GOLDEN-CROWN

تحلیل و پیگیری تحولات سوریه - بخش دوم ( از July 2015 )

Recommended Posts

شهر تل ابیض دست داعشه یا کردها؟

تا اونجا که اطلاع دارم تل ابیض به دست اتحاد ی پ گ و ارتش آزاد (برکان الفرات) افتاد، ی پ گ بعدها پرچم های خودش رو پایین کشید و گفت شهر رو بدست ارتش آزاد میسپاره که گویا تنها اقدامی ظاهری بوده و کنترل اصلی مناطق در دست ی پ گ (کردها) هست.

• Upvote 3
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

بله کاملأ درست می فرمایید پست رو ویرایش کردم

بی دقتی از من بود

ببخشید که آف تاپیکه ولی چیزی الأن برام سوال شد اینه که با وجود اینکه محاسن وجود شیار بر همگان آشکاره ، به چه منظور شیار ها رو حذف کردن

مورد دیگه اینکه با وجود بهتر بودن نمونه خشابدار و همچنین در دسترس بودن نمونه خشابدار ، چرا نمونه ایرانی بدون خشاب ساخته شده

البته شاید تا الان خشابدارش رو ساخته باشن ولی ماجرای شیار ها کماکان پابرجا می مونه

1~5.jpg

ببخشید من خوب انتقال ندادم.تصویری که من دیدم.دوربینی که روی اون نصب بود.همین دوربین روی آ ام 50 ایرانی بود.منظورم این بود که احتمالا تیراندازش ایرانی باشه

http://gallery.military.ir/albums/userpics/10104/DSC_1130.JPG

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

شایعه نیست برادر. یه جنگ روانی هدایت شدست. ستون پنجم هم وظیفه انتشار اینگونه اخبار و ایجاد تشکیک در جبهه خودی رو داره.

البته این چیزا واسه میلیتاری خوبه. آدم اینجور مواقع  مولتی اکانت ها و نفوذی ها رو میشناسه.

خدا رو شکر که دشمنان ما احمق هستند .

این حرکت خیلی زشته.

حتی اگه اشتباه کرده باشند نباید تهمت سنگین جاسوسی دشمن و غیره زده بشه. 

از کجا میدونی اون طرف جاسوسه؟ حساب بانکی اش را چک کردی دیدی پر از دلاره؟

در ضمن فحش دادن و احمق گفتن اصلا کار درستی نیست.

لطفا مدیران برخورد کنند 

• Upvote 6
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

شاید منظورش اینه که مدافع کدام حرم در حلب و دیرالزور و درعا و ...

دقیقا منظورش همین بود و ما دوستمون HosseinBrusli رو منفی بارون کردیم. واقعا کسی که به میلیتاری سر میزنه و اکانت داره نمیدونه چرا میگن مدافع حرم؟! یا دنبال همین موضوعی بود که شما اشاره کردید. این نشون میده آدم چقدر راحت میتونه تو دام یه حرکت ساده رسانه ای قرار بگیره ... !! گاهی تو اینجور مواقع سئوال کننده و جواب دهنده یکی هست با دو اکانت متفاوت که طبیعی جلوه کنه ( فقط یه توضیحه کسی به خودش نگیره و شاید تو این مورد اینجوری نباشه، شاید هم باشه، خدا داند و بس )

• Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

اون 6 نفری که منفی دادن لازمه بهشون بگم ما اصلا به دولت سوریه و روسیه از اولم مشکلی نداشتیم! جو ندید! ائتلاف با روسیه کبیر میتونه سد محکمی برای جلوگیری از نفوذ غرب در خاورمیانه باشه. کاری به گذشته روسیه ندارم، ملاک رفتار و زمان فعلیشونه، زمانی که پدر ایران و درآوردن، زمان شوروی بوده نه الان که عمو پوتین حکومت و تو چنگش گرفته  big_grin

چرا منفی میدین خوب  big_grin

دوست من ! فکر میکنم شما و همفکرانت فقط به صفحات ابتدایی کتاب تاریخ علاقه دارید ! 

یه چند صفحه ورق بزن بیا جلوتر ! کسان دیگری هم بودند که پدر ایران رو در آوردند ! کسانی که ازشون اسمی نمیبری !

البته نمیشه از قشر شما توقع داشت ! مک دونالد و پرواز مستقیم بهتون مزه داده ! icon_cheesygrin  

فقط یه نصیحت کوچولو ! اینجا تاپیک تحولات سوریه هست . اگه خبر و یا تحلیلی نداری سر مارو با حرفای بی سر و تهت درد نیار . 

• Upvote 7
  • Downvote 12

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

بخشی از جاده ی  M4 که  شهر منبج رو به شهر رقه وصل میکنه آیا کاملا دست داعش است یا کردها تونستن قطعش کنن؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
منظورم دقیقا همین بود ؛ کدام حرم در دیرزور و حلب ؟
این پاسخ که ما برای دفاع از حرم و البته حریم اهل بیت در سوریه دخالت نظامی اعم از مستشاری و تسلیحاتی میکنیم جواب نمیشه...
و هر کس سعی در توجیه "دخالت با مقاصد مذهبی" داشته باشه فقط مغلطه میکنه و بس
به سروران گرامی توهین نشه ؛ ولی باید واقع بین بود
من به نظر همه دوستان احترام میگذارم
دخالت نظامی با هدف حمایت از محور مقاومت و منافع ملی برای کشوری مثل ایران منطقیه و مشروعه
ولی بهانه کردن موضوع حرکت درستی نیست
والسلام...
----------------------------
دوست عزیز arshia912
نه ما نمیدونیم چرا میگن مدافع حرم
چون هنوز برام روشن نشده
دام رسانه ای؟؟فقط سوال کردم!!
فقط با یک اکانت وارد میشم ؛
Royal-falcon
شما بذار ما خودمون رو رسوا کنیم
برام پرسشی پیش میاد و میپرسم و جواب غیرعقلانی رو رد میکنم
پرسیدن عیب نیست
با عرض معذرت مدیران به تایپیک حاشیه انتقال بدن
  • Upvote 7
  • Downvote 4

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

برام سوال شده این ارتش مزخرف و ترسوی سوریه چرا یه گردان مجهز تک تیرانداز نداره!!!! چنین گردانی به تنهایی میتونه یه شهر و در مقابل هر جونوری حفظ کنه!! 

نکته مهمی دیگه ای که چند روزه تو خبرا دیده میشه پیشنهاد کمک روسیه به ارتش آزاده!!! شاید اولش همه احساسی بشن و بگن روسها غیر قابل اعتمادن! خیانت کارن! ولی این هوشمندانه ترین پازل ممکنه که با این روش بشه به موقعیت و مختصات دقیق اونا پی برد! از طرفی اونا تحت حمایت غربن! وقتی قبول کنن بیان کنار روسها و با داعش بجنگن با یه تیر چند هدف زده میشه! اول اینکه پنجه ارتش آزاد از بیخ گلوی اسد برداشته میشه و بعدم اینکه شر داعش و با وحوشی مثل خودش کم میکنن! (روش برژینسکی) و از اون طرف یه کم بهشون کمک میکنن، از این طرفم میکوبن تو سرش! (تاکتیک چماغ و هویج)، نکته بعدی اینه که اگر قبول کنن بیان سمت روسیه، یعنی غرب دیگه نمیتونه برای اینا کاری کنه و به نوعی قرار داد رسمی با روسها دارن! بنابراین اگر خلاف قرار داد عمل کنن روسیه بهونه جدید و بسیار محکمی برای دخالت گسترده زمینی تو مناطق تحت اشغال ارتش آزاد پیدا میکنه! (مناطقی که دقیقا نزدیک دمشقه و گفته میشه ارتش آزاد نزدیک 50 هزار نیروی جنکگی عمدتا جدا شده از حذب بعث داره، یعنی نظامی هستن!) و این یعنی مجوز ورود همه جانبه مسکو به جنگ با وحوش تکفیری!

پازل آخر الزمان خوشگل داره جلو میره  big_grin

گیر آوردی منو!؟ big%20grin.gif تا جایی که من میدونم یه حرم بیشتر نداریم! big%20grin.gif همونی کهنزدیک دمشقه، اسمش چی بود....!؟ big%20grin.gif

ببخشید من اشتباهی بهت مثبت دادم
پستهای بعدی جبران میکنم
  • Upvote 4
  • Downvote 4

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
“حمیدرضا دایی تقی” در جبهه مقاومت به شهادت رسید + عکس

“حمیدرضا دایی تقی” از مدافعان حرم حضرت زینب(س) در سوریه به شهادت رسید.

http://8news.ir/article/6427.html

88609_orig.jpg

وی از اهالی اصفهان و فرمانده پایگاه بسیج المهدی شمس آباد حوزه امام موسی کاظم (ع) بود.

“حسن شمشادی” خبرنگار سابق واحد مرکزی خبر در سوریه در رابطه با افزایش آمار شهدای ایرانی در یکی از شبکه‌های اجتماعی نوشت: نبرد سختی این روزها در حومه شمالی و جنوبی و جنوب غرب حلب و نیز شمال استان لاذقیه در جریانه، عملیاتی است به نام ” انتقام سخت  .”

برنامه ریزی و طراحی این عملیات و تجهیز نیروی انسانی و جابجایی و آموزش آن‌ها، نزدیک به پنج ماه طول کشیده و یک هفته‌ای است که این عملیات مهم که از بزرگترین عملیات نظامی ارتش سوریه و نیروهای مقاومت در این کشور است، آغاز شده.

تاکنون ١٦٠ کیلومتر مربع از مناطق جنوب و جنوب غرب حلب که سالهاست در دست تروریست‌های تکفیری بوده و دستکم ١٤ روستا و شهرک این منطقه هم، از دست تروریست‌ها، باز پس گرفته شده است.

جوانان و سرداران و پاسداران ایرانی، که به حکم وظیفه “مستشاری” در سوریه هستند و تعدادشان هم به درخواست طرف سوری، نظر مسئولان و شرایط حساس سوریه و منطقه در این کشور، افزایش یافته نقش مهم و تعیین کننده‌ای در این نبرد دارند.

• Upvote 8

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
ارسال شده در · مخفی شده توسط REZAT1980، 4 آبان 1394 - دلیلی ارایه نشده است
مخفی شده توسط REZAT1980، 4 آبان 1394 - دلیلی ارایه نشده است

یه عده شبیه شخصیت (مممممننننن میدونستم ) تو فیلم گالیور میمونن منتظرن یه شکستی چیزی نصیب محور مقاومت بشه تا همه چیز رو از بیخ و بن زیر سوال ببرن .بابایه سر جنگ پیروزیه  یه سرم شکست چرا تایه  مشکلی پیش میاد سریع صورت مسئله رو زیر سوال میبریم. 

• Upvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
ارسال شده در · مخفی شده توسط REZAT1980، 4 آبان 1394 - دلیلی ارایه نشده است
مخفی شده توسط REZAT1980، 4 آبان 1394 - دلیلی ارایه نشده است

مثل اینکه دوباره لازمه پست ها قبل از به نمایش در اومدن توسط مدیریت تایید بشه

البته خواهش من از دوستان احترام به طرز فکر دیگران هم هست تو دنیا 7 تا 8 میلیارد ادم داریم با 7 تا 8 میلیارد طرز فکر متفاوت منطقی و خونسرد جواب بدید تا پختگی شما پدیدار شود  البته بنده در حدی نیستم که شما بزرگواران را نصیحت کنم بازم عذر می خوام

• Upvote 2
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست

اقای شمشادی تو اینتستاگرامش زده جسر الشغور وارتفاعات مشرف به ادلب به کنترل نیروهای مقومت وارتش افتاد بچه های مطلع تایید میکنین؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
مهمان
این موضوع نسبت به پاسخ بیشتر بسته شده است.

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.