GOLDEN-CROWN

تحلیل و پیگیری تحولات سوریه - بخش دوم ( از July 2015 )

Recommended Posts

پیش بینی پیشروی های  اینده ارتش سوریه از دید  فابریس بالونش از دانشگاه لیون:

http://www.uplooder.net/img/image/78/63ac48069fcc2a2d7ba7053695eebe96/الحدود-الغربية.jpg

http://www.uplooder.net/img/image/33/bb10276e0f9621bd2b2ab3591996233f/الحدود-الغربية1.jpg

چهره جنگ در هیچ صورت و هیچگاه خوب نیست:

http://www.uplooder.net/img/image/57/1f04eddcacc889e8578d40bf3000443c/المهدى-لبوتين1.jpg

http://www.uplooder.net/img/image/77/5d18108e8d2c1985635afe952c8eb1f4/المهدى-لبوتين2.jpg

________________________________________________________________________________________________________

• Upvote 10

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

به گزارش شبکه المیادین، تروریست‌های جبهه النصره، مانع از آن می‌شوند تا ارتش با افراد مسلح داخل شهرک «کفرنایا» به مصالحه رسیده و شهرک بدون درگیری به دست ارتش سوریه بیفتد.
پیش از این گزارش‌هایی مبنی بر آمادگی افراد مسلح داخل شهرک «کفرنایا»، مبنی بر واگذاری شهرک به ارتش سوریه و نیروهای مقاومت بدون درگیری مخابره شده بود.
از سوی دیگر، اهالی ساکن شهر «تل رفعت» نیز خواهان مصالحه با ارتش و واگذاری شهر به ارتش سوریه بدون درگیری هستند، اما جبهه النصره حاضر به پذیرش آن نیست و علاوه بر این از نیروهای خود در دیگر نقاط شمال سوریه خواسته است تا به «تل رفعت» بیایند

مصالحه در این منطقه به منظور خریدن وقت هست به هیچ وجه در این مناطق نباید مصالحه بشه مطرح کردن مصالحه خدعه ای برای خریدن وقت هست 

ویرایش شده در توسط armagdon
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

نیروهای عراقی و ایرانی در هرکولز ایرانی، فرود در فرودگاه بین المللی دمشق.

Ca3t3SsXEAAvIkf.jpg

میگفت وقت پایین اومدن از هواپیما خیلی گریه کردیم بر غربت و مظلومیتشان ...میگفت قلب همه مان میخواست از جا کنده شود. چشمهای همه مان سرخ سرخ بود

• Upvote 5
  • Downvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

نیروهای عراقی و ایرانی در هرکولز ایرانی، فرود در فرودگاه بین المللی دمشق.

این عکس برای چند ماه پیشه و قبل از شروع عملیات........

• Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

این عکس برای چند ماه پیشه و قبل از شروع عملیات........

بله این عکس برای نوامبر 2015، حدودا آذر ماه هست.

• Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

:rose: :rose: :rose: تصاویری از شهدایی که در ماه فوریه در سوره به شهادت رسیدند :rose: :rose: :rose:

:rose: :rose: :rose: روحشان شاد و یادشان گرامی :rose: :rose: :rose:

CadP55IW4AQeKKZ.jpg

//////////

قِــفْ عـَلى نَـاصِـية الـحٌلم ! وَقـاتـلْ

untitled~12.png

داداش میشه تصاویر شهدا رو جوری بزارین که با کلیک کردن رو هر عکس تصویر بزرگش نشون داده بشه 

تو یکی از تصاویر از نیروهای سپاه کلاش اپگرید شده دستشونه 

• Upvote 2
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
کفرنايا در شمال حلب از لوث وجود تروريست ها پاکسازي شد
  • Upvote 4

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
ارسال شده در · مخفی شده توسط MR9، 21 بهمن 1394 - دلیلی ارایه نشده است
مخفی شده توسط MR9، 21 بهمن 1394 - دلیلی ارایه نشده است

فقط یک منفی به این حرف کافی نبود.

برادر من، هر قومی خوب و بد داره. مرد و نامرد داره. من ترکم. کلی ترک می‌شناسم که آخر غیرت هستند و عده‌ای هم ترک میشناسم که آدمهای بی خودی هستند. این همه مرد کرد (به قول قوم پرستانشون کوووورد) داشته و داریم. کلی شهید داده‌اند.

این حرف شما نژاد پرستی و اختلاف افکنی است

مخلص هموطنان کرد و ترک و بلوچ و فارس و لر و گیلکی و ترکن و ... هستیم

دوست عزیز تند نرو منظور از کرد  هموطنان خودمون نبود شما وضعیت رو خوب ببینید متوجه می شود که چطوریه

من خودم لرم همون که امثال شماها جک درموردش میسازید ولی غیورترین قوم ایرانی هستیم 

اینو بدون از رو دلسوزی دارم این حرف رو می زنم کورد ها همه ایرانی هستند و ایران امنترین سرزمین بوده و هیچ قومی و سرزمینی مثل ایران برای آنها امن نبوده

اما وقتی کنار گوشت ماموان سازمان امنیت اسرائیل رفت آمد می کنند وقتی می بینی سران کرد ها همین جوری که گفتم فرصت طلب هستند بارزانی داره پیشنویس استقلال رو پیش میبره میدونی یعنی چی ؟

یعنی تجزیه کشور های عراق و سوریه ترکیه وایران

بارزانی یادش رفته داعش پشت دروازه شهر اربیل بود ما نجاتشون دادیم هدف کلیه سیاست مردان کورد ها کشور مستقل کوردستان است این یعنی بازی با قومیت یا حرف من؟ وقتی کورد ها مستقل شدن اونوقت سنی ها شیعه ها و ماباقی قومیت ها چی میشه نمیروند دنبال استقلال؟

باید گفت باید دونست هدف کورد ها در سوریه چیست در عراق چیست؟ آیا برای ما حاظر هستند کاری کنند جوابش خیر است

حالا شما نباید ناراحت شوید من منظورم سیاست مدارن کورد بود و بس

• Upvote 6
  • Downvote 5

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
ارسال شده در · مخفی شده توسط MR9، 21 بهمن 1394 - دلیلی ارایه نشده است
مخفی شده توسط MR9، 21 بهمن 1394 - دلیلی ارایه نشده است

کردها کلا ماهیگیران ماهری هستند

اوایل انقلاب توی ایران هم همین کارو کردن و بخش های از کشور رو گرفتن و رویای مستقل شدن رو دارند

کرد ها از یهودیها بدتر هستند

اینا آب ندارند  وگر نه شناگرانی ماهر هستند

با شیطان همدست شدن بهتر از اینکه با کردها حتا با خردوقان کنار اومدن بهتر از کردها هست اینا هدفشون کردستان که از ایران و عراق و ترکیه و سوریه است که هدفی خطرناک و شوم اسرایلیها هم خوب حمایتشون می کنند

تا به آرزوشون برسند کشور های غربی نیز کلا طرف کرد ها هستند

آقای محترم اگه شما کمی درایت داشتی می فهمیدی که کلی هم وطن کرد داری که جونشون رو برای ایران دادند و میدن و بخاطر حفظ احترام اونهام که شده اینطور حرفی رو نمیزدی ، اگه قرار باشه اشتباه عده ای رو به همه یه قوم نسبت داد که امروز کل ایران میشدند خاین.

دوست عزیز تند نرو منظور از کرد  هموطنان خودمون نبود شما وضعیت رو خوب ببینید متوجه می شود که چطوریه

من خودم لرم همون که امثال شماها جک درموردش میسازید ولی غیورترین قوم ایرانی هستیم 

اینو بدون از رو دلسوزی دارم این حرف رو می زنم کورد ها همه ایرانی هستند و ایران امنترین سرزمین بوده و هیچ قومی و سرزمینی مثل ایران برای آنها امن نبوده

اما وقتی کنار گوشت ماموان سازمان امنیت اسرائیل رفت آمد می کنند وقتی می بینی سران کرد ها همین جوری که گفتم فرصت طلب هستند بارزانی داره پیشنویس استقلال رو پیش میبره میدونی یعنی چی ؟

یعنی تجزیه کشور های عراق و سوریه ترکیه وایران

بارزانی یادش رفته داعش پشت دروازه شهر اربیل بود ما نجاتشون دادیم هدف کلیه سیاست مردان کورد ها کشور مستقل کوردستان است این یعنی بازی با قومیت یا حرف من؟ وقتی کورد ها مستقل شدن اونوقت سنی ها شیعه ها و ماباقی قومیت ها چی میشه نمیروند دنبال استقلال؟

باید گفت باید دونست هدف کورد ها در سوریه چیست در عراق چیست؟ آیا برای ما حاظر هستند کاری کنند جوابش خیر است

حالا شما نباید ناراحت شوید من منظورم سیاست مدارن کورد بود و بس

ببین دوست عزیز شما میگید همه کردها در واقع ایرانی ان که کاملا به عنوان یک کرد با حرفتون موافقم و در واقع اعتقاد دارم کرد بدون ایران یعنی هیچ ، در همین سایت ساعتها زمان رو صرف کردم که به یکی از هم قوم هام ثابت کنم از هر ایرانی ایرانیتره و گول تبلیغات عده ای تجزیه طلب معلوم الحال رو نخور ، حالا کافیه اون همین یه در افشانی حضرتت رو مطالعه کنه تا افکارش بازهم برگرده به دوره جهالت و بارها جاهلانه تر ، و دلیلی نداره به جز اینکه شما و امثال شما با این عطر افشانی ها باعث دور شدن دلها از هم میشید ، در ضمن افرادی که در مورد لرها و کرد ها و ترک ها و.... جک میسازند و به ایرانمان ضربه می زنند افرادی چون شما که توانایی درک ریشه مشترکی که همه ما ایرانی ها به اون برمیگردیم رو ندارند.

پاینده و جاویدان ایران.

• Upvote 10
  • Downvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
دوستان صاحبنظر خواهشمندم بیان فرمایید چنانچه عربستان و ... بنام مبارزه با داعش وارد کارزار سوریه شوند اول-برخورد ایران چگونه خواهد بود؟سوای درستی یا نادرستی اقدام ایران
دوم-برخورد ایران چگونه باید باشد؟یعنی چه اقدامی درست خواهد بود
و مشتمل بر حول این موضوع که اولی ایا ایران رودررو خواهد شد یا خیر و دومی اینکه ایا باید رودررو شود یا خیر.ممنون از پاسختون.خیلی مساله مهم و حیاتی است ویرایش شده در توسط hoseinfada
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

نیروهای حزب الله شمال حلب

[aparat]WP8xp[/aparat]

http://www.aparat.com/v/WP8xp

من این خبر رو الان دیدم نمیدونم قبلا قرارش دادن دوستان یا نه؟

در دگیریهای شرق حلب با داعش  منطقه رسم العالم . مزارع السین و برلهین ازاد شدند 

thumb_Ca4QfssUAAE-N5D.jpg

thumb_Ca4QftIUcAA3j44.jpg

thumb_Ca4QfsgUUAALY6S.jpg

ویرایش شده در توسط masihbaghery
  • Upvote 14

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
مهمان
این موضوع نسبت به پاسخ بیشتر بسته شده است.

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.