GOLDEN-CROWN

تحلیل و پیگیری تحولات سوریه - بخش دوم ( از July 2015 )

Recommended Posts

سدرة المنتهی مرز دار قلمرو فرشتگان عقل است ، عقل بی اختیار است. اما قلمرو و آل کسا، ساحت امانت داری و اختیار است و جبرائیل را آن جا باز نمی دهند که هیچ ، بال می سوزانند. آن جاست انی اعلم ما لا تعلمون است،آن جا ساخت علم لدُنّی است، راز داری  خزائن این غیبت آسمان ها و زمین ، آن جا سبحات فنای فی الله است بقای الله

شهید آوینی

جای شهدا، بویژه شهدای این عملیات تو این جشن کاملا حس میشه...

یک مستشار روس هم کشته شد

• Upvote 10

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

CaPmk8tWwAI2GQk.jpg

احتمالا با  6 تا از چنین چیزی روبرو هستیم که شاید هر کدوم 500 وات در طیف فروسرخ باشند یا یک فیلتر جلوشون قرارداده شده باشه:

http://http://www.ledwv.com/en/images/LED%20500W.jpg

http://www.ledwt.com/image/data/led%20/200W%20LED.jpg

با توجه به این که هیچ اثری از سنسور تصویری دیده نمیشه، حدث می زنم سنسورها همه صوتی است و حساس به صدای تاو.

• Upvote 12

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

احتمالا با  6 تا از چنین چیزی روبرو هستیم که شاید هر کدوم 5000 وات در طیف فروسرخ باشند یا یک فیلتر جلوشون قرارداده شده باشه:

اگر این سیستم بود که به راحتی احتمالا میشد پوشش 360 درجه ایجاد کرد چرا در تصاویری که تا حالا شاهده شده پوشش کامل نبوده؟ این مورد کمی شک برانگیز هست.

• Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

اگر این سیستم بود که به راحتی احتمالا میشد پوشش 360 درجه ایجاد کرد چرا در تصاویری که تا حالا شاهده شده پوشش کامل نبوده؟ این مورد کمی شک برانگیز هست.

به نظر میاد پوشش 360 نیست چون همون طور که پیداست یک قسمت در پشت فاقد پروژکتور ال ای دی هست ولی تقریبا پوشش کامل از جلو و کناره ها میده. فکر کنم ایده سازنده همین بوده. شایدم سیستم در حد مختصری قابلیت چرخش داشته باشه.

• Upvote 3

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
بسم الله الرحمن الرحيم
إِن يَمْسَسْكُمْ قَرْحٌ فَقَدْ مَسَّ الْقَوْمَ قَرْحٌ مِّثْلُهُ وَتِلْكَ الأيَّامُ نُدَاوِلُهَا بَيْنَ النَّاسِ وَلِيَعْلَمَ اللّهُ الَّذِينَ آمَنُواْ وَيَتَّخِذَ مِنكُمْ شُهَدَاء وَاللّهُ لاَ يُحِبُّ الظَّالِمِينَ
آل عمران آيه ١٤٠
  • Upvote 9
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

به نظر میاد پوشش 360 نیست چون همون طور که پیداست یک قسمت در پشت فاقد پروژکتور ال ای دی هست ولی تقریبا پوشش کامل از جلو و کناره ها میده. فکر کنم ایده سازنده همین بوده. شایدم سیستم در حد مختصری قابلیت چرخش داشته باشه.

منظورم این بود سیستمی که میفرمایید احتمالا هزینه بالایی نداشت که دو تا پروژکتور دیگه نصب میشد تا پوشش کامل برقرار بشه ( به نظرم همچنان پشت تانک پوشش داده نمیشه و خطر اگر از پشت باشه جدی خواهد بود ) و اینکه این انجام نشده باعث میشه مثلا فکر کنیم برای کاهش هزینه چنین کردند ( یا شاید برخی محدودیت های فنی؟ ) که باز این باعث میشه سیستم گرونتری به ذهن متبادر بشه که محدودیت ایجاد کرده. هر چند ایده ی شما به نظر منطبق به نظر میرسه.

• Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

تبریک عرض میکنم. انشالله تثبیت این پیروزی و سپس کسب پیروزی های بیشتر، مخصوصا رفع حصر فوعه و کفریا و در نهایت تحقق آیه جاء الحق و زهق الباطل ان الباطل کان زهوقا.

مجاهدین فوعه و کفریا الان پس از رفع حصر کویرس و نبل و الزهرا حتما حس عجیبی دارن..

ویرایش شده در توسط rs7000
  • Upvote 3

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

منظورم این بود سیستمی که میفرمایید احتمالا هزینه بالایی نداشت که دو تا پروژکتور دیگه نصب میشد تا پوشش کامل برقرار بشه ( به نظرم همچنان پشت تانک پوشش داده نمیشه و خطر اگر از پشت باشه جدی خواهد بود ) و اینکه این انجام نشده باعث میشه مثلا فکر کنیم برای کاهش هزینه چنین کردند ( یا شاید برخی محدودیت های فنی؟ ) که باز این باعث میشه سیستم گرونتری به ذهن متبادر بشه که محدودیت ایجاد کرده. هر چند ایده ی شما به نظر منطبق به نظر میرسه.

برای من هم سوال هست.

شاید محدودیت در توان برق تانک داشتند و یا این که شاید متحرک باشه. 

به هر حال ما از زوایای دیگر عکس نداریم که دقیق بتونیم پوشش را حدث بزنیم.

من نگرانی دیگری دارم که حتی در جهاتی که نور افکن هست به علت متمرکز بودن نور ال ای دی، برخی زوایا را پوشش ندهد.

ویرایش:

ضمن این که با توجه به ابعادش خوراک تک تیرانداز هست و حتی برام سواله چقدر در مقابل آسیب های فیزیکی محیط رزم بقا در میدان دارد.

• Upvote 6

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِيمِ

وَالْفَجْرِ ... وَلَيَالٍ عَشْرٍ ...
  • Upvote 5

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

تبریک عرض می کنم.

CaPmk8tWwAI2GQk.jpg

با توجه به این که هیچ اثری از سنسور تصویری دیده نمیشه، حدث می زنم سنسورها همه صوتی است و حساس به صدای تاو.

به نظرتون با توجه به صدای خود تانک و محیط و ... تشخیص صدا در شرایط عملیاتی ممکن است؟

• Upvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
مهمان
این موضوع نسبت به پاسخ بیشتر بسته شده است.

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.