HHL

خمپاره انداز اتوماتيک 2بی9 گل گندم (2B9 Vasilek /Cornflower)

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

حالا دقیق میزنه یا با تکیه بر حجم آتش زیاد هدف رو نابود میکنه ؟ (گرچه با این فیلم هایی که شما گذاشتی بعید میدونم تو آتش متوالی دقیق بتونه بزنه)

ویرایش شده در توسط mahdiarmy
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

در مورد دقت من منبعی ندیدم که در موردش چیزی گفته باشه فقط یه سری فیلم های که معمولا اصابت شلیک مستقیم گلوله رو نشون میداد

اما حجم آتشی که در آن واحد به یک منطقه فرو میریزد فکر کنم به اندازه کافی جور هر میزان دقتی را بکشد؛ البته چیزی که این همه روس ها روی ساختش وقت گذاشتن فک نکنم در مورد دقتش چندان جای بحث وجود داشته باشه اما احتمالا در شلیک های متوالی و با ریتم بالا احتمالا بر دقت بدون تاثیر نباشه

ویرایش شده در توسط HHL
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

در این فیلم 36 ثانیه ای 40 شلیک رو من شمردم که تقریبا در مدت 22 ثانیه شلیک شدند،با این نرخ آتش توی یک دقیه تقریبا  120 گلوله رو می تونه شلیک کنه(دونتسک/ احتمالا کار روسگرا باشه)

به نظر من اگر قرار باشه با دقت بالا این همه گلوله یک جا فرود بیاد که به درد نمیخوره! دقت فقط برای شلیک های اولیه خوبه، بعدش باید شخم بزنه نه یک جا رو سوراخ کنه

به لطف ابری بودن هوا، اگه دقت کنید شلیک های بعدی مسیر حرکتشون متفاوت از شلیک های اول هست

یک فیلمی هم از شپشوهای لازقیه هست، موندم این همه از حملاتشون فیلم میگیرند از این فیلم درستی نگرفتن! دقیقه 1:30 نه چندان مطلوب ولی تقریبا یه چیزی از محل برخورد شلیک نشون میده که محل اصابت ها فاصله زیادی با هم دارند

جالبه که فقط یک خشاب دارند و مجورند مدام پر و خالی کنند ...! icon_arrowd

https://www.youtube.com/watch?v=IZrTovgWqEc

به نظر من یکی از اون سلاح هایی که به شدت می تونه کمک حال ما باشه چه در جنگهای کلاسیک و چه در جنگ های نامتقارن این جنگ افزار است. یک گزینه خوب برای نبردهای چریکی حزب الله و بقیه گروه های رزمی مورد حمایت ایران، برای حملات سریع بزن و دررو هم گزینه بسیار مطلوبی است.

• Upvote 8

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

جالب بود . گرچه دوران کارپت بمبینگ و بلایند فایر و ... در حال اتمام هستش .

-

2B9_vasilek_cornflower_3.jpg

تصویر جالبی هستش ، پله ای بودن دیواره داخلی ضمن رعایت اصول حفاظتی ، باعث پخش شدن موج انفجار در داخل شیار ( سنگر ) و جلوگیری از تشدید تلفات میشود .

• Upvote 6

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

نمونه 81 میلیمتری ایرانی شبیه به این خمپاره انداز

81~0.jpg

thumb_ECKaoS0XsAE_-VC.jpg thumb_D1T9_rjWoAYSMJx.jpg

منبع

• Upvote 7

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.