MR9

" توافق هسته ای " ، جزییات ، آینده (2)

Recommended Posts

مگه ما سر مسائل غیر هسته ای مذاکره میکردیم که شما میخوای تحریم های غیر هسته ای هم بردارن؟؟

چطور می تونن برای مسایل هسته اس تحریمهای وسیع غیر هسته ای بذارن، اونوقت نمیشه ما توقع داشته باشیم که تحریمهای غیر هسته ای رو در خلال مذاکرات هسته ای بردارن؟! شما با کی هستی؟! با ما یا با اونا؟!

• Upvote 4

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

جواب رهبر به نامه روحانی واقعاً جای تامل داره. به نظر من رهبر اصلاً به این توافق خوش بین نیست که حرف از عدم اعتماد زده متاسفانه تو کشور چنان جوی راه افتاده که یاد قضیه بازی تراکتور و نفت تهران میافتم الان مردم میان کلی خوشحالی میکنن بعدش میفهمن که چه کلاه گشادی سرشون رفته و مورد دیگر سخنان روحانی بود که گفت کسی حق نداره این توافق رو نقد کنه حالا این دکتر ظریف این ور اون ور میاد عکس میگیره میگه من فلان کردم جدا از بحث چیزهایی که دادیم در قبال اون چیزهایی که هم می خواهیم از این توافق بدست بیاریم هنوزکلی شبهات وجود داره که یکی از چندین موارد همین پول های بلوکه شده است که به نظر من نه حرف اوباما درسته و نه حرف سیف و مقدار آن بالاتر از این حرف هاست فقط همین قبل از عید رئیس اتاق بازرگانی ایران چین تو اخبار گفت که ایران بیش از 30 میلیارد دلار پول بلوکه شده داره که چینی ها حاضر شدن 17 میلیاردش رو فاینانس به شرکت ها و بانک های ایرانی بده این آقای سییف هم اصلاً قابل اعتماد نیست دیگه نمونه اش همون قضیه برداشت غیر قانونی 4 میلیارد دلاری دولت از حساب توسعه که گندش دراومد و اخیراً کمیسیون تلفیق بودجه مدارکش رو رسانه ای کرد و سر قضیه ارز تک نرحی که اون هم یک مورد جداست که به نظر من گندش چند ماه دیگه درمیاد این رو گفتم دوستان انقدر سر این مبالغ گفته شده وقتشون رو تلف نکنن مسائل مهمتری هم در این متن وجود داره مثل همین بازرسی از اماکن نظامی و موشکی PMD ، درصد غنی سازی و مقدار آن ، عقب ماندن از دیگر کشورهای هسته ای از نظر توسعه فناوری ، موضوع آزانس هنوز حل نشده و.... 

• Upvote 14
  • Downvote 3

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
به وضوح به مردم دروغ گفته شده !

البته مردم اهمیت نمی دن ...
  • Upvote 13
  • Downvote 3

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

مگر رهبری خطوط قرمز صریحا روشن نکرد گفتند لغو تحریم ها باید در روز اجرای توافق کامل اجرا بشه لغو تحریم ها در این توافق کذایی در آخر یک دوره 10 سال انجام  میشه !! یعنی تحریم ها بقوت خودش کماکان باقی و بالای سر ایران هست فقط تعلیق شده ایران چپ نگاه کنه تعلیق بر میدارند دوبار همون آش همون کاسه موشکی و اینا که دیگه نوبرشه مذاکرات میدادن جناب خان بهتر نتیجه میگرفتیم       

• Upvote 5
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
در مورد 29 که دقیقا اسم چند کشور رو بردن که چین توش نبود.
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

به وضوح به مردم دروغ گفته شده !

البته مردم اهمیت نمی دن ...

دوست من مردم از این وضع خسته و درمانده شدن که تاوان اشتباهات دیگران را به دوش بکشن! تحریمها کمر مردم را شکسته و حکومت مجبوره با قدرتهای غربی کنار بیاد وگرنه خود همین مردم همان کاری رو خواهد کرد که با شاه کردن.وقتی فقر بیاد ملت نا آرام میشن و فقط لازمه یه جرقه تولید بشه که همه چیز را منفجر کنه این بیداریهای مثلا اسلامی باید عبرت بشه :winking:

ویرایش شده در توسط Babak1391
  • Upvote 5
  • Downvote 15

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

جواب رهبر به نامه روحانی واقعاً جای تامل داره. به نظر من رهبر اصلاً به این توافق خوش بین نیست که حرف از عدم اعتماد زده متاسفانه تو کشور چنان جوی راه افتاده که یاد قضیه بازی تراکتور و نفت تهران میافتم الان مردم میان کلی خوشحالی میکنن بعدش میفهمن که چه کلاه گشادی سرشون رفته و مورد دیگر سخنان روحانی بود که گفت کسی حق نداره این توافق رو نقد کنه حالا این دکتر ظریف این ور اون ور میاد عکس میگیره میگه من فلان کردم جدا از بحث چیزهایی که دادیم در قبال اون چیزهایی که هم می خواهیم از این توافق بدست بیاریم هنوزکلی شبهات وجود داره که یکی از چندین موارد همین پول های بلوکه شده است که به نظر من نه حرف اوباما درسته و نه حرف سیف و مقدار آن بالاتر از این حرف هاست فقط همین قبل از عید رئیس اتاق بازرگانی ایران چین تو اخبار گفت که ایران بیش از 30 میلیارد دلار پول بلوکه شده داره که چینی ها حاضر شدن 17 میلیاردش رو فاینانس به شرکت ها و بانک های ایرانی بده این آقای سییف هم اصلاً قابل اعتماد نیست دیگه نمونه اش همون قضیه برداشت غیر قانونی 4 میلیارد دلاری دولت از حساب توسعه که گندش دراومد و اخیراً کمیسیون تلفیق بودجه مدارکش رو رسانه ای کرد و سر قضیه ارز تک نرحی که اون هم یک مورد جداست که به نظر من گندش چند ماه دیگه درمیاد این رو گفتم دوستان انقدر سر این مبالغ گفته شده وقتشون رو تلف نکنن مسائل مهمتری هم در این متن وجود داره مثل همین بازرسی از اماکن نظامی و موشکی PMD ، درصد غنی سازی و مقدار آن ، عقب ماندن از دیگر کشورهای هسته ای از نظر توسعه فناوری ، موضوع آزانس هنوز حل نشده و.... 

آقای سیف خودش یکی از بانکدارانی هستند که چنان ربایی به سیستم بانکی تزریق کردند که کفار صهیون و آنگلوساکسون و یانکی و فرانک و جرمن و اسلاو و مائویست و هندو ؛  حتی خوابشم هم نمی بینید ( در یک کلام ، ضد اسلامی ترین بانکداری در جهان متعلق به ایرانه !! اونوقت داریم به بقیه فحش می دیم و دم از بانکداری اسلامی می زنیم :cry:  ) شما از ایشان بیش از این توقع نداشته باشید ...

ما باید به مدت 10 سال خفه خون بگیریم و اگه مرد هستیم کشور خودمون رو مدیریت کنیم و حداقل رباخوارترین سیستم بانکی توی دنیا رو نداشته باشیم ...

ترسم اینه که وقتی ماه عسل عزیزان تمام بشه و کشور فرق نکنه ( اینکه با ذوق و شوق فقط از واردات حرف می زنند کلامی از صادرات به جزء صادرات پسته ی رفسنجان به آمریکا نیست ، یعنی سر کاریم ) ملت با صورت بیاند توی زمین ... نا امیدیشون ده برابر نا امیدی این روزهای من بشه .

در مورد تحریم های بانکی اتحادیه اروپا علیه ایران  ، حقیقتا اروپایی ها حق داشتن و دارند که ایران رو تحریم کنند چون بانکداران عزیز به صورت سیستماتیک در موضوع پولشویی ( حالا نمی گم در چه زمینه ای ولی یاد پول های کثیفی که وزیر کشور چندماه پیش ازش صحبت کرد ، بیافتید ) دست داشتند ...

جناب جویسر ، به شکل خاص در ارتباط با موضوع تاپیک اظهار نظر بفرمایید ، در صورت تکرار ، اعمال قانون خواهد شد / MR9

ویرایش شده در توسط MR9
  • Upvote 9
  • Downvote 4

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

چطور می تونن برای مسایل هسته اس تحریمهای وسیع غیر هسته ای بذارن، اونوقت نمیشه ما توقع داشته باشیم که تحریمهای غیر هسته ای رو در خلال مذاکرات هسته ای بردارن؟! شما با کی هستی؟! با ما یا با اونا؟!

خوب معلومه، من با اونا هستم!! عامل آمریکا...

دوست عزیز، بنده نگفتم همه تحریم ها مستقیما هسته ای رو هدف قرار داده! خوب اینو یک بچه خردسال هم میدونه که اکثر تحریم ها مردم و بخش غیر هسته ای رو هدف قرار داده بود. ولی در متن حقوقی این تحریم های اعمالی، برنامه هسته ای ایران، دلیل اعمال تحریم ذکر شده. و تمامی تحریم هایی هم که در رابطه با موضوع هسته ای اعمال شدن، برداشته خواهند شد (که اتفاقا شاید بیش از 95% درصد اثرگذاری تحریم ها مربوط به همین هسته ای باشه).

بنده که از تحریم آمریکا دفاع نمی کنم، دارم این منطق شما رو رد می کنم که به رهبری تفسیر خودتون رو نسبت دادید. شما یک جا عین صحبت رهبری رو بیارید که صریحا گفته باشن تحریم های غیر مرتبط با صنعت هسته ای هم باید برداشته بشن. 

بله من هم از خدامه که همه تحریم ها برداشته بشه، ولی چطور هست که انتظار دارید وقتی با دشمن در یک موضوع خاص مذاکره می کنید، در موضوعات دیگه ازشون امتیاز بگیرید؟ اسمش روش هست، دشمن!! اسمش مذاکره هست، یک چیزی میدید، یک چیزی میگیرید. درسته که چیزهایی که دادیم در مقایسه برخوردی که با بقیه کشورها میشه، عادلانه نیست، ولی شما اگر راه حل جایگزینی داری بفرما همگی استفاده کنیم. لابد میخواستید اف-35 هم بفروشن بهمون، به هر حال اون هم جزو تحریم های غیر هسته ای هست دیگه.

ویرایش شده در توسط era_923
  • Upvote 5
  • Downvote 3

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
باسلام
اولین مشکل خود متن نیست بلکه سرعت تصویب ان است .وقتی در هفته اینده شورایی امنیت یک قطعنامه صادر کند دیگر اگر متن هم اشکال داشته باشد به سختی جلویی انرا گرفت ، این متن صد پنجاه نه صفحه برای ترجمه زمان می خواهد در بیست روز چگونه باید ترجمه تفسیر شود و در صحن مجلس و در شورای امنیت ملی بررسی شود ،کاش اینقدر عجله در کار قرار نمی دادند.
  • Upvote 2
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

باسلام
اولین مشکل خود متن نیست بلکه سرعت تصویب ان است .وقتی در هفته اینده شورایی امنیت یک قطعنامه صادر کند دیگر اگر متن هم اشکال داشته باشد به سختی جلویی انرا گرفت ، این متن صد پنجاه نه صفحه برای ترجمه زمان می خواهد در بیست روز چگونه باید ترجمه تفسیر شود و در صحن مجلس و در شورای امنیت ملی بررسی شود ،کاش اینقدر عجله در کار قرار نمی دادند.

بیشتر از دو هفته تا بیست روز نمی تونند فشار تبلیغاتی رو حفظ کنند ...

• Upvote 4
  • Downvote 10

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

میبینم که پولها نیومده هاپولی شدن خخخخخ

نوش جونتون بخورید والا کی به کیه تاریکیه  fi_lone_ranger

در صورت تکرار چنین کامنتهایی ، بر خلاف تمایل ، اعمال قانون خواهد شد / MR9

• Upvote 5
  • Downvote 21

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

باز یه عده ریختن تو این تاپیک خوردن بردن راه انداختن ! هیچ ربطیم به توافق هسته ای این موضوع نداره !

بحث بانکداری اسلامیتون و ... رو ببرید بیرون این تاپیک ! نشد تو این 4-5 سالی که تو میلیتاریم یه بحث سالم بره جلو ... :|

اگر می خواهید بحثی داشته باشید ! روی متن توافق باشه ! لازم نکرده نظرات شخصیتون رو به جای متن توافق قالب ملت کنید :|

• Upvote 4
  • Downvote 4

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

باز یه عده ریختن تو این تاپیک خوردن بردن راه انداختن ! هیچ ربطیم به توافق هسته ای این موضوع نداره !

بحث بانکداری اسلامیتون و ... رو ببرید بیرون این تاپیک ! نشد تو این 4-5 سالی که تو میلیتاریم یه بحث سالم بره جلو ... :neutral:

اگر می خواهید بحثی داشته باشید ! روی متن توافق باشه ! لازم نکرده نظرات شخصیتون رو به جای متن توافق قالب ملت کنید :neutral:

درست میفرمایید ، سخنرانی اوباما رو دیدید ؟ یه سوال ساده پرسید " کسانی که این توافق رو اشتباه میدونن راه حل جایگزینشون چیه ؟ " واقعا راه حل جایگزین دوستان مخالف چیه

• Upvote 1
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
مهمان
این موضوع نسبت به پاسخ بیشتر بسته شده است.

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.