wargeneral

بهترین متحد ایران در جنگ با آمریکا کدام کشور است؟

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

ما می تونيم به صورت صد در صد روی روسيه حساب کنيم چون روسيه به خاطر منافع خودش
تا اونجايی که بتونه به ما کمک می کنه. درست هست که روسيه شريک خوبی نيست ولی در جنگ ميان
ايران و غرب روسيه به ايران بيشتر از زمان حال کمک خواهد کرد.

دوست عزيزم ولي به نظر من يك درصد هم رو روسيه نميشه حساب كرد چون منافع اقتصادي كه ايران براي روسيه داره قابل مقايسه با منافع روسيه از غرب نيست
كار به اونجا نمي رسه ولي اگه برسه فقط مي تونيم روي خودمون حساب كنيم
روسيه اگه مي خواست به خاطر متحدين خودش جلوي غري وايسته موقع حمله امريكا به عراق(دو بار)و حمله ناتو به يوگوسلاوي اين كارو مي كرد

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ما می تونيم به صورت صد در صد روی روسيه حساب کنيم چون روسيه به خاطر منافع خودش
تا اونجايی که بتونه به ما کمک می کنه. درست هست که روسيه شريک خوبی نيست ولی در جنگ ميان
ايران و غرب روسيه به ايران بيشتر از زمان حال کمک خواهد کرد.

دوست عزيزم ولي به نظر من يك درصد هم رو روسيه نميشه حساب كرد چون منافع اقتصادي كه ايران براي روسيه داره قابل مقايسه با منافع روسيه از غرب نيست
كار به اونجا نمي رسه ولي اگه برسه فقط مي تونيم روي خودمون حساب كنيم
روسيه اگه مي خواست به خاطر متحدين خودش جلوي غرب وايسته موقع حمله امريكا به عراق(دو بار)و حمله ناتو به يوگوسلاوي اين كارو مي كرد

راستي كي به اعراب منطقه راي داده خودشو معرفي كنه icon_cheesygrin
يعني ما اينقدر بدبخت شديم كه روي كمك اعراب براي مقابله با امريكا بايد حساب كنيم؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
چه کسی به چین و اعراب منطقه رای داده؟! icon_cheesygrin :mrgreen: icon_cheesygrin

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
من نگفتم که قرار ارتش روسيه بياد با ايران يکی بشه بعد بر ضد امريکا در يک جبهه جنگ کنند اگر جنگی رخ دهد روسيه به صورت پنهان يا آشکار به ايران کمک خواهد کرد و اين کمک ها از زمان حال گسترش بيشتری خواهد داشت حالا هر جور باشد بستگی به منافع روسيه دارد اين کمک ها به صورت پنهان يا آشکار صورت خواهد گرفت

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
روسيه وسوريه به نفعشو نه كه به ايران كمك مستقيم يا غير مستقيم كنند. ولي به وفا داريشون مطمعنا شك كنيد.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
هیشکی موقع خطر و سختی و جنگ متحد ما نخواهد بود بغیر خودمون اینو مطمئن باشید icon_cheesygrin

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
باید به دوستان بگم که سوریه و بلندی های جولان خط مقدم ما برای نبرد نهایی خواهد بود! روسیه مسلما به ایران کمک خواهد کرد ولی نباید روش زیاد حساب کرد!!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
روسیه به ایران کمک می کنه ولی در قبال اون کل دریای خزر و آذربایجان (شرقی غربی اردبیل زنجان همدان) و شمال ایران رو میخواد icon_cheesygrin پس بهتره زیاد روش حساب باز نکنیم. :mrgreen:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
خیلی معذرت می خوام ها و خیلی ببخشید ولی چرا فکر می کنید تنها کشوری در دنیا که به فکر منافع خودش نیست فقط ایرانه . اون ها هم یکم انصاف دارند . تا اینجای کار که به ما ضرری نزدند و در بحث دوم اول بگم که منظورتون از پیشتیبانی چی هست .؟؟ اگر منظورتون در مورد رسوندند اسلحه و تجهیزات باشه به نظر من هیچ کدوم شاید یکم روسیه ولی در مورد موضوع دیگه باید بگم مثلا ممکنه در تلویزیوناشون مثل ما از ما طرفداری بکنند ولی در کل جنگی نخواهد شد البته من فکر کنم داریم بد میاریم چون سرگرد مک کین الان داره رای آرای بیشتری میاره . icon_cheesygrin

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
لیچ جان درست می گی این جمهوری خواه ها آدم های احمقی هستند ولی دیدی که همشون با همین احمق بازی هاشون دنیا رو به چه روزی انداختند به نظر من دموکرات ها خیلی بهتر کار می کنند تا این جمهوری خواه ها ولی باید امید وار بود که این طوری نشه وگرنه سرگرد مک کین شعار انتخاباتیش این بود : بمب ، بمب ، بمب ، بزن بریم ایران بمبارون کنیم . اگر خواستید تا سخنرانیش در این مورد رو براتون بزارم ببینید . ولی از اون طرف اوباما که دموکرات هست گفته که جنگ و تحریم راه حل من برای مسئله اتمی ایران نیست . ولی متاسفانه بوش در های کاخ سفید رو بروی مک کین باز کرده . من نمی خوام باز بگم قدرت نظامی ایران پایینه . اتفاقا می تونیم در مقابل آمریکا وایسیم ولی خساراتی که به بار میاد مهمتر از همه هست نه پیروزی در جنگ .

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

من نمی خوام باز بگم قدرت نظامی ایران پایینه . اتفاقا می تونیم در مقابل آمریکا وایسیم ولی خساراتی که به بار میاد مهمتر از همه هست نه پیروزی در جنگ .

موافقم
حتي اگر در جنگ پيروز هم باشيم نميشه منكر خسارات سنگين اون خصوصا به كشوري مثل ما كه تازه داره راه ميفته و پيشرفت ميكنه باشيم.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
هیچکدام، قطعا. کشور روسیه حتی اگر کمکی هم بکنه سلاحهای بنجل و بدرد نخوری خواهد بود که در انبارهایشان مانده. کشورهای دیگر هم که توان کمک به ما را ندارند. توجه داشته باشید که ما قراره با آمریکا بجنگیم نه عراق و هیچ کشوری در منطقه و جهان توانایی مقابله با تسلیحات مرگبار آنها را نداره. بعنوان یک مثال واقعی از قدرت سلاحهای مرگبار آنها، چند سال پیش وقتی در یکی از زندانهای افغانستان که اسرای طالبان رو نگه می داشتند شورشی اتفاق افتاد، چند فروند هلی کوپتر آپاچی ظرف مدت کوتاهی تمام زندانی های فراری را قتل عام کردند و حدود 800 نفر را کشتند. بی جهت اسم موشکهای آپاچی را "آتش جهنم" نگذاشته اند. درسته که دوستان در اینجا درباره سلاحهای روسی و توانایی های آنها می نویسند و البته حاکی از علاقه آنها به تسلیحات مدرن است ولی همه بخوبی می دانیم که سلاحهای روسی در برابر حتی سلاحهای از رده خارج آمریکایی هم حرفی برای گفتن ندارند. (نمونه بارز آن جنگ ایران و عراق و جنگ آمریکا علیه عراق) بزرگترین کمک ما عوارض طبیعی ایران و وسعت کشور ماست. برای دفاع هم در ابتدای امر مثل همیشه نیروهای مستقر در مرز و روستایی ها و مردم مرز نشین باید زحمت اصلی و مقابله اولیه رو بکشن تا انشاء الله کمک از مناطق مرکزی و شهرهای بزرگ ایران برسه.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
گزينه مطلقا هيچكدامه! همنطوري كه ونزوپلا جون! داره بيانيه مي ده ايران جزاير امارات رو با صلح پس بده!!!! ايران هيچ متحدي نداره

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.