REZAT1980

انتخاب مدیران ارشد

Recommended Posts

بسم الله الرحمن الرحیم
من هم به نوبه خودم از این عزیزان تشکر ویژه میکنم و امیدوارم در بقیه مراحل زندگی موفق باشند و مارو تنها نگزارند به افزایش سطح کیفی سایت کمک کنند
من باب درخواست دوستان برای منصرف کردن این عزیزان
خداوند در سوره آل عمران آيه ۱۵۹ مي‌فرمايند: «وَشَاوِرْهُمْ فِي الأَمْرِ فَإِذَا عَزَمْتَ فَتَوَكَّلْ عَلَى الله» و در كارها، با آنان مشورت كن! اما هنگامي كه تصميم گرفتي، ( قاطع باشد! و ) بر خدا توكل كن
پ.ن.1: عزیزی یه پرچم داده به من میگه اینو به پاس تشکر برسون صاحابش رنگشم سفید ابی قرمزه خودش بیاد تحویل بگیره
پ.ت.2:بن کردن گزینه خوبی نیست همیشه میشه با اقا صلوات بفرستین مسعله رو رفع و رجوع کرد:)
  • Upvote 3
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

چکا به من خیلی گیر می داد به هر حال خداحافظ هر دوشون

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
هرکس به فراخور سن و تجربش مطلبی رو گفته.من هم اگر چه بعضی جاها مخالف نظرات دوستان بودم اما از زحمات شون تشکر میکنم و خدا قوت میگم
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

نباید بذاریم چنین اتفاقی بیفته و این دو عزیز که از دوستان باسواد و زحمتکش سایت و از استوانه های اون هستند از دست بروند.

• Upvote 15
  • Downvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
ارسال شده در (ویرایش شده) · مخفی شده توسط MR9، 30 آبان 1394 - دلیلی ارایه نشده است
مخفی شده توسط MR9، 30 آبان 1394 - دلیلی ارایه نشده است

بنده رو اگر به عنوان رهبر معنوی قبول دارید وارد صحنه میشم . ولی فقط جهت ارائه رهنمود و نصیحت . hee_hee

charisma%20leadership%203.jpg

ویرایش شده در توسط mahdiarmy

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست

با سلام 

جناب اسکای هاوک عزیز 

"قانع کننده نبود "

• Upvote 10

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
ارسال شده در · مخفی شده توسط MR9، 30 آبان 1394 - دلیلی ارایه نشده است
مخفی شده توسط MR9، 30 آبان 1394 - دلیلی ارایه نشده است

دوستان یه سوال این مدیرایی که کنار می کشن  واسه همیشه وداع می کنن یا اصلا جریان از چه قراره

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست

متاسفانه شاهد برخی اظهار نظرهای شاذ از سوی یرخی افراد پرحاشیه هستیم که فقط باید تأسف خورد و از این دو عزیز عذرخواهی کرد...

این افراد دیکتاتور مسلک حتی پستهای دوستان در اظهار تاسف از رفتن این دو بزرگوار را هم بر نمی تابند و به آنها منفی می دهند ...

واقعا عقده گشایی تا کی؟!

• Upvote 10
  • Downvote 5

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

با سلام 

جناب اسکای هاوک عزیز 

"قانع کننده نبود "

سلام

دیگه همین مقدار رو از ما بپذیرید , زبان قاصر هست و هر موضوعی رو هم نباید ...

• Upvote 5

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

سلام

دیگه همین مقدار رو از ما بپذیرید , زبان قاصر هست و هر موضوعی رو هم نباید ...

جناب اسکای هاوک عزیز 

متاسفانه بنده قانع نشدم  ، سابقاً  زمانی که جناب گوبلز از انجمن خداحافظی کرده بودند ، به مناسبتهای مختلف از اینکه ایشان در حضور ندارند ، اظهار تاسف می کردم  و در حال حاضر هم جنابعالی و هم جناب چکا در همین وضعیت قرار دارید . بی انصافی هست که در چنین شرایطی قصد داشته باشید تا از مسئولیتی که بر عهده شما گذاشته شده ، کناره گیری کنید . کاری به حواشی ندارم واصولاً مهم هم نیست که دیگران چه فکری میکنند و خواهند کرد ، با این حال ، به احترام نظر دوستان در صفحات قبل که بطور مشخص وضعیت را معین می کند ، از این تصمیم صرف نظر کنید .

به هرترتیب ، حق الناسی هست که برگردن شما و جناب چکا قرار دارد ، بطور قطع ، معنای این جمله را درک خواهید نمود 

متشکرم  :rose: 

پی نوشت :

در چنین وضعیتی ، بنده در همان مسئولیت " بخش جنگ و تاریخ " راحت تر هستم . 

• Upvote 8

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ببینم یک سئوال

این دو عزیز نمی‌خوان مدیریت کنند یا خدای نکرده دیگه نمی‌خوان تو سایت باشند؟ دومی به هیچ وجه قابل قبول نیست

• Upvote 4

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

جناب اسکای هاوک عزیز 

متاسفانه بنده قانع نشدم  ، سابقاً  زمانی که جناب گوبلز از انجمن خداحافظی کرده بودند ، به مناسبتهای مختلف از اینکه ایشان در حضور ندارند ، اظهار تاسف می کردم  و در حال حاضر هم جنابعالی و هم جناب چکا در همین وضعیت قرار دارید . بی انصافی هست که در چنین شرایطی قصد داشته باشید تا از مسئولیتی که بر عهده شما گذاشته شده ، کناره گیری کنید . کاری به حواشی ندارم واصولاً مهم هم نیست که دیگران چه فکری میکنند و خواهند کرد ، با این حال ، به احترام نظر دوستان در صفحات قبل که بطور مشخص وضعیت را معین می کند ، از این تصمیم صرف نظر کنید .

به هرترتیب ، حق الناسی هست که برگردن شما و جناب چکا قرار دارد ، بطور قطع ، معنای این جمله را درک خواهید نمود 

متشکرم  :rose: 

پی نوشت :

در چنین وضعیتی ، بنده در همان مسئولیت " بخش جنگ و تاریخ " راحت تر هستم . 

خودتون از میزان علاقه ما به سایت میلیتاری و حضور در اون اطلاع دارید. حضور در سایت و خدمت به سایت ولایی میلیتاری برای ما مایه افتخار هست , اما به هرحال خودتون وضعیت رو میدونید و به بخشیش هم در پست قبل اشاره شد و قصد نداریم بیشتر در موردش صحبت کنیم , اگر به خاطر اطلاع رسانی برادر رضا و ابراز لطف دوستان نبود , ما هم همچنان به سکوت ادامه میدادیم و اصولا نیازی نبود که در این مورد صحبت بشه.

با این حال قسمت انتهایی پست شما تاسف باره و امیدوارم در این مورد تجدید نظر کنید , شما با همکاری دیگر دوستان میتونید به فعالیت در این جایگاه ادامه بدید و بنده هم در پیامی به برادر رضا تعدادی از دوستان مستعد برای جایگزینی با  خودمون رو بهشون معرفی کردم و از این نظر جای نگرانی وجود نداره.

• Upvote 5

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

سایت خط مشی مشخصی نداره ...

بدون خط مشی همین می شه که می بینیم ، اوج این سایت بین سال های 2007 تا 2009 بود ، بعد به خاطر مسائل سیاسی ، بین اعضاء دو دستگی شد ، موسس سایت کلا به مدت دو سال نبود ، بعد برگشت و تنش های زیادی پیش اومد ، اونی نبود که قبلا بود ، چندبار حرف از تعطیلی سایت زد و خیلی ها ناراحت شدند و رفتند ، بعدش خودش هم رفت ....

از سال 2011 هم با این تایپیک های تحولات ، اکثر دوستان اعصابی براشون باقی نموند ، ضعف های نیروهای نظامی ما که بعد از چندین سال وعده دادن توسط مسئول و فرماندهان برطرف نشد و خیلی ها رو نسبت به مسئولین و فرماندهان بدبین کرد ، کاربران خشمگین شدند ، خشمشون رو بیاند کردند و رفتن زیر تیغ تیز بند « توهین به مسئولین کشوری و لشکری ممنوع است » و بن شدند ، و ناراحتی ایجاد شد و خیلی ها رفتند ....

جامعه ی ما بد شد ، سایت ما هم به تبع اون ، فضاش ناامیدانه و پر تنش شد .

ویرایش شده در توسط Juicer
  • Upvote 9
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
مهمان
این موضوع نسبت به پاسخ بیشتر بسته شده است.

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.