GOLDEN-CROWN

تحلیل و پیگیری تحولات سوریه - بخش دوم ( از July 2015 )

Recommended Posts

دوستان کسی عکس خوبی از شهید مدافع حرم، شهید محمد احمدی از بوشهر دارد؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
ارسال شده در · مخفی شده توسط MR9، 14 آذر 1394 - دلیلی ارایه نشده است
مخفی شده توسط MR9، 14 آذر 1394 - دلیلی ارایه نشده است

سلام

[کیه که قبول نداره باید اولویت اول نیروی زمینیمون در زمینه زرهی ها این باشه
اینها بهتر فرماندهان ما رو حفاظت می کنن یا سفیر؟
هم نیاز های زمان جنگ (کلاسیک و نا مقتارن)رو تامین می کنه و هم نیاز های صلح ( که لاقل سربازان مظلوم مرزبانی گوشت دم توپ نشوند
ساخت تانک خوبه (و البته پروسه زمان بر) اما در حال حاظر نیاز عاجل ما خودروهای ارزان حفاظت شده هست (البته ارزان نسبت به تانک)
یا حق[/center]

مگه اقارب چشه ؟ فقط قيافه اش يه كوچولو شبيه بشكه هست كه براي اون هم چشمها را بايد شست جور ديگر بايد ديد !

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست

تولید کتب و جزوات دواعش

27__5__small.jpg

27__4__small.jpg

27__3__small.jpg

thumb_20_small.jpgthumb_21_small.jpgthumb_22_small.jpgthumb_23_small.jpgthumb_24_small.jpgthumb_25_small.jpgthumb_26_small.jpgthumb_27__1__small.jpgthumb_27__2__small.jpg

ویرایش شده در توسط neysi110
  • Upvote 6

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

اینا بزرگ هستن چالاکی کمتری نسبت به هاموی دارن . میزان حفاظت بهتری(محسوس) نسبت به هاموی ندارن. کاربرد خیلی عملی یا خیلی تاثیر گذار ندارند. (تو خبرا بود که داعضیا با تاو ادم میزنن) دیگه این خودرو خیلی بکار نمیاد. برای ژست و خوشگلی خوبه. دارندگی و برازندگی

اشتباه نشه مسلما خوب هستن  ولی برای کشور ما، اولویت های بسیار بسیار مهمتری از این هستن که در بالای جدول هستند. فعلا بکارمون نمیاد. جلیق ضد گلوله، کلاه خوب برای همه(حداقل اونایی که سوریه میرن داشته باشن جلیقه) امنیت بیشتر برای پاسگاهها، دیوارهای دفاعی برای پاسگاهها، استفاده از اسلحه های مختلف نه در انبار، مثلا نارنجک انداز در مناطق مرزی دم دست باشه نه تو اسلحه خونه. از تجهیزات فعلی در مناطقی استفاده بشه. کم کم بعضی کلاش ها جایگزین بشن. سربازها دوسال بجای پست دادن و رسمی ها بجای پشت میز نشینی، بعضی تحصص هارو یاد بگیرن، بعضی اسلحه ها به سازمان رزم اضافع و عملییاتی بشه. دوربین دید در شب هنگام پست سرباز در شب، پیشش باشه نه تو دفتر فرمانده پاسگاه!!! (خودم تو مرز خدمت کردم میدونم) پاسگاها دیوار بتنی مخصوص داشته باشن. همون سفیر رو هم بدن فعلا خوبه. دیدی اولویتا چقد زیادن

با بزرگ بودنش موافقم اما به هیچ وجه با چالاک نبودنش موافق نیستم ! فیلم هاش هست ولی از جهت نت وضعیت خوبی ندارم که اپلود کنم در حال حاظر . از جهت حفاظت هم از هاموی یک سرو گردن بالاتر هستن قطعا بخصوص اینکه تا حد زیادی در مقابل مین و تله های انفجاری مقاوم هستند .

در مورد اون اولویت ها هم بگم که عرض کردم " در بخش زرهی" . بله مسلما مسائل زیادی هست که باید برطرف بشه به امید خدا

ممنونم

یا حق

• Upvote 6

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

تو حلب ، بچه ها که میرن جلو ، باید پشت سرشون ، تا یک فاصله معقول ( مثلا تا 3 کیلومتری ) مناطق رو تقسیم بندی کنن و برای شناسایی و شکار شبیخون های تونلی النصره ، تک تیرانداز مستقر کنن .

• Upvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

جهت تلطیف فضا

-----------------------------

عاقلانه ترین نصیحتی که یه داعشی به یه داعش تا حالا کرده!

khrykhtwr.jpg

• Upvote 4

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ارماني بزرگوار شما سالها از ميليتاري علي الظاهر دور بودين..
و صرفاً با خوندن چند صفحه از بيش از چند هزار صفحه بحث و خبر و تحليل دارين حكم صادر ميكنيد.. تمام سوالاتي كه گفتيد قبلاً بارها مطرح شده و پاسخ تلخ ش هم مطرح شده..
ضمن اينكه بيايم به خودمون دروغ نگيم! سوريها هنوز هم گوش شنوا ندارند.. داشتند تو عمليات محرم اينهمه مصيبت پيش نميامد..
اينهمه اسير ، از كجا حاصل شد؟ كي پشتشون رو خالي كرد؟
چرا سپاه بايد از ايران هامر و لندكروز و بفرسته سوريه ؟
و ده ها سوالي كه بارها مطرح شده و اصلاً خوش آيند نبوده جوابش..

مگه ما هامر داریم که بفرستیم سوریه؟؟؟؟ icon_eek icon_eek icon_eek

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

وزیر دفاع اسبق آمریکا در واکنش به ادعای سه کارشناس سعودی درباره اینکه ظرف چند ساعت می‌توانند آسمان و حریم هوایی ایران را تصرف کنند و در اختیار بگیرند، گفت: ایران را با یمن و هیچ کشور دیگر مقایسه نکنید
"کالین پاول" وزیر دفاع اسبق آمریکا که زمانی رئیس ارتش این کشور نیز بود طی اظهاراتی رسانه‎ای سعودی ها از توهم حمله و اشغال آنی ایران بازداشت.
در برنامه کارشناسی شبکه سی ان ان ( cnn )سه کارشناس سعودی ادعا کردند که در ۴ تا ۶ ساعت می توانند آسمان و حریم هوایی ایران را تصرف کنند و در اختیار بگیرند.
کالین پاول وزیر دفاع سابق آمریکا که به عنوان مهمان و کارشناس تلفنی برنامه بود، نسبت به این اظهارات واکنش نشان داد.
او پس از خنده ای تمسخر آمیز گفت : نه نه ، من چنین فکر نمی کنم . صحبتهای شما بیشتر جنبه جوک و خنده دارد اگر ایران مستقیم با شما وارد جنگ شود شما حتی فرصت پیدا نمی کنید که تلفن را بردارید تا از ما تقاضای کمک کنید. بهتر است کمی واقع بین باشید و ایران را با یمن و هیچ کشور دیگر مقایسه نکنید. حتی ما هم تا کنون چنین ادعایی نکرده ایم.

این یانکیها بیشتر از خود ما به قدرت ایران ایمان دارند :)))
  • Upvote 8
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

وزیر دفاع اسبق آمریکا در واکنش به ادعای سه کارشناس سعودی درباره اینکه ظرف چند ساعت می‌توانند آسمان و حریم هوایی ایران را تصرف کنند و در اختیار بگیرند، گفت: ایران را با یمن و هیچ کشور دیگر مقایسه نکنید
"کالین پاول" وزیر دفاع اسبق آمریکا که زمانی رئیس ارتش این کشور نیز بود طی اظهاراتی رسانه‎ای سعودی ها از توهم حمله و اشغال آنی ایران بازداشت.

در برنامه کارشناسی شبکه سی ان ان ( cnn )سه کارشناس سعودی ادعا کردند که در ۴ تا ۶ ساعت می توانند آسمان و حریم هوایی ایران را تصرف کنند و در اختیار بگیرند.

کالین پاول وزیر دفاع سابق آمریکا که به عنوان مهمان و کارشناس تلفنی برنامه بود، نسبت به این اظهارات واکنش نشان داد.

او پس از خنده ای تمسخر آمیز گفت : نه نه ، من چنین فکر نمی کنم . صحبتهای شما بیشتر جنبه جوک و خنده دارد اگر ایران مستقیم با شما وارد جنگ شود شما حتی فرصت پیدا نمی کنید که تلفن را بردارید تا از ما تقاضای کمک کنید. بهتر است کمی واقع بین باشید و ایران را با یمن و هیچ کشور دیگر مقایسه نکنید. حتی ما هم تا کنون چنین ادعایی نکرده ایم.

منبع اصلی در سایت های فارسی برای خبر فوق

http://fa.shafaqna.com/news/70891

----------------------------

من سایت سی ان ان رو  گشتم اما همچین خبر یا  مصاحبه ای وجود نداره

ظاهرا نویسنده اصلی این خبر برا خودش نوشابه واکرده!

البته در قدرت نظامی ما شکی نیس

• Upvote 11
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

یاد سوال اون خبرنگار خارجی افتادم ..

خبرنگار خارجی از سرلشگر جعفری پرسید اگر هواپیمای اسرائیلی وارد خاک ایران شود و ۱۰ بمب خود را بر روی شهر شما بریزد با چه می خواهید این هواپیما را منهدم کنید؟

سرلشکر جعفری نیز در پاسخ گف مهم نیست هواپیما چند عدد بمب و کجا می ریزد؛ مهم این است که موقع برگشت این هواپیما، اسرائیلی وجود نخواهد داشت که در آن فرود بیاید. icon_cheesygrin 

• Upvote 8
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
مهمان
این موضوع نسبت به پاسخ بیشتر بسته شده است.

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.