GOLDEN-CROWN

تحلیل و پیگیری تحولات سوریه - بخش دوم ( از July 2015 )

Recommended Posts

پیام تبریک رزمندگان سوری به رهبر انقلاب

رزمندگان مقاومت بلافاصله پس از فتح شهرک مایر واقع در شمال نبل و الزهرا در پیامی این پیروزی را به مقام معظم رهبری، سید حسن نصرالله و بشار اسد تبریک گفتند.

http://www.aparat.com/v/EgJMZ

ویرایش شده در توسط mahdi313
  • Upvote 8

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

سه هزار سپاهی ایرانی نبل و الزهرا رو ازاد کردند...اکثر نیرو ها ایرانی بودند..اگر عربستان نیرو بفرسته جنگ حتمیه

ویرایش شده در توسط Arenlaxly
  • Upvote 4
  • Downvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

سوال اینجاست که چرا فلق1و2 داخل سوریه و عراق به کار گرفته نمیشه؟ چرا مینی کاتیوشا؟

یعنی جواب نگرفتن ازش؟

• Upvote 1
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

سوال اینجاست که چرا فلق1و2 داخل سوریه و عراق به کار گرفته نمیشه؟ چرا مینی کاتیوشا؟

یعنی جواب نگرفتن ازش؟

من قبلا هن گفتم که فلق ها برای بارگذاری مجدد خیلی سنگیه و نمیشه دوباره بارگذاری کرد( حتی با وجود جرثقیل   کار دشواری هست)

و نکته دیگه اینکه اون کلاهک سنگین با اون برد کم (10KM) به درد نمیخوره فلق از اولش قرار بود راکت دریایی بشه که خیلی مورد استقبال قرار نگرفته!

خلاصه ی داستان اینکه اگه دشمن پاتک بزنه و شما بخوای عقب نشینی کنی ( حتی با وجود داشتن زمان کافی) مجبوری راکت های فلق رو جا بزاری رو بری چون خیلی سنگینه و نفر نمیتونه اون رو جابجا کنه( حتی برای توی ماشین گذاشتن)

• Upvote 4

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
ارسال شده در · مخفی شده توسط rezatizi، 20 بهمن 1394 - دلیلی ارایه نشده است
مخفی شده توسط rezatizi، 20 بهمن 1394 - دلیلی ارایه نشده است

مادر بچه ها 

انیسه مخلوف  همسر حافظ اسد که دو روز پیش فوت کرد  و  خواهر  بشار و همسرش آصف شوکت / ماهر وبشار  به همراه همسران

CarhhXiUYAA_vIi.jpg

اینا هیچ شباهتی به مسلمانان ندارند. 

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست

با تشکر از دوستان با دیدن این فیلم  ویژه، از عملیات نیروهای ایرانی و حزب الله در شمال حلب ......... واقعا اعصاب ادم خورد میشه اخه الان که دیگه دوره اسلحه کلاش نیست تو یک مورد تو این فیلم رزمنده تو فاصله شاید10متری داعش رو تک تیر شلیک میکنه هر بار تیر به یک طرف میخوره بعد طرف از گوشه دیوار داره نگاه میکنه حالا اگه یک m16 یاm4بود سریع کار داعشی را یکسره کرده بود فقط جون رزمنده ما در خطر قرار میگیره (با ذکر این نکته که معلوم بود رزمنده از نیروهای ما یا حزب الله بود و خوبم اموزش دیده)

• Upvote 3

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

آخرین وضعیت خطوط تماس در حومه شمالی حلب

نقشه با کیفیت (3.9 مگ) : http://www.mediafire.com/convkey/2cfb/hn8iwvsx8cw0721zg.jpg

North_Aleppo_wide_26km_9feb_20bahman_low

اگه میشه در مورد این رنگ بندی هم توضیح بدید که هر کدوم مال کدوم یکی از طرف های درگیریه

• Upvote 3

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

نقشه با کیفیت (3.9 مگ) : http://www.mediafire.com/convkey/2cfb/hn8iwvsx8cw0721zg.jpg

سلام .این 26 کیلومتری که زدی اشتباهه . من با ویکی مپ چک کردم . نهایت 6.8کیلومتر درسته. قبلا هم عرض کردم خدمتتون

• Upvote 3

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
يكى از پرسنل نگهدارى سى ١٣٠ رو ديدم، از بارريزى روى نبل و الزهرا ميگفت...به اينكه چقدر مردم سوريه در رنجند و ميگفت نظريه تشكيل بسيج مردمى در سوريه جواب داده...

ميگفت زينبيه عملا ويران شده ولى مردمش ايستادن و ميگفت ايران رو مى پرستند مردم سوريه...
  • Upvote 6
  • Downvote 4

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

يكى از پرسنل نگهدارى سى ١٣٠ رو ديدم، از بارريزى روى نبل و الزهرا ميگفت...به اينكه چقدر مردم سوريه در رنجند و ميگفت نظريه تشكيل بسيج مردمى در سوريه جواب داده...

ميگفت زينبيه عملا ويران شده ولى مردمش ايستادن و ميگفت ايران رو مى پرستند مردم سوريه...

خب باید ازش می پرسیدید که مردم کدوم منطقه از سوریه منظورشه! سنی های شرق یا علوی های غرب!؟ چون من واقعا فکر نمی کنم مردم رقه زیاد با این توصیف موافق باشن!

اگه میشه در مورد این رنگ بندی هم توضیح بدید که هر کدوم مال کدوم یکی از طرف های درگیریه

قرمز: ارتش سوریه و متحدین.

سبز: مسلحین و النصره.

زرد: کردها

سیاه: داعش

• Upvote 11

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
مهمان
این موضوع نسبت به پاسخ بیشتر بسته شده است.

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.