Goebbels

خرید های زرهی عراق از زمان حکومت جدید

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

در اينده از عراق هم بايد حسابي ترسيد !

• Downvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

با تشکر

تحویل داده شده اند ؟

تاریخ تحویل هم در لیست درج شده ، شماری از قرارداد ها براساس زمانبندی اجرا شدن ولی تحویل شماری همچنان ادامه داره

• Upvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

به جای صادرات شکمی جات به عراق یه جایی توی این بازار تسلیحات نظامی برای خودمون باز می کردیم بهتر بود .

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

به جای صادرات شکمی جات به عراق یه جایی توی این بازار تسلیحات نظامی برای خودمون باز می کردیم بهتر بود .

چند گزینه از گزینه های داخل لیست رو به نظر شما ما میتوانستیم و میتوانیم برای عراق تامین کنیم؟

• Upvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

چند گزینه از گزینه های داخل لیست رو به نظر شما ما میتوانستیم و میتوانیم برای عراق تامین کنیم؟

حداقل در سطح موشک های ضد زره یا هویتزر یا تجهیزات الترونیکی و اپتیکال و تجهیزات توپخانه ای می تونستیم صادرات داشته باشیم با توجه به اینکه فکر می کنم قیمت تمام شده تجهیزات ما کمتر باشه

ویرایش شده در توسط bigbang

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
حداقل در سطح موشک های ضد زره یا هویتزر یا تجهیزات الترونیکی و اپتیکال و تجهیزات توپخانه ای می تونستیم صادرات داشته باشیم با توجه به اینکه قیمت فکر می کنم قیمت تمام شده تجهیزات ما کمتر باشه

این پاسخ بنده نبود عرض کردم از لیست فوق چه چیز هایی! لیست فوق در زمینه چه تجهیزاتی است؟ از همان تجهیزات بفرمایید

• Upvote 3

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

این پاسخ بنده نبود عرض کردم از لیست فوق چه چیز هایی! لیست فوق در زمینه چه تجهیزاتی است؟ از همان تجهیزات بفرمایید

نفر بر رخش  big_grin

خدایی سینا راست میگه دیگه! حرف حساب رو قبول کن داداش

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

مد نظرم تنها لیست فوق نیست بلاخره ارتش عراق به چیزهای دیگه های احتیاج داره و می تونه بازار خوبی باشه اگر بتونیم برای تسلیحاتمون بازاریابی کنیم

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
مد نظرم تنها لیست فوق نیست بلاخره ارتش عراق به چیزهای دیگه های احتیاج داره و می تونه بازار خوبی باشه اگر بتونیم برای تسلیحاتمون بازاریابی کنیم

حالا شد ، بله میتونیم اقلامی رو تهیه کنیم انواع راکت انداز و ............. مثلا

• Upvote 3

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

تنها چیزی اونها شایداز ما بخرن موشک های ضد زره ما هست که اونم احتمالش یک صدم درصده

حداقل در سطح موشک های ضد زره یا هویتزر یا تجهیزات الترونیکی و اپتیکال و تجهیزات توپخانه ای می تونستیم صادرات داشته باشیم با توجه به اینکه فکر می کنم قیمت تمام شده تجهیزات ما کمتر باشه

بدبختانه آمریکا عمرا بزاره کسی از ما چیزی بخره ، شده باشه اون اقلام رو مفتی به کشور مد نظر میده

حالا شد ، بله میتونیم اقلامی رو تهیه کنیم انواع راکت انداز و ............. مثلا

تا روسها و آمریکایی ها هستند عمرا ما بتونیم به بعضی از کشورها حتی یک کبریت بفروشیم

عراقی ها زرهیشون رو از آمریکا و هواگرد هاشون رو از روسیه و آمریکا وارد میکنند

مثلا مل چی بهشون بفروشیم؟ توپخانه هایی که از روسها کپی کردیم یا تانکهای تی-72 که تحت لیسانس تولید میکنیم؟

هواگرد که عمرا بتونیم حتی به آفریقایی ها هم بفروشیم

• Upvote 3

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

برخلاف تصور دوستان، از اونجایی که تحویل های ایران با قیمت و کیفیت و زمانبندی بسیار مناسب انجام میشه، در خیلی از موارد خواهان خرید از ایران هستند و این کار را هم انجام میدن. موارد ساده ای همچون نارنجک و گلوله خمپاره و کاتیوشا و تسلیحات این چنینی و بعضاً قطعات یدکی تسلیحات مشترک(روسی) بین ایران و عراق، به وفور میتونه مبادله بشه ، تازه با قیمتی که هم ایران سود میکنه و هم عراق از تحویل سریع و قیمت مناسب رضایت خواهد داشت.

ولی خب باید قبول کنیم که چیزایی رو می تونیم بهشون بفروشیم که جنسمون حرفی برای گفتن داره. نمیشه که وقتی امرپ نداریم، بیایم بگیم از ما نفربر براق و رخش بخرید که!

• Upvote 4

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

سلام

تا جایی که من اینجا دیدم سلا حهای ایرانی طرفدار زیاد داره وقیمت بسیار خوبی هم بابتش پرداخت میکنن آرزویی خیلی از سربازاشون داشتن یه کلاش ساخت ایرانه که اونو به خیلی از سلاحهای غربی ترجیح میدن سلاحهای ایرانی اینجا به نظر خیلی گرونتر از قیمت رسمی مبادله میشه غیر از اون همین کاتیو شا ها وماشین های ساخت ایران که مسلح به سلاح سنگین مثل کاتیوشا هستند طرفدار زیاد داره یکی بخاطر آشنایی عموم با تعمیر ونگهداری ویکی بخاطر قیمت ومصرف مناسب وهزینه های پایین این خودروها 

• Upvote 1
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

سلام

کاتیو شا ها وماشین های ساخت ایران که مسلح به سلاح سنگین مثل کاتیوشا هستند طرفدار زیاد داره یکی بخاطر آشنایی عموم با تعمیر ونگهداری ویکی بخاطر قیمت ومصرف مناسب وهزینه های پایین این خودروها 

با عرض سلام

ماشین هایی مثل جیپ درسته ارزونه ولی از نظر محافظت از جان سرنشینان حرفی نمیتونه داشته باشه فقط به درد کشور های فقیر میخوره که نمیتونن تعداد زیادی آمرپ بخرن

برخلاف تصور دوستان، از اونجایی که تحویل های ایران با قیمت و کیفیت و زمانبندی بسیار مناسب انجام میشه، در خیلی از موارد خواهان خرید از ایران هستند و این کار را هم انجام میدن. موارد ساده ای همچون نارنجک و گلوله خمپاره و کاتیوشا و تسلیحات این چنینی و بعضاً قطعات یدکی تسلیحات مشترک(روسی) بین ایران و عراق، به وفور میتونه مبادله بشه ، تازه با قیمتی که هم ایران سود میکنه و هم عراق از تحویل سریع و قیمت مناسب رضایت خواهد داشت.

ولی خب باید قبول کنیم که چیزایی رو می تونیم بهشون بفروشیم که جنسمون حرفی برای گفتن داره. نمیشه که وقتی امرپ نداریم، بیایم بگیم از ما نفربر براق و رخش بخرید که!

مگه عراق چقدر از ما گلوله و نارنجک و ... میخره؟ ، تا حالا چقدر فرختیم؟ ، چه کشور هایی از ما میخرن؟

بنظر من افغانستان ، عراق و برخی کشور های آفریقایی میتونن گزینه مناسبی باشن برای خرید محصولات ما

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.