nasirirani

اینترنت رایگان و پرسرعت امریکایها برای مردم ایران در راه است!

Recommended Posts

تو این برنامه کلیک bbcف ار س ی یه قاب نمایش دادن که دور موبایل میذاری مثل این محافظ کنترل تلویزیون بود . یه انتن داشت من یاد نوکیا قدیمی مینداخت اونوقت اینترنت با سرعت بالا تو گوشی بود تست وسط صحرا یه کشور افریقایی انجم دادن که اصلا انتنی برای گوشی وجود نداشت احتمالا از همون تکنولوژی استفاده میکنن اگه بیاد من یکی مخرم

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

دوستان میان میگن جاسوسی راحت با اینترنت !!!!! بزرگترین جاسوس خود همین ویندوز و اندروید سرویس های رایگان اینترنت هستند !!!!!!! ندید چه تند تند هم اپ دیت هاش میاد !!!! به نظر من این طرز تفکر ساده لوحانه است که البته بعضی ها به عمد نشر میدن مگر نه از نظر جاسوسی که هممون همیشه چند تا جاسوس با خودمون داریم فکر کنم ترس از اینترنت ازاد است که اون هم ....

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

اینترنت پر سرعت رایگان + مستر کارت = پول فراوان برای امسال من برنامه نویس !!!!

اینترنت رایگانشو نخواستیم همون مستر کارت راه بیوفته کار مارو راه میندازه.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

اینترنت رایگانشو نخواستیم همون مستر کارت راه بیوفته کار مارو راه میندازه.

مسترکارتش رو هم نخواستیم!

همین اینترنت قطره چکونی رو از ما نگیرن خدا رو شاکریم......

• Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ای‌پی هر بار و به صورت رندوم اختصاص پیدا میکنه و قابل پیگیری نیست مگر ای‌پی ها رو استاتیک کنن که در اون صورت من یکی گیم سرور راه میندازم! :)))

یعنی تو کمتر از یک هفته به فلان خوری می‌افتن!! :)

این ارائه دهندگان اینترنت هستند که ip رو به صورت مجازی اختصاص می دهند و خودشون می دونند که به کی چه ip اختصاص داده اند

ویرایش شده در توسط glassybox
  • Upvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

لابد بعد از اجرای این  طرح برای خرید گوشی هوشمند و رایانه  باید مدرک معتبر از شرکتی جایی ببریم وگرنه به ما نمیفروشن  والله به خدا

ویرایش شده در توسط copout
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

دوستان دلتون رو اینقد صابون نزنید.

حداقل تا 4 5 سال آینده خبری از اینترنت رایگان و ماهواره ای نخواهد بود و تازه اون موقع هم معلوم نیست این اینترنت رایگان قابلیت ارسال داده داشته باشه یا نه.

• Upvote 1
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

دوستان دلتون رو اینقد صابون نزنید.
حداقل تا 4 5 سال آینده خبری از اینترنت رایگان و ماهواره ای نخواهد بود و تازه اون موقع هم معلوم نیست این اینترنت رایگان قابلیت ارسال داده داشته باشه یا نه.

اینترنت بدون ارسال؟
اصلا اصول کلی شبکه های کامپیوتری زیر سوال رفت با این حرف.....
  • Upvote 1
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

سوای اینکه این طرح جواب بده یا نه،

رویای آمریکا این نیست که از اینترنت جاسوسی کنه چون همین الان داره انجام میده. 

اینه که:

۱ -  دسترسی و تسلط حاکمیتی کشورها رو بر شبکه ارتباطی مردمان آن کشور از بین ببره و دیگه حاکمیت قدرت اعمال در فضای سایبر نداشته باشه (یک جور اشغال بعدی از ابعاد کشور)

۲ - پروژه‌های زیرساخت رو فاقد توجیه اقتصادی کرده و زیرساخت فضای سایبر کشورها رو دست خودش بگیره و هر زمانی لازم داشت، با کم و زیاد کردن فتیله بر اون کشور و مردم و حاکمیتش فشار بیاره

من همین فیلترنت خودمون رو تحت حاکمیت « جمهوری اسلامی ایران» با هر چیزی که دشمن ارائه بده (خارج از حاکمیت ملی) عوض نمی‌کنم

• Upvote 9
  • Downvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
با سلام
دهه هفتاد بود جو راه انداختند که از دو سه سال دیگر تلویزیون بدون رسیور هم می تواند با انتن معمولی شبکه های ماهواه ای را بگیرد حالا اواسطه ده نود هستیم اگر این شد این هم میشود .
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

اینترنت بدون ارسال؟
اصلا اصول کلی شبکه های کامپیوتری زیر سوال رفت با این حرف.....

دوست عزیز تا حالا اسم دانلود آفلاین از طریق ماهواره به گوشتون خورده؟

این سیستم هم مثل همین دانلود آفلاین هست با این تفاوت که محتوای وب رو به شما نشون میده.البته محتواهایی که قبلا در سرورها کش و ذخیره شدن و از طریق ماهواره برودکست می شن.

منظور من از اینترنت بدون ارسال همین هست.به زبان ساده گفتم همین.

• Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

دوست عزیز تا حالا اسم دانلود آفلاین از طریق ماهواره به گوشتون خورده؟

این سیستم هم مثل همین دانلود آفلاین هست با این تفاوت که محتوای وب رو به شما نشون میده.البته محتواهایی که قبلا در سرورها کش و ذخیره شدن و از طریق ماهواره برودکست می شن.

منظور من از اینترنت بدون ارسال همین هست.به زبان ساده گفتم همین.

دانلود آفلاین !!!!

دانلود آفلاین محتوای وب رو به شما نشون نمیده!  شما برای مشاهده محتوای وب نیاز به ارسال دیتا داری! هر چند ناچیز!!! 

با دانلود آفلاین فقط یه سری دیتا که دیگران دارن از طریق اینترنتشون دانلود میکنن رو شما هم دانلود میکنی!

اگه به این گونه نشون دادن بشه نام اینترنت گذاشت؛ رادیو و تلوزیون خیلی اینترنت ترن!

چیزی که تو متن خبر گفته شده یک جور رسانه تعاملی هست! یعنی شما باهاش در ارتباط باشی! نه اون با شما....

وقتی گفته شده روی تلفن همراه؛ پس همین اینترنته فعلیه؛ یا لااقل شبیه همینه! (البته به فرض صحت خبر)

• Upvote 1
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

شاید در مرحله اول برودکست کردن سایت های مورد نظر باشه که نیازی به سیستم تعاملی ندارند مثل سایت های استاتیک تمام اطلاعات به صورت انواج ارسال بشه و از طریق وای فا دریافت با نرم افزار خاص و پروتکل بسیار ساده قابلیت گردش داخل ان باشه ( مثلا عکس های پارونوما همه اطلاعات داخل گوشی شما است ولی شما فقط قسمتی از ان را میبنید و با حرکت داخل ان به بقیه قسمت ها دسترسی دارید ) . در ضمن سیستم اینترنت گوشی هم هست میشه اطلاعات جدید یا ارسال اطلاعات با همین نرم افزار و همین پروتکل به سرور ها ارسال بشه و نتیاج از روی ماهواره برگرده ( خیلی راحت کد میکنه مثل VPN و کد شده بر میگرداند )

در مرحله بعد میشه دریافت اطلاعات مثل شنود موبایل با ماهواره صورت بگیره اطلاعات شما با کدی خاص ارسال بشه اما قابل تحلیل برای شبکه مخابرات نباشه اما برای ماهواره دریافت کننده قابل تحلیل و پاسخگویی باشه

البته سیستم جدید تلفن های هوشمند با قالبلیت تلفن های ماهواره ای زیاد دور از ذهن نیست

از انجایی که 80 % تلفن های همراه در کشور قاچاق است فردای تولید این نسل جدید می تواند از هر جا ان را تهیه کنید

ویرایش شده در توسط koloot

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
ارسال شده در · مخفی شده توسط Skyhawk، 17 خرداد 1394 - دلیلی ارایه نشده است
مخفی شده توسط Skyhawk، 17 خرداد 1394 - دلیلی ارایه نشده است

مدیر محترم تورو بخدا پاک نکن به ایندم بستگی داره

دوستان کسی هست که تو دانشگاه مالک اشتر درس خونده باشه من اونجا قبول شدم و واسه مصاحبه دعوت شدم حالا چندتا سوال دارم توروخدا اگه میدونید جواب بدید

اگه قبول نشم تو مصاحبه همه زحمات چند سالم از بین میره :rose: :rose:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست

دانلود آفلاین !!!!

دانلود آفلاین محتوای وب رو به شما نشون نمیده!  شما برای مشاهده محتوای وب نیاز به ارسال دیتا داری! هر چند ناچیز!!! 

با دانلود آفلاین فقط یه سری دیتا که دیگران دارن از طریق اینترنتشون دانلود میکنن رو شما هم دانلود میکنی!

اگه به این گونه نشون دادن بشه نام اینترنت گذاشت؛ رادیو و تلوزیون خیلی اینترنت ترن!

چیزی که تو متن خبر گفته شده یک جور رسانه تعاملی هست! یعنی شما باهاش در ارتباط باشی! نه اون با شما....

وقتی گفته شده روی تلفن همراه؛ پس همین اینترنته فعلیه؛ یا لااقل شبیه همینه! (البته به فرض صحت خبر)

دوست عزیز جناب معراج (درسته؟)

اگر پست قبلی بنده رو میخوندید متوجه میشدید که این خبرنگار عزیز اشتباه کردن و چیزی کی ایشون خبرش رو زدن یه چیز خیالی تو مغز خودش بوده.

در ضمن این محتوایی که برای شما ارسال میشه در داخل سایت با توجه به آرا انتخاب میشه و شما می تونید چیزی رو که می خواید از بین این مختواها ببینید.

این لینک پست بنده

اگر هم پست بنده را قبول ندارید. میتونید کلمات Lantern و Outernet و یا Outernet Lantern   را در گوگل سرچ کنید.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.