GOLDEN-CROWN

تحلیل و پیگیری تحولات سوریه - بخش دوم ( از July 2015 )

Recommended Posts

خیش مین روب دست ساز جیش الفتح برای تانک های تی 72

http://8pic.ir/images/7rn2qqyqusb1mizripxi.jpg

http://8pic.ir/images/7rn2qqyqusb1mizripxi.jpg

تصاویر خارج از گالری ممنوع می باشد

• Upvote 6

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

یه جنگنده تو جنوب حلب سقوط کرده.

ان شاء الله مال روسیه است. fi_lone_ranger 

اگر طبق ادعا خلبان ها-روسی باشند و- اسیر شده باشند که بهتر

-----------------

پ.ن : در این صورت همه میدونیم افکار عمومی روسیه و نخبگان سیاسی حاکمش چی میشه و ان شاء الله بساط بازی آمریکا با روسیه برچیده میشه تا حد زیادی

و این بازی مسخره جدایی تروریست های میانه رو و القاعده یه ضربه جدی میخوره!

پ.ن2: تصاویر واضح نیست اما شبیه روسها هستند.{معلوم شد مال چند سال قبله و ربطی به روسها نداره}

پ.ن3: بعضی از فعالان رسانه ای نزدیک به مسلحین هم گفتند که اصلا خود سقوط فعلا تایید نمیشه. تصاویر پخش شده هم جعلی می باشد.

ویرایش شده در توسط morteza-iri
  • Upvote 3

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

دلیل اصلی عدم تأثیر عمیق شهادت نیروها بر نوع فرماندهی رو فکر کنم پیدا کردم .

این ریشه در فرهنگ ما داره .

وقتی که طرف شهید میشه ، سعادتمند میشه .

وقتی طرف شهید میشه ، قسمتش بوده .

نهایتا هر کسی شهید بشه تو روند دنیایی موضوع خیلی تأثیری نمیتونه بذاره ظاهراً .

چون اتفاق بدی براش نیوفتاده که کسی بخواد پاسخگو باشه .

تازه تأثیر تبلیغاتی و فرهنگی هم داره .

خیلی ها با شهادت شهدا آدم میشن

متاثر میشن !

عوض میشن !

ببینید چقدر مزایا داره !

الان شما مشکلی میبینی تو این فرمول ؟

تا حالا فکر کنم تو این یک ماه این نوشته را گذاشته ام ولی می بینیم خیلی عمیق است و ارزش تکرار چندباره را دارد 

صحبت های حسن باقری بعد از شکست عملیات رمضان 

به هم دوستان توصیه می کنم ببینند حتی اگر دیده اند 
  • Upvote 8

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
ارسال شده در (ویرایش شده) · مخفی شده توسط rezatizi، 16 خرداد 1395 - دلیلی ارایه نشده است
مخفی شده توسط rezatizi، 16 خرداد 1395 - دلیلی ارایه نشده است
حذف شود ویرایش شده در توسط babak1985
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست

صحنه هایی تکراری از ارتش سوریه

http://s7.picofile.com/file/8254488484/1.jpg

بی توجه به هم سنگر خود
http://s7.picofile.com/file/8254488526/22.jpg

http://s7.picofile.com/file/8254488542/33.jpg

ویرایش شده در توسط rezatizi
  • Upvote 8

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

اولین مشکل ما استفاده ی دشمن از انتحاری هست یک انتحاری یک کامیون یا نفر بره که احتمالا دو تن مواد منفجره داره این انتحاری ها خانه خراب کن هستن

• Upvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

تا حالا فکر کنم تو این یک ماه این نوشته را گذاشته ام ولی می بینیم خیلی عمیق است و ارزش تکرار چندباره را دارد 

صحبت های حسن باقری بعد از شکست عملیات رمضان 

به هم دوستان توصیه می کنم ببینند حتی اگر دیده اند 

من تعجبم اینه که چطوری شده این فیلم پخش شده .

• Upvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

دوستانی که گمان میکنن فلسفه شهادت طلبی محور مقاومت سبب اسیب به این نیروها میشه چه دلیلی برای برتری روحیه اعضای جیش الفتح دارن ؟

کسانی که میدونن ,کسانی که علم دارن هیچگاه با کسانی که نمی دونن برابر نبودن و نیستن. جبهه مقاومت نمی دونه از کجا و کی بهش حمله میشه که اگر بدونه خیلی راحت مواضع دفاعی تو اخرین خطوط تماس ایجاد میکنه

من کمترین دانش رو در مورد جنگ افزار های ساخت ایران رو دارم .برای همین در مورد این جنگ افزار ها پست نمی دم .اصلا هم نمی دونم کدوم پهباد ما تو لبه تکنولوژی قرار داره .نمی خوامم تو ساخت و یا وجود همچین ادواتی تشکیک ایجاد کنم .فقط میخوام بگم اگه 18 نفر تو خان طومان شهید دادیم , اگه تو سال 1395 در حالی که پاسداران انقلاب اسلامی تو جنوب استان اذربایجان غربی در حال پیشروی به سمت مواضع احتمالی تروریست ها از پشت سر هدف گرفته میشن و تروریست ها ساعت ها میشنن ببین کی میاد کی میره, ایران اسلامی یکی از عقب مانده ترین کشور های منطقه در استفاده از پهباد ها هست

• Upvote 12
  • Downvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

من تعجبم اینه که چطوری شده این فیلم پخش شده .

این فیلم از مستند آخرین روزهای زمستان است که نزدیک به 3 سال پیش پخش شده است 

ولی ایرادی را می گوید که ایراد دائمی فرماندهان ما است

• Upvote 5
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
مثل اینکه هواپیما سوری بوده، ارتش روسیه اعلام کرده هواپیمایی از دست نداده.
بعد از آتش بس تصاویر زیادی از دوشپرتاب منتشر شده و حالا هم انگار تصاویر هواپیماهای سقوط کرده و خلبانهای سوری اسیر رو بیشتر خواهیم دید. ویرایش شده در توسط Ahad1394

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
منم ویدیو رو دیدم قیافه خلبان ها به سوری میخوره ولی خبرگزاری ها زدن سوخو بیست و چهار بوده و مربوط به روسیه ،البته من کمی نسبت به این اتفاق خوشبینم و امیدوارم روسی باشه تا بالاخره روسیه بتونه این چند تا گروه متحد جبهه النصره رو که امریکا میانه رو میخونه ،تروریست ثبت کنه و عملیات بزرگ حلب اغاز بشه ویرایش شده در توسط Iranianarmy99
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

منم ویدیو رو دیدم قیافه خلبان ها به سوری میخوره ولی خبرگزاری ها زدن سوخو بیست و چهار بوده و مربوط به روسیه ،البته من کمی نسبت به این اتفاق خوشبینم و امیدوارم روسی باشه تا بالاخره روسیه بتونه این چند تا گروه متحد جبهه النصره رو که امریکا میانه رو میخونه ،تروریست ثبت کنه و عملیات بزرگ حلب اغاز بشه

اینم در نظر بگیرید ترکیه دنبال راهی برای جبرانه. با فشار ترکیه اگر خلبانان سالم و سرحال! بدون چون و چرا تحویل روسیه بشن تازه باید منتظر شوی اردوغان مبنی بر انسان دوستی! و عواطف رقیق تروریستها هم باشیم که خلبانان را بدون هیچگونه خط و خشی تحویل روسیه دادند و روسیه باید این را در نظر بگیره و من بعد حواسش باشه این موجودات بی آزار را بیش از پیش هدف قرار نده و تازه ما هم که میانجیگری کردیم و مشتلق ما هم محفوظ!!! ( در صورت روسی بودن خلبانان )

با این اوضاع که جنول حلب پشتیبانی هوایی که تقریبا نداشت اخیرا و حالا با این اتفاقات سقوطی همون تک و توک و ترق و توروق را هم نخواهد داشت. میمونه ما و انتحاری ها که گویا بعد از پس زدن موشک های ضد زره به مقام اول صعود کردند و البته کوادکوپترها که عملیات های عمدتا شبانه را هم به روزانه سوئیچ کردند و احتمالا بعد از شناسایی مفصل توسط این پرنده های کوچک نقطه و خط مناسب برای نفوذ انتحاری و زدن بیشترین آسیب فیزیکی و روانی به نیروهایی که محل تمرکزشون شناسایی شده قبلا؛ تعیین میشه و ادامه ماجرا.

با خشک شدن زمین در فصل گرما و بافت مزرعه ای جنوب حلب انتحاری ها تقریبا از هر نقطه ای میتونند تردد کنند بر خلاف زمستان و مشکل زمین های کشاورزی گلی و با یک عملیات ایذایی هم کاملا میشه تمرکز نیرو را برای رصد انتحاری های احتمالی به هم زد. این مشکل عمده انتحاری قطعا با رصد چشمی و حتی مسلح احتمال مقابله باهاش در اون بافت کمه چون کلی نقاط کور و خطوط گسترده وجود داره.

موانع هم که نمیشه در اون خطوط گسترده در همه جا ایجاد کرد اون هم با وجود موشک های ضد زره. مین ریزی هم باز اگر فرض بگیریم اصلا قصد بازگشتی هم وجود نداره باز کار سختی هست. راه مقابله با این سلاح موثر تروریستها چی میتونه باشه؟!

• Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

دوستانی که گمان میکنن فلسفه شهادت طلبی محور مقاومت سبب اسیب به این نیروها میشه چه دلیلی برای برتری روحیه اعضای جیش الفتح دارن ؟

کسانی که میدونن ,کسانی که علم دارن هیچگاه با کسانی که نمی دونن برابر نبودن و نیستن. جبهه مقاومت نمی دونه از کجا و کی بهش حمله میشه که اگر بدونه خیلی راحت مواضع دفاعی تو اخرین خطوط تماس ایجاد میکنه

نفهمیدم منظورت چیه اخوی . الان بالاخره تکیه بر نصیب و قسمت خوبه یا بده ؟ برنامه ریزی درست خوبه یا بده ؟با بچه هایی که رفتن برگشتن صحبت کردم. باید قبول کرد که یه مقداری دچار روزمرگی شده ایم.

ویرایش شده در توسط mahdiarmy
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

اینم در نظر بگیرید ترکیه دنبال راهی برای جبرانه. با فشار ترکیه اگر خلبانان سالم و سرحال! بدون چون و چرا تحویل روسیه بشن تازه باید منتظر شوی اردوغان مبنی بر انسان دوستی! و عواطف رقیق تروریستها هم باشیم که خلبانان را بدون هیچگونه خط و خشی تحویل روسیه دادند و روسیه باید این را در نظر بگیره و من بعد حواسش باشه این موجودات بی آزار را بیش از پیش هدف قرار نده و تازه ما هم که میانجیگری کردیم و مشتلق ما هم محفوظ!!! ( در صورت روسی بودن خلبانان )

با این اوضاع که جنول حلب پشتیبانی هوایی که تقریبا نداشت اخیرا و حالا با این اتفاقات سقوطی همون تک و توک و ترق و توروق را هم نخواهد داشت. میمونه ما و انتحاری ها که گویا بعد از پس زدن موشک های ضد زره به مقام اول صعود کردند و البته کوادکوپترها که عملیات های عمدتا شبانه را هم به روزانه سوئیچ کردند و احتمالا بعد از شناسایی مفصل توسط این پرنده های کوچک نقطه و خط مناسب برای نفوذ انتحاری و زدن بیشترین آسیب فیزیکی و روانی به نیروهایی که محل تمرکزشون شناسایی شده قبلا؛ تعیین میشه و ادامه ماجرا.
با خشک شدن زمین در فصل گرما و بافت مزرعه ای جنوب حلب انتحاری ها تقریبا از هر نقطه ای میتونند تردد کنند بر خلاف زمستان و مشکل زمین های کشاورزی گلی و با یک عملیات ایذایی هم کاملا میشه تمرکز نیرو را برای رصد انتحاری های احتمالی به هم زد. این مشکل عمده انتحاری قطعا با رصد چشمی و حتی مسلح احتمال مقابله باهاش در اون بافت کمه چون کلی نقاط کور و خطوط گسترده وجود داره.

موانع هم که نمیشه در اون خطوط گسترده در همه جا ایجاد کرد اون هم با وجود موشک های ضد زره. مین ریزی هم باز اگر فرض بگیریم اصلا قصد بازگشتی هم وجود نداره باز کار سختی هست. راه مقابله با این سلاح موثر تروریستها چی میتونه باشه؟!

حرفتون درست هست بنده تنها امیدم به بازگشت همه نیروهای مقاومت چه سپاه چه حزب الله فاطمیون زینبیون و‌بقیه متخدین هست که دوباره عملیات ها اغاز بشه هر چند متاسفانه مستندات طوری نشون میدن که سپاه و حزب الله از خط مقدم به صورت اصلی رفتن عقب. و مستشاری و در مواقع ضروری برمیکردن از بعد واقعه خان طومان ، شایدم نوعی سیاست هست مثل ارامش قبل طوفان ولی طبق گفته شما بازم ما خطای فرماندهی میدانی هم داریم که باید برطرف بشه .
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
مهمان
این موضوع نسبت به پاسخ بیشتر بسته شده است.

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.