GOLDEN-CROWN

تحلیل و پیگیری تحولات سوریه - بخش دوم ( از July 2015 )

Recommended Posts

بیشتر از 120 کشته بیشتر از 5 مورد درگیری در مناطق مختلف پاریس جنگ در سوریه باقی نمیمونه... اخشششششششششششششششش

ویرایش شده در توسط nimasoltan
  • Upvote 2
  • Downvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

حالا که داعش زده همزمان حدود 200 نفر از حزب الله و 200 تا فرانسوی رو کشته و افکار عمومی حزب الله و اروپا هم بر ضد داعش بر انگیخته شده بهتره حزب الله بجای گسیل نیرو برای پاکسازی عرسال  نیروی بیشتری تدارک دیده و   برای حمله به شهر رقه بیاره توی سوریه

ویرایش شده در توسط armagdon
  • Upvote 3
  • Downvote 7

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

حالا که داعش زده همزمان حدود 200 نفر از حزب الله و 200 تا فرانسوی رو کشته و افکار عمومی حزب الله و اروپا هم بر ضد داعش بر انگیخته شده بهتره حزب الله بجای گسیل نیرو برای پاکسازی عرسال  نیروی بیشتری تدارک دیده و   برای حمله به شهر رقه بیاره توی سوریه

اتفاقا اصلا زمان خوبی نیس!!

حتما فرانسه انتفام میگیره و بمبارن گسترده میکنه و احتمالا در بمباران های اشتباهی تعداد زیادی فرمانده حزب الله شهید میشن

درسته کلی فرانسوی مردم، ولی ارزششون به اندازه امنیت اسرائیل نیست، لابی های صهونیست هرطور که بخوان به حزب الله دوست دارن ضربه وارد کنن

دشمن اصلی اسرائیل حزب اللهه نه یه مشت دواعش

• Upvote 4
  • Downvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

اروگاه آوارگان در دو کیلومتری جنوب هول از داعش پاکسازی شد.

پولات جان فرمانده ی پ گ:آزادی الهول رو به مردم کردستان.نیروهای ی پ گ و نیروهای سوریه دمکراتیک تبریک گفت....

• Upvote 3

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

سلام

ارجاع تون میدم به خاطره حاج حمید داوودابادی از خبرنگاران صدا وسیما در نبرد 33 روزه

خبرنگار وقت ایران در لبنان بعد از شروع جنگ برمیگرده و حاضر به رفتن نمیشه ووقتی اصرار میکنند شلوار خودشو خراب میکنه ....

اصرار بیخودی رو برای برخی مسائل نمیدونم جریانش چیه

دقیقا مثل قضیه فوعه و کفریا که دعوت کردم به آرامش ... اینجا هم دارم واضح و عینی بهتون میگم پای کار کسانی دیگر هستند

حالا به مذاق دوستان من خوش هم نیومد نیومد .... من چیزی رو که میدونم میگم

یا حق

پی نوشت : من قصد حمایت نه از صدا وسیما و نه حتی از سپاه رو ندارم ./.. اینو قطعا اول از همه چیز بخونید و بدونید !

• Upvote 5
  • Downvote 5

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

او (سهیل حسن) به عنوان یک نخبه نظامی شناخته شده و تاکتیک‌های منحصر به فردی را برای آزاد سازی مناطق از لوث وجود تروریست‌ها و خصوصا داعش دارد که یکی از این تاکتیک‌ها استفاده از  "بشکه های انفجاری" است به کمک این تاکتیک توفیقات مهمی در آزاد سازی مناطق مختلف سوریه و از جمله حومه "حلب" (فرودگاه کویرس) به دست آورد.

الله اکبر

http://www.yjc.ir/fa/news/5390594/%D9%81%D8%B1%D9%85%D8%A7%D9%86%D8%AF%D9%87-%D8%AA%D8%A7%DB%8C%DA%AF%D8%B1-%D9%81%D9%88%D8%B1%D8%B3-%D8%A7%D8%B1%D8%AA%D8%B4-%D8%B3%D9%88%D8%B1%DB%8C%D9%87-%DA%A9%DB%8C%D8%B3%D8%AA-%D8%AA%D8%B5%D8%A7%D9%88%DB%8C%D8%B1

• Upvote 1
  • Downvote 4

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

غرب تصمیم به نابودی داعش گرفته ولی برای ما اولویت سوریه است تا نابودی داعش 

الان بیشتر از داعش النصره و ارتش آزاد هستند که خطر ساز هستند 

بویژه که قابلیت تبدیل شدن به همدیگر را شدید دارند و خاموش جنایت می کنند 

غرب ها مدام از مخالفینی دم می زند و حمایت می کند که نمادشان ارتش آزاد شده است 

و اگر مهار نشوند خدا باید رحم کند 

• Upvote 3

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

علی جان، عمو من تو متنم سه بار مشخصا تاکید کردم که نوکرت هم هستم و میدونم خبرها به چه سختی میاد...

وقتی من و ما داریم توی این سایت،‌از بین صدتا سایت و منبع خبری، فقط و فقط اخبار شما ۵-۶ نفر رو میخونیم، یعنی اعتماد داریم و این اعتماده به این سادگی ها از بین نمیره...

زمان ازمون و خطای امثال من دیگه گذشته...

بحث ما هم همیشه سر همون صدا و سیما بود و اعتراضات هم به همون مسئله بود....

منم هیچوقت نه به تو و نه هیچ کس دیگه سرکوفت نزدم سر اعزام نیرو!!! بحث من این بود که وقتی خبر میاد که فلان جا مشکل داره، تحلیل هم میشه که فلان جا مشکل داره....

مثال استاد و دانشجو اصلا مثال خوبی نیست!!

من بحث رو ول میکنم چون یادم نمیاد انقد زود ناراحت بشی قبلا! ولی حالا که ناراحت شدی، دیگه هیچی.... چند وقت پیش هم سر حرفای میرزا ناراحت شدی! نمیدونم چرا ولی قبلا فک نمیکنم اینجوری بوده باشی! :) کمی راحت‌تر بودی!

• Upvote 6
  • Downvote 3

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

تو این مدت ما اسیری از اینها در جنوب نگرفتیم؟ اسارت نیروها خیلی دردناکه ولی خب اجتناب ناپذیره در یک جنگ شهری ونزدیک. هر چند اینها هم نشون دادند میدونند یک نیروی حزب الله احتمالا با چندین نیروی خودشون برابری میکنه در مبادله و به همین راحتی ها نه از ارزش اسرا و نه از خیر خبرسازی و تبلیغات رسانه ایش نمیگذرند.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

این یه فیلم هست که جبهه النصره منتشر کرده از اسرای لبنانی، میگند که اصلا از ارتش سوریه هیچکی نیست، فقط ما هستیم و افغان ها، عراقی ها و ایرانی ها به رهبری حاج قاسم سلیمانی، اولی یه چیزی در مورد دلار اینا میگه هدیه گرفتن (نمی دونم شاید معنی دیگه به عربی میده، ولی یه جوری عربی حرف میزنن، آدم میفهمه!!! یکمشو) ، ولی من عربی بلد نیستم، 2 تا عکس جدید هم از قاسم سلیمانی منتشر شده، حوصله آپلود ندارم...

البته این بیچاره ها انگار یه کتک سیر خوردند،3 تا اسیر صحبت میکنند.

http://www.zippcast.com/video/670a25ab29e963b105f

ویرایش شده در توسط pyaghoubi
  • Upvote 2
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
مهمان
این موضوع نسبت به پاسخ بیشتر بسته شده است.

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.