GOLDEN-CROWN

تحلیل و پیگیری تحولات سوریه - بخش دوم ( از July 2015 )

Recommended Posts

چهارشنبه 9 دی 1394

تصاویر زیر برای بیان یه موضوعه چون ممکنه اینها مسیحی باشند ویا از جماعت عکس بگیر سوریه باشند (توی کشورمون هم کم نداریم و نداشیم ازشون) یا فرزند مقامات و.....

اما اونچیزی که توی سوریه در دستان دولت ازقبل وتابه امروز مرسوم بوده حرکاتی که همه هم میدونیم چی هستن . نمیشه شما با یه عده بجنگی که ادعایی اسلام گرایی و بازگشت به حکومت خلفایی خودشون رو دارند وحاضرند برای اینکار هم از جونشون مایه بذران اما سوریها حاضرنیستن این قبیل حرکات روکنار بزنند. با این کارها نمیشه جلوی یه مشت سلفی رو گرفتن

نتیجش هم میشه ادلب که اگه ادلب ویا حداقل اریحا نه حداقل فریکه رو نمیدادن الان اوضاع فرق میکرد

thumb_CXbV093WMAAPF5y.jpg

راکب موتورسیکلت ، سهیل حسن (نمر) نیست ؟؟!!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ظاهرا YPG برخلاف آتش بس در حال پیشروی به سمت فرودگاه منغ هست اگر چنین چیزی اتفاق بیافته تمام کانال حمایت گروه های اسلامگرا مستقر در شمال حلب از طریق ترکیه به شهر کلجبرین و عین دقه محدود میشه

• Upvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ظاهرا YPG برخلاف آتش بس در حال پیشروی به سمت فرودگاه منغ هست اگر چنین چیزی اتفاق بیافته تمام کانال حمایت گروه های اسلامگرا مستقر در شمال حلب از طریق ترکیه به شهر کلجبرین و عین دقه محدود میشه

گروه های اسلام گرای تندرو خودشون آتش بس رو نقض کرده بودن.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

موشک های دفاع هوایی  S-200 در نزدیکی فرودگاه نظامی الضمیر در حومه دمشق

http://uupload.ir/files/wx57_3.jpg

http://uupload.ir/files/egoj_2.jpg

http://uupload.ir/files/wybf_1.jpg

https://twitter.com/sayed_ridha/status/685115160231464960
  • Upvote 6

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

دوستان یک سری کلیپ که تا به حال ندیدم در اینجا منتشر شده باشه رو براتون قرار میدم دیدنشون خالی از لطف نیست :)

۱۳ دقیقه با برو بچه های لشکر فاطمیون (سوریه) شوخی و ...

شهید محمد رضا توسلی

اسارت یکی از اعضای فاطمیون به دست تجمع الویه العمری  متجرم زبان فارسی هم در اختیار دارند ! :| نقش ستون پنجم کاملا واضح :| حالا چی داره بلغور میکنه دوستانی که عربی متوجه میشند توضیح بدن :|

آخرین ویدئو از شهید صابری فرمانده گردان علی اکبر فاطمیون :(

• Upvote 7

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

من دقیقا یاد حاج احمد متوسلیان می افتم هربار

لشکر 27 محمد رسول الله صلی الله و علیه و آله و سلم تا آخر جنگ واقعا لشکر قدار بود ولی در اوج خودش وقتی حضور داشت که حاج احمد بود و سختگیری های وحشتناکش در آموزش و شناسایی و عملیات نیروها

باقی زمان ها واقعیت اینه که لشکر با موج عظیم اعتقادی قدرتمندانه که حاصل نماز شب و ...  معنویات بود به پیروزی هایی میرسید اما به نظر من ترکیب معنویات و البته که واعدولهم .... چیزی است که خدا از ما میخاد همانطور که حاج احمد متوسلیان از هیچ همه چیز ساخت ....

برای سپاه توپخانه درست کرد ! برای سپاه زرهی درست کرد .... برای کشور خرمشهر آزاد کرد .... و خیلی چیزهای دیگه که البته که کار خدا بود و لاغیر ....ولی با دستان توانایی امثال متوسلیان .... که البته که قطعا مظلوم ترین سردار دفاع مقدس هست از نظر من... هم از نظر نظامی هم معنوی در سطح بسیار بالایی قرار داره .... شاید هم رده ی  سردار مصطفی چمران ....

یا حق

با سلام

کلا با اینگونه فکرها و نقل قول ها زیاد مشکل دارم. عزیز من، پیروزی ها فقط با نماز  شب و معنویت حاصل شد؟

من نمیدونم عزیزان مساقر در تهران چه اصراری دارن که کل فرماتدهی ها و عملیات ها رو فقط به لشکر 27 حضرت رسول در تهران مربوط کنند؟ یعنی اگه این لشکر نبود باید فاتحه ایران رو میخوندیم؟ همین حاج قاسم از کجا و از کدوم لشکر به کشور معرفی شد؟ شهید صیاد شیرازی، شهید احمد کاظمی، شهید شوشتری و خیلی های دیگه تو جنگ هیچ کاره بودن فقط و فقط لشکر 27 همه کاره بود؟ همین الان کی توی سوریه فرماندهی و خط دهس رو انجام میده؟ میشه بگید منطقه عملیاتی حساس شلمپه دست کدوم لشکرها بوده؟ میشه نقش حاج احمد کاظمی رو توی راه اندازی همین توپخونه ای که میگید چی بوده؟ فکر نکنم. میونید چرا؟ چون فکر میکنید همه چیز جنگ رو لشکر 27 انجام داد.

دلیل نمیشه چون این لشکر مال تهرانه همه چیزو بزنیم به حساب لشکر 27 و جوری صحبت و تبلیغات کنیم که اگه ما نبودیم فلان و فلان میشد. نخیر جانم اینجوری که شما میگید نیست. جوری تبلیغات شده که اگه الان به یه نوجوون بگید اسم 10 تا از فرمانده های جنگ رو بگید جز همت و متوسلیان و باقری اسم کس دیگه ای رو نمی دونند. شهیدان صیاد و کاظمی و شوشتری هم اگه به شهادت نمی رسیدن کسی اسمشون رد نمی دونست. حاج قاسم هم که اخیرا سر مسائل منطقه سر زبونا افتاده. من منکر عظمت و بزرگی هیچ شهید و عزیز رزمنده ای نیستم یعنی تو جایگاهی نیستم که بخوام همچین غلطایی بکنم ولی کاری نکنیم که فردا توی تمام شهرستانها سرخوردگی ایجاد بشه که چرا کسی از شهدای شهر و استان ما چیزی نمیگه. اتفاقی که متاسفانه در حال رخ دادن هست. بیان یه کم واقع بین تر باشیم.

• Upvote 14
  • Downvote 7

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
مهمان
این موضوع نسبت به پاسخ بیشتر بسته شده است.

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.