wargeneral

بهترین متحد ایران در جنگ با آمریکا کدام کشور است؟

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

سلام به رویه ماه همتون! بچه به نظر شما بهترین متحد ایران در جنگ با آمریکا کدوم کشور می تونه باشه؟ اگه میشه دلیلتونم بگین خواهشن! البته در نظر بگیرین که جنگ جهانی شه! که بعیدم نیس با حمله ی آمریکا به ایران بشه! قر بونه حمتون ! 1. روسیه 2. سوریه 3. چین 4. اعراب منطقه 5. پاکستان 6. هند 7. ترکیه

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
در جنگ احتمالی در بهترین شرایط سوریه و ممکن است روسیه ما رو پشتیبانی کنند! ولی اون اسم هند و اعراب خلیج فارس حسابی من رو خندوند! و همچنین پاکستان! icon_cheesygrin چون پاکستان حتی قادر به سروسامان دادن وضعیت خودش نیست و از طرف دیگه ای تبدیل شده به سگ خانگی برای عربستان و وهابی ها! :mrgreen: icon_cheesygrin

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
من سوريه را انتخاب كردم ولي اگر گزينه هيچكدام بود حتما آن را انتخاب ميكردم

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
به نظرم اول از همه حزب الله لبنان و بعد هم سوريه و ديگه هيچ كسي كمك نمي كنه

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
خیلی ببخشیدا ولی به نظر من روسیه تا الان بیشتر از سوریه بدردمون خرده . ولی در کل من هیچ قضاوتی نمی کنم چون ممکنه هر کدوم از این کشور ها با شروع جنگ پاشون رو از ایران بیرون بکشند . icon_cheesygrin

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
اول از همه خدا پشتيبان ماست و دوم اين كه همه كشور ها اول به فكر منافع شون هستند و طبق آن با ديگر كشور ها متحد مي شوند icon_cheesygrin

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
اگر خدای ناکرده جنگی بر ملت ما تحمیل شود بجز توکل بر خدا و تلاش خودمان نباید بروی هیچ کس دیگری حساب کنیم که این کار نقط ضعف بزرگی هست.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
روسیه که فقط به فکر منافع خودش هست و وقتی زمانش برسه خودش رو کنار می کشه . سوریه هم تا گردن در ... خودش فرو رفته و باید اول مشکلات خودش رو رفع کنه . بقیه هم که اصلا امکان نداره کمک کنند ولی خای حزب الله و گزینه ی هیچکدام خیلی خالی بود .

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
دوستان یک چیز رو معلوم کنند. ببینید اگه جنگ بشه ونزوئلا هم دوست داره به ما کمک کنه.ولی آیا میتونه؟! شاید سوریه بخواد ولی نمیتونه. ما فقط میتونیم رو خودمان حساب کنیم.حتّی حذب الله هم نه.حذب الله تنها کاری که میتونه بکنه اینه که اسراییل رو شدیداً نا امن کنه طوری که اسراییلی ها نه تنها نخوان به سرزمین اشغالی مهاجرت کنند بلکه ازش فرار هم کنند. 3: جنگ ایران و آمریکا جنگ امام زمان و شیطان است. دلیل: شیطان پرستی و فراماسونری و نفوظ آن در آمریکا.(تاپیک : فراماسونری دجّال آخرالزمان 1و2 واقع در انجمن انقلاب اسلامی.) در چنین جنگی تمام دنیا روبروی هم اند. در کل ما روی هیچکسی به جز خدا و دوّم امام زمان و سوّم خودمون نمیتونیم حساب کنیم. Mr.Fox

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
کی به اعراب منطقه رای داده !! مثل اینکه خیلی خوشحال بوده ها icon_cheesygrin

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
ما می تونيم به صورت صد در صد روی روسيه حساب کنيم چون روسيه به خاطر منافع خودش تا اونجايی که بتونه به ما کمک می کنه. درست هست که روسيه شريک خوبی نيست ولی در جنگ ميان ايران و غرب روسيه به ايران بيشتر از زمان حال کمک خواهد کرد.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.