Moltke

قتل عام افسران پلیس سری لانکا ، 1990

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

سلام

با تشکر از مطلبی که نگاشتید

ملتی که اسارت رو بر  استقامت ترجیح بدهند بلایی بهتر از این سرشون نمیاد

از اینکه کشته شدند تاسف خوردم ولی تاسف م از بابت این بود که مردانه نجنگیدند و خودشونو مثل یک خوک تسلیم دشمن کردند

از نظر من این کشتار محکوم هست ، خلاف تمام قواعد بشری و صد البته اسلام هست .... هرکسی دست به قتل اسیر بزنه خودش شایسته مرگ هست ولی اینکه به جای مبارزه خودت رو تسلیم کنی هم شایسته بخشش نیست .... و فکر کنم عذاب الهی نصیب میشه اینجور مواقع !!! چشمک

با این حجم سلاح و مهماتی که از این پلیس ها گرفتند واقعا میشد حداقل مثل کلنل پسیان ها و یا همین بتوجو مبارزه کرد و شرافتمندانه کشته شد ....

واقعا اسارت ترسناکه .... البته چند مدل اسارت هم داریم .... طرف صحیح و سالم باشه ( شبیه شخصی که توانایی کار داره ولی دوست داره گدا باشه !) با کسیکه موج انفجار یا برخورد گلوله کاملا زمینگیرش کرده بسیار فرق میکنه .....اسارتی که در صحت و سلامت باشی و به خاطر نجات جان ت خودت رو تسلیم کنی واقعا جزایی جز مرگ نداره .... امیدوارم به قول امام حسین علیه السلام :

اگر دین ندارید ... آزاده مرد باشید ....

هر کسی حداقل آزادمرد بودن خودش رو حفظ کنه ! ( چه  شخصی که میخاد اسیر بکشه ! چه کسی که میخاد اسیر بشه تا در میدان نبرد کشته نشه !)

یا حق

• Upvote 6

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

بین این همه سال، اینها چیکار میکردن؟؟؟؟

الان چطوره این کشور وضعیتش؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

کسی که نفرت بکاره خشم درو میکنه

ببرها با ازاد کردن پلیس های غیر هم نژادشون خواسند نشون بدن که با اونا مشکلی ندارن و اونا هستن که وارد سرزمین تامیل ها شدند و با کشتن پلیس های هم نژادشون سزای خیانت به وطن رو نشون داد 

باید دید چرا یه بچه دوزاده ساله با تیر مستقیم کشته میشه ؟نفرت از پدر باعثش بوده یا ترس از جاینشینی برای پدر

من شنیدیم سریلانکا در سال اخر به خواست های ملی و اقتصادی تامیل توجه کرد و قلب ها را با خودش همراه کرد و همین کار ها بود که اغاز شد بر پایان ببرها

• Upvote 1
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

کسی که نفرت بکاره خشم درو میکنه

ببرها با ازاد کردن پلیس های غیر هم نژادشون خواسند نشون بدن که با اونا مشکلی ندارن و اونا هستن که وارد سرزمین تامیل ها شدند و با کشتن پلیس های هم نژادشون سزای خیانت به وطن رو نشون داد 

باید دید چرا یه بچه دوزاده ساله با تیر مستقیم کشته میشه ؟نفرت از پدر باعثش بوده یا ترس از جاینشینی برای پدر

من شنیدیم سریلانکا در سال اخر به خواست های ملی و اقتصادی تامیل توجه کرد و قلب ها را با خودش همراه کرد و همین کار ها بود که اغاز شد بر پایان ببرها

با هر دلیل و توجیهی ، جنایته و نتایج درازمدتش روی روح و روان مردم بد...

ممکنه دولت سریلانکا اصلاحاتی کرده باشه ، ولی شکاف میان دو طرف خیلی عمیقه ( چندین دهه سابقه داره ) ...وقایع سال های بعد نشون می ده که آیا این اصلاحات حقیقی بوده یا نه ...

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
من شنیدم اینقدر این سازمان ببرها حرفه ای بودن که یکسری از سازمانهای تروریستی برا اموزش نیروهاشون از ببرهای تامیل استفاده میکردن وتوسط اونادوره میدیدن

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

شخصا چیز زیادی در مورد ببر ها نمی دونم ولی اگه تضاد انقدر ریشه داره با 3 یا 4 تا تغییر در قوانین و اصلاحات هیچ مشکلی حل نمیشه بلکه بیشتر هم میشه 

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.