Recommended Posts

به مناسبت هفته دفاع مقدس محقق می‌شود؛

[color=blue][size=18]برگزاری نخستین رژه هوایی با 8 فروند جنگنده بمب افكن در هرمزگان[/size][/color]
خبرگزاری فارس: به مناسبت هفته دفاع مقدس، نخستین رژه هوایی در آسمان هرمزگان با استفاده از تعداد هشت فروند هواپیما برگزار می‌شود.

به گزارش خبرگزاری فارس از بندرعباس، استاندار هرمزگان در نشست بزرگداشت هفته دفاع مقدس اظهار داشت: ایران اسلامی هیچ‌گاه جنگ طلب نبوده و تنها در برابر هجوم بیگانگان از شرف و کیان خود دفاع خواهد کرد.
حسین هاشمی‌تختی با اشاره به تلاش دشمنان برای ضربه زندن به نظام اسلامی ایران گفت: دشمنان انقلاب تاکنون از هر ترفندی برای ضربه زدن به این نظام و مردم همیشه در صحنه ایران استفاده کرده‌اند.
وی هشت سال جنگ تحمیلی را نشانگر قدرت ایثار و اقتدار ملت ایران در جهان دانست و بیان داشت: رزمندگان جبهه به تمام دشمنان نظام اسلامی ایران نشان دادند که برای دفاع از آبرو و شرف مملکت خود از جان و مال خود خواهند گذشت اما تن به ذلت نخواهند داد.
استاندار هرمزگان با بیان اینکه ایران اسلامی هیچ‌گاه وابسته به غرب و شرق نخواهد شد، افزود: ایران نه تنها هیچ‌گونه وابستگی به کشورهای غربی و شرقی ندارد بلکه این آنها هستند که وابسته جمهوری اسلامی ایران هستند.
هاشمی‌تختی تاکید کرد: تحریم‌ها هیچ‌گونه اثری بر عرصه‌های مختلف در کشور نداشته بلکه سبب خودشناسی و خودکفایی در بیشتر عرصه‌ها مانند کشتی‌سازی نیز شده است.
وی افزود: کشتی غول پیکر اقیانوس پیمایی که در چند روز قبل در صنعت کشتی سازی و توسط تکنسین‌های ایرانی و با غرور و افتخار ملی به آب انداخته شد نشانگر تاثیر نداشتن تحریم‌ها روی کشور اسلامی ماست.
عالی‌ترین مقام دولتی در استان هرمزگان، بر هر چه با شکوه‌تر بر پا داشتن هفته دفاع مقدس تاکید و خاطرنشان کرد: باید رشادت‌های رزمندگان را سینه به سینه برای نسل‌های بعد نقل کرد تا همگان بدانند که چه مسایلی و موضوعاتی در جبهه‌های جنگ گذشته است.
هاشمی‌تختی اعتقاد قلبی رزمندگان به ولایت فقیه و گوش به فرمان بودن آنان به سخنان امام راحل را رمز موفقیت و پیروزی در جبهه‌های نابرابر هشت سال جنگ تحمیلی عنوان و افزود: جوانان باید بدانند که در زیر سایه ولایت فقیه می‌توان از هرگونه گزند و توطئه‌ دشمنان در امان بود.
وی بازسازی عملیات کربلای 5 را که برای نخستین بار در هرمزگان محقق می‌شود امری موثر در شناساندن جبهه‌های جنگ به جوانان و حتی نوجوانان هرمزگانی به ویژه شهرستان بندرعباس دانست.
هاشمی‌تختی افزود: برگزاری نمایشگاه و برنامه‌های دیگر در کنار بازسازی عملیات کربلای 5 می‌تواند در معرفی هشت سال جنگ برای مردم موثر واقع شود.
وی همچنین غرفه دیدار مسئولان با مردم در نمایشگاه دفاع مقدس امری موثر در نزدیکی هر چه بیشتر مسئولان و مردم دانست و گفت: تمامی مدیران استان سعی کنند در این غرفه حضور داشته باشند.
در این نشست از طرف مسئولان نیروی هوایی استان موضوع برگزاری رژه هوایی در آسمان هرمزگان میز مطرح شد.

http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=13900622001484

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
بنام حضرت دوست
دركل رژه ي خوب و نسبتا هماهنگي بود
متاسفانه خبري از پرواز جنگنده نبود والبته نيازچنداني هم نبود چون تازه رزمايش هوايي داشتيم ولي كاش دوتا تامكت محض دلخوشي پر ميدادن
------------
هواپيمايي كه ماكتش پشت كاميون بود موقع رژه نيروهوايي همون صاعقه بود؟(چوب خشك جاي اين يارو ميزاشتن بهتر گويندگي ميكرد)

------------
من با اون شناور پرنده خيلي ي ي ي صفا كردم واقعا چيز توپي بود خيلي كيف كردم
------------
من نميدونم اينا گوينده رژه اورده بودن يا روضه خون اين همه حرف زد نگفت تانك ذوالفقار نسل جديد دوربين هم كه پدر صلواتي نوشته ها رو يكي درميون نشون ميداد
نفهميدم اين ورژن جديدش بود يانه اگه جديده دوستان چه فرقي كرده؟چي كم يا اضافه شده؟
------------
دوستان لطفا يكي برام درباره ي برد اين موشك قدر إف توضيح بده
---------------------------------------------------------------------
مديران لطفا منتقل كنن صفحه اصلي
------------
باتشكر
ارش متفكر
ياحق

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
خوب رژه تمام شد
چیز هایی که در نگاه اول ( به لطف تصویر برداری ابر حرفه ای سیما ) دیده شد [b]لانچر سه تایی خلیج فارس ![/b] که به شکل جالبی سر کلاهک موشک ها رو به پایین و کاملا در دید بود ... و تغیرات جزئی در ذ3 نسبت به رژه قبلی (حذف اون پولی های دور سفید خوشکل !)...
منتظر عکس های رژه هستیم

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
فیلمبرداری رو میدادن دست یه بچه دو ساله لرزشش کمتر بود!
اگه دستم به کارگردان و اون فیلمبردار روی زمین میرسید هر دو شونو خفه میکردم!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سلام بر عزيزان
من كل رژه رو ضبط كردم اگه كسي نياورد عصري ميرم بيرون آپلود مي كنم...2.7گيگ هست. ولي اصلا خوشم نيومد... فقط تانك ذوالفقار جالب بود اونم من نمي دونم منظور نسل جديد كدوم بود؟ ذوالفقار 3آ رو نديدم...خيلي بد فيلمبرداري شد...

نينوا سمند و رنجر جديد بودن؟؟؟ براي من تازگي داشتن...

اون نيرو هاي سازمان ملل هم براي من تازگي داشتند اولين بار بود اينها رو آوردند؟؟؟
اون سامانه مانيتورينگ قرارگاه پدافند خاتم الانبيا ص هم برام جالب بود ولي انتظار بيشتر از اينها داشتم... مثلا رادار كيهاني و چندتا رادار آرايه قازي ساخت داخل مثلا ماكت موج2 با رادار آرايه فازي...

لبته چندتا پروژه هم نشون دادن...

موفق و شاد باشيد.
ياعلي

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
با سلام به همه دوستان

[color=indigo]يه چيزايي در اين بين خودنمايي ميكرد !!

من درست در خاطرم نيست كه سنوات قبلي هم موشك هاي استراتژيك رو 3تا 3تا نشون داده باشن- مثلا 3تا قدر f -سه تا سجيل - شهباب 3 هم كه اصلا نبود !!

تانك ذولفقار هم به نظرم 3تا بودن + خليج فارس هم روي لانچر سه تايي + قاصد 3 هم تو رزمايش بود . البته پدافند خاتم النبيا چيز دندون گيري رو نكرد ؟؟ يا من دقت نداشتم.

واقعا فيلم برداري فاجعه بود + گوينده اي كه فقط شعار و شعار ونه فقط يه زره اطلاعات نظامي !![/color]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سه یا چهار تایی ذ3 در رژه بود ..تصویر برداری شدیدا افتضاح بود !...خیلی بد .. امیدوارم یک شیر پاک خورده ای چند تا عکس خوب گرفته باشه
من هنوز گوشم از صدای مجری زنگ میزنه ! ...

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
اگه بخوایم واسه فیلمبرداری حرص بخوریم به امشب هم نمیرسیم و ریق رحمت رو سر میکشیم
بهتر در مورد این چیزا حرص نخورید ما باید از این به بعد مثل همین امسال که بچه ها زحمت کشیدن باید خودمون نفر فیلمبردار بفرستیم
خدا این صدا و سیمای ها رو بگم چیکر نکنه که مارو پیر کردند
خدا اموات کارگردانو زیاد کنه

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
من مورد زیاد جدیدی ندیدم- فقط همین رادار علیم بود - تصویر بردار که کارش افتضاح بود اصلا تانک ذولفقار رو نگرفت- موشک جدیدی هم ندیدم-

فقط موشک خلیج فارس رو با نوک شفاف اپتیکی دیدم که قبلا یا نبوده یا من ندیده بودم

زره واکنشی تانک رو میگفت نسل یک- پس معلومه نسل دو هم ساخته شده

از موشکها ی ضدهوائی که اصلا هیچی - صیاد 2 هم نبود- کلا پدافند تعطیل بود

هرچی هم که رد میشد میگفت بهینه سازی شده

یک نکته تو نمایش بود اونم اینکه از هر مورد تعداد بالائی اومده بود و منظور این بود نشون بدن که الان اینها نمونه نیست و تولید انبوه شده

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]سلام بر عزيزان
من كل رژه رو ضبط كردم اگه كسي نياورد عصري ميرم بيرون آپلود مي كنم...2.7گيگ هست. ولي اصلا خوشم نيومد... فقط تانك ذوالفقار جالب بود اونم من نمي دونم منظور نسل جديد كدوم بود؟ ذوالفقار 3آ رو نديدم...خيلي بد فيلمبرداري شد...

نينوا سمند و رنجر جديد بودن؟؟؟ براي من تازگي داشتن...

اون نيرو هاي سازمان ملل هم براي من تازگي داشتند اولين بار بود اينها رو آوردند؟؟؟
اون سامانه مانيتورينگ قرارگاه پدافند خاتم الانبيا ص هم برام جالب بود ولي انتظار بيشتر از اينها داشتم... مثلا رادار كيهاني و چندتا رادار آرايه قازي ساخت داخل مثلا ماكت موج2 با رادار آرايه فازي...

لبته چندتا پروژه هم نشون دادن...

موفق و شاد باشيد.
ياعلي[/quote]

دوست عزیز من هم ضبط کردم منتها 3.1 گیگ چجوری آپلود کنم

الان چنتا عکس ازش قرار میدم

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
دوستان گویا شهاب 3 براثر ارتقاء هایی که دادن تغییر نام داده به قدر با دو پسوندsوf
بهترین تصویر لانچر3تایی موشک خلیج فارس بود با نمایش دماغه که حدس استفاده از دوربین یا حسگر انفرارد ایمیجینگ رو که دوستان پارسال زده بودن تقویت می کنه :mrgreen:
ولی بی سرنشین نمایش ندادن(شایدم من ندیدم)
موشک های نیروی هوایی هم همون رژه 29 فروردین بود اما این نمایش موشک آلامو این حس رو در من تقویت می کنه که گام هایی برای ارتقا یا حتی ساخت اون انجام شده :mrgreen:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
دوستان روی یکی از جیپ ها که رد شد نوشته بود سفیر 2.کسی دید یا اینکه من اشتباه دیدم.
اون لانچر های 3 تایی خلیج فارس برای پرتاب بودن با فقط برای حمل؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
صدا و سيما با آن فيلمبرداري اش ما را كور كرد!! آنقدر چشمانمان بدنبال اين كشنده و آن كشنده دويد كور شديم!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.