GOLDEN-CROWN

تحلیل و پیگیری تحولات سوریه - بخش دوم ( از July 2015 )

Recommended Posts

تصاویر هشت نفر از فرماندهان تروریست که به تازگی در حلب توسط رزمندگان اسلام به درک واصل شدند

812312723_134058.jpg

اگر این تصویر رو خود تروریست ها منتشر کرده باشند خیلی جالب میشه !

چون شکل آرم اسرائیل ( ستاره داوود ) به وضوح در مرکز تصویر ( دور فرد بیسیم به دست ) دیده میشه !

• Upvote 3
  • Downvote 8

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
تل دادین در جنوب الحاضر در حلب توسط رزمندگان شیعه فتح شد

در ریف شمالی حماه هم تروریستها ادعا میکنن بعد از عقب نشینی ارتش به طرف تل المقیر ، موفق شدند تل عطمان و الشنابره رو تصرف کنند ویرایش شده در توسط bahman1368
  • Upvote 3

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

سلام

یگان تکاور صابرین به گردانی از نیروی زمینی سپاه پاسداران اطلاق می‌شود که جهت انجام عملیات‌های ویژه در محدوده جغرافیای ایران بنیان‌گذاری شده‌است

rolling_on_the_floor  rolling_on_the_floor  rolling_on_the_floor

با کمک یکی از رفقایی که تو ویکی پدیا دستی بر آتش داشت فقط توانستیم بعد کلی جنگ و دعوا قسمتی از متن بسیار خنده دار ویکی رو ویرایش کنیم و بقیه ش موند ولی خوب به صورت کلی عرض میکنم که سپاه پاسداران انقلاب اسلامی همونطور که تو قانون اساسی مثلا جمهوری اسلامی موظف شده به تمام انقلابهای ضداستکباری کمک کنه موظف شده از انقلاب اسلامی دفاع کنه !

طبعا قطعا  منظور از انقلاب اسلامی جمهوری اسلامی هم هست ولی به عنوان یکی از انقلاب های اسلامی سطح جهان !!!!!

صابرین هم از این قاعده هرگز مستثنی نبود و نخواهد بود و نیست .... یعمی در واقع از بزرگترین فرق هایی که بین سپاه قدس و صابرین با نیروهای مسلح دیگر کشورمون هست اینه که طبق قانون و شریعت موظف شدند به جنگ در هر نقطه ای که لازم باشه از انقلاب اسلامی دفاع بشه ....

و البته که این یگان  همونطور که چندین سال پیش تا الان گفتم الحمدلله مع الوصف رصد دقیق توسط دشمن هنوز که هنوزه هیچ کسی نتوانسته آرایش و سازمان رزم این نیروها رو کشف کنه و امکان هم نداره از بین کلی اطلاعات غلط درست نیمه درست ، گفته ها ، شنیده ها ، دیده ها چیز قابلی در بیاره و رمز مداومت صابرین و مابعد صابرین !!!!!!!!!!!!!!!! همین هست

حضورشونم تایید میکنم .... و البته که تعدادی شهید بر دیگر افتخارآفرینان این یگان اضافه شد ...  که شرحش انشاءالله بماند برای روزیکه اجازه ش داده بشه

و صدالبته : از اولین حضور مقتدرانه اولین دوره کدهای صابرین .... خیلی وقت هست که تو سطح طراز اول جهان ! میگذره .... که گوشه ای از تجارب اونها رو شما در بچه های اباعبدالله سردار ناظری می تونید مشاهده کنید ..... ! چشمک

یا حق

• Upvote 8
  • Downvote 6

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

نبرد کویرس

حمله دیروز نیروهای سهیل حسن به جهت تصرف روستای شیخ احمد به جهت مقاومت نیروهای داعش به جایی نرسید، شیخ احمد آخرین خط مقاومت داعش به جهت محاصره فرودگاه کویرس محسوب می شود و در صورتی که این خط شکسته شود، محاصره فرودگاه عملا تمام خواهد شد.

با وجود بمباران های شدید ارتش های سوریه و روسیه ، نیروهای داعش این روستا را رها نکرده اند و مقاومت بسیار شدیدی را انجام می دهند. احتمالا در روزهای آینده باز هم نیروهای سهیل حسن حمله ای دیگر را به جهت شکستن محاصره فرودگاه انجام خواهند داد.

thumb_6666.jpg  thumb_2222.jpg  thumb_1111.jpg

وقتی قدرت هوایی مسلط داری تنها کاری که نیروهای زمینی باید انجام بدن ایجاد پیشانی جبهه نبرد تا تمرکز ایجاد کنن توی حریف!

حالا این مقاومت شدید یعنی چی من نمیدونم الا روسها نتونن بمباران کنند....

• Upvote 4
  • Downvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

کلا یه تیر هم ننداختن اونم جلوی داعش! اینو بهش میگن جنگ :))

اینجوری پیش بره تا رقه پیاده روی مسالمت امیز میکنن البته اگر عامریکای جهانخار بخواد.

بهتر،  تا یکم فشار داعش از سمت مقاومت کمتر بشه...

ویرایش شده در توسط vahidg
  • Upvote 7
  • Downvote 3

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ظاهرا این داعش وقتی میخوره به ما یادش میاد باید مقاومت شدید بکنه...نه کمینی نه چیزی همین جوری روستا رو دادن رفت

• Upvote 6
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ظاهرا این داعش وقتی میخوره به ما یادش میاد باید مقاومت شدید بکنه...نه کمینی نه چیزی همین جوری روستا رو دادن رفت

با همه اینها وقتی میگوییم آمریکا قابل اعتماد نیست و مرگ بر او! ما را تندرو میخوانند.

==========================================================

سوالی دارم از دوستان: تا جایی که من توجه کردم علی الظاهر بمباران های روسیه با زمین هماهنگ نیست. انگار روس ها فرق بین اهداف استراتژیک رو نمی دانند.

همین طور هست؟ یا من اشتباه فهمیدم!

• Upvote 12
  • Downvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
ارسال شده در · مخفی شده توسط amirarsalankhan، 3 آذر 1394 - دلیلی ارایه نشده است
مخفی شده توسط amirarsalankhan، 3 آذر 1394 - دلیلی ارایه نشده است

سوالی دارم از دوستان: تا جایی که من توجه کردم علی الظاهر بمباران های روسیه با زمین هماهنگ نیست. انگار روس ها فرق بین اهداف استراتژیک رو نمی دانند.

همین طور هست؟ یا من اشتباه فهمیدم!

روس ها با زمین هماهنگ هستند ، منتهی هدف رو به صورت کلی بمباران می کنن و پرحجم

ولی آمریکایی ها هماهنگی زمینی شون به شکل دیگری هست اونها دقیقا نقطه ای که مقاومت در آن صورت می پذیرد را هدف قرار می دهند برای همین موثرتر هست

• Upvote 8
  • Downvote 3

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست

بازی پیچیده ای شد در سوریه

امریکا به کرد ها بیشتر از داعش افسار گسیخته اعتماد کرده و میتونه کرد ها رو جایگزین داعش در شمال سوریه کنه که شاید قابل قبول تر از داعش برای مردم سوریه باشن

و اونموقه باید شمال رو خصوصا رقه رو از دست کرد ها ازاد کرد

سوریه باید کاری بکنه که تصرف رقه خیلی بیشتر از پیشروی های ارتش سوریه طول بکشه

بازی پیچیده ای شد در سوریه

امریکا به کرد ها بیشتر از داعش افسار گسیخته اعتماد کرده و میتونه کرد ها رو جایگزین داعش در شمال سوریه کنه که شاید قابل قبول تر از داعش برای مردم سوریه باشن

و اونموقه باید شمال رو خصوصا رقه رو از دست کرد ها ازاد کرد

سوریه باید کاری بکنه که تصرف رقه خیلی بیشتر از پیشروی های ارتش سوریه طول بکشه

• Upvote 1
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

خاکریز اصلی

thumb_6666.jpg  thumb_2222.jpg  thumb_1111.jpg

باسلام

البته واقعا  دور از  جون رزمنده های ما که خدای نکرده با این جونورا   مقایسه بشن ، ولی  تصاویر به  بعضی از صحنه های  نبرد آزاد سازی خرمشهر در عملیات  الی بیت المقدس و همینطور  عملیات کربلای پنج  در شلمچه داره شباهت دارن.

• Upvote 1
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
مهمان
این موضوع نسبت به پاسخ بیشتر بسته شده است.

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.