Sami1993

اهمیت پرداختن به زرادخانه موشکی ایران در مذاکرات هسته‌ای ، نوشته فرزین ندیمی !

Recommended Posts

به نظرم اینه بخونید جالبه در باره صحبت های ژنرال دهقان هست  Persian.ruvr.ru/2014_12_22/281597256

ویرایش شده در توسط mahdifly

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

چه نقدی بکنیم ؟ به جز چنتا نکته ، اکثر حرفاش درسته .

حرف اینه که چرا یه نفر که سالها نون این مملکت رو خورده و ریشه اش توی این خاکه ، باید اینجور گرا بده به دشمن مملکتش ؟

هزار تا لایک، گل گفتی سید.

اگر نام نویسنده ی مقاله رو نمی دیدید آیا با لحن مقاله مطمئن نمیشدید که نویسنده یه نئوکان دوآتیشه هست ؟ 

دقیقا، والا من که اصلا فکر نمی کردم اینطور آدمی باشه.

متخصص  سختی کشیده وکم لطفی دیده وبلکه سیلی ناحق خورده از نظام کم نیستند ، به  خدا اگر بخوام روضه ی برخی از اعضا و مدیران همین سایت روبراتون بخونم ...

بگذریم ، کسی منکر بی تفاوتی ها وبی مهری ها و عدم نخبه سالاری ها نیست . چیزی که هست خیلی ها هستند که توی همین شرایط و در حالی که صورتشون هنوز از سیلی ناحق یه مامور امنیتی جزء  ، کبود بود ، بازم دنبال کار و تلاش برای نظام بودند و هنوز هم هستند . چون با دولت و چارتا کارمند مواجب بگیرش یا با  چارتا درجه دارسپاهی  وارتشی  بله قربان گوی دستمال به دست بیعت نکرده ن . معامله شون با خدا وامام زمان روحی فداه بوده که در عین سختی ها بایستند و هر کاری میتونن برای اعتلای خط تشیع انجام بدن .

سید دوستت داریم شدید، اصلا فجیع!

• Upvote 3

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
ارسال شده در · مخفی شده توسط Skyhawk، 2 دی 1393 - دلیلی ارایه نشده است
مخفی شده توسط Skyhawk، 2 دی 1393 - دلیلی ارایه نشده است

ببخشید دوستان من این فایل صوتی رو گوش دادم و به نظرم ایشون چیز خاصی نگفتن آخه اول فک کردم حتما آقای ظریف گقته بیا کرمانشاه و کدستان و خراسان رو میدیم بعد نفت هم مال شما در ازا شما هسته ای رو بگیرید!!! icon_eek  اما بعد دیدم اونقدر ها که دوستان گفتن هم عجیب نبود یه شیخ درباری دیگه که چرت و پرت گفت! ببخشید زیادی صریح اللحنم.

• Downvote 5

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
آقایان این فایل صوتی مال الان نیست .... تقریبا مال یک سال پیشه .. من این فایل رو همون روزای اول شنیدم ... الان یک سال گذشته ... حال حاضر رو دریابید

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

به هر حال کلی زر زد همش هم مفت بود

• Downvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست

ببخشید دوستان من این فایل صوتی رو گوش دادم و به نظرم ایشون چیز خاصی نگفتن آخه اول فک کردم حتما آقای ظریف گقته بیا کرمانشاه و کدستان و خراسان رو میدیم بعد نفت هم مال شما در ازا شما هسته ای رو بگیرید!!! icon_eek  اما بعد دیدم اونقدر ها که دوستان گفتن هم عجیب نبود یه شیخ درباری دیگه که چرت و پرت گفت! ببخشید زیادی صریح اللحنم.

برادر،  شما این شیخ را با آن شیخ اشتباه گرفتی! شیخ درباری که فرمودید همان عمامه دار هایی هستند که در اولین اقدام کاربری کاخ موزه سعدآباد را تغییر دادند.

• Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست

؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست

آقایان این فایل صوتی مال الان نیست .... تقریبا مال یک سال پیشه .. من این فایل رو همون روزای اول شنیدم ... الان یک سال گذشته ... حال حاضر رو دریابید

بله تقریبا مال اسفند سال قبل هست، الان که وضع خیلی بدتره!

• Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

چه نقدی بکنیم ؟ به جز چنتا نکته ، اکثر حرفاش درسته .

حرف اینه که چرا یه نفر که سالها نون این مملکت رو خورده و ریشه اش توی این خاکه ، باید اینجور گرا بده به دشمن مملکتش ؟ اگر نام نویسنده ی مقاله رو نمی دیدید آیا با لحن مقاله مطمئن نمیشدید که نویسنده یه نئوکان دوآتیشه هست ؟ 

متخصص  سختی کشیده وکم لطفی دیده وبلکه سیلی ناحق خورده از نظام کم نیستند ، به  خدا اگر بخوام روضه ی برخی از اعضا و مدیران همین سایت روبراتون بخونم ...

بگذریم ، کسی منکر بی تفاوتی ها وبی مهری ها و عدم نخبه سالاری ها نیست . چیزی که هست خیلی ها هستند که توی همین شرایط و در حالی که صورتشون هنوز از سیلی ناحق یه مامور امنیتی جزء  ، کبود بود ، بازم دنبال کار و تلاش برای نظام بودند و هنوز هم هستند . چون با دولت و چارتا کارمند مواجب بگیرش یا با  چارتا درجه دارسپاهی  وارتشی  بله قربان گوی دستمال به دست بیعت نکرده ن . معامله شون با خدا وامام زمان روحی فداه بوده که در عین سختی ها بایستند و هر کاری میتونن برای اعتلای خط تشیع انجام بدن .

برادر ... دستمال مال قدیما بود ... الان سمباده می زنن !  :chicken:

• Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
با سلام خدمت دوستان عزیز . راستش با خوندن این همه توهین که به آقای فرزین ندیمی در این تاپیک شد واقعا آزرده شم
  • Upvote 3
  • Downvote 10

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

با سلام خدمت دوستان عزیز . راستش با خوندن این همه توهین که به آقای فرزین ندیمی در این تاپیک شد واقعا آزرده شم

خودتون رو ناراحت نکنید اخوی، کسی که میره و توصیه‌های استراتژیک درباره خلع سلاح کشورش به بیگانه میده، خیلی بیش از اینها حقشه ولی باید در محکمه عادل تعیین بشه مجازاتش.

اینجا هم دوستان نظر خودشون رو درباره نفس کار ایشون برای اندیشه کده آمریکایی فرمودند و توهینی درکار نبود.

تحلیل بنده و برخی دوستان این است که کار ایشان (البته در سطح خودش) خیانت به مملکت است. توهین هم نمی‌کنیم، تحلیل می‌کنیم.

• Upvote 7
  • Downvote 4

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
با سلام خدمت دوستان .
با مطالعه این همه توهین به آقای ندیمی واقعا ناراحت شدم .
کاری به متن مقاله ایشون ندارم اما وظیفه خودم میدونم به پاس زحمات ایشون در آموزش غیر مستقیم نسل طالب علم و بدون امکانات در دهه 70 شمسی در ایران از طریق انتشار مقالات در مجله صنایع هوایی از ایشون تشکر کنم . شمارو به مطالعه مقالات بینظیر ایشون در این مجله جلب کنم .
افول مجله صنایع هوایی از زمانی شرو شد که امثال آقای ندیمی مجله رو ترک کردن . ایشون با توجه به آشنایی کامل با زبان روسی مقالات بیادماندنی مانند _ از آلکالی تا آدر _رو در مجله چاپ کردن و همینطور بیادماندنیترین مقاله دنباله دار تاریخ مجله صنایع هوایی _ F14 گربه ی افسانه ای گرومن _ هم به قلم ایشون بود .

ما نسلی بودیم که هر ماه منتظر روی کیوسک آمدن مجله صنایع هوایی برای خواندن مقاله ای تازه به قلم ایشون بودیم ، اما حیف که امثال ایشون مجالی برای همکاری مجدد با این نشریه نیافتند .
تا اینجای صحبتام پرداختن به نوستالژی و درد و دل بود اما حرف اصلیم اینه که چرا با وارد کردن تعصب به یک بحث علمی ، بجای تحلیل دقیق موضوع مقاله ، اقدام به تخریب مجازی نویسنده میکنیم تا حرف خودمون رو به کرسی بنشونیم ?!
صحبت ایشون از دید یک کارشناس مطلع در مورد توان نظامی ایران بیان شده و نمیشه بر اون ایرادی گرفت . صرف ایرانی بودن نویسنده هم نمیشه لقب خائن بهش داد
  • Upvote 8
  • Downvote 11

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

کم کم این سایت داره تبدیل میشه به یک شبکه اجتماعی !

منفی دادن نمیتونه صحبت های بحق رو خاموش کنه .

در یک بحث کارشناسی اولین چیزی که باید مورد توجه قرار بگیره نگرش بدون قضاوت در مورد اون موضوعه . هر وقت با یک دید قبلی و عموما منفی وارد یک بحث بشیم ، نتیجش میشه همین نوع برخورد .......

• Upvote 6
  • Downvote 9

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

نویسنده ایرانی که بیاد به دشمن ایران راهکار نشون بده تا چطوری بتونه بیشتر به ایران ضربه بزنه اسمش چیه؟ اصولا شما برو ببین برای کجا مقاله رو کار کرده ؟ اینکه شما باهاش نوستالوزی دارین که ربطی به خیانت نداره 

• Upvote 5
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.