DR_CHAMRAN

" توافق هسته ای " ، جزییات ، آینده (1)

Recommended Posts

بین حرف تا عمل هزاران کیلومتر تفاوت هست!

یکی از دوستان گفتن چرا ایرانی هارو با کوفیان مقایسه می کنی!

مردم کوفه اول نامه نوشتند که حسین کجایی... بعد تو کربلا اصل مطلب را بجا آوردند!

آقا شما بیا بگو چطور حرف و عمل رو به هم نزدیک کنیم؟

تو این شرایط بهترین عمل چیه؟ چطور میشه بقول شما حسین را تنها نگذاشت؟

ویرایش شده در توسط CHAF

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

سهیل عزیز ، برادر گرامی
فکر کنم اولین باری است که بهت منفی دادم. دلیل اون هم ناامیدی و ضعف توکل به خدای تبارک و تعالی است.

داشته‌های واقعی مملکت نه در یک مذاکره به دست میان و نه با یک مذاکره از دست میروند.
داشته‌های مملکت افرادی مومن و متخصص و دارای ایمان به پیشرفت در سایه اسلام و مبارزه به ظلم هستند که به مدد خون شهدا الهی به وجود آمده‌اند.

در همه تاریخ عامه مردم دنباله رو خواص بوده‌اند و من و شما که جزو خواص هستیم اگر دنیاپرست بشیم و یا در سمتی دیگر همیشه ناامید باشیم، مردم هم خراب می‌شوندو اگر مومن به طریق الهی بودیم، مردم هم همراهی خواهند کرد.

بنده هم مثل شما و سایر دوستان، دوستدار پر و پا قرص اسلام و احیای تمدن اسلامی و رهرو راهی هستم که امام نشان داد و رهبر عزیزمان پرچمدار آن است ولی برخلاف نظر حضرت عالی بنده به نتایج این مذاکرات خوشبینم. احتمال می‌دهم آمریکا در این برهه از تاریخ وادار به پذیرش قدرت ما شود ان شاء الله

وقتی تاریخ را مطالعه کنید دلیل وحشت بنده رو درک می کنید!

دشمنان ایران در طول تاریخ قبل از حمله اول مردم مارو به فساد آلوده میکردند!

همیشه هم جواب گرفتند...

الان خود شما مطمئنا خبر داری که مردم ما از نظر اخلاقی در چه وضعیتی قرار گرفته‌اند!

تاریخ دوباره تکرار خواهد شد ...
  • Upvote 2
  • Downvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

فصل الخطاب!!!!

اگر مذاکرات به نتیجه رسید که چه بهتر! ولی اگر نه،معنایش اینست که کشور باید به نیروی داخلی خود متکی باشد.11/3/13

dktlbsb4cx1kfdhsz3xl.jpg

توییت ساعتی پیش دفتر مقام معظم رهبری

و برادرزاده اقای عراقچی

btdbds6df7cys7p8b3z6.png

• Upvote 14
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

وقتی تاریخ را مطالعه کنید دلیل وحشت بنده رو درک می کنید!

دشمنان ایران در طول تاریخ قبل از حمله اول مردم مارو به فساد آلوده میکردند!

همیشه هم جواب گرفتند...

الان خود شما مطمئنا خبر داری که مردم ما از نظر اخلاقی در چه وضعیتی قرار گرفته‌اند!

تاریخ دوباره تکرار خواهد شد ...

سهییل جان  منفی خورت ملس شده ها

icon_cheesygrin

تو گویی یک عده کلا با منفی دادن باهات حال میکنند

چند کلامی هم حقیر صحبت کنم

کس نخارد پشت من جز ناخن انگشت من

مشکلات ما با   حتی لغو تمام تحریمها هم حل نمیشه

ما ملت ایران مشگل دار شدیم

بقول یه سرمایدار یهودی

که از ش پرسیدن چرا برای اسرایل پول میفرستی گفت خداوند به ملتی که خودشون به هم کمک نکنن کمک نخواهد کرد

منظورم تایید این موجودات   پلید نبود  گفتم ما که نه حرف رسول خدارو گوش کردیم نه امامانمون و نه امروز رهبری

شاید حرف این یهودی صحیونیزم  رو گوش گنیم

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

آمریکا انگلیس اسرائیل عربستان یا داعش سگ کی باشن که به ما ضربه بزنن

غیر از خودمون هیچکس نمیتونه به ما ضربه بزنه

دلیلش هم 8 سال گذشته که اگه بجای کاغذ پاره خوندن تحریم یه دیپلماسی هوشمند داشتیم این همه تحریم نداشتیم

اگه بجای واردات از چین وقاچاق برادران به صادرات و تولید اهمیت میدادیم نه انقدر به نفت وابسته میشودیم نه تحریم ها انقدر اثر میذاشت روی کشور

آدم خیلی ساده باید باشه که فکر کنه همه چی تمام و کمال تحت مدیریت دولت و روحانی اداره میشه

• Upvote 15
  • Downvote 3

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

خب خب خب

من میخواستم فقط با منفی دادن مخالفتم رو با جناب روشمفکر ایران آقا سهیل اعلام کنم که دیدم دیگه بیشتر از این نمیتونم منفی بدم :D

چیزی که من متوجه شدم آقا سهیل یک روشنفکر فراتر از زمان خودشه و الان داره با مردم ساده لوحی که خواری و ذلت مذاکره رو قبول کردن زجر میکشه!

البته اینم بگم ایشون از خود ولی فقیه هم ولایی تر هستن!و حتی کارهای ولی فقیه رو هم زیاد بر نمی تابه!یعنی وقتی آغا میگن مذاکره ایشون میگن نه!چون ایشون از روی ولایی بودن+روشنفکر بودن+ساده لوح نبودن و قطعا قطعا از روی منافع ملی و نه منافع فردی(دوستان این منافع فردی رو مطمئن باشین :) )دارن میگن نه!

ابسترکت این چند صفحه آخر تاپیک میشه:

1-مردم گاگول هستن!

2-از ولی فقیه ولایی تر هم داریم!

3-تیم مذاکره کننده که زیر سایه ولی فقیه هستن و از حمایت ایشون برخوردار هستن همه بنی صدر و خائن هستن!و آغا داره از خائنین حمایت میکنه!

4=یه روشنفکر رو شناختم که داره با ما نفهما زجر میکشه!

5-...

-----------------------------

سهیل جان دونه های تسبیحت چندتا شد؟؟

ویرایش شده در توسط lordhessam
  • Upvote 4
  • Downvote 5

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

این دوستانی که فکر میکنند اگر ما فلان موشک یا هر چیز دیگه ای رو آزمایش کنیم آمریکا پای میز مذاکره میاد، احیانا 2 3 سال پیش فکر نمیکردند که آمریکا نمیتونه نفت ما رو تحریم کنه و اگر تحریم کنه نفت میشه 300 دلار و ما تنگه هرمز رو میبندیم و الی آخر... همین دوستان این حدیث رو شنیدن که شنیدن که فقر اگه از دری وارد بشه ایمان از در دیگه خارج میشه... وضعیت مردم رو نمیبینید... در ضمن مشکل اصلی تحریم ما در حال حاضر نه نفت، که تحریم بانکی هست... اگر ما تحریم بانکی باشیم حتی اگر ژاپن هم میبودیم بعد از چند سال سر خم میکردیم...

دوستان یکم واقع بین باشید... از تجربه شوروی درس بگیرید... شوروی از لحاظ نظامی 100 برابر قوی تر از چیزی بود که امثال جناب سهیل آرزوشون هست... ولی اقتصادش رو از دست داد و اعتماد مردمش رو... فروپاشید... تجهیزات نظامی مهم هست... خیلی مهم... ولی فقط تجهیزات نظامی مهم نیست...

• Upvote 5

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

یکی این تاپیکو قفل کنه تا به فحشو فوش کاری نرسه

بحث الان نه علمی و تحلیلی هست و نه خبری

فایده ای هم نداره

• Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

یکی از دوستان گفتن چرا ایرانی هارو با کوفیان مقایسه می کنی!

مردم کوفه اول نامه نوشتند که حسین کجایی... بعد تو کربلا اصل مطلب را بجا آوردند!

مقایسه ات چرت بود سهیل جان

حالا چرا؟ جماعت کوفی همون جماعتی بودن که در یک نصف روز کار به شهادت امامشون رسید

ملت ایران همون ملتی هستند که هشت سال خون دادن تا کار به رهبر و مقتداشون نرسه

هنوز ملت خودت رو نشناختی

--------

پیشاپیش از انحراف از موضوع اصلی تاپیک غذر میخوام

• Upvote 4

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

چه خبر از مذاکرات؟

اگر تمدید نکنند امروز  تاریخ ساز خواهد شد

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

به خاطر تحریم ها دزدی توی حکومت کمتر شده بود.... چون دیگه پول باد آورده وجود نداشت ..... یواش یواش داشتیم مزه ی عدالت اسلامی را می چشیدیم ..... مسئول بی سواد داشت کمتر می شد .... رانت داشت از بین می رفت ..... پارتی بازی کمتر شده بود .....  رسانه ها صریحتر شده بودند .... هیچ کس بی عرضگی خودش را پشت پول نفت نمی توانست پنهان کند .... دست کثیف بانک ها داشت کوتاه می شد ..... یواش یواش بذر یک اقتصاد پویا مولد و تولید محور داشت کاشته می شد .....

والله قسم این تحریم ها نعمت الهی بود .... به یاد بیاورید دولت قبلی را .... چه خیانت ها که با پول نفت به این مملکت نکردند .... 

بهترین خدمت را به ما همین اوباما کرد ..... همان اتفاقی که در اول انقلاب برای سازمان های اطلاعاتی و نیروهای مسلح ما افتاد .... زیر شدیدترین فشار ها رفتند .... کار به جایی رسید که از تهران با خمپاره وزارت اطلاعات را می زدند !!! ..... هشت سال جنگ با دست خالی با کل دنیا ..... نتیجه اش چه شد ؟؟ .... بخش کوچکی از نیروی نظامی ما سه کشور سوریه عراق و لبنان رو حفظ کرده .... کار به آزمایش موشک قاره پیما رسیده .... جنگنده نسل 5 رونمایی می شه .... کار دستگاههای اطلاعاتی ما به کجا رسید ؟ ..... توی یک منطقه ی نا امن با این همه تهدیدات مرزی و فرامرزی ، یک ترقه در ایران منفجر نمی شود .... ایستادگی در مقابل تمام سرویس های جاسوسی غربی و غیر غربی ......

اگر کمی بیشتر تحمل می کردیم همین اتفاق های خوب برای اقتصاد ما هم می افتاد .... خدا با فشارهایش ما را آزمایش می کند و اگر سربلند بیرون بیاییم درهای رحمتش را می گشاید .... این تنها یک وعده ی الهی نیست بلکه یک تجربه ی موفق هست که همچنان داریم شیرینی آن را احساس می کنیم .... 

با دست خودمان به خودمان ضربه می زنیم .... هیچ گاه هیچ خارجی نمی تواند به جامعه ی مسلمین ضربه وارد کند ..... ضربه را ما به خودمان وارد می کنیم .... انرژی هسته ای پر !!!!! ..... اصلاح وضع اقتصادی پر !!!!!!! ..... سربلند بیرون آمدن از آزمایش خداوند پر !!!!!!

به همگی دوستان تبریک عرض می کنم این روز تاریخ ساز را !!!! .... برگشتیم به همان عصر جاهلیت که همین چند سال پیش بود .... نفت فروشی .... رسیدن به شکم و زیر شکم .... اجابت مزاج .... دزدی ..... صد رحمت به عرب عربستانی و کویتی و قطری و اماراتی

ای خدای بزرگ .... اگر قرار است در جهنمت بسوزم مرا در طویله ی مسئولین خائن جمهوری اسلامی قرار نده .... 

• Upvote 16
  • Downvote 11

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
دوستان اینقدر الکی نگین آمریکا بهانه برای تحریم ما زیاد داره، قبول بهانه زیاد داره ولی این بهانه ها از اول انقلاب بودن ولی کدوم بهانه تونسته اجماع جهانی درست کنه؟
یکی میاد میگه اگر به بهانه حجاب تحریممون کردن چی؟
خب برادر من به بهانه حجاب چندتا کشور رو میتونن کنار خودشون جمع کنن؟ یه چیزی بگین که به عقل جور در بیاد.بهانه ای غیر از بمب هسته ای نهایتا آمریکا و انگلیس رو علیه ما متحد نگه میداره.دیگه نمیتونن به آلمان بگن با ایران تجارت نکن چون زنای ایرانی حجاب دارن که.
  • Upvote 8
  • Downvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
مهمان
این موضوع نسبت به پاسخ بیشتر بسته شده است.

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.