GOLDEN-CROWN

تحلیل و پیگیری تحولات سوریه - بخش دوم ( از July 2015 )

Recommended Posts

حرام زاده های داعشی یک سرباز ارتش سوریه رو به روشی جدید اعدام کردن. زنده با تانک از روش رد شدن.

فقط همین تصویر رو قرار میدم کافیه.

thumb_CSF0DhtU8AEF-Dy.jpg

البته لازم به ذکر هست که این نوع اعدام برای مقتول تنها 2-3 ثانیه طول میکشه و هدف داعش صرفا ترساندن مخالفینش هست با انتشار این ویدئو ها.

دو نشانه بارز هست همیشه که نشون میده داعش حداقل در یک جبهه داره شکست میخوره یا بدجور شکست خورده: 1- اعزام تعداد زیادی انتحاری در یک منطقه کوچک (به عنوان آخرین سلاح) 2- انتشار ویدئو از وحشی گریهاشون که هر دفعه یک ایده جدید میزنن در اعدام ها.

من معمولا اخبار یا تصاویر اعدام داعش رو نشر نمیدم، اما این یکی رو خواستم بذارم و بگم که وحشیگری های داعش دیگه چندان مثل قبل تاثیر گذار نیست، بر خلاف یک سال پیش. انشالله این خنازیر از این به بعد تنها شکست خواهند خورد و این کارها فقط دست و پا زدن است.

پی نوشت: نکته دیگه اینکه، مقتول با وجود اینکه تانک داره به سمتش میاد، چند بار به افرادی که در دوربین دیده نمیشن و درکنار جاده ایستادن نگاه میکنه با اضطراب ولی تکان نمیخوره، در حالی که راحت میتونه از مسیر تانک خارج بشه. این دقیقا همون تاکتیک معروف داعش رو ثابت میکنه: اینکه چندین بار این عمل رو تکرار کردن و به مقتول فهموندن که قرار نیست اعدامی صورت بگیره و در لحظه آخر تانک متوقف میشه و صرفا ویدئو تبلیغاتی هست. یکی از دلایلی که اعدامی های داعش معمولا ترس چندانی در چهره هاشون دیده نمیشه همینه.

• Upvote 12

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

حرام زاده های داعشی یک سرباز ارتش سوریه رو به روشی جدید اعدام کردن. زنده با تانک از روش رد شدن.

فقط همین تصویر رو قرار میدم کافیه.

thumb_CSF0DhtU8AEF-Dy.jpg

پی نوشت: نکته دیگه اینکه، مقتول با وجود اینکه تانک داره به سمتش میاد، چند بار به افرادی که در دوربین دیده نمیشن و درکنار جاده ایستادن نگاه میکنه با اضطراب ولی تکان نمیخوره، در حالی که راحت میتونه از مسیر تانک خارج بشه. این دقیقا همون تاکتیک معروف داعش رو ثابت میکنه: اینکه چندین بار این عمل رو تکرار کردن و به مقتول فهموندن که قرار نیست اعدامی صورت بگیره و در لحظه آخر تانک متوقف میشه و صرفا ویدئو تبلیغاتی هست. یکی از دلایلی که اعدامی های داعش معمولا ترس چندانی در چهره هاشون دیده نمیشه همینه.

حاجی....وقتی تانک جلوش میرسه، میخواد که در بره ولی پاهاش بسته بود

نشون میده که حواسش هس تانکه میاد، سعیش کرد ولی تانک هم مسیرش کج کرد و اومد روش، بهرحال مرگ دردناکی نداشت و خیلی سریع تموم شد

من موندم....چرا اینا هنوزم که هنوزه اسیر میشن؟ یعنی امیدی به آزادی دارن؟

یه نارنجک یا چاقو دستت بگیر و برو طرفشون...یا میتونی کسی بکشی، یا با تیر میزننت و خلاص!

• Upvote 8

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

حاجی....وقتی تانک جلوش میرسه، میخواد که در بره ولی پاهاش بسته بود

نشون میده که حواسش هس تانکه میاد، سعیش کرد ولی تانک هم مسیرش کج کرد و اومد روش، بهرحال مرگ دردناکی نداشت و خیلی سریع تموم شد

من موندم....چرا اینا هنوزم که هنوزه اسیر میشن؟ یعنی امیدی به آزادی دارن؟

یه نارنجک یا چاقو دستت بگیر و برو طرفشون...یا میتونی کسی بکشی، یا با تیر میزننت و خلاص!

عذر میخوام من متوجه نشدم، ولی پاهاش به چی بسته بود؟ اگر منظورتون اینه که دو تا پاهاش به هم بسته بود، باز هم با پریدن میتونست از مسیر تانک کنار بره. مگر اینکه پاهاش به زمین وصل شده باشه یه جوری که من متوجه نشدم.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

خبرگزاری میزان- وزیر خارجه روسیه اعلام کرد که این کشور آماده است برای باصطلاح " ارتش آزاد سوریه " و آن دسته از مخالفان اسد که علیه داعش می جنگند حمایت هوایی ایجاد کند.
171396_563.jpg
به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری میزان به نقل از اسکای نیوز عربی، سرگئی لاوروف با اعلام این مطلب آمادگی کامل مسکو را با واشنگتن در زمینه همکاری گسترده در مبارزه با گروه های تروریستی در سوریه مورد تاکید قرار داد.

وزیر امورخارجه در بخش دیگری در باره دستیابی به یک راه حل سیاسی برای برونرفت از بحران سوریه در آینده نزدیک ابراز امیدواری کرد.

رئیس دستگاه سیاست خارجی کرملین در بخش دیگری این نکته را مورد تاکید قرار داد که انتخابات مجلس و ریاست جمهوری در سوریه باید بخشی از راه حلس سیاسی در این کشور مدنظر قرار گیرد.https://www.google.com/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=3&cad=rja&uact=8&ved=0CC4QFjACahUKEwjhzPr_rtvIAhWFPxoKHYjQCek&url=http%3A%2F%2Fwww.mizanonline.ir%2Ffa%2Fnews%2F90797%2F%25D8%25B1%25D9%2588%25D8%25B3%25DB%258C%25D9%2587-%25D8%25AD%25D8%25A7%25D8%25B6%25D8%25B1-%25D8%25A7%25D8%25B3%25D8%25AA-%25D8%25A8%25D8%25B1%25D8%25A7%25DB%258C-%25DA%25AF%25D8%25B1%25D9%2588%25D9%2587-%25D8%25A7%25D8%25B1%25D8%25AA%25D8%25B4-%25D8%25A2%25D8%25B2%25D8%25A7%25D8%25AF-%25D8%25B3%25D9%2588%25D8%25B1%25DB%258C%25D9%2587-%25D8%25AD%25D9%2585%25D8%25A7%25DB%258C%25D8%25AA-%25D9%2587%25D9%2588%25D8%25A7%25DB%258C%25DB%258C-%25D8%25A7%25DB%258C%25D8%25AC%25D8%25A7%25D8%25AF-%25DA%25A9%25D9%2586%25D8%25AF%25E2%2580%258E&usg=AFQjCNEEvrUOu2vI-DWj2s0ytrejxmCTcw   
من موندم این روسا عجب .......نیش نامرد از نیش عقرب بدتر است............پس بزن عقرب که دردش کمتر است

اون قسمتش که لاوروف گفته برای ارتش آزاد حمایت هوایی ایجاد میکنیم در حقیقت داره این پیامو میده که امریکا از تروریستهای سلفی حمایت میکنه و ارتش آزاد وجود نداره

• Upvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

عذر میخوام من متوجه نشدم، ولی پاهاش به چی بسته بود؟ اگر منظورتون اینه که دو تا پاهاش به هم بسته بود، باز هم با پریدن میتونست از مسیر تانک کنار بره. مگر اینکه پاهاش به زمین وصل شده باشه یه جوری که من متوجه نشدم.

من فیلم رو ندیدم، ولی به نظرم رسید(از رو اسکرینی که شوما خودت گذاشتی!) که انگار پاهاش به هم و بعد به قفلی چیزی روی اسفالت بسته شده...

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

بسم الله الرحمن الرحیم

اینم اقا مصطفی ما

و سردار عزیز

q_mSTfy.jpg

عند ربهم شد

مخالفین و معاندین یک جوک ساختن که هر رزمنده ای که با حاج قاسم عکس میگیره پس از مدتی شهید میشه (طبیعتا با این لحن نمیگن)، دروغ هم نمیگن، فکر کنم این بیستمین (یا حتی بیشتر) موردی هست که میبینم (خصوصا یک اسراییلی در پاک دیفنس که به طرز عجیبی طرفدار النصره و تروریست هاست بسیار روی این موضوع زوم کرده و بقیه هم یاد گرفتن)، مشکل درک و فهم ناچیز آنهاست.

کاری ندارم تاکتیک هامون عیب داره، تجهیزاتمون درجه یک نیست و ...، ولی بالاخره همه اینها به شهادت که بالاترین مقام هست رسیدن. 

انشالله خدا حاج قاسم رو نگه داره برای ما.

مخالفین و معاندین یک جوک ساختن که هر رزمنده ای که با حاج قاسم عکس میگیره پس از مدتی شهید میشه (طبیعتا با این لحن نمیگن)، دروغ هم نمیگن، فکر کنم این بیستمین (یا حتی بیشتر) موردی هست که میبینم (خصوصا یک اسراویلی در پاک دیفنس که به طرز عجیبی طرفدار النصره و تروریست هاست بسیار روی این موضوع زوم کرده و بقیه هم یاد گرفتن)، مشکل درک و فهم ناچیز آنهاست.

کاری ندارم تاکتیک هامون عیب داره، تجهیزاتمون درجه یک نیست و ...، ولی بالاخره همه اینها به شهادت که بالاترین مقام هست رسیدن. 

فکر میکنم حق باشماست و احتمالا اشتباه از من بوده، هرچند تشخیصش یک مقدار سخت هست، ولی این توضیح منطقی تر به نظر میرسه تا اینکه طرف قانع شده باشه تکون نخوره. دوست ندارم یک بار دیگه فیلم رو تماشا کنم متاسفانه تا دقیق تر چک کنم.

• Upvote 4

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

مخالفین و معاندین یک جوک ساختن که هر رزمنده ای که با حاج قاسم عکس میگیره پس از مدتی شهید میشه (طبیعتا با این لحن نمیگن)، دروغ هم نمیگن، فکر کنم این بیستمین (یا حتی بیشتر) موردی هست که میبینم (خصوصا یک اسراویلی در پاک دیفنس که به طرز عجیبی طرفدار النصره و تروریست هاست بسیار روی این موضوع زوم کرده و بقیه هم یاد گرفتن)، مشکل درک و فهم ناچیز آنهاست.

فکر میکنم حق باشماست و احتمالا اشتباه از من بوده، هرچند تشخیصش یک مقدار سخت هست، ولی این توضیح منطقی تر به نظر میرسه تا اینکه طرف قانع شده باشه تکون نخوره. دوست ندارم یک بار دیگه فیلم رو تماشا کنم متاسفانه تا دقیق تر چک کنم.

هر کسی شهید میشه عکسش با حاج قاسم منتشر میشه

• Upvote 5

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

برادرا یه ایده ای دارم البته با توجه به استعداد نیرو شاید عملی بشه 

zdfc.jpg

با توجه به اینکه داعش دست به یورش به سمت عقبه سهیل حسن برده نیروهای قدس به جا اینکه به مقابله با داعش بپردازند به سمت سه راهی  thermal power plant  حجوم ببرن البته نیروهای سهیل حسن هم همینچنین تا نیروهای تک کننده داعشو تو یه محاصره بندازن البته باید نیروهای مدافع السفیر و تل عرن باید بتونن مقاومت کنن در این صورت یا داعش از ترس محاصره به عقب بر میگرده یا در صورت موفقیته ما نیروهاش محاصره و با توپخانه و بمباران کشته میشن و البته نیروهای سهیل حسن باید موقعیتو حفظ کنن تا نیروهای کمکی داعش با نتونن خودشونو به بقیه برسونن و نیروهای قدسم باید از سمته شمال روی داعش در محاصره فشار بیاره 

• Upvote 12

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

سلام
این تصاویر رو من با تاخیر میذارم
اکانت گالری ندارم با دوستان

گزارش سلام سربدار، در صبح چهارمین روز محرم (یکشنبه)، «رضا دامرودی» بسیجی سبزواری در نبرد مستقیم با داعش در حسکه سوریه به شهادت رسید و مردم سبزوار پیراهن مشکی محرم را پیراهن تشییع این شهید مدافع حرم می‌کنند.

%D8%B3%D9%84%D8%A7%D9%85-%D8%B3%D8%B1%D8

ویرایش شده در توسط jafar2007
  • Upvote 4

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

مخالفین و معاندین یک جوک ساختن که هر رزمنده ای که با حاج قاسم عکس میگیره پس از مدتی شهید میشه (طبیعتا با این لحن نمیگن)، دروغ هم نمیگن، فکر کنم این بیستمین (یا حتی بیشتر) موردی هست که میبینم (خصوصا یک اسراییلی در پاک دیفنس که به طرز عجیبی طرفدار النصره و تروریست هاست بسیار روی این موضوع زوم کرده و بقیه هم یاد گرفتن)، مشکل درک و فهم ناچیز آنهاست.

انشالله خدا حاج قاسم رو نگه داره برای ما.ش

د نه د.....

ملت هر روز دارن باهاش عکس میگیرن...

ولی حفاظتین تا وقتی شهید میشن.... بعدش عکسشون پخش میشه! :)

بعضی عکس‌ها هم اونقد قشنگن که با شهادت هر کدوم از افرادِ، صورتش در عکس از سانسور در میاد و مجددا منتشر میشه.....

این مورد در یکی از عکس‌های دسته جمعی خود ما هم هست و یادمه چهار سال پیش که سلفی رو گرفتیم، کلا عکس سانسور شده بود(به خاطر شخصی که باهاش عکس گرفته بودیم!) از اون موقع تا حالا دو نفر از چهار نفر حاضر در عکس فوت شدن و در مراسمات هر دوی اونها، این عکسه اومده و فعلا فقط صورت من و شخص اصلی(درجه دار) سانسوره و دو صورت دیگه باز شده....

• Upvote 11

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
مهمان
این موضوع نسبت به پاسخ بیشتر بسته شده است.

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.