GOLDEN-CROWN

تحلیل و پیگیری تحولات سوریه - بخش دوم ( از July 2015 )

Recommended Posts

ما را مدافعان حریم آفریده اند / محمد کامران

شهید محمد کامران روز گذشته در حلب به شهادت رسید ..
چه آرامشی  ..
آسوده بخواب برادرم ...
فرزند ایشان چند ماه دیگر به دنیا خواهد آمد ...

shhyd-mHmd-khmrn.jpg

با درود بر روان پاک شهدا 

من نمیدونم چرا این همه جوون مشتاق هستند و مجرد و با دغدغه کمتر این بندگان خدا رو میفرستن متاهل ...حالا هم که رفتی سفرت به سلامت برادر ولی زن و بچه شهید باید زندگی کنند ایینده خودشونو بسازند (شایدم هر دو این طور بخاند ) ولی بچه و حق انتخابش تو داشتن پدر چی میشه و امثال این داستان ها بسیاره .....

اینا درد دله برادران من هیچ گونه اعتراضی به افکار و عقاید ندارم .....

• Upvote 7
  • Downvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

اگر من در چنین سنگری بودم و تجهیزات هم مناسب داشتم. هیچ کار خاصی نمی کردم خیلی ساده آنتن فرستنده پر قدرت میکرویو خودم را سمت این هدف 400 تنی می گرفتم و به سمتش HEMP جهت دار می فرستادم. اتفاقی که می افتاد این بود که موتور این غول خاموش می شد. یادتان نرود که یک فیزیک دان ایتالیایی در دهه 30 میلادی رژه تانکهای ایتالیایی را در حضور موسیلینی هدف قرار داد و کل تانکهای آن موقع که ECU هم نداشتند متوقف شدند.

نبردهای امروز عرصه رقابت فیزیکدانها باید باشد نه افراد جسور به تنهایی. حتما شنیده اید که با ته کشیدن نیروهای انتحاری داعش، (احتمالا به دلیل تکمیل ظرفیت بهشت وهابی ها) اینها دست به اختراع جدید زده اند و ماشین انتحاری کنترل از راه دور ساخته اند (احتمالا چیزی در حد روبات 6 تنی نیروی زمینی خودمان) با داشتن یک اخلال گر بسیار قدرتمند الکترومغناطیس جهت دار شما قادر خواهید بود که این زامبی های جدید کنترل از راه دور را نیز متوقف بکنید. مهم این هست که اخلال آنقدر شدید هست که مکانیسم انفجار هم کار نخواهد کرد. در ضمن بیشتر چاشنی های انفجاری به ویژه چاشنی های مین ها نسبت به برخی طول موجها حساسیت زیاد دارند و در زیر آنها فاسد شده دیگر هرگز منفجر نمی شوند.

در عراق که بمبهای کنار جاده ای تلفات زیادی از آمریکایی ها گرفت آنها در کاروانهایشان از خودروهای اخلال گر استفاده کردند و باعث شدند که تعداد زیادی از بمبها هرگز منفجر نشوند و کلی از تلفاتشان کاسته شد.

خلاصه داستان اینکه بهترین راه خنثی کردن این زامبی ها از راه دور هست.

استفاده از برخی طول موجهای صوتی که منجر به اختلال مغزی هم می شود می تواند روی راننده احمق انتحاری یا مهمات او اثر داشته باشد که باید رویش مثل مورد بالا تحقیقات کرد. البته مشکل اینجا است راننده های انتهاری و اصولا موجودات تکفیری فاقد مغز و عقل هستند.

به قول داداش پوتین الله تعقل را از اینها گرفته است.

این هم یک جوک برای تکفیری ها: یک راه با مزه دیگر هم این هست که با laser show در بدو عبور خودرو انتحاری از خط مقدم دشمن، روی سرشون هوری های بهشتی را نمایش می دهیم. زامبی مفروض که فکر می کند وارد بهشت شده یا کنترل خودرو را از دست می دهد و چپ می کند یا بمب را فعال می کند تا زود تر به وصال آنها برسد بنابراین نیروهای خودشان را بیشتر صدمه می زند تا نیروهای ما را.

راه حل بسیار جذابی است. ولی با توجه به عملکرد نیروهای خودی در سوریه و همچنین نیروهای سپاه، فکر نمیکنید یکم زیادی خوشبینانه هست این فرضیه؟  بعدش اینکه این راه حل روی همه خودروها جواب میده؟ اگر اینطوریه پس چرا تا الان استفاده نشده در عراق یا سوریه؟ ما همچین فرستنده قدرتنمندی رو داریم در داخل کشور؟

• Upvote 3

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

سلام دوستان از عصام زهر الدين چه خبر

• Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

خخخخخ

امریکا چطور این مشکلو حل کنه!

1.ضمن تشکر از شما ، کاریکاتوری که بین این دو جمله بود و من اینجا حذفش کردم زشت و زننده و توهین آمیز بود! خواهش می کنم شما هم حذفش کنید!
2.امریکا مشکل نسازه ، مشکل حل کردنش پیشکش!

ویرایش شده در توسط mahdi313
  • Upvote 2
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

daesh_ir-857903275-7305-73151307-1.jpg

[url=http://gallery.military.ir/albums/userpics/10303/daesh_ir-857903275-7305-73151307-5.jpg]thumb_daesh_ir-857903275-7305-73151307-5[/url][url=http://gallery.military.ir/albums/userpics/10303/daesh_ir-857903275-7305-73151307-3.jpg]thumb_daesh_ir-857903275-7305-73151307-3[/url][url=http://gallery.military.ir/albums/userpics/10303/daesh_ir-857903275-7305-73151307-7.jpg]thumb_daesh_ir-857903275-7305-73151307-7[/url][url=http://gallery.military.ir/albums/userpics/10303/daesh_ir-857903275-7305-73151307-6.jpg]thumb_daesh_ir-857903275-7305-73151307-6[/url]

• Upvote 12

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

یک عدد دامپ تراک بلاز 75710 که عنوان بزرگترین دامپ تراک دنیا با ظرفیت حمل 450 تن بار رو داره و در این مثال ما، ظرفیت حمل 450 تن تی ان تی. حالا تصور کنید این یکی به صورت انتحاری شکلش شبیه بالایی شده و داره میاد طرفتون، با این تفاوت که اگر در 3 کیلومتری شما هم منفجر بشه احتمال زیاد زنده و قطعا سالم نمیمونید (دوستان متخصص در این زمینه نظر بردن بهتره البته). لازم به ذکر هست که بزرگترین بمب غیر هسته ای دنیا، بمب روسی "پدر همه بمب ها" یا اختصارا FOAB هست که انفجارش معادل با 11 تن تی ان تی و شعاع انفجارش هم 300 متر هست.

article-0-18A6912D00000578-749_964x839.j

انتحاری های داعش من رو ناخداگاه یاد صحنه های فیلم Mad Max میندازه و این تریلی معروف توی فیلم به شدت مستعد الگوبرداری برای تبدیل به یک انتحاری مخوف داعش هست.

thumb_giant-truck-mad-max.jpg

این پست صرفا جهت تنوع ارسال شده.  icon_cheesygrin 

شاید این پست شما همانطور که گفتید صرفا جنبه طنز داشته براتون اما به نظر من ایده خوبیه برای خود ما و نیرو های شیعه در عراق. ببینید بهترین سلاح داعش تا الان که عملا باعث پیشروی هاشون شده انتحاری بوده .انتحاری هایی که بعضا با تراکتور ، نفربر و تویوتا هم زده شده و مقدار زیادی تی ان تی رو نمیتونسته حمل کنه. حالا اگه ما بیاییم نیرو بذاریم روی همچین چیزی تا 50-60 تن تی ان تی بتونیم بارش کنیم و با یک سرعت معمول خوبی بفرستیمش از صدها موشک و توپخانه بهتر جواب میده. انتحاری دقیقا همون نقطه ای از خط دشمن رو هدف میگیره که کار گره خورده و خوبیش اینه قطع یقین اگر انتحاری اول خط دفاعی دشمن رو نشکنه دومی خواهد شکست خصوصا موج انفجارش عملا نیرو های پشت خط دشمن رو دیوانه میکنه. این اسلحه ای هست که خود امریکا هم بیشترین تلفاتش رو در افغانستان و عراق از این دست داده. از نظر فقهی ما حسین فهمیده رو داریم که همچین کاری رو کرده و الان هم شهید محسوب میشه خیلی های دیگه چرا به نظرتون این حرکت رو در بقیه موارد نیرو های ما انجام ندهند؟ برای مثال بنده مطمئنم این قفل شیخ مسکین با دو تا انتحاری سنگین باز میشه واقعا کلید قفل جنگ شهری هست. 

• Upvote 9
  • Downvote 16

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

داداشاي گلم كسي جواب سئوال كمنو نداد از عصام زهرالدين چه خبر

• Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

شاید این پست شما همانطور که گفتید صرفا جنبه طنز داشته براتون اما به نظر من ایده خوبیه برای خود ما و نیرو های شیعه در عراق. ببینید بهترین سلاح داعش تا الان که عملا باعث پیشروی هاشون شده انتحاری بوده .انتحاری هایی که بعضا با تراکتور ، نفربر و تویوتا هم زده شده و مقدار زیادی تی ان تی رو نمیتونسته حمل کنه. حالا اگه ما بیاییم نیرو بذاریم روی همچین چیزی تا 50-60 تن تی ان تی بتونیم بارش کنیم و با یک سرعت معمول خوبی بفرستیمش از صدها موشک و توپخانه بهتر جواب میده. انتحاری دقیقا همون نقطه ای از خط دشمن رو هدف میگیره که کار گره خورده و خوبیش اینه قطع یقین اگر انتحاری اول خط دفاعی دشمن رو نشکنه دومی خواهد شکست خصوصا موج انفجارش عملا نیرو های پشت خط دشمن رو دیوانه میکنه. این اسلحه ای هست که خود امریکا هم بیشترین تلفاتش رو در افغانستان و عراق از این دست داده. از نظر فقهی ما حسین فهمیده رو داریم که همچین کاری رو کرده و الان هم شهید محسوب میشه خیلی های دیگه چرا به نظرتون این حرکت رو در بقیه موارد نیرو های ما انجام ندهند؟ برای مثال بنده مطمئنم این قفل شیخ مسکین با دو تا انتحاری سنگین باز میشه واقعا کلید قفل جنگ شهری هست. 

حرکت انتحاری، در اسلام و عقل و شرف، وقتی انجام میشه که دیگه هیچ چاره ای باقی نمونده باشه ، نه اینکه همون اول انتحاری، البته اصلا کاری نداره که با کنترل از راه دور و بدون راننده تجهیزاتی رو ساخت تا این کار رو انجام بدن. وقتی رزمندگان اسلام به این مرجله از پیشرفت رسیدن، هنوز هزاران گزینه برای موفقیت دارن و انتحاری اخرین راه هست. 

• Upvote 3
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

حرکت انتحاری، در اسلام و عقل و شرف، وقتی انجام میشه که دیگه هیچ چاره ای باقی نمونده باشه ، نه اینکه همون اول انتحاری، البته اصلا کاری نداره که با کنترل از راه دور و بدون راننده تجهیزاتی رو ساخت تا این کار رو انجام بدن. وقتی رزمندگان اسلام به این مرجله از پیشرفت رسیدن، هنوز هزاران گزینه برای موفقیت دارن و انتحاری اخرین راه هست. 

بمب با تخریب نقطه‌ای بسیار بالا از نظر نظامی ارزش چندانی نداره و بیشتر انرژی اش به سمت بالا پخش میشه. بیشتر برای پروپگاندا خوبه

باید نقاط استراتژیک رو دقیق و پیوسته زد و امکان حرکت رو از دشمن گرفت.

به جای چنین چیزی، استفاده از پهپاد و ردیاب خمپاره و آتش اتوماتیک به خودرو‌ها و نفرات دشمن بسیار موثرتره

• Upvote 6

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
مهمان
این موضوع نسبت به پاسخ بیشتر بسته شده است.

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.