Recommended Posts

سلام.دوستان نظری ندارند؟ امیر میقانی در اخرین رزمایش گفتند بیشترین برد رادارهای ما 400 کیلومتر است که با رادار جدید به 3000 خواهد رسیدفکر کنم رادار 1000 کیلومتری هم باید داشته باشیم.ممکنه این رادار ارایه فازی باشه چون وزیر دفاع گفتند قراره رادار با 6400 المان بسازیم.دوستان متتخصص خاصیت off centerرادار چیه و مربوط به چه راداری میشه؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]سلام.دوستان نظری ندارند؟ امیر میقانی در اخرین رزمایش گفتند بیشترین برد رادارهای ما 400 کیلومتر است که با رادار جدید به 3000 خواهد رسیدفکر کنم رادار 1000 کیلومتری هم باید داشته باشیم.ممکنه این رادار ارایه فازی باشه چون وزیر دفاع گفتند قراره رادار با 6400 المان بسازیم.دوستان متتخصص خاصیت off centerرادار چیه و مربوط به چه راداری میشه؟[/quote]
سلام جريان اين رادارهاي 6400 كيلومتري چيه؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote][quote]سلام.دوستان نظری ندارند؟ امیر میقانی در اخرین رزمایش گفتند بیشترین برد رادارهای ما 400 کیلومتر است که با رادار جدید به 3000 خواهد رسیدفکر کنم رادار 1000 کیلومتری هم باید داشته باشیم.ممکنه این رادار ارایه فازی باشه چون وزیر دفاع گفتند قراره رادار با 6400 المان بسازیم.دوستان متتخصص خاصیت off centerرادار چیه و مربوط به چه راداری میشه؟[/quote]
سلام جريان اين رادارهاي 6400 كيلومتري چيه؟[/quote]
جریان خاصی نیست ، شما اشتباه متن را خوندین icon_cheesygrin

پروژه رادار ایرانی چندین سال پیش استارت خورد ، و توی این مدت کوتاه به نتایج چشمگیری رسیدیم.... آدمهای خوبی توی این راه از سلامتیشون گذشتند.... قدرش را بدونید.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]سلام جريان اين رادارهاي 6400 كيلومتري چيه؟
[/quote]

دوست عزیز اشتباه برداشت نکنین.
منظور راداری هست که از 6400 المان یا بخش برای کارکردش استفاده میکنه و این بستگی به برد رادار نداره

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
خدا خیرشون بده
ههههه
حالا تا توی خاک روسیه و کشورهای هم جوار زیر نظر رادارهای ایران است icon_cheesygrin

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
واقعا محشره....دمشون گرم

خیلی خوشحال شدیم

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]سلام.دوستان نظری ندارند؟ امیر میقانی در اخرین رزمایش گفتند بیشترین برد رادارهای ما 400 کیلومتر است که با رادار جدید به 3000 خواهد رسیدفکر کنم رادار 1000 کیلومتری هم باید داشته باشیم.ممکنه این رادار ارایه فازی باشه چون وزیر دفاع گفتند قراره رادار با 6400 المان بسازیم.دوستان متتخصص خاصیت off centerرادار چیه و مربوط به چه راداری میشه؟[/quote]

البته من مطالعه تخصصی نکردم فقط برداشت من از گزارش اینه که ، Off-center به این معنیه که از اونجا که رادار برد بلند هست ، محدوده پوشش اون به صورت دایره کامل نیست بلکه به صورت یک حلقه هست و احتمالا یک دایره مرکزی حول ایستگاه رادار تحت پوشش امواج راداری این رادار نمیتونه قرار بگیره.

مثلا رادار دایره ای به شعاع 100 کیلومتر اطراف خودش رو نمی تونه پوشش بده و از شعاع 100 کیلومتری تا 3000 کیلومتری رو پوشش میده.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
خبر خوبي بود البته گفته شد هنوز كار داره
دوستان وقتي بردش زياد مي شه كيفتش افت پيدا مي كنه؟
يعني كاربردش تو پيش اخطار بودنه؟
3000 كيلومترررررررررررررررررررررررررررررر icon_cheesygrin

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]ایا این رادار توانایی ره گیری پرنده های رادار گریز رو داره؟[/quote]

کلا رادار های با این برد قابلیت چنین کاری رو ندارن و به عنوان پیش اخطار شناخته میشن.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
به نظر من رادار با برد بيش از 4 يا 5 هزار كيلومتر نميتونه وجود داشته باشه چون قوس زمين مانع دريافت امواج در بيش از اين فاصله ميشه. رادار 6 هزار كيلومتري يه دروغه . 6 هزار كيلومتر يهني اينكه شما پايگاههاي انگلستانو ريز نظر داشته باشي كه ممكن نيست icon_cheesygrin

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
درسته که زمین قوس داره ولی امواج رادیوی تقریبا به صورت یک حباب پخش میشن. مخصوصا اگه سیستمشون آنالوگ باشه. تویه جایی خوندم امواج انالوگی که طی سالها روی زمین ارسال میشده تا حالا اونقدر گسترش یافته که تقریبا 10برار منظومه رو هم رد کرده.ولی چون امواج دارن دیجیتال می شن ماا تقریبا از دید یو فو ها مخفی می مونیم icon_cheesygrin

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
فكر كنم تا ارتفاع محدودي رو ميتونن پوشش بدن -براي زير نظر داشتن ارتفاعات راداري دارن؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.