GOLDEN-CROWN

تحلیل و پیگیری تحولات سوریه - بخش دوم ( از July 2015 )

Recommended Posts

بعد ما هم باور کنیم که با فرانسه و انگلیس و عربستان بر سر موضوع سوریه مذاکره کردیم و ... اونام بعنوان بازیگر موثر وارد بازی برد برد شدند!

اصلا با بقیه مذاکره کردیم و خیلی خوب به زعم اقایون پیش رفت
این چی میشه:

رهبر انقلاب:
آمريکا بخشی از مشکل در منطقه است نه بخشی از راه حل/ راه حل سوريه، برگزاری انتخابات است/ معنا ندارد کشورهای خارجی جمع شوند و درمورد يک کشوری در جهان و درباره رئيس جمهورش تصميم بگيرند.
١٣٩٤/٨/١٠

قطعا اونها به دنبال منافع خودشون هستن.. درش شکی نیست.
ما هم به دنبال منافع خودمون هستیم.. در این هم شکی نیست.
و قطعا بحث برد-برد چیزی بجز لفاظی نیست :)
بنده همین الان این سخنان رو از اخبار شنیدم.. پس با این تفاسیر باید منتظر خروج ایران ازین مذاکرات باشیم و در غیر این صورت دولت بر خلاف سخنان رهبر عمل کرده؟؟؟
ولی من فکر میکنم شرکت در مذاکرات و این سخنان هر دو در یک جهت هستند و مکمل هم ;)
  • Upvote 1
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

عجب حال و هوایی می‌شود کاروان راهیان نور مدافعین حرم، عجب حال و هوایی...

گفتنی است از وی دختری هفت ساله به نام فاطمه و پسری شش ماهه به نام محمدعلی به یادگار مانده است.

shahid.jpg

شادي ارواح مطهر شهداي محب اهل بيت سلام الله عليهم صلوات

وقتی این شهید عزیر و طفل شیرخوارش رو می بینم نمیدونم چرا یه دفعه حال و هوای کربلا می گیرم و باران اشک...

یه صلوات جهت محشور شدن با شهدای مدافع حرم

ویرایش شده در توسط gir3pich
  • Upvote 11

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

قطعا اونها به دنبال منافع خودشون هستن.. درش شکی نیست.
ما هم به دنبال منافع خودمون هستیم.. در این هم شکی نیست.
و قطعا بحث برد-برد چیزی بجز لفاظی نیست :)
بنده همین الان این سخنان رو از اخبار شنیدم.. پس با این تفاسیر باید منتظر خروج ایران ازین مذاکرات باشیم و در غیر این صورت دولت بر خلاف سخنان رهبر عمل کرده؟؟؟
ولی من فکر میکنم شرکت در مذاکرات و این سخنان هر دو در یک جهت هستند و مکمل هم ;)

بحث سر منفعت این شخص و اون شخص  و این دولت و اون دولت نیست

پست نقل قول شده اولتون رو بخونید!

به حضرت اقا نسبتی دادید که بارها صریحا خلاف اون رو فرموده بودند!

تند نرو دوست عزیز... بدون اجازه رهبری ایران در این مذاکرات شرکت نمیکرد... :)

تا ابد با هر کسی دوست دارید مذاکره کنید

به ولله ترسم از اینه که امام زمان هم بیاد بگید اقا صبر کن شما قیام نکن با بازی برد برد قضیه رو تموم کنیم!

• Upvote 7
  • Downvote 4

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

بحث سر منفعت این شخص و اون شخص و این دولت و اون دولت نیست
پست نقل قول شده اولتون رو بخونید!
به حضرت اقا نسبتی دادید که بارها صریحا خلاف اون رو فرموده بودند!

تا ابد با هر کسی دوست دارید مذاکره کنید
به ولله ترسم از اینه که امام زمان هم بیاد بگید اقا صبر کن شما قیام نکن با بازی برد برد قضیه رو تموم کنیم!

بنده که خودم گفتم برد-برد فقط لفظه! این وسط قطعا یکی ضرر میکنه چون نتیجه مجادلات سوریه خیلی چیزا رو تعیین میکنه...
در بحث اول هم بله هنوز روی همون حرف هستم..
به نظر بنده امکان نداره که مخالف نظر رهبر کاری رو انجام بدهند.
  • Upvote 2
  • Downvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

بنده که خودم گفتم برد-برد فقط لفظه! این وسط قطعا یکی ضرر میکنه چون نتیجه مجادلات سوریه خیلی چیزا رو تعیین میکنه...
در بحث اول هم بله هنوز روی همون حرف هستم..
به نظر بنده امکان نداره که مخالف نظر رهبر کاری رو انجام بدهند.

خواهش میکنم قبول کنید حرف رهبری با عملشون فرقی ندارد

دشمنان حضرت اقا هم این حرف رو قبول دارند.

• Upvote 5

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
 mahdishata...zAa9.....لطفا بیخیال شید....برید تاپیک حاشیه...الان 20 صفحه هم همین جوری ورق میخوره....لطفا
  • Upvote 12

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

دوستان دو سوال مهم دارم:

1- آیا در سوریه به منظور هماهنگی بین نیروهای رزمی نظیر ارتش سوریه، نیروهای دفاع مردمی، حزب الله لبنان و... تشکیلاتی نظیر قرارگاه حمزه که در ارومیه  قرار دارد و وظیفه مدیریت تحولات امنیتی شمال غرب ایران را به عهده دارد تاسیس شده است؟

2- یکی از سیاستهای موفق ایران در حین بحران کردستان جدا کردن مردم کردستان از گروههای مسلح بود بر خلاف سیاست زمین سوخته حکومت صدام حسین، آیا ایران در سوریه تلاش کرده است حکومت اسد را تشویق به انجام چنین کاری کند.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

با سلام من تازه عضو شدم امیدوارم اطلاعات خوبی از بزرگواران این سایت دریافت کنم

بنظر من تنها راه حل بحران سوریه دیپلماتیک هست چون چیزی که زیاده مزدور که واس پول میجنگن پس ما اگه نیروی زمینی هم وارد سوریه بکنیم آب در هاون کوفتنه چون امروز صدتا شون میمیرن فردا 200 تا استخدام میشن حالا شما 400هزار نیرو تو سوریه بسیج کن که بجنگن

• Upvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

دوست عزیز با احترام به نظر شما، دلیل اصلی این بود که ترکیه می خواست به اروپا فشار بیاره که در قضیه سوریه تن به خواسته اون بدن و در برابر ایران و روسیه عقب نشینن، یه کم سر مرز رو شل کرد و آوارگان رو فرستاد اون ور ... دقت کرده بودید تا قبل از این قضایا با اینکه حجم آوارگان ور.دی به ترکیه کمتر بنود ولی خبری از چنین حجم خروجی ای نبود؟!

----------------------------------

دوستان عزیز! اگر ما از کلمه برد-برد می ترسیم بخاطر یه همچین چیزی هست که سرمون اومده:

http://www.rajanews.com/sites/default/files/old_node_images/98642.jpg

( اینم برای عوض شدن فضا!)

دوست عزیز خروجی اوارگان از ترکیه کمترین ارتباطی به ورودیشون نداره, خروجی به دو دلیل ربط داره.
اول اینکه اوارگان در کمپها فکر میکردند جنگ زود تمام میشود , ولی بعد از ۴ سال امیدشون کم کم نا امید شد.
دوم به علت اینکه منابع سازمان ملل به شدت دچار محدودیت شده, دریافتی اوارگان هم به شدت کم شده, گزارشی دیدم که دریافتی اوارگان از ۱۴۰ دلار در ماه به ۳۵ دلار رسیده.
بعضی از دوستان میگن چرا ما در مذاکرات اصلا شرکت کردیم, این دیگه از اون حرفهای عجیبه, ما بر خلاف خواسته دولتهایی مثل عربستان و با فشار روسیه وارد شدیم, و بعد از این همه هزینه دادن, به جای اینکه دوستان خوشحال باشند ناراحتند, و با واژه هایی مثل برد برد شروع میکنند به تمسخر کردن, اصلا مگر بدون اجازه رهبری تیم وزارت خارجه میتونه وارد مذاکراتی به این مهمی بشود, مثل اینکه ما تو این کشور زندگی میکنیم و از مناسبات قدرت تا حدی اطلاع داریم...
  • Upvote 4
  • Downvote 3

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
مهمان
این موضوع نسبت به پاسخ بیشتر بسته شده است.

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.