GOLDEN-CROWN

تحلیل و پیگیری تحولات سوریه - بخش دوم ( از July 2015 )

Recommended Posts

دوستان بهتر است قبا از ارائه خبر اندكي در مورد خبر تحقيق كنن و بعد آنرا اعلام كنند يا حداقا لينكي از مجع قرار دهند .. :D حرف آقا پيام نيز كاملا درسته اين تصاوير مربوط به بازي رايانهاي مي باشد و حقيقي نمي باشد اما در مورد هواپيماهاي عراقي بايد بگم بعد از پايان جنگ نيروهاي فاتح با توجه به اطلاعات دريافتي از عناصر خود فروخته بعثي تمامي موارد پنهان را شناسايي كرده و منهدم نمودند . :?

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

این عکس ها صد در صد ساختگی هست و با یه نگاه کوچولو می شه فهمید که متعلق به یک بازی رایانه است.
ماشالا به تازگی بعضی بازی ها آمده که گرافیک بسیار بالا دارد.
در مورد کذب بودن ابن خبر که اصلا شک نیست......تورو خدا بیکار می شید دیگه اینتوری ملت را نذارید سر کار :?

ساختگي؟ پسر خوب اين كجاش ميخوره كه بازي رايانه اي باشه من كه سر در نياورده ام :D

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
به بازي كامپيوتري كه شبيه نيست ولي شايد عكس مونتاژ شده باشه

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

این عکس ها صد در صد ساختگی هست و با یه نگاه کوچولو می شه فهمید که متعلق به یک بازی رایانه است.
در مورد کذب بودن ابن خبر که اصلا شک نیست......تورو خدا بیکار می شید دیگه اینتوری ملت را نذارید سر کار :D

ساختگي؟ پسر خوب اين كجاش ميخوره كه بازي رايانه اي باشه من كه سر در نياورده ام :mrgreen:

گرافیک رایانه شما چند است؟32؟؟ :?
با سیستم های امروزی خیلی بازی ها با واقعی مو نمیزند.....یه سر گیم نت بزن تا ببینی :D

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
دوست من کدو بازی؟ ما رو سر کار گذاشتی؟ این عکس رو من در یک مقاله در یک مجله روسی خوندم.مکان عکس یک روستا در نزدیکی پایگاه علی ابن علی طالب میباشد. اینها هم نیروهای کماندوی استرالیایی هستند .چند متر انور تر از این میگ هم یک میگ-15 دو کابینه روی کامیون 18 چرخ بوده و 2 فروند میگ-23 هم زیر نخل از دست اف-117 و تورنادو ها مخفی شدن. عکسهای کامل رو گیر اوردم میزارم. یا علی

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

دوست من کدو بازی؟ ما رو سر کار گذاشتی؟
این عکس رو من در یک مقاله در یک مجله روسی خوندم.مکان عکس یک روستا در نزدیکی پایگاه علی ابن علی طالب میباشد.
اینها هم نیروهای کماندوی استرالیایی هستند .چند متر انور تر از این میگ هم یک میگ-15 دو کابینه روی کامیون 18 چرخ بوده و 2 فروند میگ-23 هم زیر نخل از دست اف-117 و تورنادو ها مخفی شدن.
عکسهای کامل رو گیر اوردم میزارم.
یا علی

همیشه مجلات برای فروش بیشتر ا این شیطنت ها می کنند...این خبر کذب محض است....اگر میگید نه پس لطفا از یک منبع معتبر لینک بدید....
من خودم در کار انیمیشن هم هستم و کاملا معلومه که اون عکس ها یک کار انیمیشن است.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
عکسها ساختگی است شک نکنید. برم یه چند تا بازی جدید رایانه ای بخرم و از محیط بازی عکس بندازم تا ببینید که بهتر از اون عکسها هم بازی میشه! :?

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
صدام نتونست این میگها رو بلند کنه حالا این تروریست ها میخوان بلند کنند.اون هم در عراق اشغال شده. بابا این خبر مسخرس.گفتم این عکس از کجاست.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

دوست من کدو بازی؟ ما رو سر کار گذاشتی؟
این عکس رو من در یک مقاله در یک مجله روسی خوندم.مکان عکس یک روستا در نزدیکی پایگاه علی ابن علی طالب میباشد.
اینها هم نیروهای کماندوی استرالیایی هستند .چند متر انور تر از این میگ هم یک میگ-15 دو کابینه روی کامیون 18 چرخ بوده و 2 فروند میگ-23 هم زیر نخل از دست اف-117 و تورنادو ها مخفی شدن.
عکسهای کامل رو گیر اوردم میزارم.
یا علی

همیشه مجلات برای فروش بیشتر ا این شیطنت ها می کنند...این خبر کذب محض است....اگر میگید نه پس لطفا از یک منبع معتبر لینک بدید....
من خودم در کار انیمیشن هم هستم و کاملا معلومه که اون عکس ها یک کار انیمیشن است.

صدام نتونست این میگها رو بلند کنه حالا این تروریست ها میخوان بلند کنند.اون هم در عراق اشغال شده.
بابا این خبر مسخرس.گفتم این عکس از کجاست.

دوست من شما چقدر زود نظرت عوض ميشه

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

در مورد کذب بودن ابن خبر که اصلا شک نیست......تورو خدا بیکار می شید دیگه اینتوری ملت را نذارید سر کار :D

درسته. خيلي به بازي هاي رايانه اي شباهت داره. :?

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
بهانه جدید روس ها برای فرار از تعهدات خود در برابر ایران روسیه که پیش از این از عمل به تعهدات خود در زمینه تکمیل نیروگاه اتمی بوشهر به بهانه های مختلف از جمله مسائل مالی طفره می رفت در تازه ترین بهانه های خود خواستار شفاف سازی در برنامه هسته ای صلح آمیز ایران شده است. به گزارش خبرگزاری مهر، خبرگزاری فرانسه به نقل ازمنابع دیپلماتیک خبر داد که مسکو از تهران خواسته است درباره نقاط مبهم برنامه هسته ای خود پیش از تحویل سوخت برای نیروگاه اتمی بوشهر شفاف سازی کند. این رسانه غربی به نقل از یک دیپلمات که خواست نامش فاش نشود، مدعی شد: پیام روسیه حدود سه هفته پیش به تهران منتقل شده است. مقامهای روسی در اواخر ژوئیه اعلام کردند که اتمام کار مرکز بوشهر دست کم یک سال به تعویق خواهد افتاد. ایران برای گفتگو با آژانس بین المللی انرژی اتمی جهت روشن سازی اهداف برنامه هسته ای خود اعلام آمادگی کرده است. روسیه در سال 1995 میلادی کار ساخت نیروگاه اتمی بوشهر را آغاز کرده است. مسکو تاکنون بارها به بهانه مسائل مالی تکمیل نیروگاه را به تاخیر انداخته است. این نیروگاه در ابتدا قرار بود حداکثر تا سپتامبر(شهریور) 2007 راه اندازی شود، اما روز سه شنبه دوم مرداد، رئیس شرکت انرژوپروگرس که یکی از شرکت های طرف قرارداد با شرکت "اتمزتروی اکسپورت"، شرکت سازنده نیروگاه بوشهر است، اعلام کرد که اتمام آن زودتر از پاییز سال 2008 امکانپذیر نیست. مقامهای روسی در توجیه وقت کشی خود در تکمیل نیروگاه بوشهر، مدعی شده اند که علت تاخیر در تکمیل این نیروگاه و موکول شدن آن به سال 2008 از سوی مسکو، تاخیر در پرداخت های مالی از سوی ایران است. مقامهای جمهوری اسلامی ایران تاکید می کنند که پرداخت های مالی را به موقع انجام داده اند و علت تاخیر مسکو فشارها از جانب کشورهای غربی است.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
اگر بجاي اينكه اينهمه پول را در طول اين سالها در جيب روس هاي نامرد مي ريختيم در تحقيقات سرمايه گذاري مي كرديم هيچچ وقت اينچنين اتفاقي نمي افتد ما مجبوريم به خودمان اتكا كنيم در همه چيز تاريخ اين مطلب را بارها به اثبات رسانده است. :?

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
ايرانين يو كي:رييس سابق سازمان اطلاعات مركزي آمريكا (سيا) هشدار داد كه ايران در صورت سرپيچي از تقاضاي جامعه بين المللي براي توقف برنامه هسته اي خود بمباران خواهد شد! "جيمز وولزي" در مصاحبه با روزنامه اينترنتي آمريكايي نيوزمكس گفت: "چنانچه ايران از تلاش هاي بين المللي براي توقف برنامه هسته اي خود پيروي نكند آنگاه هيچ گزينه اي براي آمريكا باقي نخواهد ماند جز آنكه تاسيسات هسته اي ايران را بمباران كند." وي تصريح كرد با توجه به اينکه ايرانی ها قايق های انفجاری و موشک های کروز در اختيار دارند ميتوان ناوهای هواپيمابر را خارج از خليج فارس نگه داشت و از آنجا به وسيله جنگنده های بی 52 و بی 1 و بی 2 ايران را بمباران کرد. يکی از مهمترين تهديدهای ايران نابودی اسرائيل است که اگر بتوانند يک خطر جدی است.آنها حزب الله لبنان بزرگترين سازمان تروريستی جهان که توانايی به مراتب بيشتر از القاعده دارد را تقويت می کنند. اما به نظر من هيچ تهديدی نميتواند ما را از متوقف کردن ايران از هسته ای شدن باز دارد. وي همچنين نسبت به حمله احتمالي تروريست ها به خاك آمريكا در تابستان جاري يا اوايل پاييز هشدار داد و گفت: "تصور مي كنم تهديد يك حمله جدي به آمريكا ظرف چند ماه آينده بسيار واقعي است." رييس سابق سيا خاطرنشان كرد: "حمله تروريستي به آمريكا با تسليحات كشتار جمعي از جمله سلاح هاي بيولوژيكي يك امر محتمل است." برپايه اين گزارش اظهارات "وولزي" بازتابي از مصاحبه ماه گذشته "رابرت مولر"، رييس كنوني سيا با نشريه نيوزمكس است كه در آن گفته بود: "هدف برتر القاعده، منفجر كردن يك سلاح هسته اي در آمريكا و كشتن هزاران آمريكايي است." رييس سابق سيا همچنين گفت كه وي از اعمال تحريم هاي شديد عليه ايران براي چند ماه ديگر حمايت مي كند اما اگر اين تحريم ها نتواند مانع از توقف برنامه هسته اي ايران شود آنگاه آمريكا چاره اي به جز بمباران سايت هاي هسته اي اين كشور نخواهد داشت. وي با انتقاد از برخي اعضاي وزارت خارجه آمريكا كه معتقدند برنامه هسته اي ايران را مي توان از طريق مذاكرات متوقف كرد، تصريح كرد: "هرگز شانسي براي اين گزينه قائل نيستم." وولزي ادامه داد:" مسلما آمريكا بايد فشارها بر ايران را از طريق تمركز بر اوضاع اقتصادي ضعيف اين كشور تشديد نمايد." گفتني است غرب، ايران را به تلاش در جهت ساخت تسليحات اتمي تحت پوشش برنامه صلح آميز هسته اي متهم مي كند، حال آنكه بازرسي هاي آژانس بين المللي انرژي اتمي تاكنون خلاف اين ادعا را ثابت كرده است.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
ايرانين يو كي:اوليور كم، از شخصيت هاي مهم در ميان نو محافظه كاران آمريكا، اخيرا در روزنامه گاردين، چاپ لندن، مقاله اي نوشت كه در آن از حمله اتمي كشورش به دو شهر ناگازاكي و هيروشيما ژاپن در خاتمه جنگ جهاني دوم دفاع كرده و گفته بود همانطور كه اين حملات ناجي مردم جهان بوده از همين روش نيز بايد براي حل بحران هسته اي ايران استفاده شود. انفجار اتمي انفجار اتمي عباس عدالت، پرفسورعلوم كامپيوتر و رياضيات در دانشگاه معتبر امپريال لندن و بنيانگذار "حركت گروهي عليه تحريم و حمله نظامي به ايران" و مهرناز شهابي، سردبير اجرايي اين تلاش جمعي، در شماره روز سه شنبه (7 اوت)، گاردين به اين مقاله پاسخ داده اند. خواندن نظرات اوليور كمپ اگر تعجب برانگيز نباشد هراس انگيز است. درك معناي نهفته در گفته هاي وي سخت نيست. همان گروهي كه حمايتشان از حمله نظامي به عراق منجر به فاجعه اي شد كه مي بينيم، اكنون نگاه جنگ طلبانه اش را به ايران دوخته است. همان منطق خطرناك و مضحكي كه از حملات سنگدلانه اتمي سال 1945 دفاع مي كند اكنون فرصت يافته كه از حمله "پيشگيرانه" اتمي عليه ايران دفاع كند - خطري كه باعث مي شود به جنگ متعارف راضي شويم. اكنون بيش از هر زمان ديگر ما بايد بر موضع اخلاقي خود در اين زمينه تاكيد كنيم: همانطور كه محمد برادعي، رييس آژانس بين المللي، مي گويد داشتن جنگ افزار هسته اي كمتر از برده داري و نسل كشي در عصر مدرن نيست. جاي تعجب است كه آشوب در عراق از ذوق و شوق مقامات كاخ سفيد در آمريكا براي وارد شدن به يك جنگ خونين ديگر در منطقه كم نكرده است. سفر اخير بازرسان آژانس بين المللي اتمي به تهران هم بعيد است كه نگرش موافقان حمله نظامي - چه متعارف و چه اتمي- به ايران را عوض كند. حمله نظامي به ايران نقض فاحش پيمان ان پي تي است اما اين اولين باري نخواهد بود كه آمريكا معاهده 1968 را ناديده مي گيرد. پيمان عدم گسترش جنگ افزارهاي اتمي از كشورهاي امضا كننده مي خواهد كه با حسن نيت براي جلوگيري از گسترش مسابقه تسليحات اتمي و خلع سلاح اتمي وارد مذاكره شوند. اين پيمان همچنين به كشورهاي فاقد سلاح هسته اي ضمانت مي دهد كه به آنها براي دستيابي به دانش و فن آوري صلح آميز هسته اي كمك مي شود. پنج كشوري كه پيش از ساير كشورها از توانمندي تسليحات هسته اي برخوردار شده اند براي خلع سلاح اتمي به طور موثر اقدام نكرده اند و به اين ترتيب پيمان ان پي تي را نقض كرده اند. آمريكا به طور مستمر در دهه هاي هشتاد و نود ميلادي اين پيمان را نقض كرد و دولت ها و شركتهاي غربي و همچنين روسيه و چين را تحت فشار گذاشت كه با ايران مراوده هسته اي نداشته باشند در حالي كه ايران از سال 1970 عضو ان پي تي بوده و اين حق را دارد كه مواد، فن آوري و اطلاعات لازم براي بهرمندي از يك برنامه صلح آميز هسته اي را داشته باشد. اين وضعيت و حمله اسرائيل به تاسيسات اتمي عراق در سال 1981 در نهايت ايران را وادار كرد براي تامين نيازهاي هسته اي خود به بازار سياه متوسل شود. پنهانكاري ايران در اين مورد به ظن و ترديدهاي غرب در مورد اهداف ايران از داشتن توان هسته اي دامن زد. اما اين موضوع و اين كه چه شد كه ايران سر از بازار سياه هسته اي درآورد به ندرت در رسانه ها انعكاس مي يابد؛ همينطور به ندرت مي بينيم كه كسي به اين واقعيت اشاره كند كه آژانس بين المللي انرژي اتمي نتوانسته در 2 هزار و دويست بازرسي سرزده اي كه از تاسيسات هسته اي ايران داشته مدركي از ساخت جنگ افزار اتمي پيدا كند. در مقابل شك و ترديدهاي غرب در مورد ايران، برخورد غرب با برنامه تسليحات هسته اي اسرائيل را مي بينيم؛ برنامه اي كه از سوي فرانسه، بريتانيا و آمريكا تامين مي شود. اين كشورها فعالانه از توسعه برنامه هسته اي اسرائيل حمايت كرده اند، برنامه اي كه شامل بيش از دويست كلاهك هسته اي مي شود. اسرائيل به شدت تلاش دارد برنامه هسته اي اش را مخفي نگه دارد. حبس مردخاي وانونو، تكنيسين تاسيسات هسته اي اسرائيل، در سال 1986 براي هجده سال به خاطر اين كه علنا از برنامه تسليحات هسته اي كشورش سخن گفته بود نمونه اي بارز از اين تلاش است. حتي وقتي ايران در حال بررسي بازرسي هاي مجدد آژانس اتمي است خطر حمله نظامي به تاسيسات هسته اي اين كشور به قوت خود باقي است. تهديد اسرائيل به استفاده از بمب هاي سنگرشكن براي نابودي توان نظامي ايران با استراتژي امنيتي آمريكا همسو است. اين استراتژي، كه در سال 2006 تعيين شد و همچنين دكترين پنتاگون مبني بر عمليات مشترك اتمي استفاده از سلاح هاي هسته اي تاكتيكي عليه كشورهاي غيرهسته اي را به عنوان نيرويي بازدارنده مجاز مي داند. نكته خنده آور اين است كه آمريكا، به عنوان مهمترين ناقض ان پي تي، و اسرائيل، تنها كشور داراي سلاح هسته اي منطقه كه عضو اين پيمان نيست، براي مهار كردن خطر هسته اي درصدد حمله هسته اي برآمده اند. سال گذشته، جان مك كين، يكي از كانديداهاي اصلي حزب جمهوريخواه در انتخابات رياست جمهوري آمريكا كه از جمله راه هاي حل بحران هسته اي ايران را حمله نظامي به اين كشور مي داند، در پاسخ به اين سوال كه پيامد چنين حمله اي چه خواهد بود گفت: "حارمجدون (Armageddon)، آخرين نبرد ميان خير و شر در پايان جهان." پس از سه جنگ خانمانسوزي كه آمريكا، بريتانيا و اسرائيل در واكنش به حملات يازده سپتامبر به نيويورك و واشنگتن به راه انداخته اند، سايه احتمال يك جنگ ديگر آسمان منطقه خاورميانه را تيره و تار كرده است. در حالي كه جهان هيروشيما و ناگازاكي را از خاطر نبرده، دهها سازمان و جامعه طرفدار صلح و ضد جنگ هسته اي در بريتانيا، آمريكا و اسرائيل و همچين پنج برنده جايزه نوبل، از بيانيه اي بين المللي حمايت كرده اند كه خواستار خاورميانه اي عاري از جنگ افزارهاي كشتار جمعي است. اگر اسرائيل هر چه زودتر اعلام كند كه تصميم گرفته است جنگ افزارهاي هسته اي خود را نابود كند به كل منطقه خدمت كرده است.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
مهمان
این موضوع نسبت به پاسخ بیشتر بسته شده است.

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.