GOLDEN-CROWN

تحلیل و پیگیری تحولات سوریه - بخش دوم ( از July 2015 )

Recommended Posts

#الشيخ_مسكين

قصف عنيف من الطيران الروسي المجرم يدعم به العصابات الشيعية العراقية وحزب اللات والثوار صامدون

دوستان عزیز در جبهه شیخ مسکن هم عراقیا وجود دارند؟ خوب دارند ناله میکنن برادر وهابی. روسیه و عراقیا خوب دارن میزنن

جانوران :

دیروز هواپیماهای روسی  در جبل النوبه اشتباهی ایرانی ها رو زدن !دوستان مطلع در زمینه جنگ در مناطق حلب و لاذقیه  این خبر راست هست ؟

ویرایش شده در توسط masihbaghery
  • Upvote 2
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
آقای masihbaghery عزیز لطفا یک مقدار توی دستور زبان فارسی بیشتر دقت کن تا لااقل ما بندگان خدا هم بفهمیم مقصود و منظور شما چیه.
عذر میخوام از اسپم
  • Upvote 3
  • Downvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

کلاس درس مذهبی جبهه النصره در جبل الزاویه

CX0u2WYWsAABagA.jpg

[url=http://gallery.military.ir/albums/userpics/10354/CX0u4dQWsAANsvU.jpg]thumb_CX0u4dQWsAANsvU.jpg[/url]

• Upvote 4

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
عربستان 48 ساعت زمان داده برای خروج سفیر ایران از عربستان...

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

من فکر می کنم با قطع رابطه ایران و عربستان عربستان با دست باز و با پر رویی کامل و آشکارا به تروریست ها کمک میکنه

ماه های دیگه ماه های جالبی هست از نظر نظامی در سوریه یمن حتی عراق!!!

• Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

من فکر می کنم با قطع رابطه ایران و عربستان عربستان با دست باز و با پر رویی کامل و آشکارا به تروریست ها کمک میکنه

ماه های دیگه ماه های جالبی هست از نظر نظامی در سوریه یمن حتی عراق!!!

باید دید تو سفر چند روز پیش دولت ترکیه به عربستان چه وعده ها و طرح هایی به اردوغان داده شده

چون اینا صدام رو هم با وعده ی کمک مالی و پول ترغیب کردن به ایران حمله کنه ممکنه تو گوش اردوغان خونده باشن که به شمال حلب حمله زمینی کنه

• Upvote 3

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

جانوران

جانور بی آزار هست تازه مدل گوشت خوارش هم فقط برای رفع گرسنگی شکار میکنه ولی النصره و داعش و گروههای متحد و همفکر با آنها  کسانی هستن که برای ارضای خودشون خون میریزن و سر میبرن و زنده بگور میکنن و جگر ادم رو از سینه درمیارن و به دندان میکشند و دختر و زن رو برای تجاوز کردن اسیر میکنن و اقلیت های مذهبی و قومی  رو هر کجا مسلط شدن از دم به قتل رسوندن .

• Upvote 10

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

جانور بی آزار هست تازه مدل گوشت خوارش هم فقط برای رفع گرسنگی شکار میکنه ولی النصره و داعش و گروههای متحد و همفکر با آنها  کسانی هستن که برای ارضای خودشون خون میریزن و سر میبرن و زنده بگور میکنن و جگر ادم رو از سینه درمیارن و به دندان میکشند و دختر و زن رو برای تجاوز کردن اسیر میکنن و اقلیت های مذهبی و قومی  رو هر کجا مسلط شدن از دم به قتل رسوندن .

جانور شناسيت ايراد داره دوست عزيز نشنيدي ميگن گرگ رفت كل گله رو دريد ؟

• Upvote 3

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

دوستان این عملیات حزب الله بر ضد گشتی اسرائیل رو منابع نظامی این رژیم نگفتن چه کسانی توی این خودرو بودن؟

ویرایش شده در توسط armagdon

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
مهمان
این موضوع نسبت به پاسخ بیشتر بسته شده است.

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.