GOLDEN-CROWN

تحلیل و پیگیری تحولات سوریه - بخش دوم ( از July 2015 )

Recommended Posts

اسم از تفتناز آوردین بر روی گوگل ارتز که داشتم چک می کردم تقریبا 2 کیلومتر در جنوب این شهرک اشکال عجیبی دیدم بعد از زوم کردن حدس می زنم آشیانه پرواز هلیکوپتر باشه !!! یعنی اینها در دست مسلحین هست هنوز یا من اشتباه دیدم!!؟

ویرایش شده در توسط Ali-ss

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
فرودگاه تفنتاز هست ، جز اولين فرودگاه هاي سوريه بود كه سقوط كرد. يه سري ميل ٢٥ و ميل ٨ توش به دست مخالفين افتاد كه عملياتي نبود. و هنوز هم همونجا ولهِ..
  • Upvote 8

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

فرستادن چچنی ها توسط الصره زیادم هر چند کمی خطزی هستش ولی خیلی هم بد نیست چون احتمال تحریک بیشتر روسها وجود داره برای از بین بردن دشمن اصلیشون شاید تو این مرحله پوشش سنگین هوایی به نیروهای ما بدن

• Upvote 4

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

سرتیپ ایگور کوناشنکوف، سخنگوی رسمی وزارت دفاع روسیه گزارش منتشره درباره گویا استقرار سامان موشکی پدافند هوایی اس 400 در پایگاه هوایی حمیمیم در سوریه را تکذیب کرد.

سرتیپ ایگور کوناشنکوف در کنفرانس مطبوعاتی برای خبرنگاران خارجی حاضر در پایگاه حمیمیم در چارچوب تور خبری اعلام کرد:" ما سومین روز است که به همراه شما در پایگاه هوایی حمیمیم کار می کنیم. امکان دیدن همه چیزها با چشمان خود از جمله وسایل دفاع ضد هوایی از پایگاه به شما واگذار شده است. البته هیچ سامانه اس 400 در اینجا نبوده و نیست". سخنگوی رسمی وزارت دفاع روسیه گزارش منتشره در نشریه بریتانیایی "دیلی میل" در اینباره را نادرست نامید.
ویرایش شده در توسط nimasoltan
  • Upvote 3

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

سرتیپ ایگور کوناشنکوف، سخنگوی رسمی وزارت دفاع روسیه گزارش منتشره درباره گویا استقرار سامان موشکی پدافند هوایی اس 400 در پایگاه هوایی حمیمیم در سوریه را تکذیب کرد.

غیرمنتطره نبود ، اس-400 با برد 300 کیلومتری که برای کشف و درگیری با اهداف داره عملا روی بخش هایی از آسمان ترکیه ، رژیم صهیونیستی و قبرس نظارت داره و میتونه اعمال نفوذ کنه

قطعا تایید رسمی استقرار این سامانه اعتراض کشورهای همسایه رو به دنبال داره

2E64D1E100000578-3316195-image-a-37_1447

• Upvote 12

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

الحق كه سپاه خونى در رگهاى مظلومين عالمه..

تکبیر=...الله اکبر...الله اکبر...الله اکبر

غیرمنتطره نبود ، اس-400 با برد 300 کیلومتری که برای کشف و درگیری با اهداف داره عملا روی بخش هایی از آسمان ترکیه ، رژیم صهیونیستی و قبرس نظارت داره و میتونه اعمال نفوذ کنه

قطعا تایید رسمی استقرار این سامانه اعتراض کشورهای همسایه رو به دنبال داره

2E64D1E100000578-3316195-image-a-37_1447

ولی اس-400 هم چیزی نیست که بشه تو حمیمیم{کلا یک پادگانه} قایم کرد . با این وضع سوریه تازه اعتبار یک جنرال روس هم هست

• Upvote 4

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

سرتیپ ایگور کوناشنکوف در کنفرانس مطبوعاتی برای خبرنگاران خارجی حاضر در پایگاه حمیمیم در چارچوب تور خبری اعلام کرد:" ما سومین روز است که به همراه شما در پایگاه هوایی حمیمیم کار می کنیم. امکان دیدن همه چیزها با چشمان خود از جمله وسایل دفاع ضد هوایی از پایگاه به شما واگذار شده است. البته هیچ سامانه اس 400 در اینجا نبوده و نیست". سخنگوی رسمی وزارت دفاع روسیه گزارش منتشره در نشریه بریتانیایی "دیلی میل" در اینباره را نادرست نامید.

بیشینه سرعت نابودی هدف رو اشتباه نوشته.فکر کنم 4800 متر بر ثانیه باشه.یا 4800 کیلومتر بر ساعت.

کدوم درسته؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

سه ماه پيش در اوج حملات به فوعه و كفريا ، كه خيلي از عزيزان حيا و ادب رو يكجا قورت داده بودند و به اسم فوعه و شيعه به نظام و حضرت اقا و سپاه مدام فحاشي ميكردند، حرف از پيام حضرت اقا زدم و در اين تاپيك عيناً گفتم در رابطه با فوعه و كفريا داره كارهايي انجام ميشه.. بماند كه چه تمسخر هايي شنيديم و چه بر چسب هايي خورديم

جسارتا علی جان، هیچ یک کدوم از کسانی که صحبت کردیم، منجمله شخص خودم، کف دستمون اطلاعات توش نیست.....

شماها خبر میدین که ان نفر شیعه فلان جا گیر افتادن و هیچ کمکی هم براشون نیست!!!

هر روز اینجا عذاداری میکردین که خمپاره زدن و چند تاش کشته شد، هر روز خبر میدادین که ۲ کیلومتر و ۱ کیلومتر به داخل شهرک ها مونده...

ما هم بر اساس اخبار همین شماها تحلیل کردیم و عصبی شدم و فحش دادیم و برچسب زدیم و نتیجه گیری سریع خواستیم!!

بناراین اگر تقصیری هست، از خود دوستان بخش خبری هستش!!( که من همینجا اعلام میکنم دم همتون گرم و واقعا خسته نباشید!)...

در ادامه هم، یادم نمیاد که اعلام شده باشه که ما داریم اونجا عملیات میکنیم و کسی برچسب زده باشه!! ناراحتی ما در بحث این بود که چرا فکر درستی صورت نمیگیره و همیشه داریم دفاع میکنیم از این مناطق و چرا تخلیه‌ی مردم و یا ایجاد منطقه ی امن درست حسابی که نتونن خمپاره و اینا بزنن تو شهرها اجرا نمیشه...

که هنوزم اجرا نشده و همین دو سه روز پیش، خبر دادین که یه مادر و بچه کشته شدن ظاهرا و شخص جنابعالی به روس ها فحش دادی سرش!!!

همین شخص جنابعالی اینجا صحبت های ملت فوعه و کفریا رو میذاشتی و به فارسی ترجمه میکردی...

بنابراین اگر تحلیل غلطی صورت گرفته،‌ ایراد از تحلیل گر نیست! و از خبر رسان هستش! :)

• Upvote 17
  • Downvote 12

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
مهمان
این موضوع نسبت به پاسخ بیشتر بسته شده است.

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.