REZAT1980

انتخاب مدیران ارشد

Recommended Posts

بنده موقع این انتصاب غایب بودم.

ولی به حق انتخاب شایسته و قابل تقدیری هست.

و فقط با یک مثبت نمیشه حق مطلب رو ادا کرد.

واقعا از مدیریت عالیه سایت برای این حسن انتخاب ممنونم

• Upvote 4

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

MR9 عزیز بهتون تبریک میگم و امیدوارم در زندگی هم همیشه موفق باشید

• Upvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
ارسال شده در (ویرایش شده) · مخفی شده توسط MR9، 28 آبان 1394 - دلیلی ارایه نشده است
مخفی شده توسط MR9، 28 آبان 1394 - دلیلی ارایه نشده است

تو مسایل نظامی بخوای نخوای خیلی از موضوعات به مسایل سیاسی، اقتصادی ... ربط پیدا خواهد کرد. بنابراین تو خیلی از موارد برای تحلیل این موضوعات باید نظرات سیاسی یا اقتصادی خودت رو درگیر کنی ( البته با رعایت قوانین ). بنابراین اگر هدف داشتن سایتی باشه که این نظرات سیاسی به صورت یکطرفه روی تحلیل های نظامی اثر نگذاره باید تو انتخاب مدیران از همه طیف ها انتخاب صورت بگیره تا با کنترل هم نگذارند بعضی مسایل به صورت یکطرفه جلو بره...

ویرایش شده در توسط habdollahi83
  • Upvote 1
  • Downvote 8

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
ارسال شده در · مخفی شده توسط MR9، 27 آبان 1394 - دلیلی ارایه نشده است
مخفی شده توسط MR9، 27 آبان 1394 - دلیلی ارایه نشده است

من اعلان آمادگی می کنم ...

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست

اتفاقا وقتی به لیست تذکرات و اخطار هایی که گرفتم و دلایلشون نگاه میکنم، مصطفی و واریور و جناب رضا بهترین دلایل و مورد قبول ترین ها هستن...

این دو گرامی در چند تاپیک با من به بحث می‌پرداختن، بعد پاسخ های من رو پاک میکردن و نهایتا حرف های خودشون رو تکرار میکردن!! بعدشم که وقتی می‌دیدن دارم جواب میدم، میزدن بنم میکردن!!!!

چیزی حدود ۱ ماه تا ۱.۵ ماه رو به خاطر همین مسئله توسط جناب چکا بن شدم...

به نظرم کار خوبی کردن که از مدیریت کناره گیری کردن، چرا که مدیریت جایی هست که باید یکسان با همه برخورد بشه... نه اینکه یک طیف نظرات رو پالایش کنیم  اونم با ابزارهایی مثل پاک کردن پست، تاپیک! یا بن کردن های طولانی مدت....

۳ تاپیکم رو سر همین قضیه پاک کردم....

نهایتا دیگه لزومی به کدورت نیست... صرفا به عنوان یک نظر مخالف بهشون نگاه میشه نه به عنوان ادمینی که به زور سعی میکنه تاپیک ها، صرفا شامل مطالب از طیف فکری خودشون باشه! :)

البته قصد نداشتم چنین پیامی رو منتشر بکنم، ولی با توجه به پست جناب ارمین حیدری که نظرشون رو فرمودن، خواستم به عنوان یکی از اعضا منم نظرم رو داده باشم... بنابراین بابت این پست که به قولی نفرت افکنیه! عذرخواهی میکنم!

• Upvote 22
  • Downvote 14

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

متاسفانه نحوه انتخاب مدیران اشتباهه.

کاربران فعال و باسواد وقتی به پست مدیریت گمارده میشند اتوماتیک فعالیت مفیدشون کم میشه . بیشتر مدت زمان حضورشون در سایت صرف سر و کله زدن با کاربران خاطی و خوندن تاپیک ها و استاتوسهای مختلف میشه. نوشته هایی که در حالت عادی و به عنوان یه کاربر معمولی شاید علاقه ای به خوندنشون نداشته باشند اما به عنوان مدیر مجبورند همه مطالب رو بخونند و وقت مفیدشون رو برای کاری ناخوشایند تلف کنند که همین امر انرژی شون رو میگیره و سایت رو از دانش تخصصیشون محروم میکنه.

اگه متمایل به جناحی باشند در هنگام اعمال مدیریتی همیشه انگ طرفداری میخورند. تو بحث ها از بیان احساسات و افکار واقعیشون معذب اند و همین باعث فعالیت کمشون تو بحث ها میشه. کم شدن فعالیت مفید و بیشتر شدن اعمال مدیریتی باعث میشه کم کم در نظر کاربران ژاندارم (!) جلوه کنند. چیزی که هیچ کس مایل بهش نیست. از طرف خودی ها سرزنش میشه که چرا اون طور که لازمه تو بحث ها ظاهر نمیشه و از طرف مخالف متهم به استفاده از ابزار مدیریتی برای نیل به اهداف جناحی میشه. خلاصه میشه چوب دو سر طلا ! فشارها و انگ ها بیشتر و بیشتر میشه و مدیر از درون تخریب میشه. تنها میشه . حرفش تو دلش میمونه. آدمیزاده دیگه ، چقدر میتونه تحمل کنه؟

تو میلیتاری هر کی مدیر شد ، بدبخت شد !

شخصآ از آقا رضا و چکا جان به خاطر زحمتی که واسه سایت کشیدند  تشکر میکنم  :rose:  و پیشاپیش تاسف میخورم از رنجی که مدیران آینده بهش دچار خواهند شد icon_cheesygrin

سلام

مطلب شما کاملا درست و بجاست ...

اما هیچ راهکاری ارائه ندادید ... و البته این موضوعی که شما بیان کردید چندان ارتباطی با نحوه انتخاب مدیران نداره، بلکه مرتبط با نوع تعامل مدیران و کاربران هست ..

مساله ای که به وضوح آثار و نتایجش رو مشاهده کردیم و شاخصه هاش هم کاملا مشخصه ...

پس چه بهتر که وقتی این فهم از سختی کار مدیران هست، کمک و همکاری مشارکت جویانه در مدیریت رو جایگزین برچسب زنی و پیشداوری و نیت خوانی کنیم تا نتیجه اش رو در بهتر اداره شدن انجمن و کمتر آسیب دیدن مدیریت مشاهده کنیم.

البته که در این میان، کسی مدعی عاری از خطا بودن مدیریت نیست، ولی سنگینی مسئولیت اونها دلیل عقلانی حمایت و همکاری کاربران میتونه باشه....

• Upvote 8

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
ارسال شده در · مخفی شده توسط REZAT1980، 28 آبان 1394 - دلیلی ارایه نشده است
مخفی شده توسط REZAT1980، 28 آبان 1394 - دلیلی ارایه نشده است

البته این کمی لوسه که تاپیک رو به محل بحث تبدیل بکنم، ولی خوب، به نظرم چون پست ها پاک میشن، ایرادی نداره چند دقیقه وقت دوستان رو بگیرم بازم....

طبیعتا اگر نبود برخوردهای این دوستان، بخش عمده ای از همون برخوردها رو مجبور بودیم ما انجام بدیم.

برخی مسائل، به صورت منتقی به من منتقل شد، و من هم همه‌ی همکاری لازم رو کردم...

در خصوص تاپیکی، من رو مبلغ تجزیه طلبی و گروه‌های تروریستی معرفی کردن، و در تاپیکی دیگه من رو به لیک دادن اطلاعات حفاظتی!! و من شماره و ادرس و شماره ملی و همه چیز رو دادم و گفتم بفرمایید پیگیری کنید...

من برای گروه‌ها و اشخاص مختلف تروریست تاپیک زدم و هیچکس به من نگفت که من سمپات یا مبلغ یا هر چیز دیگه‌ی اونها هستم، ولی سر تاپیک گروه پاک، که من بارها و بارها اون رو تروریستی خوندم و به دید هشدار بهش نگاه کردم(به دلایل متعدد و البته واضح!)، من رو طرفدار و حامی و مبلغ این گروه معرفی کردن...

من همه‌ی اینها رو به صورت منطقی قبول دارم!...

چیزی که قبول ندارم، رفتار ها و برخورد هایی هست که به خاطر سه تاپیک در خصوص غزه و همکاریش با داعش منتشر شد...

البته من همیشه شکرگذار خدا هستم که در کمتر از ۶ ماه، حضرات فلسطینی اونقدر گند بالا اوردن که دیگه کسی به من نمیگه از کجا معلوم عکس فلان تروریست مال غزست! یا از کجا معلوم فلسطینی ها از ما خوششون نمیاد!!! وقایع میدانی به نحوی پیش رفت که ما می‌بینیم از هر سه ضربی که میخوریم، لااقل یکیش رو فلسطینی ها زدن...

اما هرگز فراموش نمی‌کنم فشاری که سر بن‌شدن های مکرر به علت های خنده دار متحمل شدم برا اون سه تاپیک که نهایتا هم با وجود استقبال گرم دوستان سایت، همه رو پاک کردم...

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
ارسال شده در · مخفی شده توسط REZAT1980، 28 آبان 1394 - دلیلی ارایه نشده است
مخفی شده توسط REZAT1980، 28 آبان 1394 - دلیلی ارایه نشده است

متاسفانه نحوه انتخاب مدیران اشتباهه.

کاربران فعال و باسواد وقتی به پست مدیریت گمارده میشند اتوماتیک فعالیت مفیدشون کم میشه . بیشتر مدت زمان حضورشون در سایت صرف سر و کله زدن با کاربران خاطی و خوندن تاپیک ها و استاتوسهای مختلف میشه. نوشته هایی که در حالت عادی و به عنوان یه کاربر معمولی شاید علاقه ای به خوندنشون نداشته باشند اما به عنوان مدیر مجبورند همه مطالب رو بخونند و وقت مفیدشون رو برای کاری ناخوشایند تلف کنند که همین امر انرژی شون رو میگیره و سایت رو از دانش تخصصیشون محروم میکنه.

اگه متمایل به جناحی باشند در هنگام اعمال مدیریتی همیشه انگ طرفداری میخورند. تو بحث ها از بیان احساسات و افکار واقعیشون معذب اند و همین باعث فعالیت کمشون تو بحث ها میشه. کم شدن فعالیت مفید و بیشتر شدن اعمال مدیریتی باعث میشه کم کم در نظر کاربران ژاندارم (!) جلوه کنند. چیزی که هیچ کس مایل بهش نیست. از طرف خودی ها سرزنش میشه که چرا اون طور که لازمه تو بحث ها ظاهر نمیشه و از طرف مخالف متهم به استفاده از ابزار مدیریتی برای نیل به اهداف جناحی میشه. خلاصه میشه چوب دو سر طلا ! فشارها و انگ ها بیشتر و بیشتر میشه و مدیر از درون تخریب میشه. تنها میشه . حرفش تو دلش میمونه. آدمیزاده دیگه ، چقدر میتونه تحمل کنه؟

تو میلیتاری هر کی مدیر شد ، بدبخت شد !

شخصآ از آقا رضا و چکا جان به خاطر زحمتی که واسه سایت کشیدند  تشکر میکنم  :rose:  و پیشاپیش تاسف میخورم از رنجی که مدیران آینده بهش دچار خواهند شد icon_cheesygrin

زیاد با حرف شما موافق نیستم

خوشبختانه نمونه ای و فردی هست که مثال نقض حرف های شما هست

خوشبختانه جناب MR9 تا کنون ثابت کرده یه مدیر خوب چگونه مدیری میتونه باشه

هم فعالیت اش رو داره هم مدیریت اش رو میکنه

پس اینکه یک نفر ، در اینجا دو نفر مسائل و ایال شخصی شون در تصمیم گیری های مدیریتی شون دخالت داشته باشه تقصیر خودشون هست و خودشون اجازه دادهند که اینگونه بشهو کسی دیگه ای دخالتی نداره

این که خیلی راحت کسانی که با حرف هاشون مخالف هستند رو با بهانه های الکی بن کنند هم از همین دسته موارد هست

خدا رو شکر اسکرین شات هاش هنوز هست . که دوستانشون ... مملکت رو در استاتوس تهدید به مرگ کردند ولی هیچ برخوردی باهاش نشد و کسی که اعتراض کرد که چرا برخورد نکردید خودش 1 ماه بن شد

سر دوستان رو درد نیارم

اگه بگم از رفتم این دوستان ناراحت شدم دروغ گفتم

• Upvote 3

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
ارسال شده در · مخفی شده توسط MR9، 28 آبان 1394 - دلیلی ارایه نشده است
مخفی شده توسط MR9، 28 آبان 1394 - دلیلی ارایه نشده است
تبریک
.
.
.
حق به حق دار رسید
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست

به نام خدا

با سلام خدمت دوستان

خیلی تاسف خوردم که این خبر رو شنیدم. جناب اسکای هواک و چکا واقع مدیران زحمتکش و خوبی بودن.

امیدوارم که از تصمیمشون صرفه نظر کنن.

• Upvote 14

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
مهمان
این موضوع نسبت به پاسخ بیشتر بسته شده است.

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.