GOLDEN-CROWN

تحلیل و پیگیری تحولات سوریه - بخش دوم ( از July 2015 )

Recommended Posts

اول- موج اول حمله شبانه بوده و این چرخیدن کواد کوپترها یه چیز تبلیغاتیه
دوم- معلوم بوده میخوان به کجا حمله کنند ولی سوریها توی پشتیبانی آتش کمکاری کردن
سوم- این حمله بر اساس اصد غافلگیری نبوده و اساسش بر فشار مداوم بوده یعنی در واقع همون استعداد نظامی نفر بر واحد زمین
چهارم- با وجود حضور ما و فاطمیون و حزب الله در سوریه باز هم به علت گستردگی زمین نبرد ما همه جا حضور نداریم و کار اصلی با ارتش سوریه است
پنجم- طرف حساب شما کسی هست که تونسته لااقل چهل هزار نفر تروریست رو با آموزش کافی و حقوق مناسب و تجهیزات به روز ترانسفر کنه
ششم- یک شکست دلیلی بر نابودی ما نیست

هفتم- حاج قاسم سلیمانی به اعتراف خود اندیشکده های غربی یکی از تاثیرگذارترین فرماندهان حاضر در جنگ نیابتی ما هست...

هشتم-عربستان سعودی تا الان دست کم یکصد میلیارد دلار در این جنگ هزینه کرده و این پول رو توی چاه نریخته

نهم- جنگ ما در سوریه جنگ با یه عده آدم بی اطلاع سلاح بدست نیست

دهم....
  • Upvote 18
  • Downvote 4

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
ارسال شده در (ویرایش شده) · مخفی شده توسط REZAT1980، 18 اردیبهشت 1395 - دلیلی ارایه نشده است
مخفی شده توسط REZAT1980، 18 اردیبهشت 1395 - دلیلی ارایه نشده است

نهم- جنگ ما در سوریه جنگ با یه عده آدم بی اطلاع سلاح بدست نیست

پس چرا یه عده آدم بی اطلاع و سلاح بدست میفرستن جلو این افراد؟؟

ویرایش شده در توسط Persian_ranger
  • Upvote 5

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
خوب یادمه روسها موقع خروج از سوریه گفتن اگر آتش بس نقض بشه اینبار با قدرت تمام بر میگردیم.
حالا که هیچ خبری از بازگصت نیست...

من حداقل میگم یا سوزیه رو کاملا رها کنیم یا اینکه حداقل وقتی هنوز نیروی عملیاتی داریم تجهیزات توپخانه رو به سوریه ببریم.
شاید حضور جنگنده هامون حساسیت زا و از طرفی غیر مفید باشه اما حضور توپخانه هم کارآمده هم بی سر و صدا.قطعا بشار اسد هم مخالفت نمیکنه.
الان اوج توپخانه ما توو سوریه خمپاره اندازها و تعدادی سفیر و مینی کاتیوشاست.
  • Upvote 3

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
ارسال شده در (ویرایش شده) · مخفی شده توسط MR9، 18 اردیبهشت 1395 - دلیلی ارایه نشده است
مخفی شده توسط MR9، 18 اردیبهشت 1395 - دلیلی ارایه نشده است

ناراحت نباشید !

هرچقدر سپاهیان نمیتونن با تروریست ها بجنگن و تلفات ازشون بگیرن کوردها خوب این کار رو بلدند

من تو این فکرم اگر این سلاح های که سپاهیان دارند دست ی پ گ بود الان تو استانبول بودند ! انواع ضد تانک هدایت سیمی لیزری ...ی پ گ خودرو انتحاری داعش رو با ار پی جی میزنن اینجا فیلمشو میزارن میگن کوردها جاولین دارند! ( من فیلم به ظاهر شلیک جاولین رو دارم که یکی از استادان فن گذاشته اپراتور شلیکش یه ار پی جی سر شانه اش هست میگه فکر نمیکردم تو 250 متری بزنمش)

این حمایت هوایی  رو باید از ی پ گ انجام بدن تا زودتر حلب رو پاکسازی بکنن شیخ مقصود در یک ماه در حدود 700 کشته غیر نظامی داد ولی عقب نشینی نکردن جالبه این نیروها چرا واینمیسن حداقل بجنگن موقعی میبین در محاصرن

در کل این سلاح ها رو بدن دست کوردها تا کنترات بگیرن جنگ  رو چند ماهه جارو زده تحویل میدن raised_eyebrow کار رو باید به کاردان سپرد به مرد جنگ ! 80 % مردای ایران الان زیر ابرو بر میدارن معلومه اون بقیه ام جنگ بلد نیستن من خودم از شهید شدن این افراد ناراحتم ولی معلومه کسی که جنگجو نیست نتیجش میشه این کلاه سبزها نشان دادن مرد جنگ هستن 

بزرگترین عملیات در شمال حلب علیه کوردها

جهادی ها بزرگترین عملیات خود طی سال اخیر را در شمال حلب انجام دادند هدف عملیات تصرف مجدد عین دقنه و شهر تل رفعت بود جهادی ها با هجوم سریع به جلو امدند هیچ چیزی جلوی انها نبود طی ساعتی وارد روستای عین دقنه شدند احساس می کردند پیروز شدند اما خبر نداشتند در جهنمی افتاده اند که هیچ وقت تصورش را نمی کردند بله انها در محاصره افتاده بودند در این درگیری حدود 80 جهادی کشته شد و 3 مبارز ی پ گ شهید شد.
امار شاید به نظر شما اغراق کننده باشد اما طی ویدیوی که در فضای مجازی پخش شد جسد 80 تن از انها در خیابان های عفرین به نمایش گذاشته شد فرمانده جهادی ها به قدری از شکست عصبانی بود که در تلوزیون روداو اعلام کرد مناطق در دست خود را به داعش می دهد تا داعش به عفرین حمله کنند.
در تصویری که می بینید اسمش جاندا جودی متولد شهر عفرین در 2 مارس یعنی 13 اردیبهشت در درگیری با النصره و دیگرشاخه های القاعده و مخالفان در روستای عین دقنه به شهادت رسید.

http://axgig.com/images/20090578687893296275.jpg

http://cdn.mashreghnews.ir/files/fa/news/1395/2/10/1594981_776.jpg

http://cdn.mashreghnews.ir/files/fa/news/1395/2/10/1594983_177.jpg

ویرایش شده در توسط mani1370
  • Upvote 3
  • Downvote 21

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
ارسال شده در · مخفی شده توسط REZAT1980، 18 اردیبهشت 1395 - دلیلی ارایه نشده است

اشتباها بهتون مثبت دادم

• Upvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
ارسال شده در · مخفی شده توسط MR9، 18 اردیبهشت 1395 - دلیلی ارایه نشده است

در کل این سلاح ها رو بدن دست کوردها تا کنترات بگیرن جنگ  رو چند ماهه جارو زده تحویل میدن raised_eyebrow کار رو باید به کاردان سپرد به مرد جنگ !

تو اوج ناراحتی و اعصاب خردی, شوخی شما مسکن خوبی بود...
همین YPG اگه پشتیبانی هوایی آمریکا و متحدینش نبود, الان سرهای بریده شون روی کاپوت تاکتیکال های داعش بود.

• Upvote 5

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
ارسال شده در (ویرایش شده) · مخفی شده توسط MR9، 18 اردیبهشت 1395 - دلیلی ارایه نشده است

ناراحت نباشید !
هرچقدر سپاهیان نمیتونن با تروریست ها بجنگن و تلفات ازشون بگیرن کوردها خوب این کار رو بلدند
من تو این فکرم اگر این سلاح های که سپاهیان دارند دست ی پ گ بود الان تو استانبول بودند ! انواع ضد تانک هدایت سیمی لیزری ...ی پ گ خودرو انتحاری داعش رو با ار پی جی میزنن اینجا فیلمشو میزارن میگن کوردها جاولین دارند! ( من فیلم به ظاهر شلیک جاولین رو دارم که یکی از استادان فن گذاشته اپراتور شلیکش یه ار پی جی سر شانه اش هست میگه فکر نمیکردم تو 250 متری بزنمش)
این حمایت هوایی رو باید از ی پ گ انجام بدن تا زودتر حلب رو پاکسازی بکنن شیخ مقصود در یک ماه در حدود 700 کشته غیر نظامی داد ولی عقب نشینی نکردن جالبه این نیروها چرا واینمیسن حداقل بجنگن موقعی میبین در محاصرن

در کل این سلاح ها رو بدن دست کوردها تا کنترات بگیرن جنگ رو چند ماهه جارو زده تحویل میدن raised_eyebrow کار رو باید به کاردان سپرد به مرد جنگ ! 80 % مردای ایران الان زیر ابرو بر میدارن معلومه اون بقیه ام جنگ بلد نیستن من خودم از شهید شدن این افراد ناراحتم ولی معلومه کسی که جنگجو نیست نتیجش میشه این کلاه سبزها نشان دادن مرد جنگ هستن

جهادی ها بزرگترین عملیات خود طی سال اخیر را در شمال حلب انجام دادند هدف عملیات تصرف مجدد عین دقنه و شهر تل رفعت بود جهادی ها با هجوم سریع به جلو امدند هیچ چیزی جلوی انها نبود طی ساعتی وارد روستای عین دقنه شدند احساس می کردند پیروز شدند اما خبر نداشتند در جهنمی افتاده اند که هیچ وقت تصورش را نمی کردند بله انها در محاصره افتاده بودند در این درگیری حدود 80 جهادی کشته شد و 3 مبارز ی پ گ شهید شد.
امار شاید به نظر شما اغراق کننده باشد اما طی ویدیوی که در فضای مجازی پخش شد جسد 80 تن از انها در خیابان های عفرین به نمایش گذاشته شد فرمانده جهادی ها به قدری از شکست عصبانی بود که در تلوزیون روداو اعلام کرد مناطق در دست خود را به داعش می دهد تا داعش به عفرین حمله کنند.
در تصویری که می بینید اسمش جاندا جودی متولد شهر عفرین در 2 مارس یعنی 13 اردیبهشت در درگیری با النصره و دیگرشاخه های القاعده و مخالفان در روستای عین دقنه به شهادت رسید.

این حرف شما درست نیست اتفاقا تیپ المهدی جهرم خیلی خوب عمل کرد الحاضر رو یادتون بیارید!! بد نیست یادت بیاری که هدف داعش بعد موصل،اربیل بود. نکنه اربیلو گریلا و پیشمرگه هاتون نجات دادن.حالا من با سپاه کاری ندارم نیرو های نخبه ی شما در حد نیرو های معمولی عصائب اهل حق
و کتائب حزب الله هم نیستن.ببین نیروهای ما همونایی هستن
یک ساله دارن تو فوعه و کفریا مقاومت میکنن اونم جلو کسایی که تجربه جنگ چچن و افغانستانو دارن، نیروهای ما کسایی هستن که فرمانده تیپ گولانی اسرائیل ببه گریه انداختن ویرایش شده در توسط zoljenah
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست

ناراحت نباشید !

این حمایت هوایی  رو باید از ی پ گ انجام بدن تا زودتر حلب رو پاکسازی بکنن شیخ مقصود در یک ماه در حدود 700 کشته غیر نظامی داد ولی عقب نشینی نکردن جالبه این نیروها چرا واینمیسن حداقل بجنگن موقعی میبین در محاصرن

در کل این سلاح ها رو بدن دست کوردها تا کنترات بگیرن جنگ  رو چند ماهه جارو زده تحویل میدن raised_eyebrow کار رو باید به کاردان سپرد به مرد جنگ ! 80 % مردای ایران الان زیر ابرو بر میدارن معلومه اون بقیه ام جنگ بلد نیستن من خودم از شهید شدن این افراد ناراحتم ولی معلومه کسی که جنگجو نیست نتیجش میشه این کلاه سبزها نشان دادن مرد جنگ هستن 

امار شاید به نظر شما اغراق کننده باشد اما طی ویدیوی که در فضای مجازی پخش شد جسد 80 تن از انها در خیابان های عفرین به نمایش گذاشته شد فرمانده جهادی ها به قدری از شکست عصبانی بود که در تلوزیون روداو اعلام کرد مناطق در دست خود را به داعش می دهد تا داعش به عفرین حمله کنند.

برو ...داغ دیدیم ..اعصاب نداریم.......همین که رفیقات...زناشونو میفرستن جنگ...مردا خانه داری میکنند بسته......اگه همین بچه های سپان نبودن...الان خانومای رفیقات....به قیمت روز خرید فروش میشدن.......هنوز یادمون نرفته...اقایون سیبیل از بنا گوش در رفته...زنو بچه هاشون لخت میفرستادن...جلو چند تا سرباز....تا بلکه با نامردی فریب ..تلفات بگیرن....از یکی بیا حرف بزن....که ..اقلا ..ناموسش سپر نکنه........قدیما میگفتن....بمیری به نامو نمانی به ننگ......اب که سر بالا بره غورباقه ابو عطا میخونه......

• Upvote 11
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
ارسال شده در · مخفی شده توسط REZAT1980، 18 اردیبهشت 1395 - دلیلی ارایه نشده است

ناراحت نباشید !

در کل این سلاح ها رو بدن دست کوردها تا کنترات بگیرن جنگ  رو چند ماهه جارو زده تحویل میدن raised_eyebrow کار رو باید به کاردان سپرد به مرد جنگ ! 

تو عراق که  با داعش تبانی کردن که داعش عراقو اشغال کنه تا کردستان جدا بشه. داعش بهشون حمله کرد ناموسشونو گذاشتن فرار کردن دوهزار کنیز دادن به داعش! بعد هم که بهشون سلاح دادن بجای جنگ با داعش حمله کردن به نیروهای مردمی عراق تو طوزخورماتو! نه عزیز! به اینا سلاح بدن بجای جنگ با داعش با ارتش سوریه و ارتش عراق می جنگن!! ما هر چی عکس از اینا دیدیم زنان اینها تو خط مقدم بودن! سلاحو باید به مرد داد. سلاحو باید به کسی داد که مردانگی حالیش باشه. باید به کسی سلاح داد که فردا که خرش از پل گذشت لوله اون سلاح رو به سمت خودت نگیره! 

• Upvote 9

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست

ناراحت نباشید !

کسی منکر جنگجو بودن کردها نیست

ولی همیشه در طول تاریخ ازتون استفاده شده

تجهیزات شما هم کم نیست

پشتیبانی آ-10 های آمریکا به طور مدام نشان گذارهای لیزری آمریکایی

جاولین و...

چیزیکه هست شما تو شمال سوریه با یه عده پاپتی میجنگین ما با بهترین نیروهای آموزش دیده از اقصا نقاط دنیا

نیروهای دواعش شمال سوریه رو با ترکستانی ها قابل مقایسه نیستن

یادت نره تو کوبانی چه به روزتون آوردن دواعش که به برکت عکسای تبلیغاتی که از نوامیستون پخش کردین و هدایت افکار عمومی به دادتون رسیدن

البته عکسای مردان غیورتون کم نبود لب مرز ترکیه که حمام آفتاب میگرفتن

از غیرت و جنگاوریه مردان و شیعه فقط یک نبل و الزهرا واسه کل جماعت کورد کافیه!

• Upvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست

اون انتحاری رو کردها با ارپی جی نزدن، اون آمریکایی که زیر چتر اطلاعاتی و هواییش میجنگین واستون با جاولین زد.
شبکه فرانس 24 یه مستند از نبرد ypg در الشدادی نشون داد، در مورد همون انتحاری، تو لحظه انفجار خودرو انتحاری، یه نیروی کرد سریع پرید جلو دوربین گفت من انتحاری رو با آرپی جی زدم، ولی مستند ساز با حالت تمسخر دوربین رو برگردوند و نیروهای آمریکایی رو نشون داد که لانچر جاولین رو پشت خاکریز همراه داشتن و چند ثانیه پیش انتحاری داعش رو زده بود.
در مورد بزرگترین حمله سال هم بهتره یه سری به آمار و اطلاعات و فیلمهای حمله تروریستها به فوعه و کفریا (تو اوج روحیه، اوج تجهیزات و اوج نفرت و انتقام خواهی شون) بزنید، و اونو با حمله به عین دقنه و تل رفعت مقایسه کنید. در حمله به تل رفعت اشتباه خود تروریستها در انفجار تسلیحات و مهماتشون منجر به تلفات بالاشون شد نه اینکه تو تله نیروهای ypg افتاده باشن.
  • Upvote 13
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

آره واقعا غیرت رو باید از اون " مرد کورد " عراقی و سوری یاد گرفت که با دو خاور سیبیل ...

دختر و زنشو میفرسته تا جولوی عشق جهاد نکاحیهای داعش رو بگیرن و از پشت جبهه و پشت دوربین  براشون کف و سوت و هورا میکشه ! 

هر وقت تونستین نوامیستون رو از بازارها و حرمسراهای داعش جمع کنین ...اونوقت بیاین اینجا از غیرت و مردانگی حرف بزنین ! 

باز هم دهن بلژیکی اومدی شما !

اولا به جز ایزیدی ها که خودتون هم میدونن تحت تاثیر پان عرب ها قرار گرفته بودن و خودشون رو اصلا کورد نمیدونستن تا گریلاها کمکشون کردند کدام شهر کورد نشین سقوط کرد!

دخترو زن های ما گریلا هستند یکیشون به اندازه ده تا از کسایی که ادعاشون میاد و متوهم هستن کارنامه بهتری دارند در جنگ با عرب ها حالا  دختر و زن های بعضی در دبی و انتالیا و سلیمانیه کارگر جنسی هستن  با غیرت ! برادران شیعه تون که دم از برادری میزنید باهاشون ده سال تو قم براشون زن صیغه ای میبردید خوب ریختند تو منطقه سبز و دست مزدتون رو دادند حالا نکنه یادتون رفته اون شمال حلبی که گرفتید با کمک همین زن ها بود و فکر کنم بدون حمایت سوخوها  بهترین مناطق راهبردی شمال حلب رو هم تصرف کردند شما یه کاغذ بیار روش نقاشی خجالت رو بکش چون من به جای شما دارم این کار رو میکنم

طوزخورماتو

این  شهر البته دوزخورماتو نام دارد بعد از انفال و نسل کشی کرد ها ترکمن ها جایگزین شدند و اسمش شد طوزخورماتو !

ما هر چی عکس از اینا دیدیم زنان اینها تو خط مقدم بودن! سلاحو باید به مرد داد. سلاحو باید به کسی داد که مردانگی حالیش باشه

بابا مرد ! خب کارنامه مرداتون رو هم دیدیم شما چشات رو باز کنی میبینی که 80%گریلا ها مرد هستند

ویرایش شده در توسط mani1370
  • Downvote 6

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست

ناراحت نباشید !

برای خدا

اینکه بعد از یک شکست کوچک و کم اهمیت نیروهای جبهه مقاومت (هرچند ارزش جان هریک از این دلاورها قابل اندازه گیری نیست) شما میایید و یه مطلبی مینویسید که نتیجه اش تمسخر نیروهای این جبهه و سوزاندن دل طرفداران این جبهه میباشد. نشان از کینه ی بی پایان شما با این کشور و این ملت دارد.

قطعا واژه "ملت کردستان" یه واژه جعلی است و شما هم کرد نیستید. اما هم میهنان کرد ما انقدر شرف و عزت دارند که ما جان خود را تقدیمشان نماییم.

انتهای عرضم  و در پاسخ به گستاخی یک عده سوء استفاده کننده ی سست عنصر هم باید بگوییم:

الان وضعیت منطقه به مانند ماده گاوی است که شما پستانش را به دهان گرفته و قلوپ قلوپ میدوشید، بترسید از روزی که همین گاو عزم نشستن کند!

یاحق

ویرایش شده در توسط gashool
  • Upvote 2
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
دوستان
پس از اتش باري سنگين بر روي خانطومان توسط ارتش
نيروهاي زميني وارد عمل شد و پاتك رو شرع كردن

دوستان دعا كنند
  • Upvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
مهمان
این موضوع نسبت به پاسخ بیشتر بسته شده است.

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.