Ramtin

تاپیک جامع بررسی ناوگان بالگردی ایران ( و بالگردهای بومی )

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

(عزيز سطح بالگرد احتمالي هم مي گي در سطح سوپر كبرا... ميل يا ....)

در اين مورد نميشه اظهار نظر كرد اما براي ساخت اين بالگرد از تجربيات mil-24 , ka-50 ، آپاچي و كبري‌هاي هوانيروز استفاده شده .

در ضمن ايران فقط در يك زمينه با كمي مشكل مواجه هست اونم ساخت موتور براي اين بالگرد هست كه به نظر ميرسه اين مشكل هم در حال رفع شدن هست و پيشرفت‌هاي زيادي در اين زمينه داشتيم ( پروژه توليد تحت امتياز ايران 140 هم قبل از اينكه به خاطر هواپيما باشه به خاطر تجربه در ساخت موتورش بود تا در زمينه ساخت موتور براي بالگرد بتونه كمك حال باشه )

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
بله اطلاع دارم که این پروژه در حال اجرا هست و خوشبختانه ما در زمینه بالگرد بر خلاف جنگنده به خود کفایی های زیادی دست پیدا کردیم و این جای امیدواری هست که بتونیم تا 4 سال دیگه به بهترین بالگرد های نظامی ساخت داخل دسترسی پیدا کنیم .

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
تصویر

تصویر

تصویر

دوستان عزیز در کشور و در نهاد های مختلف پروژه های گوناگونی برای تولید بالگرد های نظامی و ترابری در حال انجام است که شما با نمونه شاهد ۲۷۸ سپاه پاسداران آشنا هستيد ولیکن عکس های بالا متعلق است به پروژه طراحی هلی کوپتر ترابری نظامی نیمه سنگین(شبیه بلک هاک آمریکا یا میل ۱۷ روسی) که در شرکت پنها در حال انجام است .به نظر هلی کوپترقابلی است و یک طرح جدید است و نه تغییراتی در طرح های گذشته که این نکته خود قابل توجه است.در درون کاکپیت نیز از اقلام و نشانه گرهای دیجیتال و الكترونيك پيشرفته و... استفاده شده که باعث امیدواریست ولیکن عامل مهم تر پشتیبانی همه جانبه از این طرح و به تولید رساندن انبوه آن می باشد که در آن صورت ما می توانیم این ادعا را داشته باشیم که یک هلی کوپتر ساز هستیم.

منبع:مجله هوايي

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
فکر کنم این خبر رو قبلا شنیده بودم ؟! ولی جا داره همین جا از متخصیص عزیز کشورمون تشکر کنم خسته نباشید

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
اول از اون هر وقت در ده تا مانور امتحان شد وبه توليد انبوه رسيد درست است و حال دارد بعد هم من شخصا بمب اتمي و ميكروبي ... از اين چيزا را دوست دارم.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
در تصوير چيز زيادي مشخص نيست و نمي‌شه با قاطعيت در موردش صحبت كرد ، اما برداش من اينه كه بالگرد پيشرفته‌اي بايد باشه و اين نمونه هم به عنوان اثبات تكنولوژي هست و تا توليد انبوهش راه زيادي در پيش داريم

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
این دیگه چیه؟؟؟ دوست عزیز ۳تا عکس نمی تونه اثبات هیچ چیزی باشه لطفا یا اطلاعات بیشتر و دقیق تری بدید یا مطلبی در این باره ننویسید. :|

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
جاي تقدير دارد اميدوارم كبراهاي ايران هم به اين نمايشگرها مجهز شده باشند.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
مهم قدم اوله كه محكم برداشته بشه .همين كه تونستيم بسازيم مهمه و نشون دهنده پيشرفت ماست :|

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
ببخشيد يه سپوال چرا بالگرد هايي كه در ايران ساخته يا تعمير ميشوند را زردشان ميكنند؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
بالگردهايي كه به رنگ فسفري يا زرد هستند يا تعمير شده اند يا تازه از خط توليد بيرون آمده اند. بعد از اتمام ساخت يا تعمير,آنها را با رنگ استتار اصلي ميپوشانند.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.