GOLDEN-CROWN

تحلیل و پیگیری تحولات سوریه - بخش دوم ( از July 2015 )

Recommended Posts

این تنها یک ادعا هست من بدون دستکاری میگذارام تایید یا رد هم نمیکنم : thumb_95c23f4a-5009-405a-aa31-43c400f63c

سلام عربیم خیلی خوب نیست ، ترجمه میکنید

ویرایش شده در توسط recovery111
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

این موشک عمر به نظرتون فرود اومدنش نسبت به یه راکت خیلی کند نبود؟ به نظر من که با تونل منفجرش کردن و فرود اومدن راکت رو روش مونتاژ کردن. اما خداییش خیلی اول ویدیو تاثیرگذار و گول زننده بود

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

عرض ادب

جناب vhsjdvsjd در نقشه ای که گذاشتید یک گروه با پرچم ابی رنگ و ماه و ستاره در مرکزش دیده میشه ( در منطقه شرق شیخ مقصود) . چه گروهی هستند اینها ؟ 

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
ارسال شده در · مخفی شده توسط MR9، 3 مرداد 1395 - دلیلی ارایه نشده است
مخفی شده توسط MR9، 3 مرداد 1395 - دلیلی ارایه نشده است

این تنها یک ادعا هست من بدون دستکاری میگذارام تایید یا رد هم نمیکنم : thumb_95c23f4a-5009-405a-aa31-43c400f63c

رهبران القاعده و گروهای تندرو که وجودشان در ایران اثبات شده است...

• Upvote 1
  • Downvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست

عرض ادب

جناب vhsjdvsjd در نقشه ای که گذاشتید یک گروه با پرچم ابی رنگ و ماه و ستاره در مرکزش دیده میشه ( در منطقه شرق شیخ مقصود) . چه گروهی هستند اینها ؟ 

به لینک زیر مراجعه کنید:

https://fa.wikipedia.org/wiki/تیپ_ترکمن_سوریه

• Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

با تشکر از دوستانی که اطلاعات خوبی از و ضعیت فوعه ارایه دادنولی کسی نگفت چه موانعی و با چه قئرتی ما بین نیروهایه ما و فوعه وجود داره یه راهکاری واسه نزدیک شدن به  شهرکها ارایه بدین لطفا خود این تونل 25 کیلومتری چقدر زمان می بره :-(  :-(  :-(  :-(  :-(

• Upvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

با تشکر از دوستانی که اطلاعات خوبی از و ضعیت فوعه ارایه دادنولی کسی نگفت چه موانعی و با چه قئرتی ما بین نیروهایه ما و فوعه وجود داره یه راهکاری واسه نزدیک شدن به  شهرکها ارایه بدین لطفا خود این تونل 25 کیلومتری چقدر زمان می بره :-(  :-(  :-(  :-(  :-(

تونل لازم نداره با مذاکره میتونیم مردم اونجا رو تخلیه کنیم چون تابحال چندین توافق نامه بین دولت سوریه و جبهه ی النصره برای تخلیه ی مناطق مختلف در سوریه اجرا شده 

• Upvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

تونل لازم نداره با مذاکره میتونیم مردم اونجا رو تخلیه کنیم چون تابحال چندین توافق نامه بین دولت سوریه و جبهه ی النصره برای تخلیه ی مناطق مختلف در سوریه اجرا شده 

دوست عزیز اونا می دونن ما چقدر رو این دو شهرک حساسیم حتی اگه راضی به مذاکره هم بشن خواسته بسیار سنگینی از ما خواهند داشت بسیار سنگین که یه مشکل بزرگتر درست می کنه

• Upvote 3

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

با توجه به موشک عمر که ابعاد بزرگی داره بنظر شما دانش گروه جبهه ی النصره در تولید سوخت موشکی در چه حد هست

• Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

با سلام خدمت همه دوستان

پیشنهاد میکنم لینک زیرو مطالعه کنید نکات خیلی خوبی داره و نقاط ظعفمونو تو آموزش فاطمیون مشخص میکنه 

http://www.tasnimnews.com/fa/news/1395/05/03/1137505/افشای-پشت-پرده-اعترافی-که-بی-بی-سی-به-نفع-تروریست-ها-پخش-کرد-با-تبر-بالای-سرمان-بودند-نمی-گفتیم-قطعه-قطعه-می-شدیم-عکس-و-فیلم

• Upvote 5

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

من نمی دونم چرا پست من  سانسور شد ه دوستی  ترجمه این مطلب رو خواسته بود من ترجمه کردم -

thumb_95c23f4a-5009-405a-aa31-43c400f63c

حذف پست کاربر ها بدون اینکه مطلب آنها دقیقا خوانده شده باشه ، توهین به آنهاست .

آقای مدیر منصف باشید!

• Upvote 10
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

نیروهای ypg صبح امروز تو 54 مین روز از عملیات آزاد سازی منبج موفق شده ، در درگیری ای که به هلاکت رسیدن 20 عضو داعش منجر شده محله البناوی رو آزاد کنه .

✨الان جنگ برای آزاد سازی منبج به محله الکجالی کشیده شده.

✨البته با آزاد سازی محله البناوی نزدیک به 70 درصد شهر در اختیار ypg قرار گرفت.

✨واسط بین نیروهای ypg و داعش تو داخل منبج برای خروج داعش ازش ، فرمانده داعش تو شهر الباب بود که اون هم اعلام کرد : که داعش قصد خروج از داخل منبج تو فرصت ۴۸ ساعته رو نداره.

Abu.ismail

✨این عکس منطقه ی "بنش" هست، روستایی که ۹۰ درصد خمپاره های شلیکی به سمت دو شهرک محاصره شده ی فوعه و کفریا از این منطقه شلیک میشه.

✨امروز جنگنده‌هاى سوریه مواضع تروریست‌های تكفيرى در "بنش" واقع در حومه شمالی إدلب رو بمباران كردند.

Abu.ismail

%D9%85%D9%86%D8%B7%D9%82%D9%87_%DB%8C_%D

خبرهایی در داخل ترویست های النصره در سوریه هست که ابومحمد الجولانی (فرمانده کل النصره) به فرماندهانش گفته که اگه موافق قطع ارتباط با سازمان القاعده هستید امضا جمع کنید.

✨اونطور که بنظر میاد ، فرماندهان النصره موافق قطع ارتباط با القاعده هستن.

✨البته مسئله ایی که من رو مشتاق تر به مصاحبه ی تصویری جولانی برای اعلام قطع ارتباط با القاعده کرده ، خبری از داخل النصره هست که نشان میده قراره ابومحمد الجولانی بدون سانسور چهره و بصورت عیان این مصاحبه تصویری رو انجام بده .

✨خودمونم منتظریم ببینیم این گمانه زنی های تروریست های النصره واقعیت داره یا نه.

Abu.ismail

• Upvote 12

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ارتش به شدت الحموریه تو حلب رو بمباران کرده، زبدانی هم از بمبارانهای ارتش در امان نبوده، 25 تا کامیون وارد فرودگاه نایرب(؟) تو حلب شدن تحرکات تو اون فرودگاه زیاده به نظر میرسه ارتش نقشه هایی داره ، اوضاع خیلی به هم ریختست خیلی از جبهه ها فعالن احتمالا قبل مذاکرات صلح اسد و روسیه میخان یه کارایی بکنن 

ویرایش شده در توسط rezatizi
  • Upvote 6

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

فرماندهان القاعده  و گروه های وابسته به ان که سکونت  انها در ایران اثبات شده است

1- محمد الحکایمه : فرمانده گروه جماعت اسلامی و نویسنده کتاب " مدیریت توحش" (که خیلی وقت پیش من در تایپک نوشتم درباره چی هست  و ترجمه  اش هم بود)

2- سلیمان ابوغیث : فرمانده در القاعده(از برنامه ریزان حملات 11 سپتامبر )

3-محمد الظواهری : فرمانده  گروه تنظیم الجهاد مصر

4- رفاعی طه : سرپرست "الجماعه الاسلامیه" مصر و یکی از بنیانگذاران سازمان القاعده در 1998

5- مصطفی حمزه : فرمانده شاخه نظامی  الجماعه الاسلامیه مصر  متهم به ترور حسنی مبارک در 1995

6- همزه بن لادن : پسر اسامه بن لادن از فرماندهان القاعده

کلا چرت باید باشد  خواستند یک تهمتی بزنند زیاد جدی نگیرید این عکس را

......................................

در گیری های امروز  در هریره میان ارتش و تروریست ها  در غرب مضایا :

CoDtY_xWgAE8j7Y.jpg

عرض ادب

ماه و ستاره در تمام گروه های تورکی سوریه مانند ترکمن ها  و تورکستانی ها  یا حتی ازبکی ها وجود دارد باید یکی از این گروه ها باشد مثل گروه سلطان مراد ترکمن های سوریه

یکی از کاربر ها لینک را گذاشته ( گروه ترکمن ها)

.............................................................

اورگان های ارتش سوریه در  فرودگاه نیرب در غرب حلب:

thumb_Neirab_airport_near_Aleppo.jpg

..............................................................

برای اینکه این  کامنت هم اسپم نشود

قبلا درباره تفنگی که دست این خانم بود پرسیده بودام 

thumb_1_3541354354354~0.jpg

الان گشتم یک عکس پیدا کردام :

1_5345332453.JPG

ویرایش شده در توسط MR9
  • Upvote 14

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
مهمان
این موضوع نسبت به پاسخ بیشتر بسته شده است.

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.