GOLDEN-CROWN

تحلیل و پیگیری تحولات سوریه - بخش دوم ( از July 2015 )

Recommended Posts

کیفیت بمباران روسها خیلی کمه یادتونه امریکا و کردها چطور جلو می رفتن البته اونم به دلایلی جلوی پیشرویشون گرفته شد

بهتر بود روسها 3 اسکادران سوخوی 34 می اوردن و با نیروهای ما هماهنگ می شدن

سردار سلامی دیشب گفتن که عملیات های نیروهای ایران و حزب الله و روسیه و ارتش سوریه در یک اتاق مشترک هماهنگ میشه 

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

سلام

بنده فکر میکنم راه مقابله با تکفیری ها فقط جنگ نیست و راه نابودی اینها از طریق کار فرهنگیه چون ما با یک تفکر طرف هستیم کاری که باید سالها پیش شروع میکردیم

اما فکر میکنم تلاشی که آمریکا و متحدینش در منطقه انجام خواهند داد تلاش برای متحد کردن طرفهای روبروی اسد باشه و شاید بزودی اختلافها رو کنار بزارن و در یک جبهه بجنگن مخصوصا اگه بتونیم حلب و ادلب رو آزاد کنیم انگیزه بیشتری برای اینکار پیدا خواهند کرد .

توی ذهن من اینه که در آینده دور دو تفکرمقاومت و تکفیریها  نبردی سخت سرنوشت ساز در مقیاس خاورمیانه خواهند داشت و پیروز این نبرد چه بسا ابر قدرتی نو ظهور باشه که    ان شالله پیروزی از آن ماست

اللهم عجل لولیک الفرج

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
ارسال شده در · مخفی شده توسط REZAT1980، 5 آبان 1394 - دلیلی ارایه نشده است
مخفی شده توسط REZAT1980، 5 آبان 1394 - دلیلی ارایه نشده است

سلام

واقعا همینطوره

به اعلامیه های داعش نباید زیاد اطمینان کرد و نباید فریب رسانه ای این وحوش رو خورد مگر انکه تصویری و یا چیزی مستند ارائه کنند .

نقل قول مستقیم از داعش بدون مدارک میدانی به نظرم بیشتر باعث تشویش اذهان میشه و نه بیشتر .

خدا پدرتو بیامرزه اخوی، کو گوش شنوا؟ فعلا که یه بنده خدایی تو این سایت شده خبرگزاری داعش پرس!

توی تاپیک یمن هم خبرگزاری منصور پرس رو اداره میکنه!

• Upvote 14
  • Downvote 31

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست

دوستان مطلع جریان شهر السفیره توی نقشه ویکی چیه ؟ داعش تا اونجا تونست پیشروی کنه ؟ 

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

خدا پدرتو بیامرزه اخوی، کو گوش شنوا؟ فعلا که یه بنده خدایی تو این سایت شده خبرگزاری داعش پرس!

من یه منفی بهت دادم اخوی اگه جا داشت بیشترم منفی میدادم.من نوعی اگه میخواستم اخبار چرت سایتای معلوم الحال رو بخونم که سیم سکند خبر ازاد سازی مناطق دست داعش و بقیه گروه های تروریست رو میدن و ما هم یدونه تلفات نمیدیم رو بخونم نمیومدم تحولات سوریه رو تو میلیتاری بخونم صرفا به خاطر زحمات دوستانی نظیر جناب امیر ارسلان این تایپیک موثق شده و سایتای دیگه از اینجا کپی میکنن.اگه شما اخبار پیروزی های دامنه دار و بدون توقف رو میخوای مشرق و فارس رو مطالعه بفرمایید.
یا حق
هر کسی میتونه تو این تایپیک اخبار بزاره شما هم اخبار پیروزی بزار با منبع
  • Upvote 11
  • Downvote 5

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست

دوستان مطلع جریان شهر السفیره توی نقشه ویکی چیه ؟ داعش تا اونجا تونست پیشروی کنه ؟ 

کدام نقشه ویکی دوست عزیز؟ لینک بزار

خود داعش ادعا کرده رسیده داخل شهر دیگران من جایی ندیدم گفته باشن! فعلا بهتره صبر کنیم تا خبر های دقیق تر برسن!

=================================================================================

دوستان این بحث های بچگانه رو تموم کنید لطفا!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

بنده همین که از سوی امثال شما ملقب به خبرگزاری منصور پرس و داعش پرس بشم بسیار خوشحالم و به خودم و راهم افتخار می کنم و اگر ذره ای شک داشتم حالا دیگه مطمئن شدم به حقانیتم

راست میگن دیگه امیر ارسلان خان, وقتی فتح الفتوح ارتش ظفرمند سوریه رو که هم اکنون در حال پاکسازی واشنگتن دی سی از دست تکفریهای ساخته پرداخته دست ایادی استکبار هست رو سانسور میکنی, خوب صدای دوستان در میاد دیگه.
  • Upvote 8
  • Downvote 3

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست

برادر گرامی اینجور نفرمایید ، به نظر من اینطور نیست ، گاهی اوقات واقعیات میدانی اینطور ایجاب میکنه و این به معنای طرفداری از یک طرف خاص نیست .

لطفا ویرایش بفرمایید جوابتان رو

• Upvote 10

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست

کدام نقشه ویکی دوست عزیز؟ لینک بزار

خود داعش ادعا کرده رسیده داخل شهر دیگران من جایی ندیدم گفته باشن! فعلا بهتره صبر کنیم تا خبر های دقیق تر برسن!

=================================================================================

دوستان این بحث های بچگانه رو تموم کنید لطفا!

https://en.wikipedia.org/wiki/Template:Syrian_Civil_War_detailed_map

تا همين ٥ دقيقه پيش السفيره رو درگيري بين ارتش و داعش زده بود.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

راست میگن دیگه امیر ارسلان خان, وقتی فتح الفتوح ارتش ظفرمند سوریه رو که هم اکنون در حال پاکسازی واشنگتن دی سی از دست تکفریهای ساخته پرداخته دست ایادی استکبار هست رو سانسور میکنی, خوب صدای دوستان در میاد دیگه.

يه كم چشمهاتون رو باز ميكرديد خوب بود! اين پاسخ شماست كه: از دولتى كه سلزمان اطلاعاتش با رييسش يهو با بمبگذارى مياد پايين و همزمان ثروتمندترين كشورهاى جهان هم پشت دشمنانش مي ايستن همينقدر هم توقعى نيست...

همين كه تا حالا سوريه باقى مونده شاهكاره، شاهكار...خواب كه نيستيد داريد ميبيند بيخ گوش پايتخت سوريه گردن كلفت ترين تروريستها حضور دارن همينقدرشم شاهكاره ولى امثال شما چشمتون رو به حقايق بستين

و اما اميرارسلان خان يه دونه ويديو يا خبر مثبت از اين همه جانفشانى و از خود گذشتگى گذاشته باشه تا حالا نذاشته، به راحتى معلومه با اخبار جهت دار ولى درست داره جبهه مقاومت رو تخريب ميكنه...تا حالا مارب ده بار بدست ايشون سقوط كرده ولى هنوز توش مقاومت هست...شده مسول جنگ روانى دشمنان ما...به حقانيت باشه داعش هم فكر ميكنه خيلى بر حقه

تعارف ندايرم از زدن حرفمون هم نميترسيم
  • Upvote 7
  • Downvote 8

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست

يه كم چشمهاتون رو باز ميكرديد خوب بود! اين پاسخ شماست كه: از دولتى كه سلزمان اطلاعاتش با رييسش يهو با بمبگذارى مياد پايين و همزمان ثروتمندترين كشورهاى جهان هم پشت دشمنانش مي ايستن همينقدر هم توقعى نيست...

همين كه تا حالا سوريه باقى مونده شاهكاره، شاهكار...خواب كه نيستيد داريد ميبيند بيخ گوش پايتخت سوريه گردن كلفت ترين تروريستها حضور دارن همينقدرشم شاهكاره ولى امثال شما چشمتون رو به حقايق بستين

و اما اميرارسلان خان يه دونه ويديو يا خبر مثبت از اين همه جانفشانى و از خود گذشتگى گذاشته باشه تا حالا نذاشته، به راحتى معلومه با اخبار جهت دار ولى درست داره جبهه مقاومت رو تخريب ميكنه...تا حالا مارب ده بار بدست ايشون سقوط كرده ولى هنوز توش مقاومت هست...شده مسول جنگ روانى دشمنان ما...به حقانيت باشه داعش هم فكر ميكنه خيلى بر حقه

تعارف ندايرم از زدن حرفمون هم نميترسيم

شما مثل اینکه یکم منحرف شدی از اصل قضیه.... :winking:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست

https://en.wikipedia.org/wiki/Template:Syrian_Civil_War_detailed_map

تا همين ٥ دقيقه پيش السفيره رو درگيري بين ارتش و داعش زده بود.

میدونید که درگیری در منطقه زیاده اگر مدتی صبر کنید احتمالا نتیجه قطعی حاصل میشه.

البته شخصا فکر میکنم هنوز به طور کامل در اختیار داعش نیست این شهر.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

درست است که اطلاع رسانی ایشان حاوی مطالب ناخوشایند است ، اما مقداری از سختی و وحشتناکی جنگی  که محور مقاومت با تکفیری ها و علی الخصوص داعش دارد را نشان می دهد. جنگ دو طرفه است و اگر فقط یک طرفه اطلاع رسانی شود یک وجهه از جنگ مغفول می ماند و میلیتاری هم چیزی شبیه فارس و صدا وسیما می شود. وقتی چند نفر دایما از پیشروی و پیروزی می گویند، حداقل یک نفر هم از شکست و سختی جنگ بگوید خوب است.

البته برادر گرامی اینچنین که شما هم میفرمایید نیست ، مطمئنا شما هم میلیتاری رو به خوبی دنبال میکنید و اگر منصفانه بخواهید نگاه کنید خبرهای شکست ارتش هم بارها گفته شده ... هم خود من گفتم و هم سایر دوستان .

ولی خب گاهی لابلای بعضی از سخنان و خبرها نکات ریزی نهفته هست که مشخص میکنه گوینده ی خبر دارای چه طرز تفکری هست (این رو کلی گفتم و لطفا کسی به خودش نگیره و خود من هم شامل این قضیه میشم)

• Upvote 5

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
مهمان
این موضوع نسبت به پاسخ بیشتر بسته شده است.

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.