GOLDEN-CROWN

تحلیل و پیگیری تحولات سوریه - بخش دوم ( از July 2015 )

Recommended Posts

ارسال شده در · مخفی شده توسط MR9، 14 آذر 1394 - دلیلی ارایه نشده است
مخفی شده توسط MR9، 14 آذر 1394 - دلیلی ارایه نشده است

اینم از هنرهای دیگه ی جهاد خودکفایی نیروهای مسلح و وزارت دفاع هست که بعد از این همه سال عرضه ی ساخت چیزی در حد هامر رو هم ندارند .... حتی یمنی ها هم چیزی در حد هامر رو به صورت بومی تولید کرده بودند ...

این ها دقیقا برای چی حقوق می گیرند !؟

خداییش نمیدونم بعصی ها چطور میخان جواب شهدا رو تو روز قیامت بدن

من ازلحاظ فنی اشنایی با هامر تولید داخل ندارم اما برادرا  گوگل رو برا یه همچین وقتایی اختراع  کردن /حداقل یه سرچ بزن ببین ساختنن یانه بعدش بیا مدیونشون کن بخون شهدا

بازم میگم من از کیفیت هامر تولید داخل در مقایسه با نمونه خارجیش  اطلاعی ندارم دفاع هم نمیکنم اما ساخته و رونمایی شده

اسمشم ارس هست

238900_564.jpg

لینک خبرش

http://www.asriran.com/fa/news/230152/%D9%87%D8%A7%D9%85%D8%B1-%D8%A7%DB%8C%D8%B1%D8%A7%D9%86%DB%8C-%D8%B9%DA%A9%D8%B3

لینک فیلمش

http://www.aparat.com/v/wApZP/%D8%AE%D9%88%D8%AF%D8%B1%D9%88_%D8%AA%D8%A7%DA%A9%D8%AA%DB%8C%DA%A9%DB%8C_%D8%A7%D8%B1%D8%B3

• Upvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
ارسال شده در (ویرایش شده) · مخفی شده توسط MR9، 14 آذر 1394 - دلیلی ارایه نشده است

به همون علتی که حج تعطیل نمیشه؟؟؟؟ icon_eek icon_eek

حج تمتع جزو واجبات دینیه مستحب هم نیست فلسفه اش هم برای تهذیب امت و اتحاد  و تبلیغ دینه / برخلاف سفرهای توریستی حج ددر رفتن نیست و در اهمیت و جایگاه تهذیبی و اجتماعی و سیاسی حج فقط کافیه ایات و روایاتو رصد کنید(یه سرچ کنید با نیم ساعت مطالعه ) بخام اینجا ذکر کنم چند صفحه میشه

طرف اگر ترکیه و انتالیا   لب دریا نرفت ! بجاش میتونه از مابقی سواحل بلاد سفا سیتی بهره مکفی رو ببره !!

اما اجتماع ملیونی مسلمانان ده ها کشور جهان که بهترین فرصت برای اجماع و اتحاد و تبادل حقایق هست رو بغیر موسم حج کجا پیدا کنیم؟

بنظرت خودمونواز بدنه امت اسلامی جدا کنیم و با دست خودمون حجو تعطیل کنیم امریکا و اسرائیل و عربستا بشکن نمیزنن؟

غربیا ملیاردی خرج میکنن یه تریبون تو مسلمونا جفت و جور کنن براخودشون بعد ما مفت مفت حج رو که تریبون فریاد حقیقته  رو گل بگیریم؟؟؟

این عقله؟

استراتژیه؟

تدبر و دور اندیشیه؟

حالا بماند که حج ابراهیمی رو با با سفاسیتی  ولنتاین بازای عشق انتالیا یکی کردین

متاسفم

اصل حج براعت از مشرکین هست نه دادن تریبون دست منافقهایه سعودی

نمیخوام وارد مسعله فقهی بشم اینجا جاش نیست ...ولی یادم هست  خود پیغمبر (ع) تا روز فتح مکه و نابودی بتها ..........

البته من هم موافقم این مساعل رو باید فقها نظر بدن...فقط چون شما گریز زدین بنده هم حاشیه اوردم

گور بابایه انتالیا ...فقیر فقرا و خانواده شهدا و جانبزا که والله نمیتونن برن

من ازلحاظ فنی اشنایی با هامر تولید داخل ندارم اما برادرا  گوگل رو برا یه همچین وقتایی اختراع  کردن /حداقل یه سرچ بزن ببین ساختنن یانه بعدش بیا مدیونشون کن بخون شهدا

بازم میگم من از کیفیت هامر تولید داخل در مقایسه با نمونه خارجیش  اطلاعی ندارم دفاع هم نمیکنم اما ساخته و رونمایی شده

اسمشم ارس هست

238900_564.jpg

لینک خبرش

http://www.asriran.com/fa/news/230152/%D9%87%D8%A7%D9%85%D8%B1-%D8%A7%DB%8C%D8%B1%D8%A7%D9%86%DB%8C-%D8%B9%DA%A9%D8%B3

لینک فیلمش

http://www.aparat.com/v/wApZP/%D8%AE%D9%88%D8%AF%D8%B1%D9%88_%D8%AA%D8%A7%DA%A9%D8%AA%DB%8C%DA%A9%DB%8C_%D8%A7%D8%B1%D8%B3

داداش 8 ساله ساختن مثلا اسمشم گداشتن ارس ولی شرافتن 100 سال سیاه عملیاتی بشه

از اون کارهایه در پیتی هست

البته اینم هرچیزی هست بجز هامر و یا هر تاکتیکال محافظت شده ایی

تورو خدا رفقا اخه بعد میگین تندروی میکنی ...اینم شد کار(ارس)

ویرایش شده در توسط nimasoltan
  • Downvote 3

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
ارسال شده در (ویرایش شده) · مخفی شده توسط MR9، 14 آذر 1394 - دلیلی ارایه نشده است

اصل حج براعت از مشرکین هست نه دادن تریبون دست منافقهایه سعودی

نمیخوام وارد مسعله فقهی بشم اینجا جاش نیست ...ولی یادم هست  خود پیغمبر (ع) تا روز فتح مکه و نابودی بتها ..........

البته من هم موافقم این مساعل رو باید فقها نظر بدن...فقط چون شما گریز زدین بنده هم حاشیه اوردم

گور بابایه انتالیا ...فقیر فقرا و خانواده شهدا و جانبزا که والله نمیتونن برن

بردار

منظور من از تریبون    100000هزار شیعه ای هستن که با ملل مسلمان اونجا برخورد دارن/مگه  من ازتریبون سعودیا دفاع کردم؟ icon_eek
ظاهرا تاریخو هم خوب یادتون نیس

پیغمبر قبل بعثت و بعدش تا قبل از هجرت حج رو انجام میدادن

بعد از هجرت هم قبل فتح مکه زمانی که کفار خانه خدارو در دست داشتن اقدام به رفتن حج با همراهی مسلمانا اعم از انصار و مهاجرین کردن که کفار اجازه ندادن و نهایتا منجر به نوشتن یک توافق نامه(صلح حدیبیه) با کفار شد

و نهایتا مکه فتح شد و حج دست مسلمین افتاد

https://fa.wikipedia.org/wiki/%D8%B5%D9%84%D8%AD_%D8%AD%D8%AF%DB%8C%D8%A8%DB%8C%D9%87

//فقیر فقرا و خانواده شهدا و جانبازا که والله نمیتونن برن//

حج تمتع شرط اولش استطاعت مالی با شرایط شرعیش هست برادرم اونی که نداره بهش واجب نیس بره و ازمحل بحث خارجه البته در حج تمتع

ویرایش شده در توسط neysi110
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست

بردار

منظور من از تریبون    100000هزار شیعه ای هستن که با ملل مسلمان اونجا برخورد دارن/مگه  من ازتریبون سعودیا دفاع کردم؟ icon_eek
ظاهرا تاریخو هم خوب یادتون نیس

پیغمبر قبل بعثت و بعدش تا قبل از هجرت حج رو انجام میدادن

بعد از هجرت هم قبل فتح مکه زمانی که کفار خانه خدارو در دست داشتن اقدام به رفتن حج با همراهی مسلمانا اعم از انصار و مهاجرین کردن که کفار اجازه ندادن و نهایتا منجر به نوشتن یک توافق نامه(صلح حدیبیه) با کفار شد

که سالی یبار برن با شرایط خاص   

و نهایتا مکه فتح شد و حج دست مسلمین افتاد  

شما منظور بنده رو نگرفتی

اعراب پیش از اسلام هنگام طواف «لبیک یا لات»، «لبیک یا عزی» و «لبیک یا منات» می‌گفتند و هر قومی بت خود را می‌خواند و در اسلام، «اللهم» جای بت‌ها را گرفت و آن عبارت بدین شکل تغییر کرد: «لبیک اللهم لبیک»

منظور بنده اصل براعت از مشرکین هست

بخاطر همین قضیه براعت از مشرکین از زمان پیغمبر تا حالا خون ها ریخته شده شهدا تقدیم شده

چهار صد نفر در درگیری بین نیروهای امنیتی عربستان و معترضان حامی ایران کشته شدند

این روکه همه یادشون هست

ویرایش شده در توسط nimasoltan

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست

خیانت بارزانی ها تمومی نداره.

مرگ بر خائنین از هر قوم و نژاد و دین و مذهبی باشن.

فک کرده اگه واسه اردوغان دم تکون بده بهش استخوون میده!!!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست

قبل از ورود روسیه دفاع هوایی پاتریوت متعلق به کشورهای هلند و آلمان بدون توضیح خاصی به ترکیه و صرفا به بهانه های بچه گانه ای برچیده شد. ترکیه اونقدر برای ناتو کم اهمیت بود که هیچکس حاضر نشد به عمو رجب توصیه کند که فریب ولادیمیر رو نخور

سه کشتی جنگی ناتو با هدف تضمین امنیت ترکیه در استانبول پهلو گرفتند

سازمان پیمان آتلانتیک شمالی (ناتو) با هدف تضمین امنیت ترکیه سه کشتی جنگی خود را در اطراف استانبول مستقر کرده است. ظاهرا این اقدام به سقوط جنگنده روسیه توسط ارتش ترکیه و در پی آن بالا گرفت تنش میان دو کشور ارتباطی ندارد.

خبرنگار یورونیوز در استانبول نظر برخی از شهروندان ترک را جویا شده است. یکی از آنها گفت: «ما نمی دانیم ناتو دنبال چیست اما انتظار می رود که سقوط هواپیما تلافی شود. در آن صورت آنها کاری خواهند کرد و به همین خاطر اینجا هستند.» دیگری افزود: «ما عضو ناتو هستیم. هر حمله ای به ما به منزله حمله به ناتو محسوب می شود. فکر می کنم باید اینطور باشد.»

سه کشتی جنگی پرتغالی٬ اسپانیایی و کانادایی پنجشنبه شب به استانبول رسیدند. با این حال ناتو از مسکو و آنکار خواسته تا تنش موجود را از طریق راهکارهای دیپلماتیک کاهش دهند.

بورا بایکتار٬ خبرنگار یورونیوز در استانبول گفت: «بسفر که مهمترین مجرای روسیه برای پشتیبانی از سوریه بود هم اکنون میزبان کشتی های ناتوست که در این بندر پهلو گرفته اند. تحرکات نظامی در اینجا شدت گرفته است. شهروندان استانبول حضور آنها را به مثابه همبستگی ناتو با ترکیه در برابر روسیه ارزیابی می کنند.»

http://persian.euronews.com/2015/12/04/turkish-citizens-reassured-by-nato-ships-in-bosphorus/
  • Upvote 2
  • Downvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

به همون علتی که حج تعطیل نمیشه؟؟؟؟ icon_eek icon_eek
حج تمتع جزو واجبات دینیه مستحب هم نیست فلسفه اش هم برای تهذیب امت و اتحاد و تبلیغ دینه / برخلاف سفرهای توریستی حج ددر رفتن نیست و در اهمیت و جایگاه تهذیبی و اجتماعی و سیاسی حج فقط کافیه ایات و روایاتو رصد کنید(یه سرچ کنید با نیم ساعت مطالعه ) بخام اینجا ذکر کنم چند صفحه میشه
طرف اگر ترکیه و انتالیا لب دریا نرفت ! بجاش میتونه از مابقی سواحل بلاد سفا سیتی بهره مکفی رو ببره !!
اما اجتماع ملیونی مسلمانان ده ها کشور جهان که بهترین فرصت برای اجماع و اتحاد و تبادل حقایق هست رو بغیر موسم حج کجا پیدا کنیم؟
بنظرت خودمونواز بدنه امت اسلامی جدا کنیم و با دست خودمون حجو تعطیل کنیم امریکا و اسرائیل و عربستا بشکن نمیزنن؟
غربیا ملیاردی خرج میکنن یه تریبون تو مسلمونا جفت و جور کنن براخودشون بعد ما مفت مفت حج رو که تریبون فریاد حقیقته رو گل بگیریم؟؟؟
این عقله؟
استراتژیه؟
تدبر و دور اندیشیه؟
حالا بماند که حج ابراهیمی رو با با سفاسیتی ولنتاین بازای عشق انتالیا یکی کردین
متاسفم

واقعا حج الان با حج زمان پیغمر یکیه?
میدونید حداقل ارز خارجی از کشور هنگام حج به انداز بوجه عمرانی کشوره?
من گفتم حج نریم?من می گم در این وضعیت رفتن یک بار حج وانجام واجب کافی است?
میدونید ممکنه همین پول ها موجب مرگ شیعیان شه.؟
میدونید اینکه مرد های هموطنت رو بکشن بعد زناشونو به عنوان غنیمت جنگی بگیرن یعنی چی( اول انقلاب)
میدونید وهابیت ضد دینه مثل شیطان
میدونید کشته شدن 600 نفر با زبان تشنه یعنی چی.
میدنید ناپدید شدن تیم مزاکراتی هسته ای و چندین نفر از کار کنان بیت در همین اتفاق یعنی چی...
شمخانی یه بار گفت ما مسائل سیاسی با عربستان رو با حج یکی نمیکنیم.یکی نیست بهش بگه که سی ساله اونا این دو مسئله رو قاطی کردن.سی سال ما دربرابر عربستان در حوزه انفعالیم .بعضی میگویند باید وحدت داشت من میگم نتیجه این تفکر نسبت به عربستان این است که عربستان برای اسلام در جهان ابرو نذاشته.
  • Downvote 3

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست

میدونید اینکه مرد های هموطنت رو بکشن بعد زناشونو به عنوان غنیمت جنگی بگیرن یعنی چی( اول انقلاب)
میدنید ناپدید شدن تیم مزاکراتی هسته ای و چندین نفر از کار کنان بیت در همین اتفاق یعنی چی...
شمخانی یه بار گفت ما مسائل سیاسی با عربستان رو با حج یکی نمیکنیم.یکی نیست بهش بگه که سی ساله اونا این دو مسئله رو قاطی کردن.سی سال ما دربرابر عربستان در حوزه انفعالیم .بعضی میگویند باید وحدت داشت من میگم نتیجه این تفکر نسبت به عربستان این است که عربستان برای اسلام در جهان ابرو نذاشته.

سعی کنید در مسائلی که به اون علم ندارید اظهار نظر نکنید و صرفا سوال بپرسید
لغو حج واجب ، فقط با دستور ولی فقیه زمان انجام میشه
در زمان امام خمینی ، پس از کشتار حاجیان ایرانی ، چند سالی تمامی سفر های حج چه واجب و چه عمره لغو شد ، الان هم تنها چیزی که میتونه مانع این عمل واجب الهی بشه ، دستور امام خامنه ای هست و بس ، پس لطفا بحث رو ادامه ندید تا تاپیک به روند قبلی خودش ادامه بده
با عرض معذرت از عزیزان
  • Upvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست

سلام

ادمین جان داداش یا اسم پیجو بذار تحلیل افکار و اعتقادات و رصد تحولات اعتقادی دوستان یا اینجور چیزا رو به بچه ها بگو نذارن . خدایش فکر کنید یکی از بیرون بیاد دنبال اخبار سوریه باید کلی بگرده یه متلب درست پیدا کنه . این جور چیزا رو قرار بذارید تو یه جای دیگه بحث کنید. مثلا سایتای دینی این شکلی هم هستن فکر کنن که راجع به حج هم تاپیک داشته باشن. با این وضع میلیتاری اگه یه نفر هفته ای یه بار بخواد بیاد اخبارو چک کنه کلی تو درد سر میفته وقت بقیه هم تلف میشه. شرمنده ها من مدیر سایت نیستم نباید نظر میدادم ولی خب ادم اذیت میشه

یه چیز دیگه هم بگم. من ندیدم تا حالا تو این سایت با این همه بحثی که میشه یکی از بحثا نتیجه داشته باشه ، مثلا یه نتیجه ای یا یه طرف بحث بگه خوب من قانع شدم تو راست میگی من داشتم اشتباه فکر میکردم 

ببینید من فقط روزای تعطیلاتم میتونم بیام تو این سایت و فک کنم خیلی ها هم عین من باشن پس ناراحت نشین

ویرایش شده در توسط 151crows
  • Upvote 2
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست

در زمان امام خمینی ، پس از کشتار حاجیان ایرانی ، چند سالی تمامی سفر های حج چه واجب و چه عمره لغو شد ، الان هم تنها چیزی که میتونه مانع این عمل واجب الهی بشه ، دستور امام خامنه ای هست و بس ، پس لطفا بحث رو ادامه ندید تا تاپیک به روند قبلی خودش ادامه بده
با عرض معذرت از عزیزان

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست

حج الان از حج زمان پیغمبرم واجب تره

درمورد ارز من موافقم اما این مربوط که کار فرهنگی هست و  باید حجاج اونجا ارز مصرف نکنن نه اینکه حج تعطیل شه

راجب مرگ شیعیام باید بگم  اون پولی که از طرف سازمان حج گرفته میشه صرفه هواپیما و هتلو امثاال ذالک میشه البته سعودیا هم درامد دارن اما اگر این استدلال به واقع نزدیک بود رهبری ده بار بسته بود حجو و اینکه این استدلال درمورد کالاهای غربی هم کاربرد داره؟ ا کالاهای ترکیه ای یا کالاهایی که با واسطه امارات میاد و این کشورا سود میبرن و با واسطه و بی واسطه ضد مسلمین اعم از شیعه سنی هزینه میشه؟یا فقط برا توقف حج کاربرد داره؟

در مورد ماجرای اول انقلاب و اون کشتار حق باشماست اما نهایتا امام راحل دستور از سر گیری ارسال حجاج ر دادن و فرمودن حج نباید تعطیل بشه

بابا بزرگ منم میدونه وهابیت شیطانیه رو همین حسابم تریبون حج نباید از دست بره/ در قلب وهابیت حضور حجاج شیعی بهتره یا کنار کشیدن؟

اما به فاجعه منا اشاره کردید بله کشته شدن کلی انسان با لب تشنه رو میدونم یعنی چی

ما بخاطر گل روی سعودیا حج نرفتیم که بخاطر رزالتشون دیگه نریم ودر ضمن این کشور رهبر داره ازمن و تو دلسوزتر و سینه چاک تر اما نفرمودن حج تعطیل  بشه

راه مقابله با امثال عربستان واجبترینش کار فرهنگیه

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست

با عرض معذرت از عزیزان

صبر کن تند نرو.لفظ
و لهنت تنده
بنابراین با لهن تند میگم.خداوند به انسان عقل داده و شعور که حجت بزرگی است.حضرت عالی هم که عالم و العلومی می دونی که نتیجه ذکر موردی که کردی ادامه مسیری بود که قبلا سعودی ها انجام میدادند.بعد هم فارسی نوشتم.شما نمی خواد بدیگران امر و نهی کنی دقتتو بالا ببر.نوشتم وگفتم تو این شرایط بهتر افراد یک بار واجب انجام بدن.نگفتم تعطیل.خودترو هم پشت حضرت اقا قایم نکن.خود ایشون بیان کردن قرار نیست همه هم نظر با من باشن.می گم اگر من بودم اینگونه رفتار می کردم.ببخشد بحث ادامه پیدا کرد من اغاز گر نبودم ویرایش شده در توسط kebrit
  • Upvote 1
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
مهمان
این موضوع نسبت به پاسخ بیشتر بسته شده است.

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.