GOLDEN-CROWN

تحلیل و پیگیری تحولات سوریه - بخش دوم ( از July 2015 )

Recommended Posts

خطاب به اون عزیزی که گفت آقای ظریف آمریکا درس خونده، پس طبیعتا آدم آمریکا هست و به نفع آمریکا کار میکنه:

رهبر انقلاب: تدین، مهمترین نقطه قوت دکتر ظریف است / در مذاکرات هسته‌ای، دکتر ظریف و همکارانشان آزمون خوبی از سر گذراندند/ بنده مکرر برای شما عزیزان دعا می‌کنم.

خواستم عرض کنم شرمندگی همیشه چیز بدی نیست، گاهی باعث میشه آدم پی به خطاهاش ببره و سعی در دور شدن از اونها بکنه (متاسفانه نه همیشه، عده ای حاضرن سر یک حرف غلط خود تا آخر عمر هم پافشاری بکنند.) در آخر همه ما در قبر خودمون میخوابیم و مسئول رفتارها، کردارها، تهمت ها، غیبت ها، دروغ ها و سایر اعمال خودمان هستیم.

بنده از بیان اشتباهاتم به هیچ وجه شرم نمی کنم

همین رهبری که خاتمی را باغی بر انقلاب نام نهادند در دوره ی ریاست جمهوریش فقط از محسناتش گفتند

رهبری خود را موظف به مثبت اندیشی می داند و باید هم اینگونه باشد .... با خودی مثبت و با بیگانه منفی

ولی بنده خودم را موظف به بد اندیشی می دانم .....

مسئول یعنی مورد سوال .....

بنده به کسی که قبل از انقلاب فرنگ بوده بعد از انقلاب هم اومده ایران و بلافاصله بدو بدو رفته فرنگ تا بعد از جنگ را عاشق فرنگ می دانم 

همین رهبری مگر نگفتند  : من دیپلمات نیستم، من انقلابی‌ام، حرف را صریح و صادقانه میگویم. دیپلمات یک کلمه‌ای را میگوید، معنای دیگری را اراده میکند. ما صریح و صادقانه حرف خودمان را میزنیم؛ ما قاطع و جازم حرف خودمان را میزنیم.

احتمالا نظر رهبری در مورد زندگی شخصی آقای ظریف است که نماز می خوانند زیارت می روند روزه می گیرند و ......

من برای ادعایی که می کنم دلیل دارم ....

هر رئیس جمهور و وزیر خارجه دیگری که بود بعد از فاجعه منا سفر خود را لغو می کرد و به کشور باز می گشت و جلسه اضطراری تشکیل می داد .... ولی آقایان چه کردند ؟؟!! ... سفر به نیویورک از کشته شدن آن همه حاجی مهمتر بود

آن هم سفر خانوادگی ... همراه با داداش و زن داداش

در جلسه دانشجویی آقای ظریف در مورد قدرت نظامی آمریکا چه گفت که رهبری مجبور شد تور گردشگری نظامی بگذارد .

چند سال از زندگی آقای ظریف در آمریکا گذشته است

آقای ظریف وقتی میاد تو مجلس و کمیسیون ها ی مجلس فقط داد و بی داد می کنه ولی وقتی می ره آمریکا با اونها درد و دل حزبی جناحی می کنه بعد میاد می گه من همیشه مخالف این بودم که وزارت خارجه به جای منافع ملی دنبال منافع حزبی باشد

کتاب خاطرات آقای ظریف موجود هست ... برید بخونید

اگر من بگویم قاسم سلیمانی عاشق آمریکا هست شما می توانی هزاران دلیل بیاوری که فلانی دارد چرت و پرت می گوید

حالا من می گویم آقای ظریف و اکثر اعضای دولت کنونی به استثنای چند وزیر خاص عاشق آمریکا و اروپای غربی هستند ... با هزار سند و مدرک هم این را می گویم .... یکیش مدارک دانشگاهی این آقایان .... از لیسانس تا پست پروفوسوری را یا در آمریکا گذرانده اند یا در انگل ستان یا در فرانسه

شما وقتی فرنگ درس می خونی ، از اونها متنفر می شی ؟

اکثر کارشناسان طرف دار این دولت هم وقتی در تلوزیون به مناظره دعوت می شوند ، در پاسخ به سوال چرایی رفتار آمریکا می گویند : من خودم سالها در آمریکا زندگی کردم ، فضای سیاسی آمریکا اینگونه که شما فکر می کنید نیست !!!!!  

من چرا باید بگویم که اشتباه کردم ؟؟؟؟

جهت تلطیف فضا

[url=http://gallery.military.ir/albums/userpics/10196/11159486_500582700118806_3081303507049897124_n.jpg]thumb_11159486_500582700118806_308130350[/url]

• Upvote 21
  • Downvote 33

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

بابت تکراری بودن عذرخواهی میکنم.... پست مربوطه رو ندیدم...

با شهادت “حمید فاطمی”تعداد شهدای مدافع حرم خوزستان به ۲۰ نفر رسید

http://8news.ir/article/6471.html

روز گذشته حمید فاطمی (ممبینی) از مدافعان حرم حضرت زینب (س) در سوریه شهید شد.

شهید “حمید فاطمی” بیستمین شهید مدافع حرم خوزستان است که در دفاع از حرم آل الله به دست نیروهای تکفیری وهابی به شهادت رسیده است.

89337_orig.jpg
ویرایش شده در توسط irice
  • Upvote 6

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
در مورد مذاکرات سوریه:
برادر عزیز وقتی رهبری حکیم و فرزانه انقلاب، حضرت امام خامنه ای «دامت برکاته» و نایب امام زمان (عج) چنین صریح اظهار نظر می فرمایند تکلیف ما مشخص است. ما باید همراه ولایت باشیم نه یک گام جلوتر نه یک گام عقب تر تا مبادا اتفاقات زمان امام حسن مجتبی علیه السلام تکرار شود. بایستی از تفسیر شخصی در مقابل نص صریح خودداری کنیم ویرایش شده در توسط gir3pich
  • Upvote 9
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

سفیر 106 به غنمیت گرفته شده توسط النصره دردرگیرهای جنوب حلب

CSv78LjWUAAjgl_.jpg

توی این مملکت خراب شده خیانت ته نداره...

ديشب ساعت حول و حوش ساعت يك شب نيرو هاي متحد ( ارتش حزب الله فاطميون عراقي و ايراني) در محور الحاضر تك گسترده اي رو اغاز كردن كه در پي غافلگيري مسلحين تلة كفرحداد و روستا كفر حداد و دلامة به دست مجاهدين سقوط كرده، مسلحين ادعا ميكنن تعدادي تو روستا بهشون خيانت كرده ، تا الان درگيري هاي شديدي بر سر الحاضر رخ داده و هنوز ادامه داره ، مسلحين در حال تلاش براي بازپسگيري كفرحداد و حفظ الحاضر هستن كه انشالله به زودي شكست ميخورن..

ماشالله فاطميون!

ایشالا این حمله های شبانه که روش جنگیدن ما هست زیاد بشه. فقط یممونه پشتیبانی آتش صبح روز بعد برای ثبیت منطقه که روی روسها باید حساب کنیم کار یه کمی سخت میشه

• Upvote 3
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

با سلام

از زحمات همه عزیزان ممنونم که تو این سایت وقت میذارن

من زیاد به فروم و این چیزا وارد نیستم. آیا میشه یه جوری مدیرای سایت ، پست های اخبار رو لیبل گذاری کنن تا از مباحث دیگه جدا بشه و خوندن اونا برای امثال من که زمان دسترسیمون به نت کوتاهه سریعتر بشه. واقعا فرصت نمیشه تو روز چند صفحه رو بخونم اینجوری میشه فقط اخبار رو خوند.

با تشکر

• Upvote 3

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
مهمان
این موضوع نسبت به پاسخ بیشتر بسته شده است.

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.