DR_CHAMRAN

" توافق هسته ای " ، جزییات ، آینده (1)

Recommended Posts

احسنت ! حرف شما رو باید با طلا نوشت 

بعضی دوستان فکر میکنند عملکرد تک تک ما مردم در تصمیمات رهبری تاثیری نداره و تصمیم گیری ایشون منفک از جامعه هست در حالیکه دقیقا برعکسه

دقیقا بحث بحث عملکرد ماست 

کاری که ما می کنیم

از کاهش مصرف و کاهش اسراف و کاهش اسراف برق و آب و گاز 

تا کاهش دلال بازی و افزایش تولید کالا در کشور 

همون چیز هایی که ما می دونیم ولی خیلی از ما انجام نمی دیم 

واگرنه اگر تمام کشور شعار ولایت دهد و تولید نکند یا مصرف بیهوده را افزایش بدهد باز فرقی حاصل نمی شود

چیزی که رهبری نیاز دارد ولایت مدارانی است که با عملشان ولایتی بودن خود را نشان می دهند نه فقط حرف و شعار 

و این دوباره همان چیزی است ما می دونیم ولی خیلی از ما انجام نمی دیم 

• Upvote 3

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سونامی چیه ؟

اصلا امکان نداره تا زمان جنگ متوجه بشید چه چیزی ساخته شده!

فقط می خواستم بدانید که آمریکا هیچ رقمه توانایی حمله به ما را ندارد!
  • Upvote 4
  • Downvote 4

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

دوستان باید قبول کنیم دکتر ظریف و دولت با دشمنانی که هر کدوم یکی از گرگهای جهانی هستن در حال مذاکره هست نه مذاکره با دوست و حتی رقیب که سادگی قابل انجام شدن باشه واقعا مذاکرات خیلی سختیه!

JP3.jpg

اگه من به جای ظریف می رفتم مذاکرات ، کاری می کردم کری خودش رو از پنجره بندازه بیرون !!!

ویرایش شده در توسط blender
  • Downvote 3

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

دوستان بعضی وقتا یه حرفایی میزنن که مو به تن ادم سیخ میشه ! میگن ما امریکا و ناتو رو شکست میدیم !!!! 

اگه ادم چیزی بگه میگن وطن فروشی اگه چیزی هم نگه به شعورش بر میخوره ! 

فقط امیدوارم ایران مثل کره شمالی بدبخت نشه

• Upvote 4
  • Downvote 3

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

دوستان بعضی وقتا یه حرفایی میزنن که مو به تن ادم سیخ میشه ! میگن ما امریکا و ناتو رو شکست میدیم !!!! 

اگه ادم چیزی بگه میگن وطن فروشی اگه چیزی هم نگه به شعورش بر میخوره ! 

فقط امیدوارم ایران مثل کره شمالی بدبخت نشه

هنوز نگرفتی !؟

وضعیت کره ی شمالی بهتر از ماست !

• Upvote 2
  • Downvote 5

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

چنین چیزی جز در فیلمهای علمی تخیلی وجود خارجی نداره، نهایت کار ما ساخت کلاهک ترموباریک هست که قدرتی تا سه برابر کلاهک معمولی به ما میده. تنها راه حل همون کلاهک اتمی هست،

باید خیلی بیشتر از 3 برابر کلاهک معمولی باشه........ظاهرا به اندازه یه بمب اتمی کوچک قدرت داره......

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

باید خیلی بیشتر از 3 برابر کلاهک معمولی باشه........ظاهرا به اندازه یه بمب اتمی کوچک قدرت داره......

خیر،  ترموباریک هایی مثل مادر بمب های امریکا و نمونه روسی اون  که وزن خود این بمب ها نزدیک ده تن هست و چنین چیزی رو اصلا قابل پرتاب با  هیچ موشکی نیست.

حتی برای خود این دو کشور هم این سلاح عملیاتی نیست و تبلیغاتی هست چیزی که بشه فقط از هواپیمایی مثل سی ۱۳۰ پرتاب کرد! در مورد قدرت انفجاری هم اغراق میشه یک بمب اتمی تاکتیکال در کمترین مقدار معادل ۱۰۰ تن، تی ان تی قدرت انفجاری داره در حالی که این بمب ها به زحمت تا ۹ تن قدرت انفجاری دارند.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

خیر،  ترموباریک هایی مثل مادر بمب های امریکا و نمونه روسی اون  که وزن خود این بمب ها نزدیک ده تن هست و چنین چیزی رو اصلا قابل پرتاب با  هیچ موشکی نیست.

حتی برای خود این دو کشور هم این سلاح عملیاتی نیست و تبلیغاتی هست چیزی که بشه فقط از هواپیمایی مثل سی ۱۳۰ پرتاب کرد! در مورد قدرت انفجاری هم اغراق میشه یک بمب اتمی تاکتیکال در کمترین مقدار معادل ۱۰۰ تن، تی ان تی قدرت انفجاری داره در حالی که این بمب ها به زحمت تا ۹ تن قدرت انفجاری دارند.

با این اوصاف یه ماده انفجاری جدید اختراع کردیم.........

• Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

والا چیزی که به ذهن ناقص من میرسه  به فرض محال اگر ما یک روزی خواستیم سلاح کشتار جمعی با تخریب بالا بسازیم ! بعد یک جزیره بی سکنه را در اقیانوس بفرستیم روی هوا ( کدوم ادم عاقلی چنین کاری میکنه ؟ وقتی یک از اهدف اصلی سیاست خارجی دولت جدید خنثی کردن پروژه " ایران هراسی " هست / حالا روی موفقیت ان و روش کار بحث میشه کرد ) کافیه یکم پلوتونیوم در بازار سیاه ! تهیه کنیم ( خدا پدر جمهوری های تازه استقلال یافته شوروی و خاندان کیم را  اگر صلاح دونست رحمت کنه !)...ساختن بمب هیدروژنی هم سخت نیست 

==============

فقط یک جای این سناریو میلنگه ! این که کل بیس ان بر اساس یک خط از پست یک کاربر در یک فروم عمومی هست ! :straight: 

• Upvote 5

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

با سلام
حالا که تحلیل خودتونو به صورت مبسوط تر تشریح کردین،می‌تونم بگم که با نظر شما در ارتباط با انرژی هسته‌ای موافقم،یعنی‌ من هم مثل شما فکر می‌کنم که مهم علم و زیرساخت‌های هسته ایست،و اگر ما بتونیم غرب رو به پذیرش غنیسازی داخل ایران و حفظ زیر سخت‌ها مجبور کنیم این خود یک پیروزی خواهد بود،چون که همانطور که خودتون به درستی‌ فرمودین فعلا ما به غنی سازی ۲۰ درصد و بالاتر  نیاز نداریم و حتا همان ۵ درصد هم فعلا تولید به مقدار زیاد آن اقتصادی نیست،مگر اینکه بخوان سوخت بوشهر رو به ما ندن....و با نظر شما با فواید برداشته شدن تحریم‌ها به ویژه در معادلات منطقهٔ‌ای و کمک به متهدینمون و غیره موافقم یعنی‌ این فوائد از فوائد غنیسازی در مرحله فعلی بیشتره،و حتا بنده معتقدم تا ۱۵ سال دیگه هم میتونیم غنیسازی رو محدود کنیم(البته این توانایی‌ رو داریم که اگر بنا به دلیلی‌ تشخیص دادیم باید فعالش کنیم،این کار را انجام بدیم)
پس تا اینجا با شما همنظرم.اما تفاوت دیدگاه من با شما سر این است که بنده مثل شما مطمئن نیستم که مسئولین ما از مطرح شدن بحث‌های دیگر مثل موشکی جلوگیری کرده باشند....و واضح  بگم من به اظهارات مسئولین که می‌گویند غیر از هسته‌ای هیچ محدودیتی رو نپذیرفتیم و نخواهیم پذیرفت،اعتماد ندارم!!!!!!
اگر مذاکرت فقط هسته‌ای باشند معتقدم که به نفع ماست،اما اگر مثلا موشکی رو هم محدود کنیم دیگه قضیه فرق خواهد کرد!!!!!!
شما در تحلیلتون کاملا احتمال محدودیت موشکی  رو ردّ می‌کنید اما بنده بنا به نشانه‌هایی‌ این احتمال را جدی میبینم.به چند نمونه اشاره می‌کنم که البته در پست قبل نیز اشاره کردم که اینجا تکرار می‌کنم:
جلوگیری وزارت امور خارجه از سفر کارشناسان موشکی کره شمالی به ایران،که تحت عنوان سؤال از وزیر در مجلس مطرح شد،که تکذیب نشد و جواب قانع کننده‌ای به آن داده نشد.
دخالت و هشدار شورای عالی‌ امنیت ملی‌ در اخطار به برخی‌ نمایندگان که از محدودیت‌های موشکی سخن می‌گفتند،با این عنوان که نباید مسائل محرمانه بازگو شوند
عدم انجام آزمایشات موشکی برد بلند بعد از روی کار آمدن دولت جدید.توجه داشته باشید که اینجا حرف تنها از رسانه‌ای نشدن آزمایشات نیست.چون که قطعاً اگر آزمایشی‌ صورت میگرفت غرب آن را ردیابی میکرد و در رسانه‌هایش اعلام میکرد،پس عملا نزدیک ۲ سال هست که آزمایشی‌ صورت نگرفته و این عجیب به نظر میرسه
عدم پرتاب ماهواره علیرغم  بیان  چند باره مسئولین نسبت به آماده بودن زیرساخت‌های پرتاب و ماهواره ها

اینها سوالاتی هست که بنده و خیلی‌‌ها دارند و جوابی به آنها داده نشده،و این من رو نسبت به مواضع رسمی‌ مسئولین در ارتباط با عدم پذیرش محدودیت در بحث موشکی بدبین میکنه!!!!!مگر اینکه جواب قانع کننده‌ای داده بشه،و همین جا از شما میخوام  که اگر در ارتباط با این سؤالات پاسخی دارید،بفرمائید تا بنده هم روشن شم
به اینها برخی‌ صحبت‌ها که از جانب افراد مطلئع در گوشه و کنار به آدم میرسه رو هم اضافه کنید

اگر ما محدودیتی در قضیه موشکی یا بخش‌های دیگر بپذیریم معادلات کاملا متفاوت میشوند.شما را به پست شماره ۲۲۳ این تاپیک      اینجانب ارجاع میدم.در آنجا مفصل توضیح دادم که چرا مذاکرت هسته‌ای اگر واقعا هسته‌ای باشند به نفع ما هست(همان نظر شما)و اگر موشکی رو هم در بر بگیرد خیر
با یک دو دو تا چهار تا ساده هم میشه فهمید که چرا غرب هرگز اجازه نخواهد داد ایران زیرساخت‌های هسته‌ای خودش رو حفظ کند،برنامه موشکی خودش را گسترش دهد و تحریم‌ها هم برداشته شود....باز شما را به پست ۲۲۳ این تاپیک ارجاع میدم.دقیقا به همان دلایلی که شما از مذاکرت هسته‌ای خوشحال هستید آمریکایی‌ها نمیگذارند که آن اتفاق که شما میخواهید یعنی‌ افزایش اقتدار ایران(که بحث موشکی بخش مهمی‌ از آن است)با حفظ زیرساخت‌های هسته‌ای و ظرفیت غنی سازی داخلی‌ اتفاق بیفتد.
اتفاقاً در آن پست اشاره‌ای هم به زیردریایی‌ها کردم،و این که به احتمال زیاد ممکنه زیردریایی‌های ما هم در تناژ‌های سنگین مورد محدودیت قرار بگیرند.اگر خواستین آن پست را بخوانید و نظر خودتون رو بگید،اینجا فقط بگم که هیچ کشوری نمیتونه خودش رو واقعا  به عنوان قدرت جهانی‌ مطرح کنه بدون اینکه حد اقل ۳ چیز رو داشته باشد:هسته ای،موشک بالستیک قاره پیما،زیر دریایی با توان حمل موشک بالستیک(البته اقتصاد قوی جای خود را دارد).دقیقا ۳ مورد که کشور‌های شکست خورده جنگ جهانی‌ آلمان و ایتالیا  اجازه داشتن آنها را بعد از جنگ نداشتند و هنوز هم ندارند!!!!!!فقط این رو اضافه کنم توجه کنید که من در آن پست از منظر غربی‌ها به قضیه نگاه کردم،پس بهتره ماجرای فتوا رهبری در ارتباط با سلاح هسته‌ای رو دخیل نکنیم
با تشکر از توجه شما

پ‌ن: آقا ۲ روز پیش جناب سهیل گفتند که زیردریایی فاتح آماده است،اما اجازه نمیدن عملیاتی بشه.امشب جناب سیاری در گفتگوی خبری کانال ۲ در جواب مجری گفتند که هنوز سلسله مراتب اجازه رونایایی آن را نداده،در حالی‌ که خود ایشون گویا چند روز پیش فرموده بودند ۷ آذر قراره رونمایی بشود!!!!!!میگم این جناب سهیل اینهمه هم بهش حمله شد زیاد هم اشتباه نگفته بودند!!!!!!شما که در مسائل دریایی دستی‌ بر آتش دارید،اگه زحمتی نیست یک تحقیقی بکنید ببینیم قضیه چیه

با سلام

بازم از آخر میام به اول!!!

امیرسیاری فرمودند سلسله مراتب, و این یعنی بالاترازایشون که میشه فرماندهی کل ارتش, ستاد مشترک ودرنهایت فرمانده کل قوا

رییس جمهورو هیچکدوم ازهیات دولت در سلسله مراتب فرماندهی نبوده و نیستن وهیچگاه هم نبودن الا زمان بنی صدرکه بنیانگذارانقلاب مقام فرماندهی کل قوا رو بهشون  تفویض کرده بودند

درآیین نامه نیروهای مسلح سلسله مراتب فرماندهی بوضوح مشخص شده و نه هیات دولت و نه دریابان شمخانی !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!( که باز سهیل فرمودند!!!!)جزوشون نیستن

تحت شرایط خاص و با دادن حکم از سوی فرمانده کل قوا یا با تفویض اختیار میتونه کس یا کسانی از طرف ایشون بیان جزو سلسله مراتب فرماندهی اما در شرایط و وضعیت عادی, خیر نبوده و نیستن

در مورد مسایل نظامی رییس جمهور( نه فقط جناب روحانی قبلی ها و یا بعدی ها  هم به همچنین!) فقط میتونن پیشنهاد, تقاضا ویا درخواست بدن خدمت فرماندهی کل قوا و ایشونه که با درایت و مدیریت و تدبیرشون تصمیم میگرن چه دستوری صادر کنن و چه کاری صورت بگیره

ایشونن که میگنن رزمایش برگزار بشه یا نه

پرتابی صورت بگیره یا نه

ساختی صورت بگیره یا نه

فعالیتی متوقف بشه یا نه

فکر کنم تا همینجا, جواب خیلی از سوالاتنونو گرفتین!

پرتاب موشک برد بلند نمیتونه با دستو رییس جمهور یا هر کس دیگه ای در مجلس یا دولت یا قوه قضاییه متوقف بشه 

فقط و فقط و فقط فرمانده کل قوا و بس

بعنوان نمونه ای تمثیلی و فقط برای مثال و بهتر مشخص شدن موضع :

بفرض ممکنه مثلا اگرفرمانده هوافضای سپاه هم دستورتوقفی بده باید کتبا دلیل دستور"تعلیق" پرتاب (و نه توقف پرتاب) رو به شورای فرماندهان و فرمانده کل قوا ارایه کنه

اگر دلیلش منطقی بود دستور لازم متناسب  با شرایط فنی و...صادر میشه 

درغیر اینصورت ایشون مورد بازرسی و بازخواست و مواخذه قرار گرفته و دستور پرتاب از مقام بالاتر صادر خواهد شد

برای هر ماموریت و عملیات و.. نظامی همین منوال و روال هستش

این وسط هیات دولت و رییس جمهور هیچکاره ان! فقط نهایتش میتونن طی درخواستی, پیشنهاد یا تقاضایی رو مطرح کنن ولا غیر!!!!

در مورد  کلیات مذاکره که شکر خدا تقریبا میبینم با هم هم عقیده ایم

میمونه اون دلواپسی شما بابت مطرح شدن مواردی دیگه جدای از قضیه هسته ای در مذاکره

خوب منطق یه مذاکره سالم و قانونمند میگه دوطرف نباید از چهارچوب مشخص شده خارج بشن و منطقا و اصولی نباید هیچ حرف و بحثی غیر عنوان مذاکره که در اینجا "قضیه هسته ای  و مسایل مرتبط با اون" هستش مطرح بشه

اما همه میدونیم که آمریکایی ها و در کل غربیها چین و چیکاره ان

وشنیدیم هم که برخی هاشون (درست دسته ای شبیه دسته اینوری درایران یعنی لابی صهیونیسم، جمهوری خواهان امریکایی درسنا و کنگره ورسانه ها و...) مباحث دیگه ای مثه توان موشکی و حقوق بشر و تروریست و.. رو مطرح کردن و خواستارگنجوندنشون توی مذاکره شدن که ما بشدت مخالفت کردیم

خطوط قرمزما رو مقام معظم رهبری مشخص کرده و تیم مذاکره کننده هم داره شفاف میگه دراون چهارچوب و خط قرمز و منطبق بر راهنمایی مقام معظم رهبری دارن پیش میرن

قاطعانه و سرسخانه هم دارن میگن بجز بحث هسته ای حاضر نیستن در مورد دیگه ای مذاکره کنن

چندین و چندبارهم گفتن "توان موشکی" ما و بحث مقاومت و ... هم به هیچ وجه قابل مذاکره نیستنو حاضر نیستیم درباره اش باکسی مسامحه کنیم

همین دیروزمیبایستی در بیانات رهبری به یقین برسین و این شکتون برطرف شده باشه چون فرمودن:

طرف غربی مباحث دیگه ای مطرح کرده و زیاده خواهی های داشته اما تیم مذاکره کننده سرسختانه مخالفت کردن 

خوب اطمینان از این بالاتر؟

یعنی ضمانتی بالاتر از بیان فرماندهی کل قوا میخواین؟

به نظراین حقیر تا وقتی ایشون میگن  تیم مذاکره کننده داره مثبت کار میکنه واز مسیر منحرف نشده و ایشون تاییدشون میکنن ما هم باید به تاسی ایشون همین راه رو بریم

به نظر من هیچکسی در داخل ایران به اندازه ایشون دراین زمینه در ریز جزیات و اطلاعات نیستن و آگاهی و اطلاعات موثق و کامل ندارن (بحث خود تیم که در متن قضیه است بالطبع جداست)

و کسی هم به مدیریت و تدبیر و کیاست و دانایی ایشون نداریم

حساسیت و مسیولیت پذیری و عاقبت اندیشی و آینده نگری و دید به منفعت مردم و کشور و نظام، ایشون هم از هرکسی بالاتر و بیشتره

خوب وقتی ایشون بعنوان بالاترین و شایسته ترین مقام میگن تاییدشون میکنم و برخلاف زیاده خواهی طرف غربی حاضر به مسامحه نشدن باید من و شما هم قبول کنیم

نه اینکه خدای ناکرده بشیم شبیه این دوستانی که فقط حرف خودشونو میزنن

خداییش دیدین این بحث "بمب اتم " که دوستان هنوز دارن براش واویلا و وامصیبتا سرمیدن و در رساش ناله سر میدن که نیازمونه

حقمونه

توانایمونه

و...

حالا مقام معظم رهبری میفرمایند حرامه و شرعی نیست چی میشه؟

خداوکیلی اگر مثلا یه یانکی بیاد همین سایت رو ببینه نمیگه اینها دروغگوان؟ نمیگه رهبرشون میاد اونو میگه اما ببینید همشون دنبال یه چیز دیگه ان ؟

نمیگه ما غربیها داریم درست میگیم و حق با ماست نه ایرانی هایی که میگن بدنبال انرژی هسته ای صلح آمیز هستن اما درعمل...

یعنی اون کنفرانس" انرژی صلح آمیز هسته ای برای همه سلاح اتمی برای هیچکس" ما, شعار و .....و مسخره بود؟

اینهمه بیانات مقام معظم رهبری، علما، مراجع و مقامات و مسیولین و... 

فتوای فقهی در حرام بودن تولید، ساخت، نگهداری، ذخیره و استفاده سلاح اتمی  ؟

به نظرتون دوستان الان دارن چیکار میکنن؟

منطقی بحث میکنن یا عقده گشایی سیاسی؟

خداوکیلی بدون تعصب جناحی و این گروه بندی و باند بازیهای راه افتاده سیاسی توی سایت, نوشته های دوستان رو یه مروری بکنید بعد ببینید چقدراز منطق و حق وعقلاینیت دور شدن, یا دارن احساسی نظر میدن یا هم با تعمدهای حزبی درحال تخریب سیاسی و ترورشخصیت هستن

ختم کلام

چه برخی دوستان خودشونو دار بزنن چه نزنن 

با حمایت و پشتیبانی مقانم معظم رهبری این مذاکرات ادامه پیدا میکنه، و همونطور که خودشون گفتن هرچند به طرف غربی و باشرایط دیده شده به کل مذاکرات خوشبین هم نیستیم و میدونیم چقدراون غربیها زیاده خواه و بامبول بازن !!!اما به لطف خدا در نهایت پیروزی با ماست! تا همین الان هم پیروز نسبی ما بودیم  و با عنایات الهی در نهایت پیروز مطلق ماییم

این ماییم که در نهایت به حق مسلممون که داشتن فناوری صلح آمیز هسته ای و دانش و صنعت بومی اونه میرسیم و با امید خدا تحریمهای ظالمانه هم برداشته میشه

اگرهم اونا قبول نکردن برمیگردیم سر خونه اولمون بقول مقام معظم رهبری اونها هستن که ضرر میکنن نه ما

والسلام

• Upvote 7
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

خداییش دیدین این بحث "بمب اتم " که دوستان هنوز دارن براش واویلا و وامصیبتا سرمیدن و در رساش ناله سر میدن که نیازمونه

حقمونه

توانایمونه

و...

حالا مقام معظم رهبری میفرمایند حرامه و شرعی نیست چی میشه؟

خداوکیلی اگر مثلا یه یانکی بیاد همین سایت رو ببینه نمیگه اینها دروغگوان؟ نمیگه رهبرشون میاد اونو میگیه اما ببینید همشون دنبال یه چیز دیگه ان ؟

نمیگه ما غربیها داریم درست میگیم  و حق با ماست نه ایرانی هایی که میگن بدنبال انرژی هسته ای صلح آمیز هستن اما در عمل...

یعنی اون کنفرانس " انرژی صلح آمیز هسته ای برای همه سلاح اتمی برای هیچکس" ما شعار و مسخره بود؟

اینهمه بیانات مقام معظم رهبری، علما، مراجع و مقامات و مسیولین و... 

فتوای فقهی در حرام بودن تولید، ساخت، نگهداری، ذخیره و استفاده سلاح اتمی  ؟

الو جان الان کل سازمان های اطلاعتی غرب نشستن ببین ما چند تا کاربر که هیچ پست سیاسی و نظامی مهمی نداریم در مورد بمب اتم نظرمون چیه؟ بعد ریپورت کنن که مثلا اشتوکا که هنوز سربازی نرفته گفته ما بمب اتم میخواهیم پس حتما ایران داره میسازه!

• Upvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

اشتوکای عزیز سلام

نوشته بودم مثلا اگر....

میدونی یعنی چی؟میدونی تمثیل چیه؟

درضمن والا همش دارن داد میزنن دزدی اطلاعات و جاسسی نرم و...

بگذریم

اینها دربرابر اصرار شما در مقابل فتوای رهبری به والله کاهی هم نیست

پسرخوب سربازی نرفته!! مقام عظمای ولایت و فرمانده کل قوا و مرجع تقلید داره میگه "حرامه " یعنی دیگه نباید هیچ حرفی بزنی 

چیز به این سادگی فهمیدنش اینقده سخته؟

پوزش که دارم باعث انحراف تاپیک میشم اما باید پاسخ میدادم

مدیران میتونن پاکش کنن بدون هیچگونه گلایه ای از طرف بنده حقیر

• Upvote 3

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

فک کنم منظور سهیل اون بمب های تنگستنی توی فیلم وایت هاوس داون باشه(اگه فیلم رو اشتباه نگفته باشم البته!)

و امیدوارم از روی اون فیلم اینجا پست نذاشته باشه :)))))

• Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

با سلام

ختم کلام

چه برخی دوستان خودشونو دار بزنن چه نزنن با حمایت و پشتیبانی مقانم معظم رهبری این مذاکرات ادامه پیدا میکنه،

و همونطور که خودشون گفتن هرچند به طرف غربی و باشرایط دیده شده به کل مذاکرات خوشبین هم نیستیم و میدونیم چقدراون غربیها زیاده خواه و بامبول بازن !!!اما به لطف خدا در نهایت پیروزی با ماست! تا همین الان هم پیروز نسبی ما بودیم  و با عنایات الهی در نهایت پیروز مطلق ماییم . این ماییم که در نهایت به حق مسلم خودمان که داشتن فناوری صلح آمیز هسته ای و دانش و صنعت بومی اونه میرسیم و با امید خدا تحریمهای ظالمانه هم برداشته میشه . اگرهم اونا قبول نکردن برمیگردیم سر خونه اولمون . بقول مقام معظم رهبری اونها هستن که ضرر میکنن نه ما.

والسلام

سلام

نقل کردم چون کاملا قبول دارم و حرف خودم میدونم . فقط خواستم بعضی دوستان نگران دوباره ببینند . :)

مقام عظمای ولایت و فرمانده کل قوا و مرجع تقلید داره میگه "حرامه " یعنی دیگه نباید هیچ حرفی بزنی 

چیز به این سادگی فهمیدنش اینقده سخته؟

ویرایش شده در توسط oldmagina
  • Upvote 5
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
مهمان
این موضوع نسبت به پاسخ بیشتر بسته شده است.

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.