Ramtin

تاپیک جامع بررسی ناوگان بالگردی ایران ( و بالگردهای بومی )

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

[quote]با سلام
لست وار عزیز شما قبلا گفته بودی که ما کبرا رو دیگه می سازیم پس این چیه :mrgreen:
[quote]یه دوست داشتم تو هوانیروز به طعنه میگفت تنها هلیکوپتری که خودمون ساختیم همینه[/quote] icon_rolleyes :x[/quote]

با دقت که بخونی کتوجه میشی:گفتم به طعنه اینو گفته

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سلام ببخشید فکر کنم اطلاعات من در مورد این کبرا از بقیه کمی بیشتر باشه.
من این کبرا را حدود 15 سال پیش در پایگاه وطن پور اصفهان دیدم و هنوز کاملا یادمه. اول اینکه این کبرا بعد از انقلاب ساخته شده . دوم اینکه قابلیت پرواز نداره. درواقع بدنه اصلی اون مربوط به یه کبرای آسیب دیده در جنگ می شه که همون زمانی که من این هلی کوپتر رو دیدم عکسش در زمان آسیب دیدگی رو هم گذاشته بودن . بخش عمده اش منهدم شده بود و فقط قسمتهایی از بدنه اش باقیمونده بود . احتمالا چون دیگه به عنوان پرنده قابل بازسازی نبود پرسنل فنی با بازسازی بدنه و نصب قطعات اسقاطی و دست دوم بقیه کبری ها اون رو به نمونه آموزشی تبدیل کرده بودن . قطعا قابلیت پرواز نداره اما قطعا با تبدیل به نمونه آموزشی بهترین استفاده ازش شده بود .

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سلام بچه ها من عضو جدیدم
امیدوارم اطلاعات نظامی خودم تو این سایت بیشتر بوده و هم از تجربه دوستان بتونم استفاده کنم
راستی بچه ها این بالگرد به نظرتون اوکراینی نیست قیافش خیلی اشناست [/b]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[color=red]با تشکر از شما دوست عزیز.
لطفا قبل از ارسال مطلب رو مورده جستجو قرار بدید.
قفل شد.
OPS[/color]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سلام یک سوال:
ساخت موتور برای بال گرد خیلی پیچیده است با توجه به ساخت موتور برای جنگنده های صاعقه واذرخش؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
اولن این موتور ها با واسطه به ایران اورده میشن و صاعقه و اذرخش هم موتور RD 33 روسیه رو دارن که هرچی میگیم لیسانس ساختش رو به ما نمیدن و در ضمن شما میدونید تاریخ این تاپیک مال کی هست چرا میارینش بالا؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]اولن این موتور ها با واسطه به ایران اورده میشن و صاعقه و اذرخش هم موتور RD 33 روسیه رو دارن که هرچی میگیم لیسانس ساختش رو به ما نمیدن و در ضمن شما میدونید تاریخ این تاپیک مال کی هست چرا میارینش بالا؟[/quote]
فکر کنم یک دو هزار باری بحث شده که rd33 روی صاعقه جا نمیشه !....کوتاه بیاین رفقا ...بی خیال

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
بنده خدا "crazy-doctor" راست میگه من خودم تا به حال تو چندین تاپیک دیدم که دوستان بحث کردن به این نتیجه رسیدن که بالاخره امکان جادادن rd33 در صاعقه نیست.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.