GOLDEN-CROWN

تحلیل و پیگیری تحولات سوریه - بخش دوم ( از July 2015 )

Recommended Posts

الحمدالله حاميان تروريستها افتادن به هذيان گفتن
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

بنده هم این پیروزی را به تمام خوانواده های شهدا تبریک عرض میکنم.........

در این پیروزی متاسفانه خبر شهادت پاسدار سرتیپ 2 محسن قاجاریان داغی شد بر دلمان.........

درود بر همه این قهرمانان

خبرش موثقه حمید خان؟
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

این پیروزی بزرگ رو تبریک میگم

دو نکته مناسب دیدم بیان کنم

اول درباره موشک تاو: اگر خاطرتون باشه اوایل حملات هوایی روسیه شدت حملات در سهل الغاب زیاد بود مخصوصا حضور و مانورهای زیبای هایندهای روس همان زمان منابع مخالفین گزارش دادند در اردن گروه های عملیاتی تاو به اردن اعزام شدند تا نحوه مقابله با هایندها رو اموزش ببینند و یک نکته مهم این که اعلام شد شرایط استفاده از تاو در شب هم فراهم شده بعد از ان بود که حضور هایندها در دشت الغاب کم شد

نکته دوم درباره عدم عملیات همزمان از شیخ نجاربه سمت کویرس و به طور مشخص منطقه شامر: دلیل این هم این هست که در ان صورت بخشی از نیروهای البغدادی  از طرف اعزاز منتقل میشن برای نبرد و ان زمان النصره و احرار الشام هم نیروهای مازاد رو رو به مایر اعزام میکنند فراموش نکنیم چند ماه پیش بود که نیروهای البغدادی حتی تل جبین رو تصرف کردند و بعد مجبور به عقب نشینی شدند اما مناطق مهمی مثل مدرسه پیاده نظام مشاه رو همچنان در اختیار دارند پس باز کردن جبهه در ان محور به نفع ما نیست

ویرایش شده در توسط tiger4
  • Upvote 4

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

خبرش موثقه حمید خان؟

سلام

متاسفانه خبر تایید شده ، محل شهادت هم شمال حلب ، ای کاش دروغ بود........... ای کاش

• Upvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

صدا و سيما رسما داره ميگه مسير لجستيك تركيه به تروريستها قطع شد...تقريبا شمشير رو از رو بستيم
تروريستهاى كت و شلوار پوش در ژنو :)

امروز یا دیروز بود تلویزیون صوتی از بیسیم تروریستها پخش می کرد که خودشون رسما اعلام میکردند اگر نیروهای تازه نفس نرسه و مسیر تدارکاتیمون از ترکیه که زیر آتشه شدیده بسته بشه کارمون در نبردها خیلی سخت میشه.  چیزی که اظهر من الشمسه و تقریبا تمام دنیا میدونند و ترکیه خودش هم هیچ دلیلی بر کتمانش نداره و جالب هم هست یک طرف قضیه به طور رسمی النصره هست ولی به اصطلاح جامعه ی جهانی مثل همیشه در حال محکوم کردن روسیه است که چرا "میانه رو" آن را هدف قرار میدی!!!    در برابر این دنیای مضحک نباید هم از حضور نماینده ی جیش الاسلام به نیابت از امثال النصره -برادر بزرگ تر- در کت و شلوار تعجب کرد.

• Upvote 7

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

سردار محسن قاجاریان به خیل شهدای مدافع حرم پیوست...

http://qasemsoleimani.ir/article/7093.html

13941114001184_PhotoL.jpg

از روی عکس که انسان رو به یاد شهید نور علی شوشتری میندازه  

• Upvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

این چه مدلیه دوستان؟؟

http://gallery.military.ir/albums/userpics/10294/1~2.JPG

شبیه میل 25 هست ، 5 پره و بالک و... ولی در عین حال یکمی نسبت به میل 25 زیادی باریک نیست؟؟

ویرایش شده در توسط rozbeh
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

با سلامو درود و تبریک بابت این پیروزی خیلی  خوشحال شدم از صبح منتظر خبرش بودم 

این پیروزی  با برکت خون شهدا به سمر نشست انشالله خدا روح همه شهدا اللخصوص سردار بزرگوار رو با سیدالشهدا محشور که  :applause:  :applause:  :applause:  :rose:  :rose:  :rose:  :rose:  :rose:

• Upvote 4

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
مهمان
این موضوع نسبت به پاسخ بیشتر بسته شده است.

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.