GOLDEN-CROWN

تحلیل و پیگیری تحولات سوریه - بخش دوم ( از July 2015 )

Recommended Posts

میشه توضیح بدین ایشون کی هستن
تصویر اول کجاست که زرهی های ایران متوقف هستن؟
کلا یه توضیح جامع میدین لطفا

عکس اول احتمالا با بچه های بسیج هستن یه شلوغی توشون هست که معلومه وحتما داخل ایران هستند با توجه به نصب درجه ولباس کامل این شهید بزرگوار

• Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

به قران منفجر کردن چند تا موشک و مهمات اصلا یه زاغه با یه گالن بنزین فوقش 1 دقیقه وقت می خواد اخه تا کی اسلحه داعش ما تامین کنیم

• Upvote 4

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ای بابا برادر من ترس هم داره تو اینجور مواقع که از زمینو زمان دارن رو سرت آتیش میریزن عقل آدم درست کار نمیکنه .من تو شرایط خیلی ساده ترش بودم اینقدر آدرنالین تو وجودت ترشح میشه که نمیتونی قدم از قدم برداری فقط در صورتی میتونی عکس العمل مناسبی انجام بدی که یه فرمانده قوی کنارت باشه و بهت دستور بده و گروهو  رهبری کنه ولی باز هم میشه حد اقل تجهیزاتو با یک  کمی سی چهار نابود کرد چرا نکردنو نمیدونم ولی یک بنده خدایی میگفت شب که میشه با بلند گو اعلام  میکنن تجهیزاتو بزارین  فرار کنید ما تعقیبتون نمیکنیم و تهدید میکنن که اگه نکنید تا اخرین نفرتونو میکشیم 

خدایاااااا چقدر آزاده بودن و آزاده زیستن سخت شده 

• Upvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
ارسال شده در · مخفی شده توسط Sami1993، 22 تیر 1394 - دلیلی ارایه نشده است
مخفی شده توسط Sami1993، 22 تیر 1394 - دلیلی ارایه نشده است

چرا از می%u

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست

چرا از میلان استفاده نکردن یه چیزه کامل تقدیم دواعش کردن هزارتا چیزه واقعا که  یه نارنجک نداشتن بندازن تو زاغه خدایا  چیکار کنیم نبود این پست ها بهتر از بودنشون هست گویا

• Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ما که فهمیدیم اینجارو گرفتن ارتش سوریه هم فهمیده تا حالا به نظرم الان وقتشه کل اون نقطه که نظامیه وغیر نظامی نداره و احتمالا منم سوار هواپیما بشم رو زمین پیداش میکنم رو با خاک یکسان کنن علنا میشه گفت یه تله شده برا دواعش اگه ارتش بتونه استفاده کنه

• Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
باز هم فرار و خیانت...

صدتا سهیل حسن هم باشه تا این ارتش اینجوری میدون خالی میکنه بیفایده است...

ولی نظر من رو بخواید باید پیش بینی این شرایط میشد...خوراک کمینه این حرکات داعش فقط کار اطلاعاتی و برنامه ریزی میخواد...

ارتش سوریه ما رو تا دق مرگ نکنه ول نمیکنه
  • Upvote 4

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

چرا از این میلان ها استفاده نشده؟! آکبند گذاشتن برای داعش؟ خو باو شلیک میکردینشون سمت سنگر ها و زرهی داعش. اصلا شلیک میکردین فقط برای یک داعشی! بازم بهتر ازینه که بذارینشون برای داعش. فردا شب با همینا به مقر اصلی حمله میکنن!

ضمنا نیروی هوایی سوریه که در شب هم توانایی عملیات دقیق داره کدوم گوری بوده!؟

• Upvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ﭘﺲ ﺍﺯ ﭘﯿﻮﺳﺘﻦ ﯾﮑﯽ ﺍﺯ ﻗﻬﺮﻣﺎﻧﺎﻥ ﮐﯿﮏ ﺑﻮﮐﺴﯿﻨﮓ ﺟﻬﺎﻥ ﺑﻪ
ﮔﺮﻭﻩ ﺩﺍﻋﺶ، ﮔﺰﺍﺭﺵ ﻫﺎﯼ ﺿﺪ ﻭ ﻧﻘﯿﻀﯽ ﺣﮑﺎﯾﺖ ﺍﺯ ﮐﺸﺘﻪ ﺷﺪﻥ ﻭﯼ ﺩﺭ
ﺩﺭﮔﯿﺮﯼ ﺑﺎ ﯼ. ﭖ. ﮒ ﺩﺍﺭﺩ.
ﺑﻪ ﮔﺰﺍﺭﺵ ﭘﺎﯾﮕﺎﻩ ﺧﺒﺮﯼ ﻭ ﺗﺤﻠﯿﻠﯽ ﺭﻭﮊ ﺑﻪ ﻧﻘﻞ ﺍﺯ ﺭﺳﺎﻧﻪ ﻫﺎﯼ ﺁﻟﻤﺎﻥ
" ﻭﺍﻟﺪﺕ ﮔﺎﺷﯽ " ﻗﻬﺮﻣﺎﻥ ﭼﻨﺪﯾﻦ ﺩﻭﺭﻩ ﮐﯿﮏ ﺑﻮﮐﺴﯿﻨﮓ ﻭ ﻣﻮﯾﺘﺎﯼ ﺟﻬﺎﻥ ﺩﺭ
ﻣﺎﻩ ﮔﺬﺷﺘﻪ ﺩﺭ ﺩﺭﮔﯿﺮﯼ ﺑﺎ ﯾﮕﺎﻥ ﻫﺎﯼ ﻣﺪﺍﻓﻊ ﺧﻠﻖ ﮐﺸﺘﻪ ﺷﺪﻩ ﺍﺳﺖ

https://www.facebook.com/RojavaKurdish/photos/a.229633563901680.1073741828.198855333646170/398503603681341/?type=1&theater

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

[URL=http://www.axgig.com/viewer.php?file=41199890663110408024.jpg]41199890663110408024_thumb.jpg[/URL];

نقشه به روز شده از سوریه
زرد کردها
سبز مخالفان بشار اسد
قرمزبشار اسد
سیاه داعش.

=======================

[URL=http://www.axgig.com/viewer.php?file=89544107040068045599.jpg]89544107040068045599_thumb.jpg[/URL];

.

مایکل انرایت بازیگر هالیوودی امریکا:
من نه برای شهرت بلکه برای انسانیت به مبارزان ی پ گ پیوسته ام.
من شهرت خانواده و پولهای خود را رها کردم تا در کنار گریلاها با داعش بجنگم.

• Upvote 7

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

جنگ در حسکه شدت گرفت
درگیری در حسکه بعد از بیست و چهار ساعت ارامی باز شدت گرفت در محله دولاب لوس در جنوب حسکه بین نیروهای ارتش و داعش درگیری شدید شده و ارتش با صلاح سنگین با داعش میجنگد به گفته شاهدان عینی تک تیراندازهای داعش در محله غویران تعدادی از سربازهای بشار اسد را در خیابان مورد هدف قرار داده اند.
و همچنین ی پ گ و داعش نیز در روستای فریحا در اطراف حسکه با هم درگیر هستند. ی پ گ میخواهد داعش را هرچه بیشتر از محله های تحت نظرخود دور کند .
هنچنین خبرهای تایید نشده نیز هست که می گویند نیروهای ارتش برای جلوگیری از پیشروی داعش محله عسکریه را بدون درگیری تسلیم ی پ گ کرده اند.

• Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

[URL=http://www.axgig.com/viewer.php?file=77430619119657740553.jpg]77430619119657740553_thumb.jpg[/URL];

[URL=http://www.axgig.com/]23011947839283376487.jpg[/URL];

ابن یارو امروز تو حسکه داشت یک بمب جاسازی میکرد بعد توسط YPG دستگیر شد.

• Upvote 4

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

گفته میشه داعش پیشروی داشته در حسکه و تونسته النشوه شرقی رو تصرف کنه و تقریبا با کرد ها هم مرز بشه !!!

--

دو تن از افسران دارای رتبه یعنی سرهنگ يوسف محمود حسن  وإبراهيم منصـور نیز در درگیری های پالمیرا به شهادت رسیدن 

---

اگر کار پالیمرا یکسره نشه احتمال از دست رفتن فرودگاه T4 زیاده . اگر T4 از دست بره کمر نیروی هوایی سوریه در مناطق میانی وشرقی شکسته خواهد شد

----

دوستان ببخشید اسپم میشه ولی کسی از دوستنان فیلم مناسبی از f22 امریکایی در هنگام حمله به مواضع داعش داره فکر میکنم اطراف سد تشرین

ویرایش شده در توسط redline
  • Upvote 4

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
مهمان
این موضوع نسبت به پاسخ بیشتر بسته شده است.

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.