدر از محموله فقط از هم باز شده بوده و ایران اسمبل شده

بله شاید تو اون محموله بخشی از موشک بوده باشه ولی این دلیل نمیشه که همه صنعت موشکی ایران از کره و چین وارد شده باشه امروز بعد از ظهر قسمت پنجم مستند خط مقدم پخش شد که طی اون رسما اعلام شد ایران در بحث مهندسی معکوس موشک اسکاد بی - سوخت  و هدایت و یک مورد دیگه خودش کار میکنه و بقیش رو کره ای ها کمک کردند که شد شهاب یک. دیگه این چه جور انصافه که شما همه زحمات مهندسی معکوس مهم ترین بخش های موشک یعنی سوخت وهدایت رو از کره و یا هر کشور دیگه ای بدونید. اتفاقا باید به خود شما گفت تورو خدا ببین از چی سند میاری! حرف غربی نمیشه سند. دوست من. سوخت جامد از صفر تا صدش تو خود ایران کار شده و الان دوربرد ترین و قویترین موشک از نظر تخریب یعنی سجیل سوخت جامده.

ویرایش شده در توسط Moghaddam
  • Upvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

آدم واقعا نمی دونه چی بگه و واسه چی بگه،‌ نبویان هم شد منبع؟ جایی که داریم از رند و واشنگتن حرف می زنیم و کلی اطلاعات که پشت این گزارش خوابیده؟

این گزارش یک Preview هست، در واقع سرتیتر مباحث گردآوری شده هست که اگر پنتاگون یا سایر مراکز تصمیم گیری امریکایی علاقه داشتند بهشون ارائه میشه و در قبالش هزینه های هنگفت گرفته میشه.

برای مثال:

بعد میاید از چی سند میارید تو رو خدا.

پ.ن: اصلا فکر این رو نکنید که می تونید با حایی مثل مکمستر رقابت کنید، مک مستر کارش اینقدر ارزش داره که حتی از مطالعات تاریخیشو پول در میاره و هزینه دانشجوش رو تامین می کنه.

شما حتی اگر فوق دکتری داشتید در این مملکت که ندارید، فوق دکتری تون هم مثل دکتری الان دانشگاههای ایران یک دبیرستان با قابلیت انتخاب واحد می شد. حتی دانشجوی مهندسی رو هم نتنها قرونی کف دستش نمی ذاشتید بعد ولش می کردید به امون خدا که بره سیگار بفروشه.

همین یک قلم کافیه برای مقایسه، هرچند شما دنبال دلیل نیستید شما به یک چیزی چشم بسته اعتقاد دارید که هیچ ربطی به دین و ایمان ما نداره و بعد داد و بیداد و هوار که اثبات کنید درسته.

اینها آخرش اینه، این وضع مملکت که امروز باید نگران خلع سلاح باشیم.

برادر جوری صحبت بفرمایید که ما هم مستفیض بشیم آخه. من قسمت آخر فرمایشات شما را کلا متوجه نشدم.

قبلا هم عرض کردم، هیچ جای دنیا مدرک دانشگاهی به نام فوق دکترا وجود ندارد.

حرف ما این است که انسان چه عامی چه دانشمند، اگر بره برای دشمن کار کنه و تئوری برای خلع سلاح مملکتش در برابر دشمن بده، خائن و وطن فروشه.

گند خیانت این حضرات به مملکت با آب رودخانه آمازون هم قابل شستشو نیست. 

بحث ما این نیست که این بنده خدا با سواده یا کم سواد و یا بی سواده بحث در درستی حرف و تفاوت خدمت تا خیانته.

توضیحا عرض کنم که البته در فارغ التحصیلان غرب هم مثل خودمان کم سواد کم نیست. به چشم خود دهها مورد رو دیده‌ام و از نزدیک می‌شناسم.

• Upvote 11

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

گند خیانت این حضرات به مملکت با آب رودخانه آمازون هم قابل شستشو نیست.

نزنی به رود آمازون اینا رو یه وقتی! کثیف میشه رود!

ویرایش شده در توسط Moghaddam
  • Like 1
  • Upvote 3
  • Downvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.