GOLDEN-CROWN

تحلیل و پیگیری تحولات سوریه - بخش دوم ( از July 2015 )

Recommended Posts

در مورد اون ستون کشی ارتش سوریه تو دشت های باز و خوردن کمین از انتهاری و موشک تاو به نظر من یه دلیل می تونه این باشه که نیرو ها باید مسافت طولانی رو جا به جا بشن شاید صد ها کیلومتر و به همین دلیل سخته که بدونن از کجا ممکنه مورد حمله  واقع بشن و استتار کردن هم سخته در طولانی مدت 

• Upvote 3

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

در مورد اون ستون کشی ارتش سوریه تو دشت های باز و خوردن کمین از انتهاری و موشک تاو به نظر من یه دلیل می تونه این باشه که نیرو ها باید مسافت طولانی رو جا به جا بشن شاید صد ها کیلومتر و به همین دلیل سخته که بدونن از کجا ممکنه مورد حمله  واقع بشن و استتار کردن هم سخته در طولانی مدت 

تو این تاپیک ها اگر پیگیر مطالب باشید ، معمولا راه های خوبی پیشنهاد میشه برای مقابله . اگر پیگیر نباشید از دستتون میره و امثال بنده هم حال ندارن باز همون چیزایی که یه بار نوشتن رو دوباره بنویسن . چارش پیشروی شبانه ، پراکندگی نیرو ها و پشتیبانی از ماشین آلات مهندسی برای ساخت خاکریز و استحکامات و پدافند روزانه بود .

• Upvote 2
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

روزنامه ایندیپندنت - "سیاه چال" روسی در سواحل سوریه مستقر شد

روزنامه ایندیپندنت به نقل از اینترفکس روسیه گزارش داد زیردریایی جدید rostov-on-don روسیه (کلاس کیلو) مجهز به موشک های کروز وارد شرق دریای مدیترانه شده است

این زیردریایی یکی از ساکت ترین زیردریایی های جهان به شمار میرود که بدلیل همین قابلیت کد "سیاه چال" (Black Hole) به آن توسط ناتو داده شده است

http://www.independent.co.uk/news/world/middle-east/russian-submarine-armed-with-cruise-missiles-enters-mediterranean-sea-near-syrian-coast-a6764946.html

kilo_class5B15D.jpg

وزیر خارجه قبرس از موافقت این کشور با استفاده از فرودگاه های قبرس توسط جنگنده های روسی برای عملیات در سوریه خبر داد

بنظر میاد محور حمله سوری ها در این منطقه عوض شده ، در حمله قبلی از غرب العیس میخواستند به بزرگراه برسند اما الان از طرف زیتان دارند حمله میکنند

///

در طرف شمال حلب اخبار از خروج جبش الثوار از شوارغة اﻷرز و تصرف اون توسط ارتش آزاد حکایت داره ، دوستان میدونند این جابجایی جز مفاد پیمان آتش بس بوده یا از طریق درگیری نظامی بوجود اومده؟

• Upvote 9
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

من اصلا نگفتم ایران تا بحال جواب دندان شکن داده عرضم این بود که اگر اولین حمله هوایی رو بی پاسخ بگذاریم این حملات با توجه به افزایش کشورهای متخاصم در حریم هوایی سوریه به امری عادی تبدیل میشه و نیروهای ما به سیبل تمرین امریکا و المان و انگلیس و فرانسه و در اینده ترکیه تبدیل میشوند.

دوست عزیز من متوجه منظور شما شدم...گمونم شما سوال منو درست متوجه نشدید(شایدم من بد بیان کردم)..سوالم این بود که چه جوابهایی (از نظرتون)قادریم به امریکا بدیم که دندانشکن باشه و دیگه اینکارو تکرار نکنه

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

اخباری غیررسمی مبنی بر اولین استفاده نیروهای روسی از پهپاد رزمی برای هدف قرار دادن تروریست های النصره منتشر شده که در صورت صحت احتمالا پهپادهای MIG SKAT روسی هم وارد سوریه شده اند

پیرو فرمایش برادر عزیزم سیّد محمد باید عرض کنم که به گفته خود منابع روسیه ، پروژه اسکات فقط یک بستر آزمایشی و اثبات فناوری بوده و از ابتدا هیچ برنامه ای برای تولید اون وجود نداشته .

در سال 2013 و 2014 وزارت دفاع روسیه 2 تا قرارداد با میگ بست که فرایند تحقیق و توسعه بر روی پهپاد آینده رو با استفاده از درس های فراگرفته شده از برنامه اسکات پیگیری کنه . نمونه اولیه این پرنده قراره بین سالهای 2018 تا 2020 اولین پروازهای خودش رو انجام بده.

http://mir-robotov.ru/sky/3690

از اعضای قدیمی سایت تقاضای عاجزانه دارم که پیش از عنوان کردن هر خبر و شایعه احتمالی ، منابع به روز را بررسی بفرمایند.

• Upvote 7

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

بنویسیم اعتلاف بخوانیم اسراعیل 

برای بار دوم ضربه ای از جانب دشمن قسم خوردمون خوردیم امیدوارم مانند سری پیش جوابیه در حد خون شهدا داشته باشیم که اون دنیا شرمندشون نشیم

• Upvote 6

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

زیردریایی روسیه مواضع تروریست ها را از دریای مدیترانه مورد هدف قرار داد - وزارت دفاع روسیه + فیلم

وزیر دفاع روسیه در گزارش خود به ولادیمیر پوتین اظهار داشت موشک های کروز 3M-54 Kalibr  پرتاب شده از زیردریایی rostov-on-don روسیه از دریای مدیترانه ، مواضع تروریست های داعش در سوریه را هدف قرار داد

سرگئی شویگو در این گزارش اظهار داشت دو موضع اصلی مورد اصابت قرار گرفته در این حمله ، یک انبار مهمات ، یک کارخانه تولید مین و زیرساخت های نفتی داعش بوده اند 

https://www.rt.com/news/325143-russia-strikes-isis-submarine/

لینک فیلم پرتاب و اصابت موشک های کروز 

http://www.aparat.com/v/ARvtW

• Upvote 6
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
مهمان
این موضوع نسبت به پاسخ بیشتر بسته شده است.

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.