GOLDEN-CROWN

تحلیل و پیگیری تحولات سوریه - بخش دوم ( از July 2015 )

Recommended Posts

دوستان برای ساختن نقشه های مودیفای شده (تغییر یافته)، از چه نرم افزارهایی استفاده می کنند؟

• Upvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

موفقیت های اخیر رو تبریک میگم. انشالله که پایدار باشه و تثبیت بشه و در مناطق دیگه هم تکرار بشه. به نظر میرسه با هلاکت بسیاری از نیروهای خبره تروریست ها و فرماندهانشان، تا حد زیادی توان رزمی تروریست ها از بین رفته و به شدت آسیب پذیر شدن و باید تا جایی که میشه بهشون آسیب وارد کرد.

خبری هم منتشر شده مبنی بر حمایت عملی امریکا از یک گروه تجزیه طلب ضد ایرانی به بهانه مبارزه با داعش!! این خبر ثابت میکنه که باید با هوشیاری بیشتری تحولات شمال سوریه را پیگیری کنیم و گول تبلیغات بعضی رسانه ها رو نخوریم

ویرایش شده در توسط rs7000

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

بعیده حمله ی هوایی کار امریکا باشه چون اونا جیش الفتح رو تروریستی نمیدونن بلکه ثوار و معارضه ی معتدل میدونن

در شبکه های اجتماعی ویدئویی هست که معتدلین سر یک سرباز اسیر و زخمی رو در حماه میبرن و بهش میگن که اخرین درخواستت چیه و اون بنده خدا طلب آب میکنه و معتدلین این خواستشو رد میکنن و سر اسیر رو میبرن لطفا اگر واقعیت داره خبر و عکسشو قرار بدهید

ویرایش شده در توسط armagdon
  • Upvote 3

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

سلام علیکم 

دوستان برای ساختن نقشه های مودیفای شده (تغییر یافته)، از چه نرم افزارهایی استفاده می کنند؟

تقریباً دو سال پیش ، بنده هم همین سئوال را از دوستان پرسیدم که این نقشه ها را به چه نرم افزاری ایجاد می کنند !!!! متاسفانه کسی جواب نداد !!!!  :thinking:  :thinking:

پی نوشت :

این روش ، به نظرم برای تهیه نقشه های توجیهی  نظامی ( حالا برای اهداف مختلف) جالب توجه هست .

• Upvote 7

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

سلام علیکم 

تقریباً دو سال پیش ، بنده هم همین سئوال را از دوستان پرسیدم که این نقشه ها را به چه نرم افزاری ایجاد می کنند !!!! متاسفانه کسی جواب نداد !!!!  :thinking:  :thinking:

پی نوشت :

این روش ، به نظرم برای تهیه نقشه های توجیهی  نظامی ( حالا برای اهداف مختلف) جالب توجه هست .

من هم قبلا پرسیده بودم اتفاقا، احتمالا دوستان نمی خوان دست زیاد بشه وگرنه مشخصه که از آدوبی فوتوشاپ استفاده می کنند.

• Upvote 2
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

سلام علیکم 

من هم قبلا پرسیده بودم اتفاقا، احتمالا دوستان نمی خوان دست زیاد بشه وگرنه مشخصه که از آدوبی فوتوشاپ استفاده می کنند.

والا از قدیم به ما رسیده که زکات علم ، یاد دادن هست / با این حال برای اطمینان به دوستان ، بنده این روش را برای تاپیک سوریه نیاز ندارم ، کتاب بنده در حوزه رزم زرهی ، نیاز به نقشه های دقیق دارد ( تبدیل متن طولانی  5 صفحه ای به یک نقشه تر و تمیز مثلاً درباره  درگیری پانزرهای آلمانی و دو لشکر سواره نظام لهستانی در اوایل جنگ دوم  یا درگیری تیپ هفتم زرهی ارتش عبری با ارتش عربی  سوریه در جنگ 1967 و 73 ) . 

حالا با دادن این اطمینان ، ببینیم ، این دوستان حاضرند ، زکات علم خودشان را در قالب یک آموزش مختصر ، در اختیار دیگران قرار دهند ؟؟؟ 

امیدوارم  

:rose: 

پی نوشت :

به هر ترتیب ، یک کتاب استاندارد نظامی ، نیاز به نقشه های گرافیکی دقیق ،  منطبق بر واقعیات صحنه نبرد هم دارد  :winking: 

• Upvote 12

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

فرانس 24 داشت تانکهای بهینه سازی شده ام 60 ترکیه رو نشون میداد که در سوریه در حال عملیات بودن اسمش صبرا بود یا یک همچین چیزی .واقعا از یک تانک قدیمی تانک قدری متولد شده

بله ام 60 با ارتقای صبرا تانک خوبی شده..من هر وقت ام 60 های خودمون رو میبنم داغ دلم تازه میشه.دو تا کنتاکت 1 گذاشتن روی برجک میگن ارتقای قدرتمند ام60!!!!!

ولی به نظر میاد صبرا در حفاظت به خوبی ماگاچهای اسراییلی نیست. تو همین تصاویر اخیر یه صبرا که با ضدزره هدایت شونده داعش منهدم شده و در حال سوختن دیده میشه. 

• Upvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سلام به همه دوستان
نقشه کامل و به روز تحولات سوریه رو از کجا میشه تهیه کرد؟منظورم کل جبهه ها و جزئیاتی از قبیل مناطق تحت تسلط گروههای تروریستی و مقاومت به تفکیک هست ویرایش شده در توسط emamzadei

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

سلام به همه دوستان
نقشه کامل و به روز تحولات سوریه رو از کجا میشه تهیه کرد؟منظورم کل جبهه ها و جزئیاتی از قبیل مناطق تحت تسلط گروههای تروریستی و مقاومت به تفکیک هست

http://syria.liveuamap.com/
ممکنه بعضی جاها رو اشتباه بزنه الان قراصی رو تحت تصرف دولت زده

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

بچه ها چرا ارتش تکلیف 1070 رو یکسره نمیکنه مخصوصا مدرسه الحکمته اینا در آینده میتونن خطرساز شن البته خان طومان ضروری تره اما خب موقعیت این دو مکان خاصه برای ما مخصوصا مدرسه حکمه 

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

بله ام 60 با ارتقای صبرا تانک خوبی شده..من هر وقت ام 60 های خودمون رو میبنم داغ دلم تازه میشه.دو تا کنتاکت 1 گذاشتن روی برجک میگن ارتقای قدرتمند ام60!!!!!
ولی به نظر میاد صبرا در حفاظت به خوبی ماگاچهای اسراییلی نیست. تو همین تصاویر اخیر یه صبرا که با ضدزره هدایت شونده داعش منهدم شده و در حال سوختن دیده میشه.

ببینید اون دو تانک هشت تا خدمه داشتن.سه تاشون فقط کشته شدن. بقیه زخمی شدن. البته کشته ها زخمی بودن که بر اثر شدت جراحت تو ساعات بعدی تو بیمارستان تو خاک ترکیه مردن. خوب همین کافیه.
میگید کافی نیست.خوب باید اونموقع بحث حفاظت فعال کرد. دقیقا به خاطر همین بحث هست که ارتش ترکیه التای رو بدون حفاظت فعال نمیخواد و گرنه خود التای چند ماهه امادس.
خیلی عجیب همون نگرشی که التای رو قبول نمی کنه ام 48 دیروز برای ورود به سوریه به مرز میفرسته
  • Upvote 5

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
با توجه به اینکه ترکیه با ورود نظامی به سوریه موقعیت خودش رو در پشت میزسیاسی و مذاکرات هر چند در کوتاه مدت و شاید در بلند مدت بازیافت. به نظرتون عربستان هم برای بیرون اومدن از وضعیت فعلیش و ازدست رفتن تدریجی غوطه دمشق که امکان چانه زنی بهش می داد. 

از ترکیه یاد میگیره و حمله میکنه؟ (بیشتر منظورم فرستادن نیروی هوایی برای پشتیبانی یک نیروی کاملا وابسته)

اگر جواب مثبته به کجا و کدام منطقه حمله میکنه؟
مناطق تحت تسلط داعش یا دولت سوریه ؟
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
مهمان
این موضوع نسبت به پاسخ بیشتر بسته شده است.

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.