DR_CHAMRAN

" توافق هسته ای " ، جزییات ، آینده (1)

Recommended Posts

کن اون چیزهایی که علنا گفته شده ، دقیقا همان چیز هایی است که به مسوولین هم همانها گفته شده

در مورد بازرسی ها رهبری علنا چی گفته؟ 

ویرایش شده در توسط mohammad741741
  • Upvote 2
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

زمان 36:45 تا اخر سخنرانی رهبر گرامی که مستقیم به موضوع هسته ای ربط داشت و خودم از روی سخنرانی ایشان پیاده کردم. متاسفانه طبق معمول توی سایت مربوطه بعضی چیزها رو دقیق نقل نکرده اند :)

منبع

"... آخرین مطلب هم این است که در مورد مسائل هسته ای مواضع همان چیزهایی است که ما علنا اظهار کردیم . همان چیزی که گفتیم . البته بعضی چیزها هست که انسان اینها را در علن اظهار نمیکنه و به طور خصوصی اظهار میکند . این هست . مواردی از این قبیل هست . همه حرفها  . لیس کل ما یعلم یقال . لکن اون چیزهایی که علنا گفته شده ، دقیقا همان چیز هایی است که به مسوولین هم همانها گفته شده . هم زبانی گفته شده و هم کتبا گفته شده ، مواضع اساسی نظام اینهاست و ما معتقدیم که برادران ما مشغول کارند ؛ مشغول تلاشند ؛ واقعا عرق میریزند . توی این زمینه ها دارند کار می کنند . بایستی انشاءالله به امید خدا و با توکل به خدای متعال  بر همین مواضع پافشاری کنند و بتوانند آن چیزی را که مصلحت کشور و مصلحت نظام است ، آن را ان شاءالله تامین کنند . "

.

فکر میکنم شما دچار سوءبرداشت شدید! منظور اینه که باید طبق مواضع رهبری عمل بشه نه مواضع فعلی تیم مذاکره کننده!

آخرین مطلب هم این است که در مورد مسائل هسته ای مواضع همان چیزهایی است که ما علنا اظهار کردیم......

بایستی انشاءالله به امید خدا و با توکل به خدای متعال  بر همین مواضع پافشاری کنند و بتوانند آن چیزی را که مصلحت کشور و مصلحت نظام است ، آن را ان شاءالله تامین کنند . 

• Upvote 12
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

زمان 36:45 تا اخر سخنرانی رهبر گرامی که مستقیم به موضوع هسته ای ربط داشت و خودم از روی سخنرانی ایشان پیاده کردم. متاسفانه طبق معمول توی سایت مربوطه بعضی چیزها رو دقیق نقل نکرده اند  :)

منبع

"... آخرین مطلب هم این است که در مورد مسائل هسته ای مواضع همان چیزهایی است که ما علنا اظهار کردیم . همان چیزی که گفتیم . البته بعضی چیزها هست که انسان اینها را در علن اظهار نمیکنه و به طور خصوصی اظهار میکند . این هست . مواردی از این قبیل هست . همه حرفها  . لیس کل ما یعلم یقال . لکن اون چیزهایی که علنا گفته شده ، دقیقا همان چیز هایی است که به مسوولین هم همانها گفته شده . هم زبانی گفته شده و هم کتبا گفته شده ، مواضع اساسی نظام اینهاست و ما معتقدیم که برادران ما مشغول کارند ؛ مشغول تلاشند ؛ واقعا عرق میریزند . توی این زمینه ها دارند کار می کنند . بایستی انشاءالله به امید خدا و با توکل به خدای متعال  بر همین مواضع پافشاری کنند و بتوانند آن چیزی را که مصلحت کشور و مصلحت نظام است ، آن را ان شاءالله تامین کنند . "

.

فکر میکنم شما دچار سوءبرداشت شدید! منظور اینه که باید طبق مواضع رهبری عمل بشه نه مواضع فعلی تیم مذاکره کننده!

آخرین مطلب هم این است که در مورد مسائل هسته ای مواضع همان چیزهایی است که ما علنا اظهار کردیم......

بایستی انشاءالله به امید خدا و با توکل به خدای متعال  بر همین مواضع پافشاری کنند و بتوانند آن چیزی را که مصلحت کشور و مصلحت نظام است ، آن را ان شاءالله تامین کنند . 

با سلام

مورد اول : دوست گرامی ، Skyhawk عزیز ، متاسفم که می خوام اینو بگم . از سخنان رهبری بوی اتحاد و یکرنگی میاد و از حرفی که شما گفتید بوی دوگانگی و تفرقه.

رهبری به صراحت از تیم هسته ای قدردانی می کنند و می فرمایند که بر همین مواضع پافشاری شود . ایشان این موضوع را به صورتی بیان کرده اند که "همین مواضع " هم دلالت به مواضع تیم مذاکره کننده و هم مواضع خودشان داشته باشد. 

مورد دوم : اگر امکان دارد کمی هم به گفته رهبری در قالب اون مثلی که فرمودند دقت کنید : " لیس کل ما یعلم یقال " . رهبری دقیقا جمله خودشان را قبل از این مثل ناقص می گذارند ( اون قسمتی رو که سبز کردم ) و آن را ختم به این مثل می کنند. امیدوارم کمی به این موضوع هم دقت فرمائید. :)

• Upvote 3
  • Downvote 3

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

با سلام

مورد اول : دوست گرامی ، Skyhawk عزیز ، متاسفم که می خوام اینو بگم . از سخنان رهبری بوی اتحاد و یکرنگی میاد و از حرفی که شما گفتید بوی دوگانگی و تفرقه.

رهبری به صراحت از تیم هسته ای قدردانی می کنند و می فرمایند که بر همین مواضع پافشاری شود . ایشان این موضوع را به صورتی بیان کرده اند که "همین مواضع " هم دلالت به مواضع تیم مذاکره کننده و هم مواضع خودشان داشته باشد. 

مورد دوم : اگر امکان دارد کمی هم به گفته رهبری در قالب اون مثلی که فرمودند دقت کنید : " لیس کل ما یعلم یقال " . رهبری دقیقا جمله خودشان را قبل از این مثل ناقص می گذارند ( اون قسمتی رو که سبز کردم ) و آن را ختم به این مثل می کنند. امیدوارم کمی به این موضوع هم دقت فرمائید. :)

چرا حرف رهبری رو تحریف میکنین عین جمله ایشان

حضرت آیت الله خامنه ای در ادامه به موضوع هسته ای نیز اشاره کردند و گفتند: مواضع ما در مسائل هسته ای همان مطالبی است که علناً برای مردم بیان کرده ایم و همین مطالب بصورت شفاهی و کتبی دقیقاً به مسئولین نیز گفته شده است. البته برخی مطالب هم برای تاکید و تبیین مواضع اصولی، خصوصی و غیرعلنی نیز گفته شده است.
ایشان با تأکید بر اینکه مسئولین و مذاکره کنندگان مشغول کار و تلاش سخت هستند، افزودند: آنها باید بر مواضعی که اعلام شده است پافشاری کنند و امیدواریم بتوانند، مصلحت کشور و نظام را تأمین کنند.

وقاحت هم حدی دارد وقتی رهبری علانا میگن مواضع من همانی هست که قبلا گفتم وباید بر همین مواضع پافشاری کنن مواضع ایشون در مورد بازرسی ها چیه ؟ جناب عراقچی چی میگن ؟

یادم میاد شما میگفتین بازرسی ها در خفا با رهبری حل شده ولی حالا رهبری میگن مواضع من همانی هست که گفتم ؟ رهبری چند بار موضوع بازرسی ها رو  گوش زد کردن؟

ویرایش شده در توسط Skyhawk
  • Upvote 7
  • Downvote 3

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

چرا حرف رهبری رو تحریف میکنین عین جمله ایشان

حضرت آیت الله خامنه ای در ادامه به موضوع هسته ای نیز اشاره کردند و گفتند: مواضع ما در مسائل هسته ای همان مطالبی است که علناً برای مردم بیان کرده ایم و همین مطالب بصورت شفاهی و کتبی دقیقاً به مسئولین نیز گفته شده است. البته برخی مطالب هم برای تاکید و تبیین مواضع اصولی، خصوصی و غیرعلنی نیز گفته شده است.
ایشان با تأکید بر اینکه مسئولین و مذاکره کنندگان مشغول کار و تلاش سخت هستند، افزودند: آنها باید بر مواضعی که اعلام شده است پافشاری کنند و امیدواریم بتوانند، مصلحت کشور و نظام را تأمین کنند.

وقاحت هم حدی دارد وقتی رهبری علانا میگن مواضع من همانی هست که قبلا گفتم وباید بر همین مواضع پافشاری کنن مواضع ایشون در مورد بازرسی ها چیه ؟ جناب عراقچی چی میگن ؟

یادم میاد شما میگفتین بازرسی ها در خفا با رهبری حل شده ولی حالا رهبری میگن مواضع من همانی هست که گفتم ؟ رهبری چند بار موضوع بازرسی ها رو  گوش زد کردن؟

سلام

1 - ممنون که اتهامات خوبی رو مطرح کردید .

2 - توی اون پست قبلی لینک سخرانی رهبری رو از سایت leader.ir گذاشته ام .

3 - در همون جا اشاره هم کردم که متاسفانه متن نقل شده در سایتها عین سخنان رهبری نیست و متاسفانه دقیق نقل نکرده اند.

4 - مطلبی را هم که نوشتم خودم از روی سخنرانی ایشان پیاده کردم و اتفاقا سه بار هم چک کردم که اختلافی نداشته باشد.

5 - به شما هم توصیه می کنم به جای خواندن متن این سایتها ! خود سخنان رهبری رو بدون واسطه گوش کنید . :rose: 

این موارد مربوط به موضوع بود . متاسفانه مواردی هم خارج از موضوع تاپیک مطرح کردید که به آنها هم جواب می دهم :

در مورد وقیح خواندن من هم ، کاری از من در زمینه اصلاح حرف شما برنمی آید . اگر حرفهای من اینقدر شما را ناراحت می کند ، می توانید پستهای من را نخوانید. :)

من هیچ وقت حرفی از در خفا حل شدن موضوعات حرف نزده ام. چیزی که من اشاره کرده بودم حل شدن موضوع بود که شما خفا را اضافه فرموده اید. البته هنوز هم می گویم که ظاهرا موضوع بازرسی ها با رهبری مطرح شده است و با نکاتی که ایشان فرموده اند ، حل شده است.

ویرایش شده در توسط oldmagina
  • Upvote 7
  • Downvote 3

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

سلام

3 - در همون جا اشاره هم کردم که متاسفانه متن نقل شده در سایتها عین سخنان رهبری نیست و متاسفانه دقیق نقل نکرده اند.

4 - مطلبی را هم که نوشتم خودم از روی سخنرانی ایشان پیاده کردم و اتفاقا سه بار هم چک کردم که اختلافی نداشته باشد.

5 - به شما هم توصیه می کنم به جای خواندن متن این سایتها ! خود سخنان رهبری رو بدون واسطه گوش کنید . :rose: 

این موارد مربوط به موضوع بود . متاسفانه مواردی هم خارج از موضوع تاپیک مطرح کردید که به آنها هم جواب می دهم :

در مورد وقیح خواندن من هم ، کاری از من در زمینه اصلاح حرف شما برنمی آید . اگر حرفهای من اینقدر شما را ناراحت می کند ، می توانید پستهای من را نخوانید. :)

من هیچ وقت حرفی از در خفا حل شدن موضوعات حرف نزده ام. چیزی که من اشاره کرده بودم حل شدن موضوع بود که شما خفا را اضافه فرموده اید. ا**، حل شده است.

من نقل قولی که از رهبری را زدم از سایت خودشون کپی کردم اولا و مشخصا میگه مواضعی که قبلا گفتم باید رعایت بشه

وقیح رو به شما نگفتم به بعضیا گفتم که درست چند روز بعد از سخنان رهبری در مورد بازرسی ها میان میگن بازرسی میشیم

**لبته هنوز هم می گویم که ظاهرا موضوع بازرسی ها با رهبری مطرح شده است و با نکاتی که ایشان فرموده اند**

خوبه هنوز متن سخنان رهبری جلوتون هست برای یاداوری میازم براتون

مواضع ما در مسائل هسته ای همان مطالبی است که علناً برای مردم بیان کرده ایم و همین مطالب بصورت شفاهی و کتبی دقیقاً به مسئولین نیز گفته شده است. البته برخی مطالب هم برای تاکید و تبیین مواضع اصولی، خصوصی و غیرعلنی نیز گفته شده است.

رهبری قبلا هم گفته بودن مواضع من همانی هست که  اشکارا میگم وقتی حل شده چرا ایشون چندین بار بازرسی ها رو گوش زد میکنن؟ چرا رهبری اعتبارشون رو با این حرف کم کنن؟ وقتی به قول شما حلشده وبازرسی میشیم چرا رهبری میگن بازرسی از مراکز نظامی نداریم ؟ به والله از این اشکارتر رهبر نمیتونه حرف بزنه

• Upvote 5
  • Downvote 3

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

لوران فابیوس وزیر امور خارجه فرانسه اعلام کرد پاریس توافق هسته ای را تا زمانی که دسترسی بازرسان به همه تاسیسات ایران از جمله مراکز نظامی تامین نشود، نخواهد پذیرفت.

این مطلب را خبرگزاری "رویترز" گزارش داده است.
بر اساس این گزارش، وزیر امور خارجه فرانسه اظهار داشت: "فرانسه بدون این که روشن باشد در همه تاسیسات ایران از جمله مراکز نظامی بازرسی ممکن است، با توافق هسته ای موافقت نخواهد کرد".
وی گفت فرانسه خواهان رسیدن به توافق با ایران است اما "نه توافقی که به این کشور امکان می دهد بمب اتمی بسازد".
فابیوس افزود: "این موضعی مستقل و صلح طلبانه فرانسه است".

http://ir.sputniknews.com/world/20150527/296922.html#ixzz3bN3xueHl

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

متاسفانه طبق معمول سایتها و خبرگذاری ها که سخنرانی رهبری را نقل کرده اند ( حتی سایت leader.ir ) که پست قبلی رو از اونجا نقل کردم ، مشروح سخنان رهبر گرامی انقلاب را نقل نکرده اند و تقریبا خلاصه ای به انتخاب خودشون گذاشته اند که گاهی باعث نتیجه گیریهای نه چندان درست دوستان شده است. 

دقیقه 13:50  تا 18 سخنرانی حضرت آقا رو از روی صوت مراسم قرار گرفته رو همون سایت leader.ir  پیاده کردم تا دوستان به طور کامل آن را بخوانند و متوجه موضوع و ارتباط اصلی ان با موضوع PMD که هنوز هم در مذاکرات از موارد اختلافی است بشوند . 

" ... این نشانه آن است که ملت را نشناخته اند ، نشانه آن است که دولت ما را نشناخته اند ، دولت ما هم تسلیم نخواهد شد؛ دولت ما هم جزو ملت است، از سر همین ملت است ، برآمده از میان همین ملت است . با همین آرمانها پیش رفته اند ؛ با همین آرمانها اینها رشد پیدا کرده اند . هر چه که در مقابل این دشمن یک دولتی ، یک ملتی ، مسوولینی عقب نشینی کنند ، آنها جلو می ایند . آنها زیاده طلب هستند . آنها جز به استکبار و استعمار و سلطه بر ملتها به چیزی قائل نیستند . هر چه بتوانند جلو می آیند . باید دیواره مستحکمی از عزم و توکل و اقتدار ملی در مقابل آنها به وجود اورد . 

حالا در همین مذاکرات باز حرفهای تازه ای می زنند ، بازرسی ها ، گفتیم که اجازه نمی دهیم که از هیچ یک از مراکز نظامی ، هیچ بازرسی از سوی بیگانگان صورت بگیرد . می گویند بایستی ما بیاییم با دانشمندان شما مصاحبه بکنیم ،  یعنی در واقع بازجویی کنیم ، ما اجازه نمی دهیم به حریم دانشمندان هسته ای ما و دانشمندانی در هر رشته حساس و مهم اندک اهانتی بشود . من اجازه نمی دهم بیگانگان بیایند با دانشمندان ما ، با فرزندان برجسته و عزیز ملت ایران که این دانش گسترده را به این جا رساندند ، بخواهند بنشینند حرف بزنند . در دنیا هیچ عاقلی اجازه نمی دهد . هیچ دولتی اجازه نمی دهد . دانشمندانشان را مخفی می کنند ، اسمهایشان را هم نمی گذارند کسی بفهمد . دشمن پر رو و وقیح توقع دارد اجازه بدهند و راه را باز کنند تا بیایند با دانشمندان ما ، با اساتید ما و محققین ما گفتگو کنند و مذاکره کنند ؛ در باره چی ، درباره یک پیشرفت اساسی بومی علمی در کشور . این اجازه مطلقا داده نخواهد شد

این را هم دشمنان بدانند و هم کسانی که منتظرند ،  ببینند تصمیم نظام جمهوری  اسلامی چه می شود ،آنها  بدانند : مسوولین عزیز ما که در این میدان با شجاعت حرکت می کنند ، بدانند تنها راه مقابله با دشمن وقیح ، عزم راسخ و عدم انفعال است . باید بتوانند اینها آن پیام ملت ایران و عظمت ملت ایران را نشان بدهند . 

در مذاکرات همه ما کسانی هستیم که به برکت انقلاب اسلامی این توفیق را پیدا کرده ایم ، هر کدام در هر جا مسوولیتی داشته باشیم . شما به عنوان یک جوان دانشجوی درسخوان با آرزوهای بلند ، پیشکسوتهای شما در بخشهای مختلف ، همه اینها این افتخار را دارند که برای نظام اسلامی و برای رسیدن به آن اهداف و آرمانهای بلند دارند تلاش می کنند . دارند خدمت گذاری می کنند . ما همه خدمتگذاریم . این حقیر هم خدمتگذارهمه شما هستم . همه ما وظیفه داریم در مقابل زور گویی دشمن ، در مقابل وقاحت دشمن ، در مقابل توقعات بیجای دشمن و در مقابل توطئه های دشمن ، با کمال قدرت و استقامت بایستیم. ...."

http://www.leader.ir/langs/fa/media.php?p=contentAttach&id=13229&aid=13729

زمان 36:45 تا اخر سخنرانی رهبر گرامی که مستقیم به موضوع هسته ای ربط داشت و خودم از روی سخنرانی ایشان پیاده کردم. متاسفانه طبق معمول توی سایت مربوطه بعضی چیزها رو دقیق نقل نکرده اند :)

منبع

"... آخرین مطلب هم این است که در مورد مسائل هسته ای مواضع همان چیزهایی است که ما علنا اظهار کردیم . همان چیزی که گفتیم . البته بعضی چیزها هست که انسان اینها را در علن اظهار نمیکنه و به طور خصوصی اظهار میکند . این هست . مواردی از این قبیل هست . همه حرفها  . لیس کل ما یعلم یقال . لکن اون چیزهایی که علنا گفته شده ، دقیقا همان چیز هایی است که به مسوولین هم همانها گفته شده . هم زبانی گفته شده و هم کتبا گفته شده ، مواضع اساسی نظام اینهاست و ما معتقدیم که برادران ما مشغول کارند ؛ مشغول تلاشند ؛ واقعا عرق میریزند . توی این زمینه ها دارند کار می کنند . بایستی انشاءالله به امید خدا و با توکل به خدای متعال  بر همین مواضع پافشاری کنند و بتوانند آن چیزی را که مصلحت کشور و مصلحت نظام است ، آن را ان شاءالله تامین کنند . "

.

من نقل قولی که از رهبری را زدم از سایت خودشون کپی کردم اولا و مشخصا میگه مواضعی که قبلا گفتم باید رعایت بشه

وقیح رو به شما نگفتم به بعضیا گفتم که درست چند روز بعد از سخنان رهبری در مورد بازرسی ها میان میگن بازرسی میشیم

**لبته هنوز هم می گویم که ظاهرا موضوع بازرسی ها با رهبری مطرح شده است و با نکاتی که ایشان فرموده اند**

خوبه هنوز متن سخنان رهبری جلوتون هست برای یاداوری میازم براتون

مواضع ما در مسائل هسته ای همان مطالبی است که علناً برای مردم بیان کرده ایم و همین مطالب بصورت شفاهی و کتبی دقیقاً به مسئولین نیز گفته شده است. البته برخی مطالب هم برای تاکید و تبیین مواضع اصولی، خصوصی و غیرعلنی نیز گفته شده است.

رهبری قبلا هم گفته بودن مواضع من همانی هست که  اشکارا میگم وقتی حل شده چرا ایشون چندین بار بازرسی ها رو گوش زد میکنن؟ چرا رهبری اعتبارشون رو با این حرف کم کنن؟ وقتی به قول شما حلشده وبازرسی میشیم چرا رهبری میگن بازرسی از مراکز نظامی نداریم ؟ به والله از این اشکارتر رهبر نمیتونه حرف بزنه

سلام

هنوز هم به شما هم توصیه می کنم به جای خواندن متن این سایتها ! خود سخنان رهبری رو بدون واسطه گوش کنید .

در مورد موضع بازرسی ها هم به اطلاع عالی شما می رسانم که در روابط بین الملل و مخصوصا در مذاکرات بیشتر مواضع قابل چانه زنی شمرده می شوند و طرف مقابل با فشار آوردن بر روی مذاکره کننده ها همواره سعی بر تعدیل مواضع آنها دارد. اعلام رسمی و علنی بعضی خطوط قرمز و تاکید بر آنها قدرت چانه زنی طرف مقابل را از آنها می گیرد و اتفاقا یک جور پشتیبانی از مواضع تیم مذاکره کننده تلقی می شود.

اگر وقت داشتید کمی هم به این جمله ناتمام رهبری که با یک ضرب المثل پایان یافت فکر کنید  :rose: 

" البته بعضی چیزها هست که انسان اینها را در علن اظهار نمیکنه و به طور خصوصی اظهار میکند . این هست . مواردی از این قبیل هست . همه حرفها  . لیس کل ما یعلم یقال . "

پی نوشت: به اون قسمتی از سخنان رهبری که تو نقل قول اول گذاشتم و زمان فعل های استفاده شده در اون اگر دقیق نگاه بکنید متوجه جریان چانه زنی طرف مقابل و مواضع بیان شده می شوید .  :applause: 

• Upvote 1
  • Downvote 3

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

سلام

هنوز هم به شما هم توصیه می کنم به جای خواندن متن این سایتها ! خود سخنان رهبری رو بدون واسطه گوش کنید .

در مورد موضع بازرسی ها هم به اطلاع عالی شما می رسانم که در روابط بین الملل و مخصوصا در مذاکرات بیشتر مواضع قابل چانه زنی شمرده می شوند و طرف مقابل با فشار آوردن بر روی مذاکره کننده ها همواره سعی بر تعدیل مواضع آنها دارد. اعلام رسمی و علنی بعضی خطوط قرمز و تاکید بر آنها قدرت چانه زنی طرف مقابل را از آنها می گیرد و اتفاقا یک جور پشتیبانی از مواضع تیم مذاکره کننده تلقی می شود.

اگر وقت داشتید کمی هم به این جمله ناتمام رهبری که با یک ضرب المثل پایان یافت فکر کنید  :rose: 

" البته بعضی چیزها هست که انسان اینها را در علن اظهار نمیکنه و به طور خصوصی اظهار میکند . این هست . مواردی از این قبیل هست . همه حرفها  . لیس کل ما یعلم یقال . "

چرا حاشیه میرید چرا چیزی رو که واضحه تفسیر به رای میکنین شما یک جمله بیار رهبری گفتن بازرسی مدیریت شده میشیم دقیقا برعکسش رو گفتن

حرف من اینه حداقل پشت رهبری  پنهان نشین ایشون چندبار گفتن مواضع من مشخصه وچیزی رو که گفتم همونه

اون جمله پایینی شما هم نمیتونه در مورد بازرسی ها باشه چون ایشون چندین بار این موضوع رو تاکید کردن وصد البته این جمله دقیقا میتواند برعکس اون چیزی که شما در نظر دارین هم باشد مثل مخالفت با برخی چیزها پس خواهشا حاشیه نرین وقتی رهبری مستقیما مسئله بازرسی ها رو گوش زد کردن دیگه حرفی باقی نمیمونه

• Upvote 4
  • Downvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

سلام

من هیچ وقت حرفی از در خفا حل شدن موضوعات حرف نزده ام. چیزی که من اشاره کرده بودم حل شدن موضوع بود که شما خفا را اضافه فرموده اید. البته هنوز هم می گویم که ظاهرا موضوع بازرسی ها با رهبری مطرح شده است و با نکاتی که ایشان فرموده اند ، حل شده است.

برادر oldmagina عزیز

۱ - بردباری و متانت شما جای تقدیر و تشکر دارد . ان شاء الله روحیه منطق و آرامش با دوستان را همیشه حفظ کنید.

۲ - بنده هم سخنرانی آقا را گوش کردم ولی برداشتم این چیزی که شما فرمودید نبود. به نظرم آقا فرمودند بر همان مواضع اصولی که اعلام شده (یعنی عدم بازرسی از مراکز هسته‌ای و صحبت با دانشمندان) پافشاری شود.

۳ - سیاست حضرت آقا مبتنی بر صداقت است و منطق. پس منطقا صحیح نیست که فکر کنیم آقا علنا اعلام کنند هیچ خارجی حق ورود به مراکز نظامی کشور را ندارد ولی از موضعی حمایت کنند که پذیرش این مساله باشد.

۴ - فرمایشات آقا درباره مضرات ورود خارجی‌ها با مراکز نظامی و صحبت‌های امروز ایشان را کنار هم بگذارید، یک در میلیون هم نمی‌توان برداشت کرد که ایشان از موضع پذیرش پروتکل الحاقی آنگونه که اجانب می‌خواهند صحبت کنند.

• Upvote 8

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

چرا حاشیه میرید چرا چیزی رو که واضحه تفسیر به رای میکنین شما یک جمله بیار رهبری گفتن بازرسی مدیریت شده میشیم دقیقا برعکسش رو گفتن

حرف من اینه حداقل پشت رهبری  پنهان نشین ایشون چندبار گفتن مواضع من مشخصه وچیزی رو که گفتم همونه

اون جمله پایینی شما هم نمیتونه در مورد بازرسی ها باشه چون ایشون چندین بار این موضوع رو تاکید کردن وصد البته این جمله دقیقا میتواند برعکس اون چیزی که شما در نظر دارین هم باشد مثل مخالفت با برخی چیزها پس خواهشا حاشیه نرین وقتی رهبری مستقیما مسئله بازرسی ها رو گوش زد کردن دیگه حرفی باقی نمیمونه

گرامی :

نقل قول از رهبری و حرف زدن در مورد اون پنهان شدن پشت رهبری نیست . همونطوری که شما و خیلی از دوستان دیگر هم حرف رهبری رو نقل می کنند و در موردش حرف می زنند و بحث می کنند . :rose: 

من حاشیه نرفتم ، اطلاعات نامعتبر خودم رو بدون منبع مشخص در مورد داستان بازرسی ها و صرفا برای این که به گوش دوستان برسد گفتم. :) 

توی پست قبلی هم تفسیر نامعتبر خودم رو در مورد روابط بین الملل و حوزه مذاکرات رسمی بین المللی گفتم. :)  

البته هنوز منتظر جواب شما در مورد اتهام به من در مورد تحریف سخنان رهبری هستم.

• Upvote 2
  • Downvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

گرامی :

نقل قول از رهبری و حرف زدن در مورد اون پنهان شدن پشت رهبری نیست . همونطوری که شما و خیلی از دوستان دیگر هم حرف رهبری رو نقل می کنند و در موردش حرف می زنند و بحث می کنند . :rose: 

من حاشیه نرفتم ، اطلاعات نامعتبر خودم رو بدون منبع مشخص در مورد داستان بازرسی ها و صرفا برای این که به گوش دوستان برسد گفتم. :) 

توی پست قبلی هم تفسیر نامعتبر خودم رو در مورد روابط بین الملل و حوزه مذاکرات رسمی بین المللی گفتم.  :)  

البته هنوز منتظر جواب شما در مورد اتهام به من در مورد تحریف سخنان رهبری هستم.

منظورم از تحریف تفسیر به رای سخنان امروز ایشون بود

شما سوال ساده من را جواب ندادین چرا رهبری در مورد بازرسی ها صحبت کردن دقیقا چند روز بعد جناب عراقچی صحبت از بازرسی مدیریت شده کرد؟ چرا رهیری چندین بار موضوع بازرسی ها رو پیش کشیدن؟

**اطلاعات نامعتبر خودم رو بدون منبع مشخص در مورد داستان بازرسی ها و صرفا برای این که به گوش دوستان برسد گفتم**

منم اطلاعات معتبر رهبری را برای شما اوردم گمونم خودتون هم قبول داشته باشین حرف کی معتبرتره؟ رهری علنا میگه موضعشون رو در مورد بازرسی ها اونم یک بار نه چند بارو بازم هم تاکید میکنه چیزی رو که علنا میگم همون مواضع من هستش وغیر از این نیست بعد شما میگین منابع نامعتبرتون گفتن رهبری قبول کرده بازرسی بشیم؟

• Upvote 4
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

شاید بشه گفت موضع رهبری بعد از این تا این حد محکم و قاطع شد در برخی موارد که در مذاکراتی که جزئیاتش برای ما عموم! اعلام نشده و به ایشان در دوره ی توقف اعلام شد ایشون احساس خطری کردند ( قطعا با تحلیل مشاورانشون هم) مبنی بر اینکه یقینا در موارد زیاده خواهانه ی این ها ( از جمله تفسیر پروتکل و بازرسی های فراتر ) نقشه ای پیچیده تر و خارج موشوع آشکاری قرار داره. دولت و تیم ایرانی چون کمی زیادی به توافق دل بستند به دلایل گوناگون شاید برخی چیزها را ساده میپندارند.

به نظرم تعقیب اعمل و گفتار خود این فابیوس ( اصولا فرانسوی ها :) ) برخی نیات این ها را بهتر میتونه روشن کنه.

به قول دوستمون؛ و چطور زمانیکه نوبت به تحلیل غالبانه ی طرف امریکایی میرسه، امریکا میشه کپی هالییودیش و چنگ ستارگانیش ولی در چنین مواقعی باید باور کنیم که سازمان های اطلاعاتی طویل و عریض امریکا و غرب و اصولا نیمی از دنیا تا حالا نفهمیدند برنامه ایران لااقل الان بعد نظامی نداره دیگه؟! این بازی غرب همونطور که از مقالات اندیشکده های امریکایی بر میاد بهانه ای است برای کنترل رفتار ایرن به طور کل! حالا اینکه این ها در این کنترل ماهی های بزرگتری هم خواهان صیدش هستند ما نباید راه هاش را براشون استوار کنیم. اصولا وقتی مسئله ای از حیث وجود ساقط میشه! قابل حل شدن نیست به طور طبیعیش!

• Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

برادر oldmagina عزیز

۱ - بردباری و متانت شما جای تقدیر و تشکر دارد . ان شاء الله روحیه منطق و آرامش با دوستان را همیشه حفظ کنید.

۲ - بنده هم سخنرانی آقا را گوش کردم ولی برداشتم این چیزی که شما فرمودید نبود. به نظرم آقا فرمودند بر همان مواضع اصولی که اعلام شده (یعنی عدم بازرسی از مراکز هسته‌ای و صحبت با دانشمندان) پافشاری شود.

۳ - سیاست حضرت آقا مبتنی بر صداقت است و منطق. پس منطقا صحیح نیست که فکر کنیم آقا علنا اعلام کنند هیچ خارجی حق ورود به مراکز نظامی کشور را ندارد ولی از موضعی حمایت کنند که پذیرش این مساله باشد.

۴ - فرمایشات آقا درباره مضرات ورود خارجی‌ها با مراکز نظامی و صحبت‌های امروز ایشان را کنار هم بگذارید، یک در میلیون هم نمی‌توان برداشت کرد که ایشان از موضع پذیرش پروتکل الحاقی آنگونه که اجانب می‌خواهند صحبت کنند.

سلام

1 - ممنون شما لطف دارید .

2 - من توی هیچ کدام از پستهایم نگفتم گه رهبری بازرسی از مراکز نظامی را پذیرفته اند و یا در مورد پذیرفتن آن به تیم هسته ای اجازه داده اند. من عرض کردم موضوع بازرسی ها با نکاتی که رهبری فرمودند حل شده است . رهبری در حرفهایشان اشاره ای به بازرسی نشدن از مراکز هسته ای نداشته اند و همواره تاکید ایشان به مراکز نظامی و دانشمندان بوده است . حالا اگر شما برداشت دیگری داشته اید ، موضوع دیگری است.

3 - فکر می کنم توضیح مورد قبلی در این مورد هم کفایت کند.

4 - رهبری مخالفت صریحی با پذیرش پروتکل الحاقی نداشته اند بلکه ملاحظاتی برای آن ذکر کرده اند که در واقع اگر بحث بر سر این ملاحظات نبود ، مذاکرات خیلی وقت پیش تمام می شد . 

منظورم از تحریف تفسیر به رای سخنان امروز ایشون بود

شما سوال ساده من را جواب ندادین چرا رهبری در مورد بازرسی ها صحبت کردن دقیقا چند روز بعد جناب عراقچی صحبت از بازرسی مدیریت شده کرد؟ چرا رهیری چندین بار موضوع بازرسی ها رو پیش کشیدن؟

**اطلاعات نامعتبر خودم رو بدون منبع مشخص در مورد داستان بازرسی ها و صرفا برای این که به گوش دوستان برسد گفتم**

منم اطلاعات معتبر رهبری را برای شما اوردم گمونم خودتون هم قبول داشته باشین حرف کی معتبرتره؟ رهری علنا میگه موضعشون رو در مورد بازرسی ها اونم یک بار نه چند بارو بازم هم تاکید میکنه چیزی رو که علنا میگم همون مواضع من هستش وغیر از این نیست بعد شما میگین منابع نامعتبرتون گفتن رهبری قبول کرده بازرسی بشیم؟

در مورد بازرسی و موضوعی که ظاهرا مشتبه شده توضیح دادم . لطفا بخوانید .

در مورد تحریف هم اگر به پست خودتون که اون موضوع رو مطرح کردید مراجعه کنید و بخونید متوجه می شوید که منظورتان تفاوت نقل من از سخنان رهبری با چیزی بود که شما از متن نوشته شده در اون سایت نفل کردید ، بود .

اگر سابقه سخنرانی های رهبر انقلاب را داشته باشید ( از زمانی که در مشهد سخنرانی می کردند) ، متوجه می شوید که ایشان حتی در مورد کلماتی که در سخنرانی شان به کار می برند ، کاملا دقت می کنند و مطمئنا از تک تک آنها ، هدف مشخص و واضحی را دارند. بنابر این بازهم توصیه می کنم همیشه سخنرانی ایشان را به شکل صوتی و یا لااقل متن کامل دنبال کنید و به متون خلاصه شده اعتماد زیادی نداشته باشید.

• Upvote 3
  • Downvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
مهمان
این موضوع نسبت به پاسخ بیشتر بسته شده است.

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.