seyedmohammad

بدون سرنشین سوخو ، زوند (zond )

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

به نظر نمیاد روسا خیلی مشکلی در آیرودینامیک داشته باشند چون کاملا در این زمینه صاحب سبکند از لحاظ موتور هم  یه جورایی همین طور هست.

اما من در مورد اویینیک، ناوبری و سیستم های الکترونیکی بعید می دونم به پای مدل های غربی خصوصا امریکایی برسه.

نکته ی دیگه اینه که ساخت این پرنده ها و تست اونها تو دست کسانی مثل روسا خیلی تفاوتی با نمونه نظامی نداره چون راحت می تونن نظامیش کنن.

در کل کارایی جالبی براش در نظر گرفتن.

ویرایش شده در توسط vahidg
  • Upvote 5
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

امکان ندارد فقط برای مقاصد غیر نظامی باشد !

ویرایش شده در توسط SoheilEsy
  • Upvote 3

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

دوستان اینکه از پهپاد بعنوان اواکس استفاده بشه بنظرتون چقدر شدنیه؟ما نمیتونیم باین سمت بریم؟(پهپاد اواکسی بسازیم؟)

• Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

من نمی دونم دقیقا چه دلیلی وجود داره که روس ها رو از نظر اویونیک ضعیف میدونیم ؟! این دقیقا یه تصور کاملا اشتباهه که در عام مردم جا افتاده .

اویونیک شامل چه سیستم هایی است ؟!

1- حوزه ارتباطات  2- ناوبری 3- نمایشگر وضعیت قسمت های مختلف هواپیما 4- سیستم های کنترل پرواز (FMS ، INS) س 5- رادار 6- تجهیزات الکترواپتیکی و ...

خوب در مورد پهپاد ها مهمترین ها ارتباطات و ناوبری هست که با سامانه گلوناس و ماهواره های جاسوسی و لینک امن ارتباطی می تونه تمامی نیازهاش رو تامین کنه . رادار و الکترواپتیک هم که در پدافند و نیرو هوایی روسیه به خوبی مشخص هست توانمندی های روس ها .

شاید بشه گفت در الکترونیک روس ها 90 باشند و فرانسه و آمریکا 100 ولی نمیشه گفت روس ها مشکلی در ین زمینه دارند و به راحتی نیازشون رو تامین می کنند. تازه این هم دلیل و مدرک نیاز داره نه اینکه رو هوا یه چیزی بگیم . 

چرا میزنی برادر بچه که زدن نداره.

من فقط نظرم رو گفتم.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.