meisam1367

از امواج دریا تا بوم نقاشی

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

بسیار زیبا  :rose: :rose: :rose: :rose: :rose: :rose:

علاقه خاصی به طوفان دارم البته فقط عکس هاش :)

• Upvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

بعضی از آثارش رو دیده بودم ... خیلی قشنگن :rose:  ...

6000 تا  icon_eek ... یعنی روزی اگه 1 دونه نقاشی میکشیده میشده 17 سال ... 

• Upvote 3

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

عالی بود 

الان که نقاشی از یوبوت های آلمانی می ذارم و مقایسه می کنم با نقاشی های این هنرمند واقعا قدرتش را می بینم

• Upvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

بسیار زیبا ، چشم نواز ، رویایی ، مبهوت کننده ، با عظمت ،   رُمانتیک و خیال انگیز در عین طبیعی و واقع گرایانه بودن ، مسحور کننده .

اینها صفاتی هست که از تاثیر دیدن این تصاویر، به ذهن خطور میکنه . واقعا بی نظیره.

ابرهای آسمان و امواج دریا به طرز شگفت انگیزی طبیعی و زنده دیده میشن . فضای تاریک و روشن آسمان در تلاقی با حس مسافران طوفان زده و تجسم قدرت ویرانگر امواج شفاف ، واقعا مو رو به تن آدم سیخ میکنه .

این بنده خدا اگر در عصر حاضر زندگی میکرد ، میتونست خالقd بزرگترین ، بهترین و ماندگارترین انیمیشن های تاریخ بشه . چیزی که فاینال فانتزی و اواتار و امثالهم در مقابلش یه شوخی بی مزه به نظر بیان.

از شما برادر میثم عزیز بسیار تشکر میکنم ، چون که همین الان سبک و پَشِن مورد علاقه خودم رو تو نقاشی پیدا کردم.

• Upvote 4

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

بسیار زیبا ، چشم نواز ، رویایی ، مبهوت کننده ، با عظمت ،   رُمانتیک و خیال انگیز در عین طبیعی و واقع گرایانه بودن ، مسحور کننده .

اینها صفاتی هست که از تاثیر دیدن این تصاویر، به ذهن خطور میکنه . واقعا بی نظیره.

ابرهای آسمان و امواج دریا به طرز شگفت انگیزی طبیعی و زنده دیده میشن . فضای تاریک و روشن آسمان در تلاقی با حس مسافران طوفان زده و تجسم قدرت ویرانگر امواج شفاف ، واقعا مو رو به تن آدم سیخ میکنه .

این بنده خدا اگر در عصر حاضر زندگی میکرد ، میتونست خالقd بزرگترین ، بهترین و ماندگارترین انیمیشن های تاریخ بشه . چیزی که فاینال فانتزی و اواتار و امثالهم در مقابلش یه شوخی بی مزه به نظر بیان.

از شما برادر میثم عزیز بسیار تشکر میکنم ، چون که همین الان سبک و پَشِن مورد علاقه خودم رو تو نقاشی پیدا کردم.

برادر عزیز

ممنون از توجه شما ، من بجز انجام وظیفه کار دیگه ای نکردم

خوشحالم که خوشتون اومده

از بقیه دوستان هم که افتخار دادن به این تاپیک گوشه چشمی انداختن ، سپاسگزارم

همگی موفق و تندرست باشید

یا علی

• Upvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.