Sami1993

اهمیت پرداختن به زرادخانه موشکی ایران در مذاکرات هسته‌ای ، نوشته فرزین ندیمی !

Recommended Posts

سردر سایت رو عوض کنیم بزنیم : تخلیه گاه جمیع دوستان اذیت در طول روز . نمی دونم چه اصراریه برخی میخوان این اذیت بودنشون رو باهمه شیر کنن .

الان واقعا کدوم یک از بچه های اینجابه جای سرمایه گذاری زدن بنیان صنعت ! و علم اقتصاد !  ( یا غریب ! تصور کن ... بنیان علم اقتصاد ! ) رو ویران کردند که  حالا باید تو تاوان اشتباهات شون رو بدی ؟

کدوم یک از بچه های میلیتاری این شکست سنگین ! رو به مملکت تحمیل کردن ؟ 

نه واقعا میخوام بدونم کدوم یک از بچه های اینجا باید سعی کنن یک دهم ندیمی باشن تا راه برون رفت از مشکلات کشور !! پیدا بشه ؟ 

.................................................

هی با خودم میگم ول کن بنده ی خدا اذیته ، فک میکنه رهبرو رییس جمهور و فرمانده سپاه این مطالبو میخونن فلذا میاد اینجا دوخط میگه  میره  خالی میشه ...  ولی تو انگار تا همه ی کاربرای میلیتاری رو دونه دونه به جرم عدم توجه به مصالح عالیه ی مرتضی 313 ، جلوی پای فرزین ندیمی سرنبری دلت خالی نمیشه گل پسر !

پ . ن . این که مرتضی خواهد گفت :  منظور من کاربرای میلیتاری نیستند و منظورم تیم دولت قبلی و فرماندهان کودن و ... هستن ،  به هیچ وجه پذیرفته نیست . سیاق کلام مشخصه که منظور با چه کسیه . و این که بعد تر خواهد گفت منظورم اینه که در محیط مجازی و فروم ها ی تخصصی اینقدر فحش بدین به مسئولین سیاسی و نظامی تا آبروشون بره و حساب کار بیاد دستشون و کاراشون رو درست کنن ، نشون میده هیچ درکی از روابط قدرت و ساختارپیچیده ی  قدرت نداره . صرفا یه مهندسه که بنده خدا بدجوری اذیته . نمیشه ازش توقع داشت بفهمه کار توی کف بتلفید نظامی و سیاسی چه جور پیش میره ...

ها، ببین نکته اینجاست، تا به حال چند تا رونمایی دیدی که به مرحله مراسم نرسیده و فقط ادعا بوده؟ چقدر بی نظمی دیدی؟

فکر می کنی اینها واسه کیه؟ بجز کسی که فارس می خونه، بجز کسی که تو میلیتاری ذوق می کنه و میشه پیاده نظامی تبلیغاتی؟

شما فرض کن جایی مثل مشرق از کجا شروع شد؟ از همین فرومها و ضعف یک جریانی در این فرومها. این تاثیرشه اما چرا از کار و زندگی می زنم برای این دغدغه انداختن ها، این یه بحث دیگست.

گفتم ما در این کشور انستیتو رند یا انستیتو واشنگتن نداریم، اما این رو داریم، این بحثها و این جمع ها هست (و تاثیرات مستقیم و غیر مستقیمش میرسه)، اگر شما یک زمانی اومدی توی یک دروغی که سرمایه مملکت رو به باد داده با به به و چه چه و سرکوب نقد مشارکت کردی،‌باید امروز قدرت این رو داشته باشی که به خودت نگاه کنی و بگی من کردم،‌اشتباه کردم و دیگه نخواهم کرد.

کما اینکه من خیلی وقتها به خودم می گم من این کار رو کردم اشتباه کردم و دیگه نخواهم کرد، چون به بار اون اشتباه به اون دنیاش معتقدم. ما اذیت شما راحت، راحت طلبی شما رو به اینجا رسونده که کم مونده ناموسمون به خاطر اراده امریکا و عربستان به باد بره. راحت طلبی بعضی وقتها اینه که داشتن چند تا دوست توی میلیتاری رو به زدن حرف حق ترجیح بدی. اگرهدف خالی شدن من بود، مطمئن باشید تریبون های خوبی هستن برای اینکار. ولی من اونجا این حرف رو نمی زنم، اینجا جاشه، چون شماها اون ته ته ها می فهمید که بعضی موضع گیری ها یا عدم موضع گیری هاتون اشتباهه و به خاطر راحت بودن تصمیم می گیرید تو جهتی گام بردارید که به تخریب مملکت منتهی میشه.

این اون باره، برای من وظیفه دینیم اینه نه شعار دادن، که این بار رو یاد آوری کنم و تاثیر داره، از منی که رسانه ها رو میشناسم، بشنوید که داره.

ویرایش شده در توسط mo313
  • Upvote 10
  • Downvote 6

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

فکر می کنی اینها واسه کیه؟ بجز کسی که فارس می خونه، بجز کسی که تو میلیتاری ذوق می کنه و میشه پیاده نظامی تبلیغاتی؟ن

انقدر که ما اینجا فارس و .......و رونمایی های ماکتی رو مسخره کردیم و دست انداختیم فکر نکم توی فروم اسراییلی ها کرده باشند!

• Upvote 11

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ها، ببین نکته اینجاست، تا به حال چند تا رونمایی دیدی که به مرحله مراسم نرسیده و فقط ادعا بوده؟ چقدر بی نظمی دیدی؟

فکر می کنی اینها واسه کیه؟ بجز کسی که فارس می خونه، بجز کسی که تو میلیتاری ذوق می کنه و میشه پیاده نظامی تبلیغاتی؟

شما فرض کن جایی مثل مشرق از کجا شروع شد؟ از همین فرومها و ضعف یک جریانی در این فرومها. این تاثیرشه اما چرا از کار و زندگی می زنم برای این دغدغه انداختن ها، این یه بحث دیگست.

گفتم ما در این کشور انستیتو رند یا انستیتو واشنگتن نداریم، اما این رو داریم، این بحثها و این جمع ها هست (و تاثیرات مستقیم و غیر مستقیمش میرسه)، اگر شما یک زمانی اومدی توی یک دروغی که سرمایه مملکت رو به باد داده با به به و چه چه و سرکوب نقد مشارکت کردی،‌باید امروز قدرت این رو داشته باشی که به خودت نگاه کنی و بگی من کردم،‌اشتباه کردم و دیگه نخواهم کرد.

کما اینکه من خیلی وقتها به خودم می گم من این کار رو کردم اشتباه کردم و دیگه نخواهم کرد، چون به بار اون اشتباه به اون دنیاش معتقدم. ما اذیت شما راحت، راحت طلبی شما رو به اینجا رسونده که کم مونده ناموسمون به خاطر اراده امریکا و عربستان به باد بره. راحت طلبی بعضی وقتها اینه که داشتن چند تا دوست توی میلیتاری رو به زدن حرف حق ترجیح بدی. اگرهدف خالی شدن من بود، مطمئن باشید تریبون های خوبی هستن برای اینکار. ولی من اونجا این حرف رو نمی زنم، اینجا جاشه، چون شماها اون ته ته ها می فهمید که بعضی موضع گیری ها یا عدم موضع گیری هاتون اشتباهه و به خاطر راحت بودن تصمیم می گیرید تو جهتی گام بردارید که به تخریب مملکت منتهی میشه.

این اون باره، برای من وظیفه دینیم اینه نه شعار دادن، که این بار رو یاد آوری کنم و تاثیر داره، از منی که رسانه ها رو میشناسم، بشنوید که داره.

میل دارم این تکه از کلام پیشین خودم رو نقل قول کنم . امیدوارم دوستان به حساب نوستریسم  نذارن : 

و این که بعد تر خواهد گفت منظورم اینه که در محیط مجازی و فروم ها ی تخصصی اینقدر فحش بدین به مسئولین سیاسی و نظامی تا آبروشون بره و حساب کار بیاد دستشون و کاراشون رو درست کنن ، نشون میده هیچ درکی از روابط قدرت و ساختارپیچیده ی  قدرت نداره . صرفا یه مهندسه که بنده خدا بدجوری اذیته . نمیشه ازش توقع داشت بفهمه کار توی کف بتلفیلد نظامی و سیاسی چه جور پیش میره ...

میل دارم این تکه از نقل قول پیشین رو دوباره تکرار کنم . امیدوارم دوستان به حساب نارسیسیم  نذارن :

نشون میده هیچ درکی از روابط قدرت و ساختارپیچیده ی  قدرت نداره .

میل دارم این تکه از تکه تکرار شده از نقل قول پیشین رو دوباره تکرار کنم امیدوارم دوستان به حساب مانیا نذارن :

هیچ درکی !

میل دارم این تکه ی تکرار شده از تکه تکرار شده از نقل قول پیشین رو دوباره تکرار کنم امیدوارم دوستان به حساب اوتیسم  نذارن :

هیچ ! 

• Upvote 7
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

بنده فکر میکنم دوستان درست متوجه منظور جناب مرتضی نشدند، اگر مطالب ایشون رو بدون عصبانیت و با تعمق بخونید، شاید این جور راجع بهشون قضاوت نکنید... بنده که فکر میکنم اتفاقا ایشون از اوضاع به وجود اومده دارند حرص میخورند و ناقد عدم صلاحیت هایی است که وضع کشور را به این روز رسونده...

ایشون داره میگه آقای ندیمی آدم با استعدادی بوده، به دلیل عدم شایسته سالاری و یا سایر دلایل مهاجرت نخبگان رفته اونور، و حالا داره به اون وری ها سرویس میده... درسته که این کار اسمش خیانته، اما جناب مرتضی نقدش به دوستان اینه که به جای این که با خائن خائن کردن به ایشون جواب بدین، بیاید مثل آقای ندیمی باشید... از لحاظ نوع رفتار نه مصداق رفتار...

یعنی به جای فحش دادن، مثل آقای ندیمی که داره فکر میکنه تا به اونچه میخواد (که به زعم ما خیانت هست) برسه، بیاید فکر کنیم تا به اونچه میخوایم برسیم... اونچه ما میخوایم در حال حاضر اینه: حفظ موشکی با توجه به وضعیت مذاکرات، وضعیت قتصادیمون و هزار تا عامل دیگه...

بنده فکر میکنم مخلص کلام جناب مرتضی اینه... مثلا یه جا ایشون توضیح میده که مثلا آمار دادن آقای ندیمی در مورد موشک های ایران و منبعشون هرتکی نیست و وابسته به مصاحبه ها و ردیابی بارهای کشتی و ... است (یعنی میخواند بگند کار ندیمی فارغ از خیانت بودنش علمی و رو حساب هست) و از دوستان سوال میکنه که چرا تحلیل گرهای کلان ما شدند رائفی پورها و نبویان ها... بعد جناب مقدم میان گیر میدن که موشکی ما وارداتی نبوده... برادر من ایشون دارند مثال میزنند، چرا تو مثال میمونی...؟

یکم در خوندن و تحلیل مطالب طرف مقابلتان صبر و تامل داشته باشید...

اونجایی هم که جناب مرتضی میگوید شما اله کردید و بله کردید، منظورشون بچه های میلیتاری نیست، بلکه افرادی هست که از نوع تفکرشون و بیاناتشون و یا شاید بحث های قبلی که در این سایت شده مشخص هست که در دورانی که دولت نهم با تصمیماتش داشت بذر وضعیت فعلی را میکاشت براش هورا میکشیدند... ایشون میگه اگه اون موقع حمایت کردید مسئولش شما هم هستید، پس اول یقه خودتون رو بچسبید...

ویرایش شده در توسط hasanjj2
  • Upvote 12
  • Downvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

بنده فکر میکنم دوستان درست متوجه منظور جناب مرتضی نشدند، اگر به مطالب ایشون رو بدون عصبانیت و با تعمق بخونید، شاید این جور راجع بهشون قضاوت نکنید... بنده که فکر میکنم اتفاقا ایشون از اوضاع به وجود اومده دارند حرص میخورند و ناقد عدم صلاحیت هایی است که وضع کشور را به این روز رسونده...

ایشون داره میگه آقای ندیمی آدم با استعدادی بوده، به دلیل عدم شایسته سالاری و یا سایر دلایل مهاجرت نخبگان رفته اونور، و حالا داره به اون وری ها سرویس میده... درسته که این کار اسمش خیانته، اما جناب مرتضی نقدش به دوستان اینه که به جای این که با خائن خائن کردن به ایشون جواب بدین، بیاید مثل آقای ندیمی باشید... از لحاظ نوع رفتار نه مصداق رفتار...

یعنی به جای فحش دادن، مثل آقای ندیمی که داره فکر میکنه تا به اونچه میخواد (که به زعم ما خیانت هست) برسه، بیاید فکر کنیم تا به اونچه میخوایم برسیم... اونچه ما میخوایم در حال حاضر اینه: حفظ موشکی با توجه به وضعیت مذاکرات، وضعیت قتصادیمون و هزار تا عامل دیگه...

بنده فکر میکنم مخلص کلام جناب مرتضی اینه... مثلا یه جا ایشون توضیح میده که مثلا آمار دادن آقای ندیمی در مورد موشک های ایران و منبعشون هرتکی نیست و وابسته به مصاحبه ها و ردیابی بارهای کشتی و ... است (یعنی میخواند بگند کار ندیمی فارغ از خیانت بودنش علمی و رو حساب هست) و از دوستان سوال میکنه که چرا تحلیل گرهای کلان ما شدند رائفی پورها و نبویان ها... بعد جناب مقدم میان گیر میدن که موشکی ما وارداتی نبوده... برادر من ایشون دارند مثال میزنند، چرا تو مثال میمونی...؟

یکم در خوندن و تحلیل مطالب طرف مقابلتان صبر و تامل داشته باشید...

جزائک الله خیرا

• Upvote 5

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

مسولینی که در هر رده حکومتی خلع سلاح موشکی رو تایید کنن یا در برابرش سکوت کنن بهتره فیلمهای بیرون کشیدن صدام از تو سوراخ مثل موش یا بیرون کشیدن قذافی از لوله فاضلاب و چاقو به...... رو چند بار ببینند

حداقل برای اینکه چنین اتفاقی برای خودشون نیوفته از تاریخ پند بگیرن و موشکی رو تسلیم نکنند!

صدام و قذافی که یکصدم ما برای غرب مشکل ایجاد نکردند اون شد عاقبتشون، دیگه وای به حال ما!

یک مثبت کم بود برای این پست. چه کنم که نمی تونم 100 تا مثبت بدم.

واقعا عبرت از تاریخ خیلی مهمه.

جناب mo313، برادر عزیزم!

چرا همه ما رو احمق و کم سواد می دونید؟

می فرمایید بحث منطقی, عرض می کنیم چشم. به دیده منت

ولی می فرمایید بحث بر سر خلع سلاح ایران! مگر ما مریض هستیم که خودمان را در برابر دشمن خلع سلاح کنیم؟ اگر این کار را انجام دادیم و مملکت را به اجنبی فروختیم، اونوقت میشیم منطقی؟؟

بحث اصلی این باید باشد که در شرایط حاضر چطور ضربه تحریمها را مهار کرده و از فشار آن برای ایجاد وحدت داخلی و مبارزه با فساد استفاده نماییم. اگر این بحث را انجام می دهید، ما ارادتمند شما هم هستیم دربست.

• Upvote 6

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

...

دوست عزیز برآورد من اینه که حتی یک درصد این ملت کوچکترین علاقه و توجهی به مساءل نظامی و سلاح و خلاصه رونمایی ندارن. راکت رو از موشک تشخیص نمیدن، باور کن خیلیاشون هلی کوپتر رو از جنگنده تمیز نمیدن. حالا با رونمایی چرت و چرند کیو میخوان گول بزنن یا رضایت کاذب ایجاد کنن که نهایتش یه عده قابل شمارش و تاثیرگذار بشن پیاده نظام تبلیغاتی!!

اگر در گوشه ای دورافتاده از این مملکت سیب زمینی مجانی توزیع بشه تاثیرش در کل ایران از رونمایی تبلیغاتی یا غیر تبلیغاتی موشک قاره پیما بیشتره.

بعد ما رند و واشنگتن نداریم ولی به عنوان مثال طی چند دهه صاحب نفوذ و قدرت نسبی رو به تزاید در این خاورمیانه شدیم، خوب یه تفکر و برنامه ای پشتش بوده، از آسمون که نیفتاده. اگر جایی کمبود هست دلیل نمیشه که بگیم تفکر و برنامه ریزی به طور مطلق در یک سیستم حکومتی/ایدءولوژیک نیست.
  • Upvote 11

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

احمق یا کم هوش بودید وقتی برای سیخونک زدن بهتون تلف نمی کردم.

اما سواد تابعی از تلاش و مطالعست، سوادتون وو ببرید بالا.

شما مملکتتون رو خلع سلاح نمی کنید،ولی اگر ندونید مملکتتونچجوری خلع سلاح می تونه بشه، خودشون خلع سلاحش می کنن.

ویرایش شده در توسط mo313
  • Upvote 8
  • Downvote 4

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

اقای ۳۱۳ والا من هربار انتقاد کردم با حقیقت هی بنده رو اخراج کردن شما با دوستان کل کل نکنید کو گوش شنوا ?  ۳ ملیارد فرستادن سوریه در حالی که ملت در حال هلاک شدنه ! اگه اینو من تو ایران میگفتن الان از طناب در میدان ازادی اویزون بودم fi_lone_ranger

ویرایش شده در توسط Babak1391
  • Upvote 3
  • Downvote 16

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

احمق یا کم هوش بودید وقتی برای سیخونک زدن بهتون تلف نمی کردم.

اما سواد تابعی از تلاش و مطالعست، سوادتون وو ببرید بالا.

شما مملکتتون رو خلع سلاح نمی کنید،ولی اگر ندونید مملکتتون قراره چجوری خلع سلاح می تونه بشه، خودشون خلع سلاحش می کنن.

الحق و الانصاف این حرف شما صحیحه....

اینهمه منفی میخوری تقصیر خودته  منظورتو که پوست کنده و درست نمیگی یجوری میگی همه 180 درجه برعکس برداشت میکنن...

• Upvote 9

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

میل دارم این تکه از کلام پیشین خودم رو نقل قول کنم . امیدوارم دوستان به حساب نوستریسم  نذارن : 

میل دارم این تکه از نقل قول پیشین رو دوباره تکرار کنم . امیدوارم دوستان به حساب نارسیسیم  نذارن :

میل دارم این تکه از تکه تکرار شده از نقل قول پیشین رو دوباره تکرار کنم امیدوارم دوستان به حساب مانیا نذارن :

میل دارم این تکه ی تکرار شده از تکه تکرار شده از نقل قول پیشین رو دوباره تکرار کنم امیدوارم دوستان به حساب اوتیسم  نذارن :

میل دارم این تکه ی تکرار شده از تکرار تکه تکرار شده از نقل قول پیشین رو دوباره تکرار کنم امیدوارم دوستان به حساب ترولیسم  نذارن :

چ !

برنامه امشب سینماهای تهران !  :chicken:

ویرایش شده در توسط SoheilEsy
  • Upvote 6
  • Downvote 3

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

اوکی  تا اینجای قضیه حل شد، الان به این جواب بدید،

آقای ندیمی به این برداشت رسیدند که بحث هدایت هنوز در توان موشکی ما جا نیوافتاده،‌ با چه سند هایی به این نتیجه رسیدن؟

اصلا چجوری میشه با یکسری اسناد به این نتیجه رسید، اسناد رو گذاشت کنار هم و نتیجه رو باهاشون صحت سنجی کرد؟ این رو تحلیل کنید، من هم نظرم رو می گم آخرش ببینیم شما یا من.

ویرایش شده در توسط mo313

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

پیدا کنید پرتقال فروش رو

وزیر دفاع

ما متناسب با تهدیدات احتمالی علیه کشور، تلاش کرده‌ایم تا برد موشک‌های‌مان را افزایش دهیم و در این زمینه ما به بردهای لازم رسیده‌ایم.

بخش موشکی مربوط به توان دفاعی جمهوری اسلامی ایران است و این موضوعی است که ما تصمیم می‌گیریم چه باشد و چه نباشد؛ و هیچ اراده‌ای نمی تواند خارج از اراده ما خودش را بر تصمیماتی که که ما در این حوزه می‌گیریم اعمال کند.

اساسا هم موضوع موشکی در بحث مذاکرات هسته‌ای در هیچ زمانی از طرف ما پذیرفته نشده است، و الان هم طرف مقابل اصراری بر این موضوع ندارد

دم خروس یا ؟؟

• آن‌چه که امروز با 1+5 درباره آن مذاکره می‌کنیم صرفا موضوع هسته‌ای است و به غیر از موضوع هسته‌ای هیچ موضوع دیگری در دستور کار قرار نگرفته و نخواهد گرفت.
  • بخش موشکی مربوط به توان دفاعی جمهوری اسلامی ایران است و این موضوعی است که ما تصمیم می‌گیریم چه باشد و چه نباشد؛ و هیچ اراده‌ای نمی تواند خارج از اراده ما خودش را بر تصمیماتی که که ما در این حوزه می‌گیریم اعمال کند؛ و اساسا هم موضوع موشکی در بحث مذاکرات هسته‌ای در هیچ زمانی از طرف ما پذیرفته نشده است، و الان هم طرف مقابل اصراری بر این موضوع ندارد، و به عبارتی پذیرفته که جزو مقوله‌های مورد مذاکره نیست.
  •  

منبع

• Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.