GOLDEN-CROWN

تحلیل و پیگیری تحولات سوریه - بخش دوم ( از July 2015 )

Recommended Posts

حمله ی دشمن فرامنطقه ای به سوریه یک معنی داره و اینه که  از اینکه گروههای اسلام گرای سلفی بر نظام سوریه پیروز بشوند نا امید شده و حالا خودش مستقیم اومده به میدان جنگ

در این مرحله شاید روی زمین و با حساب و کتاب ،ما(یعنی محور مقاومت) دست برتر رو در نبرد نداریم  ولی نکته ی مهم اینه که همین شهادت ها و خون ها باعث شده دشمن فرامنطقه ای استراتژی خود را تغییر بدهد 

در مرحله ی جدید  جنگ افروز خودش وارد نبرد شده در این مرحله فرسایشی شدن نبرد دیگه فقط به ضرر محور مقاومت نیست بلکه به ضرر هر دو طرف هست در مرحله ی قبلی شرایط اینگونه نبود و دشمن فرامنطقه ای برای ما میدان نبرد سوریه رو تعریف کرده بود تا باتلاق ما باشه و دوست داشت سی سال بعد هم محور مقاومت را در حال نبرد با اسلام گرایان سلفی  ببینه ولی در مرحله ی جدید هرچقدر نبرد به درازا بکشه دشمن فرامنطقه ای هم تلفات خواهد داد و سوریه میتونه باتلاق اونها باشه

در مرحله ی جدید باید نظام سوریه استراتژی دفاع در برابر اشغالگری خارجی رو اجرا کند  مثل مقاومت جنوب لبنان و مقاومت ملت عراق در دوران اشغال.

ویرایش شده در توسط armagdon
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

خب دوستان برگردیم سر اصل موضوع در سایه تحولات امروز و دخالت ترکیه ارتش تونسته بیشتر در 1070 پیشروی کنه یه سری عکس هم منتشر شده البته هنوز کل 1070 رو نگرفتن در دوما در نزدیکی دمشق هم ارتش موفق شده قسمتی از مزارع ریحان (باسیل) رو تصرف کنه نیروی هوایی روسیه هم مدرسه الحکمته رو امروز بمباران کرده، به امید خدا اگه ارتش بتونه کامل 1070 را در دست بگیره و با توجه به پیشروی های انجام شده تو ام القرا میتونیم منتظر خبرهای خوبی از راموسه باشیم به امید خدا اما 1070 باید تصرف و تثبیت بشه . . .. 

• Upvote 5

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

خب دوستان برگردیم سر اصل موضوع در سایه تحولات امروز و دخالت ترکیه ارتش تونسته بیشتر در 1070 پیشروی کنه یه سری عکس هم منتشر شده البته هنوز کل 1070 رو نگرفتن در دوما در نزدیکی دمشق هم ارتش موفق شده قسمتی از مزارع ریحان (باسیل) رو تصرف کنه نیروی هوایی روسیه هم مدرسه الحکمته رو امروز بمباران کرده، به امید خدا اگه ارتش بتونه کامل 1070 را در دست بگیره و با توجه به پیشروی های انجام شده تو ام القرا میتونیم منتظر خبرهای خوبی از راموسه باشیم به امید خدا اما 1070 باید تصرف و تثبیت بشه . . .. 

مسئله اینجاست که اینها عملیات میکنن و سریع مناطقی رو میگیرن بعد ما با هزینه و جنگ فرسایشی ذره ذره میریم جلو جدا چقدر دیگه قراره طول بکشه تا مناطقی که تو امواج حمله چند روزه از دست رفت پس گرفته بشه بعدشم اینکه اگر دوباره عملیات کنند مثل قبل که همین ذره ها و بیشتر رو میگیرند. برای این مشکل باید راه حل ارائه بشه وگرنه این روند سریع از دست بده بزور پس بگیر ادامه پیدا میکنه

اخرین نقشه از پیشروی امروز نیروهای ترکیه ای- تروریستی در  جرابلس  ( نیروهای تروریست تک کننده در اینجا تنها نیروهای فیلق الشام از شاخه های جیش الحر (ارتش ازاد) هستند) تنها منطقه کتلجه را گرفتند

نقشه ای که احتمالا اردوغان برای شمال سوریه کشیده این شکلی هست یعنی همان منطقه حائلی که سالهای پیش  هم صحبت اش را میکرد حالا باید برسی شود که این کار ترکیه چه عواقبی از طرف (اسراییل و امریکا )و (ایران و سوریه و روسیه) و کشور های عربی خواهد داشت یکسر ماجرا هم خود کردها و سر دیگر داعش  هست

1001_35453453453.jpg

......................................

پیشروی نیروهای ارتش در غوطه شرقی از حوش نصری  به طرف  حوش ضواهره

..................................

خبر مهم اینکه پاتک تروریست ها برای گرفتن تل  القرع به جایی نرسیده و نیروهای ارتش  بعد از این بلندی ها قرار دارند:

اگر که اینها رو احرار بگیرند از اونجا به بعد شروع میکنن پیشروی رو به حلب به پشتیبانی هم احتیاج نخواهند داشت و این یعنی تمام. ورود ترکیه ختم به خیر بشو نیست بلخره برای منافعشان میجنگند بدون هدف که وارد معرکه نمیشوند و چون نیروی زمینی ترک نیست و احراره حتی اگر ارتش بتواند الباب را بگیرد قرار نیست که بعدش صلح بشه و جنگ هنوز ادامه داره یعنی هیچ چیز مطلقی در کار نیست. پس چه اکراد چه داعش چه احرار در هر حالت به ضرر ماست. باید یک فکری کرد. بر خلاف نظر اساتید من فکر میکنم این حرکت دو سر برد هست برای ترکیه و برای ما اگر هم خطر اکراد دفع بشه به قیمت پیروزی احرار هست پس جایی برای شادی یا مذمت اکراد وجود نداره

• Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

به امید خدا اگه ارتش بتونه کامل 1070 را در دست بگیره و با توجه به پیشروی های انجام شده تو ام القرا میتونیم منتظر خبرهای خوبی از راموسه باشیم به امید خدا اما 1070 باید تصرف و تثبیت بشه . . .. [/size]

قسمت اعظم 1070 آزاد و تثبیت شده، اون قستی که باقی مونده زیر آتش تروریستهاست که در مدرسه الحکمه دست برتر رو دارند، بدین ترتیب برای آزاد سازی کامل 1070 ابتدا باید تسلط آتش اونها در مدرسه الحکمه نابود بشه. برای این منظور باید ارتش سوریه از منطقه عقرب (غرب 1070و شرق شهرک راشدین چهار) پیشروی کنه، و قسمت شمالی مدرسه الحکمه رو زیر آتش بگیره، دراین صورت قادر خواهیم بود تمام مجتمع 1070 رو آزاد و تثبیت کنیم.
اگه روزی که جیش الفتح عملیات شکست محاصره حلب رو آغاز کرد، ما دفاع بابرنامه داشتیم این همه خون فدا نمیشد، تا این لحظه تروریستها برای تسلط به تپه ام القرع شش حمله انجام دادند، که هیچ موفقیتی کسب نکردند. ششمین حمله که دیروز انجام شد بسیار سنگین بود و از تعداد زیادی انغماسی و نیروی ورزیده و ماشین آلات و زرهی و... استفاده کردند، ولی دفاع حساب شده نیروهای ما اونو ناکام گذاشت، درد ما اینه که اگه بخوایم میتونیم در مقابل حملات تروریستها دفاع کنیم، ولی این کار رو در عملیات جیش الفتح انجام ندادیم و حالا واسه بدست آوردن مناطقی که از دست دادیم کلی شهید داریم میدیم و جبهه های لاذقیه و دمشق رو هم واسه این کار خالی کردیم.
  • Upvote 7

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

صوت

✨سخنگوی YPG در باره حمله ی ترکیه به جرابلس و عدم خروج این نیروها از غرب فرات میگوید.

ترجمه ی صوت

✨اقدام ترکیه در جرابلس ، یه اقدام دشمنانه هست

✨جدای از داعش ، هدف ترکیه کردها هست

✨نيروهاى ما در غرب فرات در جزئى از ائتلاف دمكرات سوريه هست و ما در خاك خودمون هستيم ، تركيه و غير تركيه نميتونن ما رو مجبور به عقب نشينى كنن

✨هيچ عقب نشينى از اون منطقه نخواهیم داشت

✨ترکیه با این اقدام ش گور خودشو کنده

http://gallery.military.ir/albums/userpics/10367/YPG_Spox_Redur_Xelil_on_Jarabulus.mp3

• Upvote 5

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

کردها با پیشروی به شمال  بالاخره با نیروهای جیش الحر و بقیه تروریستها درگیر شدند این درگیری در روستای امرینه (amarineh) و الشامل  اغاز شده و ادامه هم دارد باید دید کار کردها با این نیروها به کجا میرسد

اخرین نقشه از درگیری کردها با تروریست ها:

1_2_31354153435435.jpg

................................

به دنبال طرح ترکیه برای ایجاد مناطق حائل بین فرات و عفرین  یک نقشه از استعداد ارتش ترکیه در این مناطق پیدا کردام که میگذارام

1_2_12_144135314_1435.jpg

طرح ترکیه:

thumb_1_2_34553534534.jpg

...........................

دوستان سمپات و دستمال چی که  شعار  ترکیه حمایت حمایت را روی پارچه نوشتند و به هوا بلند کردند  در نظرات خودشان چند تا نکته را بهتره رعایت کنند

1- امریکا متحد استراتژیکی جز اسراییل در خاورمیانه ندارد اگر قصد دارید تغیری تاریخی در اوضاع خاورمیانه و راه هایی که به سوی ان میرود بدهید اول باید دم کدخدا را ببینید ونه هیچ کشور دیگه چون خود امریکا را هم صهیونیست ها می چرخانند

2- نه بازی سوریه تمام شده و نه بازی امریکا  تنها ورود ترکیه به بازی خاورمیانه بزرگ را همین جا من هم تبریک میگویم  ترکیه با این کار  رسما پرید وسط چاهی که شش سال پیش  کشور عزیز ما ایران به صورت" اش کشک خاله بخوری پاته نخوری پاته" وارد ان شد و هزینه های اقتصادی ان را همین حالا هم با گوشت و خون  حس میکنیم  بقیه هزینه ها به کنار

3- ترکیه با این کار چند تا چیز را برای خوداش خرید

الف- دشمنی کردی  و جنگ داخلی

ب- کینه شتری پان عربی

پ- هزینه نا امنی اینده

ت- دشمنی سلفی  وهابی

این جنگ در اینده دو تا بازنده اصلی خواهد داشت و یک برنده  برنده اسراییل و یکی از بازندگان ترکیه

ویرایش شده در توسط vhsjdvsjd
  • Upvote 15
  • Downvote 3

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

اخرین نقشه از درگیری کردها با تروریست های ارتش آزاد و داعش و ورود ترکیه یه خاک سوریه

photo_2016-08-25_04-46-21.jpg

• Upvote 5

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

در بعد سیاسی رسانه ها مدعی شدند ترکیه با میانجیگری ایران در حال گفتگوهای محرمانه با  همسایه اش سوریه هست.

یلدریم نخست وزیر ترکیه هم گفته اسد میتونه بخشی از پروسه انتقال قدرت در سوریه باشه و هم اینک بشار اسد بازیگر مهم در صحنه سیاسی کشورش هست

وزارت خارجه مصر هم گفته ما گفتگوی های سه جانبه ترکیه-ایران-سوریه رو زیر نظر داریم و از راه حل سیاسی به جای نظامی برای حل مشکل سوریه استقبال میکنیم.و مبارزه با تروریسم باید از داخل سوریه انجام بشه

پ.ن:فقط یاد بیارید سال های گذشته و سخنان اردوغان و محمد مرسی رو...دو تا کودتا چطوری ورق رو برگردوند

• Upvote 11

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

دوستان سمپات و دستمال چی که  شعار  ترکیه حمایت حمایت را روی پارچه نوشتند و به هوا بلند کردند  در نظرات خودشان چند تا نکته را بهتره رعایت کنند

1- امریکا متحد استراتژیکی جز اسراییل در خاورمیانه ندارد اگر قصد دارید تغیری تاریخی در اوضاع خاورمیانه و راه هایی که به سوی ان میرود بدهید اول باید دم کدخدا را ببینید ونه هیچ کشور دیگه چون خود امریکا را هم صهیونیست ها می چرخانند

بنده ی خدا، این ها دستمال نوشته و شعار ما نیست. دیروز بایدن در ترکیه این حرف ها رو خیلی صریح و روشن زد و گفت ترکیه متحد استراتژیک آمریکاست و روابط ما ریشه ای هست.

به نقل از بنگاه تبلیغاتی بریتانیا :

"صرف نظر از هر توافق و سازش و تاکتیکی که میان این کشور با قدرتی منطقه ای چون ایران یا جهانی همچون روسیه حاصل شود، استراتژی همپیمانی ترکیه و آمریکا پابرجا و ریشه دار و تغییر ناپذیر است. ترکیه همچنان عضو ناتو و متحد نظامی آمریکاست و جو بایدن هم امروز در آنکارا تاکید کرد که مردم ترکیه دوستی مهمتر از آمریکا ندارند"

"آمریکا از موضع ترکیه درباره نیروهای کرد سوریه حمایت کرده و می گوید آنها باید به شرق فرات باز گردند"

"بایدن : این را کاملا روشن کردیم که آنها باید به آنسوی رودخانه عقب نشینی کنند. اگر آنها به این تعهدشان عمل نکنند به هیچ وجه از حمایت آمریکا برخوردار نخواهند شد"

احتمالا شما یا جو بایدن را نمی شناسید و یا نمی دونید بی بی سی چیه و توسط کی اداره می شه. وقتی معاون رئیس جمهور آمریکا جلوی چشم مردم دنیا یه حرفی می زنه و بی بی سی و رویترز و نیویورک تایمز هم تو بوق و کرنا می کنن، من ودوستان دیگه تکذیب یا تائید کنیم تغییری در اصل ماجرا ایجاد می شه؟ لطفا عینک تعصب رو از چشمتون بردارید.

مثل دفعات قبل باز هم می گم ما از کسی حمایت نکردیم که به شما بر بخوره. مشکل شما اینه که هیچ کس حق نداره از کردها انتقاد کنه. متاسفانه این گروه های تروریست کردی دیگه شورشو درآوردن. البته بیشترین ضرر رو هم خودشون می کنن. الان دیگه نه راه پس دارن و نه راه پیش. سخنگوی ی پ گ اعلام کرد عقب نشینی در کار نخواهد بود. بایدن هم گفته در این صورت حمایت آمریکا هم در کار نخواهد بود. اف16 های ترکیه هم حالا که من دارم این متن رو تایپ می کنم دارن برای کوبیدن مواضع ی پ گ مسلح می شن. دیگه آخرش رو خودتون بخونید چی می شه. چون من هر حرفی بزنم بهتون بر می خوره و یه برداشت دیگه می کنید.

بنده ی خدا، این ها دستمال نوشته و شعار ما نیست. دیروز بایدن در ترکیه این حرف ها رو خیلی صریح و روشن زد و گفت ترکیه متحد استراتژیک آمریکاست و روابط ما ریشه ای هست.

به نقل از بنگاه تبلیغاتی بریتانیا :

"صرف نظر از هر توافق و سازش و تاکتیکی که میان این کشور با قدرتی منطقه ای چون ایران یا جهانی همچون روسیه حاصل شود، استراتژی همپیمانی ترکیه و آمریکا پابرجا و ریشه دار و تغییر ناپذیر است. ترکیه همچنان عضو ناتو و متحد نظامی آمریکاست و جو بایدن هم امروز در آنکارا تاکید کرد که مردم ترکیه دوستی مهمتر از آمریکا ندارند"

"آمریکا از موضع ترکیه درباره نیروهای کرد سوریه حمایت کرده و می گوید آنها باید به شرق فرات باز گردند"

"بایدن : این را کاملا روشن کردیم که آنها باید به آنسوی رودخانه عقب نشینی کنند. اگر آنها به این تعهدشان عمل نکنند به هیچ وجه از حمایت آمریکا برخوردار نخواهند شد"

احتمالا شما یا جو بایدن را نمی شناسید و یا نمی دونید بی بی سی چیه و توسط کی اداره می شه. وقتی معاون رئیس جمهور آمریکا جلوی چشم مردم دنیا یه حرفی می زنه و بی بی سی و رویترز و نیویورک تایمز هم تو بوق و کرنا می کنن، من ودوستان دیگه تکذیب یا تائید کنیم تغییری در اصل ماجرا ایجاد می شه؟ لطفا عینک تعصب رو از چشمتون بردارید.

مثل دفعات قبل باز هم می گم ما از کسی حمایت نکردیم که به شما بر بخوره. مشکل شما اینه که هیچ کس حق نداره از کردها انتقاد کنه. متاسفانه این گروه های تروریست کردی دیگه شورشو درآوردن. البته بیشترین ضرر رو هم خودشون می کنن. الان دیگه نه راه پس دارن و نه راه پیش. سخنگوی ی پ گ اعلام کرد عقب نشینی در کار نخواهد بود. بایدن هم گفته در این صورت حمایت آمریکا هم در کار نخواهد بود. اف16 های ترکیه هم حالا که من دارم این متن رو تایپ می کنم دارن برای کوبیدن مواضع ی پ گ مسلح می شن. دیگه آخرش رو خودتون بخونید چی می شه. چون من هر حرفی بزنم بهتون بر می خوره و یه برداشت دیگه می کنید.

• Upvote 10
  • Downvote 3

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

سقوط پهپاد ترکیه ای Bayraktar TB2 UAV هنگام باز گشت از سوریه 

thumbs_b_c_ea9758868f67a42c80f4da5dda97f

thumb_CqqEBsJXgAAVQlU.jpg  thumb_CqqEBrCWcAUD1iV.jpg

• Upvote 7

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

از جناب قادر می خوایم نظر ارتش رو در مورد این دخالت نظامی در سوریه بیان بکنند.

ببینید ارتش در این مورد حق اظهار نظر عمومی نداره.نظرش رو به طور خصوصی و محرمانه به حاکمیت سیاسی اعلام میکنه و اونان که تصمیم میگیرن
بخشی از سران ارتش هم هستن که بازنشسته شدن و منصبی ندارن و میتونن اظهار نظر کنن ایلکر باشبوغ در ماه های گذشته گفته بود که اگه به ارتش بگید برید به سوریه ارتش حاضر تا خود دمشق هم بره منتهی زمانی هم برای خروج این نیروها تعیین کنید.
بیش از چهل سال پیش ترکیه وارد قبرس شد ولی هنوز مجبور به حضور در قبرس هست.

دو حزب مخالف اصلی هم موافق این اقدام بودن
  • Upvote 8

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

اخرین نقشه از شمال سوریه  و درگیری های دیروز تا امروز ( نقشه کامل هست راهنما را نگاه کنید:

bo31354345343543.png

.......................................

تنها نشان دادید دانش شما از  نظامی گری و  از سیاست = هیچ

اگر نقشه بالا را نگاه کنی  چیز خیلی جالبی در خوداش داره  در ضمن شما اول بگذار یک ماهی از اغاز بگذره بعد با هم در همین تارنگار جوجه ها را اخر پاییز میشماریم

در ضمن من یک ایرانی  هستم ( و به ایرانی بودن افتخار هم میکنم) جایی که کشورام منفعت داشته باشه خوشحال میشوم جایی که  ضرر کند ناراحت  (فکر میکنم نگرانی و حمایت من به عنوان یک ایرانی برای گروهی که جزو اقوام ایرانی هستند چیز طبیعی باشد  همانطور که شما دلواپس  اغز های ترکیه یا گائوگوز های کریمه بودید و هستید  )

تنها باید یک نکته را ترکیه  بداند این بازی بازی نیست که اگر باخت مثل بچه ها بگوید از اول

ویرایش شده در توسط vhsjdvsjd
  • Upvote 16
  • Downvote 5

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

تنها نشان دادید دانش شما از  نظامی گری و  از سیاست = هیچ

اگر نقشه بالا را نگاه کنی  چیز خیلی جالبی در خوداش داره  در ضمن شما اول بگذار یک ماهی از اغاز بگذره بعد با هم در همین تارنگار جوجه ها را اخر پاییز میشماریم

در ضمن من یک ایرانی  هستم ( و به ایرانی بودن افتخار هم میکنم) جایی که کشورام منفعت داشته باشه خوشحال میشوم جایی که  ضرر کند ناراحت  (فکر میکنم نگرانی و حمایت من به عنوان یک ایرانی برای گروهی که جزو اقوام ایرانی هستند چیز طبیعی باشد  همانطور که شما دلواپس  اغز های ترکیه یا گائوگوز های کریمه بودید و هستید  )

تنها باید یک نکته را ترکیه  بداند این بازی بازی نیست که اگر باخت مثل بچه ها بگوید از اول

قبول. دانش ما از سیاست هیچ هست که از ماه ها قبل می گفتیم کردها اشتباه می کنند با طناب پوسیده آمریکا وارد چاه می شوند ولی شما که دانش سیاسی و نظامیت سر به فلک می زنه الان که کردها در این موقعیت سخت گیر کرده اند، اگر کاری از دستت بر می اومد چه راهی پیش پاشون می گذاشتی؟ لطفا به این سوال من روشن و صریح جواب بدید.

البته تمام ماجرا به حدی روشن هست که نیازی به بحث اضافی نباشد ولی تمایل دارم از زبان خودتان بشنوم. آمریکایی ها کردها رو هل دادن وسط آتش و الان که وقت حمایت واقعی و نه صرفا نمایشی است در کنار ترک ها ایستادن. یا ساده تر بگم کردها رو به کشتارگاهی هدایت کردن که مد نظر ترکیه بود. کردها الان اگر بایستند توسط ترکیه قلع و قمع می شن و اگه برگردن از درون نابود می شن.

شما اگر دوستدار واقعی این کشور هستید هر چه سریعتر باید حساب خودتون رو از یک عده تروریست خود فروخته جدا کنید و حمایت هرچند لفظی خودتون رو که بهانه های واهی ازشون می کنید قطع کنید. اونها برعکس امثال شما خودشون رو هموطن شما نمی دونن و استارت جدایی بخشی از این مملکت رو در اونور مرزها زدن. واقعا مشخص نیست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

بله کردها در سوریه بازی رو شروع کردن که الان مثل بچه ها نمی تونن وقتی باختن بگن از اول. شاید برای ترکیه هم آخر بازی اینطور بشه. شاید هم نه. من نظرم رو نمی گم چون هم نیازی نیست و هم امثل شما نیایید به هزار و یک گناه نگرده متهم کنید.

در آخر اینکه چه ناراحت بشید چه نشید باید بگم عاقبت خوشی در انتظار ی پ گ و پ ک ک و هم پالگی هاشون نیست. پشت پرده جریاناتی داره اتفاق می افته که در آینده نزدیک خودتون به چشم خواهید دید.

• Upvote 10
  • Downvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

سردار کاظمینی همچنین به موضوع نحوه اعزام مدافعین حرم اشاره و تصریح کرد: «نواحی بسیج تهران بزرگ، ثبت‌نام داوطلبان برای انجام فعالیت‌های مستشاری در سوریه را انجام می‌دهند؛ اما از میان افرادی که آموزش می‌بینند، فقط تعداد اندکی به این کشور اعزام می‌شوند که این اشتیاق نشان‌دهنده آمادگی عاشقان به ولایت و انقلاب اسلامی است».

http://www.asriran.com/fa/news/489458/نحوه-ثبت‌نام-از-داوطلبان-مدافع-حرم

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

مسلحین اعلام کردن که اگر تحولی در جنوب غرب حلب انجام نگیره ممکنه نیروهای محور دوباره اون کریدور باز شده را ببندن و حلب رو محاصره کنن

همچنین گفتن ترکیه ده ها دستگاه تانک وارد خاک سوریه کرده 

همچینین با انتشار تصاویر کودکان بمباران شده در حلب در حال مظلوم نمایی رسانه ای شدیدی هستن و دولت سوریه رو عامل بمباران غیرنظامیان معرفی میکنند 

• Upvote 3

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
مهمان
این موضوع نسبت به پاسخ بیشتر بسته شده است.

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.