nasirirani

اینترنت رایگان و پرسرعت امریکایها برای مردم ایران در راه است!

Recommended Posts

فکر کنم باید زیرساختی روی زمین هم وجود داشته باشه ، گوشی چجوری میخواد به ماهواره اطلاعات ارسال کنه ؟

• Upvote 6

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

فکر کنم باید زیرساختی روی زمین هم وجود داشته باشه ، گوشی چجوری میخواد به ماهواره اطلاعات ارسال کنه ؟

همون طوری که گوشی های تلفن ماهواره ای ارتباط برقرار میکنن
البته احتمالا با گوشی های فعلی نمیشه...

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

اگر این طرح عجیب اجرا بشود آیا کشور ها می توانند برای جلوگیری از بدون سانسور بودن ان اقداماتی انجام دهند؟ مثلا پارازیت .

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

پس از نیمه دوم 2015 علاوه بر پارازیتهای موجود، پارازیتهای اینترنت ماهوار.ه.ا.ی رو هم نوش جان میکنیم :hypnotized:

اینترنت ماهوار.ه.ا.ی و پارازیت های اون همین الان مدتهاست هست!......این داره میگه وای فای!! icon_eek

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

واقعن این جفنگ نگاران جوان شاهکار عرصه خبر درآری اند. حتی در میلیتاری هم باید منبعتان را ذکر کنید و الا تاپیک منتقل نمی شود ! این بدرستی نشون میده استاندارد های ژورنالیسم چقدر اونجا بالاست . آدم مطمئن نیست اینو از سایت های satire برداشتن ، تو یه فروم از یه کاربر متصل به بالا  شنیدن، داستان علمی تخیلی بوده یا چی . به هر حال به احتمال 55 درصد جدی نگیرید. 

ویرایش شده در توسط k_Alavi
  • Upvote 1
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

اگر این طرح اجرا بشود فکر کنم ملت از اینترنت جدا نشوند. این طرح که امریکا برایش هزینه می کند غیر از اینکه قدرت رسانه ایش را افزایش می دهد و بر فرهنگ دیگر کشور ها اثر می گذارد (سانسور نبودن  اینترنت) چه فایده های دیگری برایش می تواند داشته باشد؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

اگر این طرح اجرا بشود فکر کنم ملت از اینترنت جدا نشوند. این طرح که امریکا برایش هزینه می کند غیر از اینکه قدرت رسانه ایش را افزایش می دهد و بر فرهنگ دیگر کشور ها اثر می گذارد (سانسور نبودن  اینترنت) چه فایده های دیگری برایش می تواند داشته باشد؟

جاسوسی راحت !!!

• Upvote 8
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

امیدوارم این طرح جدی باشه و باعث بشه مسئولین برای کم کردن روی امریکایی ها اینترنت ارزان و پر سرعت و با کیفیت رو در اختیار مردم بزارن . البته ما از این شانس ها نداریم احتمالا این طرح عملی نمیشه و اگر هم بشه با پارازیت روی امریکا رو کم میکنن نه بهتر کردن وضع اینترنت کشور . یه طرح دیگه هم داشتن که توش از بالون استفاده میشد اون به کجا رسیده ؟

• Upvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

اگه واقعا جواب بده، خیلی خوبه و صد برابر خیلی بد

خوبی هاش:

رایگانه، بعد هر دو ماه با نگاه کردن به قبض تلفن سکته نمی کنی!

و...

بدی ها:

اعتیاد به اینترنت.

جاسوسی بهتر از کارهای شما در اینترنت.

و...

----------------

وای فای این قدر برد نداره! مگر این که بخوان تو شعاع 20 الی 25 کیلومتری آپلو هوا کنن! :D

---------------

الآن اینترنت ماهواره ای دارن با دیش ماهواره دریافت می کنن(اینترنت یکطرفه ماهواره ای).

----

باید حتما یه دستگاه بخری!!!

امیدوارم این طرح جدی باشه و باعث بشه مسئولین برای کم کردن روی امریکایی ها اینترنت ارزان و پر سرعت و با کیفیت رو در اختیار مردم بزارن . البته ما از این شانس ها نداریم احتمالا این طرح عملی نمیشه و اگر هم بشه با پارازیت روی امریکا رو کم میکنن نه بهتر کردن وضع اینترنت کشور . یه طرح دیگه هم داشتن که توش از بالون استفاده میشد اون به کجا رسیده ؟

اونو فکر کنم تو آفریقا تست کردن!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
اگر واقعا عملی بشی دیگه هیچ کس طرف سرویس دهند های ایران نمیره
  • Upvote 5

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

فکر کنم خبرنگاری یا مترجم تا حدود زیادی بی اطلاع بوده.

- از کی تا حالا اینترنت زبان پشتیبانی شده داشته که حالا نمیدونم اسپانیول و ... باشند یا خیر؟ اصلا فرق اینترنت و وب رو می دانسته؟

- یحتمل می‌خوان ایجاد و نگهداری از زیرساخت رو در کشورهای دیگر، غیر اقتصادی کنند و سلطه بلند مدت پیدا کنند. اینها برای رضای خدا کاری نمی‌کنند چه رسد به اینکه میلیاردها دلار خرج کنند

• Upvote 3

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.