GOLDEN-CROWN

تحلیل و پیگیری تحولات سوریه - بخش دوم ( از July 2015 )

Recommended Posts

در زمان جنگ جهانی دوم یک نوع دوربین های پیرسکوپ مانندی وجود داشته که نمیدونم اسمشون چیه روی دوپایه قرار میگیرفته و فرد سرش داخل سنگر هست و اون پریسکوپ از خاکریز بالاتر میاد یک همچین چیزی مناسبه

خرجش آینه و لوله آب هست. ابتدایی بودیم با کارتون پریسکوپ درست میکردیم

• Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
تصاویری که از پرچم های امریکا در تل ابیض منتشر شده ربطی به حضور امریکا نداره. ی پ گ برای درامان ماندن از اتش ترکیه پرچم های خودشو با امریکا عوض کرده

اخبار ضد و نقیضی از الراعی منتشر شده.گویا واحد هایی از ارتش ازاد حاضر به تحمل نیروه های ویژه امریکا نشدن و این نیرو از اونجا عقب نشستن.
نیروی هوایی ترکیه و توپخانه این کشور شروع به کوبیدن مواضع داعش در الباب کرده اند.بدین ترتیب از امروز موج سوم سپر فرات با هدف تصرف الباب اغاز شده. به همین منظور ستون های زرهی بیشتری راهی مرز سوریه شدن. گزارشاتی هست مبنی بر اینکه ستون های زرهی از اعزاز وارد سوریه شدن
  • Upvote 7
  • Downvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
جلاد (سلاخ) داعش به نام عمار الحسینی، مثل اینکه ایرانی هستش و اهل هویزه. راستش من خودم باورش برام سخته، ولی اینطور تو دیرالزور شایع شده.
  • Upvote 3

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name="gader" post="500649"

اخبار ضد و نقیضی از الراعی منتشر شده.گویا واحد هایی از ارتش ازاد حاضر به تحمل نیروه های ویژه امریکا نشدن و این نیرو از اونجا عقب نشستن.
نیروی هوایی ترکیه و توپخانه این کشور شروع به کوبیدن مواضع داعش در الباب کرده اند.بدین ترتیب از امروز موج سوم سپر فرات با هدف تصرف الباب اغاز شده. به همین منظور ستون های زرهی بیشتری راهی مرز سوریه شدن. گزارشاتی هست مبنی بر اینکه ستون های زرهی از اعزاز وارد سوریه شدن[/quote]
علی الظاهر این هماهنگی بین ترکیه و امریکا بوده که چهل نفر نیروی ویژه امریکا جهت پشتیبانی عملیات تصرف باب که 20 کلم فاصله داره به نیروهای ترکی و درع الفرات کمک کنند. فکر میکنم نیروهای امریکایی به خاک ترکیه برنگشته باشند در عوض به روستای حورکلیس رفته باشند.اعضای جیش الحر منطقه معترضه که چرا با ما هماهنگ نشده در صورتیکه فرماندهان جیش الحر کاملا این مساله رو میدونستند و در ثانی نکته ای که من متوجه نشدم اعتراض به اینکه امریکا که در جنوب حلب اونها رو می کشه چطور در شمال حلب ،با اونا متحد میشه.دوستان بگن منظور چیه مگه تو جنوب مثلا کردها با حمایت هوایی امریکا درگیری خاصی دارند؟بعضی که بشدت معترض بودند مانند تیپ احرار شرقیه کنار کشیدند. فرمانده سلطان مراد گفته شلوغش نکنید اونا شش نفر امریکایی بودند!در کل این مسائل براحتی حل و فصل خواهد شد.
امریکا گفته سخنگوی داعش یعنی دکتر وائل عادل سلمان رو کشته.
حمله عصر جمعه جیش الفتح به تپه های ام القرع در جنوب حلب دفع شده. من نمی دونم چرا نیروهای سوری با این وضع اتش بس به مواضع قبلی در کاستلو برنمی گردند؟ ویرایش شده در توسط hoseinfada
  • Upvote 6

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ارتش سوریه گفته که امریکا در دیر الزور نیروهای سوریه رو هدف قرار داده است

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ارتش سوریه گفته که امریکا در دیر الزور نیروهای سوریه رو هدف قرار داده است

و همچنین ظاهراً در استان قنیطره هم اسرائیل کار هایی کرده!
البته تا عزیزان مطلع اینجا تایید نکنند نمیشه مطمئن بود...

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

حمله امریکا به دیرالزور از طرف روسیه وسوریه تایید شده و طبق شنیده ها 60 سرباز سوری کشته و100 نفرزخمی شده اند

4 هواپیمای امریکایی درحمله مشارکت داشته اند و هنوز امریکا واکنشی نشون نداده

در قنیطره هم در اثر حمله اسراییل یک سرباز سوری کشته شده

ویرایش شده در توسط hamidrt

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

سلام علیکم 

از روی بی ایمانی برای بی ارزش کردن زحمات رزمندگان و فرماندهان لایق مطالبی بیان میکنن!که کار رو برای بیان حقیقت ها ست تر میکنه!

جانا ، که سخن از زبان ما می گویی  .

اینجاست که باید به عمق این مطلب فکر کرد و به این نتیجه رسید که حرف برای گفتن زیاد هست (مثنوی هفتاد من کاغذ ) ، ولی یکسری موارد ، اجازه بیان  برخی مسائل را به ما نمی دهد و احتمالاً هم ( خار در چشم و استخوان در گلو )  نخواهد داد .

• Upvote 7
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

و همچنین ظاهراً در استان قنیطره هم اسرائیل کار هایی کرده!
البته تا عزیزان مطلع اینجا تایید نکنند نمیشه مطمئن بود...

60     از حمله امریکا  شهید شدند.

اماری از حمله اسرائیل نرسیده

احتمال درگیری مستقیم اسرائیل و ایران در این روز ها با واکنش  اسد به تجاوز جتگتده های اسرائیل بالا رفته.

اخبار خوبی بهم نرسیده دوستان

• Upvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
مهمان
این موضوع نسبت به پاسخ بیشتر بسته شده است.

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.