GOLDEN-CROWN

تحلیل و پیگیری تحولات سوریه - بخش دوم ( از July 2015 )

Recommended Posts

ارسال شده در · مخفی شده توسط REZAT1980، 17 مهر 1394 - دلیلی ارایه نشده است
مخفی شده توسط REZAT1980، 17 مهر 1394 - دلیلی ارایه نشده است

حالا مگه چی شده که اینقدر همه تعجب میکنن دیگه میدونه جنگه

و طبیعیه این اتفاقات

فقط امیدوارم عاقبت این سیاست  ها و این تلفات ها که داریم میدیم برامون نتیجه بخش باشه

دوئل بدی رو سوریه کردیم

که باید تا تهش بریم هر چند زیاد امیدواری به پیروزی نیست حتی با اومدن روسیه

مشکل سوریه بی کفایتی ملتش و ارتششه

ملتش که مشتی ترسو ی خوش گذرونن منظورم همون مهاجراست جوونایی با دو متر هیکل که مثل سوسک فرار کردن باقی ارتشش هم کاملا تعطیل و خشک مغز

چی بگم توکل به خدا بنابر تصمیم بزرگترا فعلا این جماعت و قاطیای یمن متحد استراتژیک ما شدن

ما هم احترام میذاریم به این تصمیم ولی ایمان دارم روزی جریانی ایجاد بشه که مثل حمله اعراب و اسرائیل ما هم از وجود منحوس عرب ها راحت بشیم که همشون یه کرباسند

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست

کم کمک بیرق سید خراسانی داره خودشو نشون میده

• Upvote 4
  • Downvote 4

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

http://tabnak.ir/fa/news/537789/پیام-شمخانی-به-مناسبت-شهادت-سردار-همدانی

پیام شمخانی در مورد شهادت سردار همدانی

ویرایش شده در توسط armagdon

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
تبریک و تسلیت بابت شهادت سردار همدانی. تا جایی که من شنیده بودم، سمت ایشون در سوریه حتی از حاج قاسم هم بیشتر بوده و در واقع مهم ترین فرمانده عملیاتی سپاه در سوریه بودن. واقعا ضد حال اساسی بود شنیدن این خبر و خوش به حال خودش.

انشالله شهادت ایشون، مقدمه ای بر پیروزی های آینده باشه و فقدانشون با نیروهای حتی بهتر جبران بشه.
  • Upvote 14

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

قدرت تهاجمی داعش خیلی عجیبه!

ارتس سوریه با اون همه توپ و تانک و بمباران....نتونست تو اطراف حلب آفندش گسترش بده! اینا با تویوتا نیروی پیاده کاری کردن کارستان!

اگه داعش سر خر کج کنه به جنوب.....افتضاحی میشه...کلی از ارتش سوریه در محاصره داعش و النصره قرار میگیرن و همشون قتل عام میشن

اگه سر خر کج کنه سمت غرب....باعث میشه جاده امداد النصره و ارتش ازاد به حلب قطع بشه ..

داستانی شده ها :mrgreen:

===========================================

اگه داعش سمت غرب پیشروی کنه.....با قطع خطوط امداد مسلیحین، میشه به شکست محاصره شهرهای نبل و الزهرا امید داشت...

چون مهمترین علت این محاصره به نظر من فشار از شمال روی مسیر به این دو شهر هست..همونطور که در عملیات شکست خورده قبل

بعد از شکست محاصره، فشار از بالا سبب عقب نشینی ارتش شد

اگه من الان تو ارتش سوریه کاره ای بودم، یک طرحی میریختم که سمت غرب داعش ضعیف بشه تا داعش بهش حمله کنه...یعنی ازپیاده نظام داعش برای

هدف خودم استفاده میکردم....

یعنی با بمبارن مناطقی مثل (( تل جبین - حردتنین - احرص و..)) و همچنین تقویت نیروی شمالی در زندان حلب، داعش ترقیب به حمله به سمت تل جبین و مناطق

دیگه میکردم...اینطوری داعش هم از حمله به سمت جنوب منصرف میشه و مناطق تحت تصرف النصره میگیره...بعدش با ادامه این حرکت داعش، میشه 

محاصره شهرهای نبل و الزهرا شکست داد...

ویرایش شده در توسط rpg7
  • Upvote 8

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

داعش اگه حلب رو برای النصره و بقیه گروه ها محاصره کنه چه اتفاقی میافته ؟ این نیروهایی که محاصره میشن وارد مذاکره با داعش میشن یا ارتش ؟ نصف حلب که در دستشون هست رو تسلیم داعش میکنن یا ارتش سوریه ؟ الان ارتش سوریه فقط از همون راه فرعی که به سیفات میره جبهه هایی مثل باشکوی و حندرات رو پشتیبانی میکنه ؟ چون راه دیگه ای روی نقشه دیده نمیشه .

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

این سقوط مواضع تروریستهای جبهه شامیه در حلب مشکوک میزنه، بعید نیست (یک فرضیه) مواضعشون رو تعمدا رها کرده باشن تا بلکه با فشار داعش بتونن تمرکز ارتش و متحدین رو از بین ببرن، اوضاع مسلحین در حلب اصلا خوب نیست بخصوص بعد از تغییر موضع کردها و اقدامشون برای مسدود کردن راه تدارکاتی مسلحین موقعیتشون لرزان شده. تا زمانی که مواضع فوق رو داشتن حاءل بین ارتش و دواعش بودن، نه بر ضد ارتش میتونستن اقدام کنن و نه تا ابد در برابر داعش میتونستن مقاومت. الآن ارتش باید تقسیم نیرو کنه و نمیتونه بر روی تروریستهای موجود در حلب تمرکز قبل رو داشته باشه.

البته فرضیه فوق یک نقطه تاریک داره و این هست که مدافعین چه شدن؟ مگر اینکه مسیر عقب نشینی از دواعش گرفته باشن.

------------------------------------------------

خدا رحمت کنه سردار همدانی رو، ان شاءا... با اهل بیت (ع) محشور بشن! واقعا ضایعه بزرگی بود.

• Upvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

در مورد شهادت سردار همدانی هم این رو بگم که تا اونجایی که من اطلاع دارم و به من رسوندن ، ایشون بر اثر سانحه رانندگی شهید شده و نه حمله ای !

ماشین چپ کرده و به بیمارستان نرسیده .

مطمئن باشید اگر مسلحین ایشان رو شهید کرده بودند ؛ حتما از دیشب خبرش رو توو بوق و کرنا میکردند . و داعش هم همینطور . داعش دیده آب گل آلوده ، اومده این افتخار بزرگ !! رو به نام خودش ثبت کنه .

مسلحین و داعش زمانی اعلامیه زدند که ما ایرانی ها خبر شهادت رو اعلام کردیم ؛ پس خبر نداشتند

تا زمانی که مدرکی و تصویری از سردار منتشر نکردند ، حرفهای تروریستها رو باور نکنید .

اطلاعیه ی سپاه رو کجای دلمون بذاریم :/

http://www.mashreghnews.ir/fa/news/371002/%D9%81%DB%8C%D9%84%D9%85-%D8%A7%D8%B4%DA%A9-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%B3%D8%B1%D8%AF%D8%A7%D8%B1-%D9%87%D9%85%D8%AF%D8%A7%D9%86%DB%8C-%D8%AF%D8%B1-%D8%B1%D8%A7%D9%87%D9%BE%DB%8C%D9%85%D8%A7%DB%8C%DB%8C-%D8%A7%D8%B1%D8%A8%D8%B9%DB%8C%D9%86

"بعضی افراد شایسته نیست در بستر از دنیا برن"

بازم ویرایش :/

الان شبکه خبر گفت که توی عملیات حلب شهید شده:/

کدوم عملیات :/

فک کنم همون تصادف رانندگی هست. دیگه دارن اینجوری اعلام میکنن. چراشو نفهمیدم. حین ماموریت بودن چه تصادف و چه گلوله، شهید هستن دیگه :/

ویرایش شده در توسط kid
  • Upvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

باسلام

محتمل هست سردار بزرگوار هم بخاطر اینکه تحرکات واقدامات دیروز داعش در جبهه حلب رو شخصا رصد کنن در اون منطقه حاضر شدن و به شهادت رسیدن.
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

سردار جعفری برای تسلیت در منزل شهید همدانی حاضر شده دقایقی پیش:

CQ3VOZeWIAEiD81.jpg

• Upvote 6

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

تسلیت بابت شهادت ایشان :-x :-x :-x :-x

یه نکته اینکه ایشان نفر دوم سپاه قدس نبودن و سردار اسماعیل قاآنی جانشین سردار سلیمانی هستند ...

• Upvote 3

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
مهمان
این موضوع نسبت به پاسخ بیشتر بسته شده است.

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.