nasirirani

اینترنت رایگان و پرسرعت امریکایها برای مردم ایران در راه است!

Recommended Posts

مگه اینکه امریکا به داد ما برسه..با این وضع اینترنت ایران و قیمت سرسام آورش ....امیدوارم هر چه زودتر بساط مخابرات ایران برچیده بشه!

• Upvote 8
  • Downvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

دوستی پرسیده بود قدرت چیست؟

یک اصل هست که میگه قدرت, الهام بخشیدن و کنترل بر روی منش و رفتار انسانی هست.

• Upvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

قبلا صحبت از اینترنت چمدانی بود....

به نظرم اینترنت چمدانی کاملا عملیاتی شده و خوب هم شده....

حالا باید دید این یکی رو چطوری و کی عملیاتی میکنن و کاربرش کی هست!!

قطعا من دوست دارم یکی از اینا داشته باشم حتی اگر سرعتش همین ۵۱۲ خودم باشه! :)

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

طرح گوگل برای اینترنت بالونی در افریقا کاملا موفق بوده این طرح بسیار ارزان و قابل اعتماد توصیف شده

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

نمیدونم دقیقا این خبرنگار عزیز چطوری روش شده این خبر رو کار کنه؟

اصلا روی این خبر کار کرده؟

یا همینطوری رو هوا باشنیدن اسم  اینترنت ماهواره ای از خودش داستان ساخته؟

1. outernet یک پروژه Crowd Funding هست و دست دولتمردان آمریکا نیست و در واقع قصدش این هست که اینترنتی رو ارائه کنه درش سانسور وجود نداشته باشه (البته اگه اسمش رو اینترنت بشه گذاشت)

2. این اینترنت(!) رو نمیشه با Wifi گوشی دریافت کرد بلکه شما نیاز دارید دستگاهی بنام Lantern رو بخرید یا اینکه خودتون اون رو بسازید. لنترن در واقع مثل همون دیش ماهواره میمونه که اطلاعات رو دریافت میکنه و با استفاده از wireless hotspot اجازه میده تا از طریق Wifi گوشیتون به دیتاها دسترسی داشته باشین.

تصویر

3. در outernet شما به همه چیز توی اینترنت دسترسی ندارید بلکه فقط به مطالبی دسترسی دارید که توی سایتشون بیشترین امتیازها رو آووردن،یعنی یه چیزی مثل دانلود آفلاین که از طریق ماهواره انجام میشه.

4. در outernet شما امکان ارسال داده ندارید.

5. در حال حاظر تنها 10 مگابایت داده در روز برای شما ارسال میشه و در صورتی که بودجشون به 1 میلیون دلار برسه این میزان به 200 مگابایت خواهد رسید. (البته همین 200 مگ هم محدودیت هایی داره و فقط تو آمریکا و اروپا و آفریقا دسترسی خواهد داشت وباقی مناطق باید لنترن رو به دیش وصل کنن.)

6. درصورتی که بودجشون به 10 میلیون دلار برسه می تونن ست های خودشون بفرستن فضا (Cube Sat) تا داده ها رو بهتر ارسال کنن.

نحوه کلی کار outernet :

تصویر

مناطق تحت پوشش outernet (آبی) :

تصویر

تنها با 10 میلیون دلار میتونن پوشش رو جهانی کنن.اونوقت دولت آمریکا لنگ این 10 میلیون دلاره که اینکار رو انجام نمیده؟

نمیدونم اسم این خبرنگار عزیز(!) رو میشه واقعا خبرنگار گذاشت؟

خبرنگاراخبار داغ!!!!! گروه فضای مجازی!!!!!! باشگاه خبرنگاران!!!!!!!!!

ویرایش شده در توسط Black_Angel
  • Upvote 7
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
دستشون درد نکنه ک انقدر ب فکر ما هستن
درود بر آمریکا
  • Upvote 1
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

اینقدر نگید اگه عملی بشه ایرانیا شورشو در میارن شاید اوایلش زیاد دانلود کنن ولی به مرور براشون عادی میشه و مثل بقیه مردم دنیا ازش استفاده میکنن

در مورد جاسوسی هم خطر جدیدی اضافه نمیشه همین الانشم جاسوسی میکنن بعدم من مگه چی دارم که به دردشون بخوره بزار هر چی میخوان جاسوسی کنن اونی که اطلاعات مهم داره و ازشون محافظت نمیکنه همشو لو میده چه همچین سیستمی باشه چه نباشه

• Upvote 2
  • Downvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

پس این خبر درست هست !!!

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: بهترین راه مقابله این است که ما نیز از شبکه‌های ماهواره‌ای و فضای مجازی استفاده کنیم و باید دقیقا از همان ابزار نهایت استفاده را ببریم چرا ما در یوتویوپ فیلم نگذاریم.

وی به پیش‌بینی در مورد یکی دو سال آینده پرداخت و گفت: با توجه به برنامه‌هایی که غربی‌ها اجرا می‌کنند ماهواره‌ها را از مدار 36 هزار کیلومتر در مدار 1000 کیلومتری کار می‌گذارند و بدین ترتیب با موبایل هوشمند هر فردی به راحتی می‌تواند 2 هزار شبکه ماهواره‌ای دریافت کند و ما باید از الان به فکر برخورد با پدیده باشیم.

http://www.entekhab.ir/fa/news/203388

• Upvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

اینقدر نگید اگه عملی بشه ایرانیا شورشو در میارن شاید اوایلش زیاد دانلود کنن ولی به مرور براشون عادی میشه و مثل بقیه مردم دنیا ازش استفاده میکنن

در مورد جاسوسی هم خطر جدیدی اضافه نمیشه همین الانشم جاسوسی میکنن بعدم من مگه چی دارم که به دردشون بخوره بزار هر چی میخوان جاسوسی کنن اونی که اطلاعات مهم داره و ازشون محافظت نمیکنه همشو لو میده چه همچین سیستمی باشه چه نباشه

جناب rh8 پیشنهاد میکنم فیلم ex machin رو ببینید.توی قسمتی از فیلم درباره تحلیل اطلاعات موتورهای جست و جو واطلاعاتی که مردم توی گوشیشون دارن صحبت هایی میکنه که متوجه میشد همچین بدردنخور هم نیست اینطوری جاسوسی ها.

دریافت و تحلیل این اطلاعات برای رسیدن به موارد تاپ سیکرت کشور نیست، بلکه مربوط به موارد دیگه ای میشه که این تاپیک جای صحبتش نیست.

کوچکترین مثالش اطلاع از عادت ها و علایق افراد هست. که این علایق و عادت ها یکی از کاربردهاش توی تبلیغات هست.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

جناب rh8 پیشنهاد میکنم فیلم ex machin رو ببینید.توی قسمتی از فیلم درباره تحلیل اطلاعات موتورهای جست و جو واطلاعاتی که مردم توی گوشیشون دارن صحبت هایی میکنه که متوجه میشد همچین بدردنخور هم نیست اینطوری جاسوسی ها.

دریافت و تحلیل این اطلاعات برای رسیدن به موارد تاپ سیکرت کشور نیست، بلکه مربوط به موارد دیگه ای میشه که این تاپیک جای صحبتش نیست.

کوچکترین مثالش اطلاع از عادت ها و علایق افراد هست. که این علایق و عادت ها یکی از کاربردهاش توی تبلیغات هست.

منم چیزی غیر از حرف شما نزده بودم اولا وقتی پای اسرار استراتژیک وسط نباشه باید روش اسم تحقیق گذاشت نه جاسوسی بعد چه تحقیق چه جاسوسی همین الانشم این کارا داره انجام میشه

ویرایش شده در توسط rh8

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

منم چیزی غیر از حرف شما نزده بودم همین الانشم این کارا داره انجام میشه

بیشتر منظورم این قسمت بود "بعدم من مگه چی دارم که به دردشون بخوره بزار هر چی میخوان جاسوسی کنن "

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

یه روز می خواستم اینترنت ماهواره ای راه بندازم، حتی با شخصی که این کار رو هم کرده بود گفتگو کردم، ولی دیدم اگه این کار رو بکنم، هم هارد سریع پر میشه، هم با گذاشتن دیش ماهواره آبرومون توی کوچه که هیچ چی، حتی محله هم میره!

بعد آمدم نقشه درست کردن l.m.b رو کشیدم که حالا اگه کسی گفت این چیه، بگم برای دریافت بهتره امواج رادیو هست.:D

بعد با خودم گفتم خوب دستگاهشو چی کار کنم؟ icon_eek

----

بر می گرده به 2 سال پیش! رویای تخیلی:D

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

اینو کنار این پایین بذارید

شناسنامه دار شدن تمامی آدرسهای اینترنتی کشور : ثبت هویت IP آدرسها
معاون شرکت فناوری اطلاعات از آغاز بکار سامانه مدیریت آدرسهای اینترنتی کشور و اجرای طرح شناسنامه دار شدن بیش از 3 میلیون IP آدرس در کشور خبر داد و گفت: با راه اندازی این سامانه تمامی توزیع کنندگان IP ملزم خواهند بود بانک اطلاعاتی IP آدرسها را به روز رسانی و کامل کنند.

علی اصغر انصاری در گفتگو با خبرنگار مهر با تاکید بر اینکه تمامی IP آدرسهای اینترنتی در کشور شناسنامه دار خواهند شد گفت: پیش از راه اندازی این سامانه، مشخصات IP آدرسهایی که از موسسه رایپ - ثبت کنندگان منطقه ای آدرسهای عددی اینترنتی - دریافت می شد و نیز IP آدرسهای خصوصی که در داخل کشور مورد استفاده قرار می گرفت بطور کامل قابل شناسایی نبود اما با آغاز فعالیت سامانه آدرسهای عددی اینترنتی نابسامانیهای موجود در بحث مدیریت این بخش ساماندهی می شود.
وی با بیان اینکه برخی از جرائم اینترنتی در فضای سایبر به واسطه این نابسامانیها صورت می گیرد ادامه داد: با راه اندازی این سامانه، شرکتهایی که از ثبت کنندگان منطقه ای (RIPE)، آدرس عددی اینترنتی دریافت می کنند باید طبق فرم تعریف شده، اطلاعات مورد نیاز تمام IP ها را ارسال کنند.

انصاری با تاکید بر اینکه در فضای اینترنت، IP آدرس به منزله مشخصه هویتی است و باید مالک آن برای مباحث حقوقی، تجاری و مالی مشخص باشد اضافه کرد: الزامات قانونی و اجرایی لازم درباره اجرای سامانه مدیریت آدرسهای اینترنتی کشور تعریف شده و هماهنگیهای مورد نیاز با سازمانهای ذیربط نیز در حال انجام است.

ویرایش شده در توسط keivan2
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

شناسنامه دار شدن تمامی آدرسهای اینترنتی کشور : ثبت هویت IP آدرسها

ای‌پی هر بار و به صورت رندوم اختصاص پیدا میکنه و قابل پیگیری نیست مگر ای‌پی ها رو استاتیک کنن که در اون صورت من یکی گیم سرور راه میندازم! :)))

یعنی تو کمتر از یک هفته به فلان خوری می‌افتن!! :)

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

اینترنت پر سرعت رایگان + مستر کارت = پول فراوان برای امسال من برنامه نویس !!!!

• Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.